Αποστολέας Θέμα: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ... ΠΑΤΕΝΤΙΑΡΗΔΕΣ & ΣΤΙΣ ΠΑΤΕΝΤΕΣ !!!  (Αναγνώστηκε 7214 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Georg

  • Jimny
  • Μηνύματα: 187
  • Φύλο: Άντρας
  • vvt
Ωραια η βολτα μεσα στη φυση και το πρασινο,καλη η διαδρομη αν και για 100 μετρα μας βγηκε πιο δυσκολη απο το "χαλαρα" που ειχαμε προγραμματισει (Geo  0_21)

Ειχαμε και τα ευτραπελα μας με μια ακομα μεγαλη τεχνικη επιτυχια του μεγαλου ερασιτεχνη μαστροχαλαστη Γιαννη,γνωστου και ως Maverick!

Προς ενημερωση λοιπον μας εσπασε και παλι η μπροστινη παναρ η δευτερη κατα σειρα που μας προμηθευει και σπαει,η οποια ηταν και βελτιωμενη σε σχεση  με την προηγουμενη! Επροκειτο για την εγγυημενη κατα τα λεγομενα του μετατροπη της εργοστασιακης παναρ σε ρυθμιζομενη!

Το τραγικο της ολης ιστοριας ηταν οτι η παναρ εσπασε στην εθνικη με λιγο περισσοτερα απο 100 km/h και ειμαστε τυχεροι που καταφεραμε και σταματησαμε το αυτοκινητο και δε μετρησαμε τιποτα τουμπες! Ο Madraoulas που ηταν απο πισω μπορει να σας πει τι ειδαν τα ματια του!

Επισημαινω οτι ακομα το αυτοκινητο δεν ειχε πατησει καν χωμα με το καινουριο στησιμο και εκανε τα πρωτα του ασφαλτινα χιλιομετρα εκτος Αθηνων για να παει για την πρωτη του δοκιμη!

Τυχεροι στην ατυχια μας που δεν ειχαμε προλαβει να βγαλουμε την αντιστρεπτικη γιατι απλα δεν προλαβαμε και η οποια ευτυχως κρατησε το αυτοκινητο στην ευθεια!

Τραγικη ειρωνεια το γεγονος οτι η παναρ αφου ρυθμιστηκε στην ευθυγραμμιση την Παρασκευη,μεσα στην εβδομαδα θα "ραβοταν" μονιμα με σωληνα περαστη και argon αλλα ουτε αυτο το προλαβαμε!


Προς γνωση και συμμορφωση λοιπον στο εξης να προσεχετε τι αγοραζετε και απο ποιον γιατι "ειδικοι" σαν τον Maverick αποτελουν δημοσιο κινδυνο!

Στο εξης συμβουλευομαστε μονο ειδικους με πειρα στο χωρο του αυτοκινητου που μπορουν να εγγυηθουν γι αυτα που λενε και προσφερουν!



« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 23, 2006, 22:43 από Georg »

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ... ΠΑΤΕΝΤΙΑΡΗΔΕΣ & ΣΤΙΣ ΠΑΤΕΝΤΕΣ !!!
« Απάντηση #1 στις: Οκτώβριος 23, 2006, 23:00 »
Ωραια η βολτα μεσα στη φυση και το πρασινο,καλη η διαδρομη αν και για 100 μετρα μας βγηκε πιο δυσκολη απο το "χαλαρα" που ειχαμε προγραμματισει (Geo  0_21)

Ειχαμε και τα ευτραπελα μας με μια ακομα μεγαλη τεχνικη επιτυχια του μεγαλου ερασιτεχνη μαστροχαλαστη Γιαννη,γνωστου και ως Maverick!

Προς ενημερωση λοιπον μας εσπασε και παλι η μπροστινη παναρ η δευτερη κατα σειρα που μας προμηθευει και σπαει,η οποια ηταν και βελτιωμενη σε σχεση  με την προηγουμενη! Επροκειτο για την εγγυημενη κατα τα λεγομενα του μετατροπη της εργοστασιακης παναρ σε ρυθμιζομενη!

Το τραγικο της ολης ιστοριας ηταν οτι η παναρ εσπασε στην εθνικη με λιγο περισσοτερα απο 100 km/h και ειμαστε τυχεροι που καταφεραμε και σταματησαμε το αυτοκινητο και δε μετρησαμε τιποτα τουμπες! Ο Madraoulas που ηταν απο πισω μπορει να σας πει τι ειδαν τα ματια του!

Επισημαινω οτι ακομα το αυτοκινητο δεν ειχε πατησει καν χωμα με το καινουριο στησιμο και εκανε τα πρωτα του ασφαλτινα χιλιομετρα εκτος Αθηνων για να παει για την πρωτη του δοκιμη!

Τυχεροι στην ατυχια μας που δεν ειχαμε προλαβει να βγαλουμε την αντιστρεπτικη γιατι απλα δεν προλαβαμε και η οποια ευτυχως κρατησε το αυτοκινητο στην ευθεια!

Τραγικη ειρωνεια το γεγονος οτι η παναρ αφου ρυθμιστηκε στην ευθυγραμμιση την Παρασκευη,μεσα στην εβδομαδα θα "ραβοταν" μονιμα με σωληνα περαστη και argon αλλα ουτε αυτο το προλαβαμε!


Προς γνωση και συμμορφωση λοιπον στο εξης να προσεχετε τι αγοραζετε και απο ποιον γιατι "ειδικοι" σαν τον Maverick αποτελουν δημοσιο κινδυνο!

Στο εξης συμβουλευομαστε μονο ειδικους με πειρα στο χωρο του αυτοκινητου που μπορουν να εγγυηθουν γι αυτα που λενε και προσφερουν!




Georg ο Μaverick όπως προσωπικά γνωρίζω, έχει αρκετή πείρα στον χώρο, μιας και όταν οι περισσότεροι είχαμε μαμίσια Jimny TO 01 o Γιάννης Δοκίμασε την ΟΜΕ.
Εκτός απο το δικό του έχει στήσει αρκετά αυτοκίνητα που ξέρω χωρίς κάποιο πρόβλημα(Αndreasjmn, iceman, nikos , χομπιστας,κα..)

Στην κατηγορία των ειδικών ανήκει και η Dg Tunning που της σπάνε τα μπράτσα??(κατασκευαστής...)
Εγγυάτε τίποτα??
Ο Maverick δεν μονίζω να την έφτιαξε μόνος του , σε τόρνο θα την πήγε...
Εκθέτωντας της απόψεις σου , πάνω στον πάνικό, σκέψου πάνω απο όλα οτι συμβαίνουν πράγματα και σε ετερείες, σκέψου και την εκδοχή του "μεσα στην εβδομαδα θα "ραβοταν" μονιμα με σωληνα περαστη και argon αλλα ουτε αυτο το προλαβαμε!, πρωτού βγάλεις off topic το θέμα, και σχεδόν επιτεθής προσωπικά στον Maverick.

« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 23, 2006, 23:03 από Ironman »
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος geo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 436
  • Φύλο: Άντρας
  • crazy waters BARBARIANS
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ... ΠΑΤΕΝΤΙΑΡΗΔΕΣ & ΣΤΙΣ ΠΑΤΕΝΤΕΣ !!!
« Απάντηση #2 στις: Οκτώβριος 23, 2006, 23:05 »
και να σκεφτεις οτι δεν προλαβαμε να φτασουμε στο καλο >:D >:D >:D που θα παει ομως θα ξαναρθετε 87
style is everything

Αποσυνδεδεμένος Georg

  • Jimny
  • Μηνύματα: 187
  • Φύλο: Άντρας
  • vvt
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ... ΠΑΤΕΝΤΙΑΡΗΔΕΣ & ΣΤΙΣ ΠΑΤΕΝΤΕΣ !!!
« Απάντηση #3 στις: Οκτώβριος 23, 2006, 23:15 »
Ωραια η βολτα μεσα στη φυση και το πρασινο,καλη η διαδρομη αν και για 100 μετρα μας βγηκε πιο δυσκολη απο το "χαλαρα" που ειχαμε προγραμματισει (Geo  0_21)

Ειχαμε και τα ευτραπελα μας με μια ακομα μεγαλη τεχνικη επιτυχια του μεγαλου ερασιτεχνη μαστροχαλαστη Γιαννη,γνωστου και ως Maverick!

Προς ενημερωση λοιπον μας εσπασε και παλι η μπροστινη παναρ η δευτερη κατα σειρα που μας προμηθευει και σπαει,η οποια ηταν και βελτιωμενη σε σχεση  με την προηγουμενη! Επροκειτο για την εγγυημενη κατα τα λεγομενα του μετατροπη της εργοστασιακης παναρ σε ρυθμιζομενη!

Το τραγικο της ολης ιστοριας ηταν οτι η παναρ εσπασε στην εθνικη με λιγο περισσοτερα απο 100 km/h και ειμαστε τυχεροι που καταφεραμε και σταματησαμε το αυτοκινητο και δε μετρησαμε τιποτα τουμπες! Ο Madraoulas που ηταν απο πισω μπορει να σας πει τι ειδαν τα ματια του!

Επισημαινω οτι ακομα το αυτοκινητο δεν ειχε πατησει καν χωμα με το καινουριο στησιμο και εκανε τα πρωτα του ασφαλτινα χιλιομετρα εκτος Αθηνων για να παει για την πρωτη του δοκιμη!

Τυχεροι στην ατυχια μας που δεν ειχαμε προλαβει να βγαλουμε την αντιστρεπτικη γιατι απλα δεν προλαβαμε και η οποια ευτυχως κρατησε το αυτοκινητο στην ευθεια!

Τραγικη ειρωνεια το γεγονος οτι η παναρ αφου ρυθμιστηκε στην ευθυγραμμιση την Παρασκευη,μεσα στην εβδομαδα θα "ραβοταν" μονιμα με σωληνα περαστη και argon αλλα ουτε αυτο το προλαβαμε!


Προς γνωση και συμμορφωση λοιπον στο εξης να προσεχετε τι αγοραζετε και απο ποιον γιατι "ειδικοι" σαν τον Maverick αποτελουν δημοσιο κινδυνο!

Στο εξης συμβουλευομαστε μονο ειδικους με πειρα στο χωρο του αυτοκινητου που μπορουν να εγγυηθουν γι αυτα που λενε και προσφερουν!




Georg ο Μaverick όπως προσωπικά γνωρίζω, έχει αρκετή πείρα στον χώρο, μιας και όταν οι περισσότεροι είχαμε μαμίσια Jimny TO 01 o Γιάννης Δοκίμασε την ΟΜΕ.
Εκτός απο το δικό του έχει στήσει αρκετά αυτοκίνητα που ξέρω χωρίς κάποιο πρόβλημα(Αndreasjmn, iceman, nikos , χομπιστας,κα..)

Στην κατηγορία των ειδικών ανήκει και η Dg Tunning που της σπάνε τα μπράτσα??(κατασκευαστής...)
Εγγυάτε τίποτα??
Ο Maverick δεν μονίζω να την έφτιαξε μόνος του , σε τόρνο θα την πήγε...
Εκθέτωντας της απόψεις σου , πάνω στον πάνικό, σκέψου πάνω απο όλα οτι συμβαίνουν πράγματα και σε ετερείες, σκέψου και την εκδοχή του "μεσα στην εβδομαδα θα "ραβοταν" μονιμα με σωληνα περαστη και argon αλλα ουτε αυτο το προλαβαμε!, πρωτού βγάλεις off topic το θέμα, και σχεδόν επιτεθής προσωπικά στον Maverick.



Φυσικα και συμβαινουν και στους καλυτερους αλλα οχι με 100+km/h στην εθνικη κινδευοντας να φερεις τουμπες!
Τα μπρατσα της DG δεν εσπαγαν στην πρωτη δοκιμη αλλα μετα απο παρα πολυ ζορι!
Εκτος του οτι τελικα αφου η εταιρεια αναγνωρισε το κατασκευαστικο λαθος θα αντικατασταθουν με καινουρια μεγαλυτερης αντοχης!
Παρεθεσα την εμπειρια μου γιατι δεν θα ηθελα να συμβει κατι παρομμοιο και σε καποιον αλλο ισως με τραγικοτερα αποτελεσματα...

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ... ΠΑΤΕΝΤΙΑΡΗΔΕΣ & ΣΤΙΣ ΠΑΤΕΝΤΕΣ !!!
« Απάντηση #4 στις: Οκτώβριος 23, 2006, 23:16 »
Ρε πατρίδα  geo την άλλη φορά να προλάβω να έρθω και εγώ lol
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος geo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 436
  • Φύλο: Άντρας
  • crazy waters BARBARIANS
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ... ΠΑΤΕΝΤΙΑΡΗΔΕΣ & ΣΤΙΣ ΠΑΤΕΝΤΕΣ !!!
« Απάντηση #5 στις: Οκτώβριος 23, 2006, 23:19 »
καμια φοτο κανεις? cl
style is everything

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ... ΠΑΤΕΝΤΙΑΡΗΔΕΣ & ΣΤΙΣ ΠΑΤΕΝΤΕΣ !!!
« Απάντηση #6 στις: Οκτώβριος 23, 2006, 23:29 »
Φυσικα και συμβαινουν και στους καλυτερους αλλα οχι με 100+km/h στην εθνικη κινδευοντας να φερεις τουμπες!
Τα μπρατσα της DG δεν εσπαγαν στην πρωτη δοκιμη αλλα μετα απο παρα πολυ ζορι!
Εκτος του οτι τελικα αφου η εταιρεια αναγνωρισε το κατασκευαστικο λαθος θα αντικατασταθουν με καινουρια μεγαλυτερης αντοχης!

Το ότι τα μπράτσα αλλάζονται οφείλετε στον Βαγγέλη τον Τσούκα και όχι στην DGtunning, πίσετψε με, αν δεν τους κυνήγαγε ακόμα οι απλοί χρήστες θα περίμεναν απάντηση στα mail τους...
Τα μπράτσα έσπαγαν μετά απο ζόρι, αλλά σε δυο περιπτώσεις που ξέρω έσπασαν στο ίσιωμα(Φυσικά ο Τσούκας δεν ευθύνεται για την θραύση..)
Παρεθεσα την εμπειρια μου γιατι δεν θα ηθελα να συμβει κατι παρομμοιο και σε καποιον αλλο ισως με τραγικοτερα αποτελεσματα...

Ο κάθε ένας απο εμάς είναι ελεύθερος να εκφράζει οποιαδήποτε εμεπιρία του για να προστατεύση τους άλλους.
Αυτό είναι και τιμή του αλλά και το νόημα του JimnyClub.
ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ όμως είναι να εκφραζόμαστε κόσμια και όχι ειρωνικά. (Μαστροχαλαστής, άπειρος , "ειδικός" , Δημόσιος κύνδινος. )
Εαν είχες ενισχύσει την ράβδο δεν θα είχε σπάσει νομίζω...

Βάλτε και καμιά φωτογραφία επιτέλους.........ας είναι και απο την σπασμένη πανάρ του Γιώργου ρεεεεε lol lol lol lol lol
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος Georg

  • Jimny
  • Μηνύματα: 187
  • Φύλο: Άντρας
  • vvt
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ... ΠΑΤΕΝΤΙΑΡΗΔΕΣ & ΣΤΙΣ ΠΑΤΕΝΤΕΣ !!!
« Απάντηση #7 στις: Οκτώβριος 23, 2006, 23:36 »
Φυσικα και συμβαινουν και στους καλυτερους αλλα οχι με 100+km/h στην εθνικη κινδευοντας να φερεις τουμπες!
Τα μπρατσα της DG δεν εσπαγαν στην πρωτη δοκιμη αλλα μετα απο παρα πολυ ζορι!
Εκτος του οτι τελικα αφου η εταιρεια αναγνωρισε το κατασκευαστικο λαθος θα αντικατασταθουν με καινουρια μεγαλυτερης αντοχης!

Το ότι τα μπράτσα αλλάζονται οφείλετε στον Βαγγέλη τον Τσούκα και όχι στην DGtunning, πίσετψε με, αν δεν τους κυνήγαγε ακόμα οι απλοί χρήστες θα περίμεναν απάντηση στα mail τους...
Τα μπράτσα έσπαγαν μετά απο ζόρι, αλλά σε δυο περιπτώσεις που ξέρω έσπασαν στο ίσιωμα(Φυσικά ο Τσούκας δεν ευθύνεται για την θραύση..)
Παρεθεσα την εμπειρια μου γιατι δεν θα ηθελα να συμβει κατι παρομμοιο και σε καποιον αλλο ισως με τραγικοτερα αποτελεσματα...

Ο κάθε ένας απο εμάς είναι ελεύθερος να εκφράζει οποιαδήποτε εμεπιρία του για να προστατεύση τους άλλους.
Αυτό είναι και τιμή του αλλά και το νόημα του JimnyClub.
ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ όμως είναι να εκφραζόμαστε κόσμια και όχι ειρωνικά. (Μαστροχαλαστής, άπειρος , "ειδικός" , Δημόσιος κύνδινος. )
Εαν είχες ενισχύσει την ράβδο δεν θα είχε σπάσει νομίζω...

Βάλτε και καμιά φωτογραφία επιτέλους.........ας είναι και απο την σπασμένη πανάρ του Γιώργου ρεεεεε lol lol lol lol lol

Λυπαμαι αλλα δε νομιζω καποιος που κινδυνευσε τοσο απο την ανευθυνοτητα καποιου να μπορει να μιλησει πιο κοσμια..δε θελω καν να σκεφτομαι τι θα ειχε συμβει αν ειχαμε προλαβει να βγαλουμε την αντιστρεπτικη...!

Αποσυνδεδεμένος geo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 436
  • Φύλο: Άντρας
  • crazy waters BARBARIANS
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ... ΠΑΤΕΝΤΙΑΡΗΔΕΣ & ΣΤΙΣ ΠΑΤΕΝΤΕΣ !!!
« Απάντηση #8 στις: Οκτώβριος 23, 2006, 23:45 »
σε καμια περιπτωση δε σε κρατησε η ζαμφορ.απλα ειναι για αλλη δουλεια.ειμαι παθον bhe γιαυτο και την ηλεκτροκολλησα a105
style is everything

Αποσυνδεδεμένος Georg

  • Jimny
  • Μηνύματα: 187
  • Φύλο: Άντρας
  • vvt
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ... ΠΑΤΕΝΤΙΑΡΗΔΕΣ & ΣΤΙΣ ΠΑΤΕΝΤΕΣ !!!
« Απάντηση #9 στις: Οκτώβριος 23, 2006, 23:49 »
σε καμια περιπτωση δε σε κρατησε η ζαμφορ.απλα ειναι για αλλη δουλεια.ειμαι παθον bhe γιαυτο και την ηλεκτροκολλησα a105

Η ζανφορ κρατησε τον αξονα να μη φυγει πολυ δεξια η πολυ αριστερα και χασουμε τον ελεγχο!
Τα μπρατσα και τα αμορτισερ κρατανε τον αξονα!

Αποσυνδεδεμένος geo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 436
  • Φύλο: Άντρας
  • crazy waters BARBARIANS
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ... ΠΑΤΕΝΤΙΑΡΗΔΕΣ & ΣΤΙΣ ΠΑΤΕΝΤΕΣ !!!
« Απάντηση #10 στις: Οκτώβριος 24, 2006, 00:02 »
τα σινεμπλοκακια που εχει η ζαμφορ που πιανουν στον αξονα ειναι κινητα δεν μπορουν να κρατησουν τον αξονα αν σπασει η παναρ 0_21τελος καλο ομως.ξερω τι επαθες το εχω νιωσει >c082
style is everything

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ... ΠΑΤΕΝΤΙΑΡΗΔΕΣ & ΣΤΙΣ ΠΑΤΕΝΤΕΣ !!!
« Απάντηση #11 στις: Οκτώβριος 24, 2006, 00:07 »
Εχω πατήσει καρφωμένη μπετόβεργα σε εργα, με καμιά 60αριά χιλιόμετρα, το λάστιχο κλάταρε ακαριαία, και εγώ χρειάστηκα δυο softex(είχα την γυναίκα μου και το παιδί μέσα..), πόσο μάλον να σου σπάσει η πανάρ, με 100 plus...
Aναψες κανένα κερί παληκάρι μου??
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος Georg

  • Jimny
  • Μηνύματα: 187
  • Φύλο: Άντρας
  • vvt
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ... ΠΑΤΕΝΤΙΑΡΗΔΕΣ & ΣΤΙΣ ΠΑΤΕΝΤΕΣ !!!
« Απάντηση #12 στις: Οκτώβριος 24, 2006, 00:16 »
Εχω πατήσει καρφωμένη μπετόβεργα σε εργα, με καμιά 60αριά χιλιόμετρα, το λάστιχο κλάταρε ακαριαία, και εγώ χρειάστηκα δυο softex(είχα την γυναίκα μου και το παιδί μέσα..), πόσο μάλον να σου σπάσει η πανάρ, με 100 plus...
Aναψες κανένα κερί παληκάρι μου??

Οχι μονο κερι,"φωτιες" θα αναψω για μερικους μερικους!

Αποσυνδεδεμένος big-terios

  • Jimny
  • Μηνύματα: 486
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ... ΠΑΤΕΝΤΙΑΡΗΔΕΣ & ΣΤΙΣ ΠΑΤΕΝΤΕΣ !!!
« Απάντηση #13 στις: Οκτώβριος 24, 2006, 01:12 »
Ήμουν πίσω από 2 αμάξια Madraoulas&dolmas και είδα αμέσως το περιστατικό. Τα χρειάστηκα και εγώ λίγο. 87Σημασία έχει που εργαστήκαμε ομαδικά και αλλάχθηκε.  cl

Brat president
www.braters.gr
Όπου οι άλλοι σταματάνε εμείς προχωράμε :):):):)

Ευρυτανία TEAM   :D

Έρχετε το B-S :-O

Αποσυνδεδεμένος wintaxt

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 53
  • Φύλο: Άντρας
  • ΝΕΟΣ???@!@!@ ΚΑΤΩ ΟΙ ΝΕΟΙ!!!
    • www.jimnyclub.com///www.thebench.gr
Απ: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ... ΠΑΤΕΝΤΙΑΡΗΔΕΣ & ΣΤΙΣ ΠΑΤΕΝΤΕΣ !!!
« Απάντηση #14 στις: Οκτώβριος 24, 2006, 01:39 »
Εγω ημουν ΑΚΡΙΒΩΣ πισω του και ειδα τη ροδα να χορευει τσαμικο!!!Λεω τωρα πως θα του φυγει..ο θεος βοηθος..Περναω απο διπλα του με αλλαρμ και βλεπω να παλευει με το τιμονι να το συμαζεψει...ευτηχως ολα καλα και τα παιδια το φτιαξανε στο τσακ μπαμ..Ασ ρωτησουμε τον εκτορα ρε παιδες να ας πει ποοοοσοοοο τα χρειαστηκε :),,Ευτηχως ολα καλα...