Αποστολέας Θέμα: αμορτισέρ ome για εργάτη  (Αναγνώστηκε 6572 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Metalaxe

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2808
  • www.jimnyclub.com
Απ: αμορτισέρ ome για εργάτη
« Απάντηση #15 στις: Ιανουάριος 21, 2015, 09:53 »
Χαιρετώ τους αναρτησιολόγους του φόρουμ  roc2 ...

Τα ίδια προβλήματα αντιμετωπίζω και εγώ με την τοποθέτηση εργάτη ... Πάνω που είχα αποφασίσει να τοποθετήσω ένα tmax 9500 με πλάσμα ... Συνολικό βάρος με βάση γύρω στα 34 Kgr ... Μπήκα στο αμάξι φίλου με setup ίδιο με το δικό μου ... Mad μπλε+6 με old man emu από navara ... Οπότε διαπίστωσα ότι το αυτοκίνητο μπροστά πάει βάρκα γυαλό ... Δεν μπορεί να διαχειριστεί τα πρόσθετα κιλά βάρους του εργάτη + βάση ...

Σημειωτέον ότι με το ανωτέρω setup και αποστάτες είμαι απόλυτα ικανοποιημένος ... Έτσι φρενάρισα την τοποθέτηση εργάτη και είμαι σε αναζήτηση topR  ;) ...

Κάθε βοήθεια - πρόταση είναι καλοδεχούμενη ...
Top-R με τα ενισχυμένα μπροστινά ελατήρια και καθάρισες... ;)
B.R.A.T. President
www.brat.gr

Αποσυνδεδεμένος MKK

  • Jimny
  • Μηνύματα: 8
Απ: αμορτισέρ ome για εργάτη
« Απάντηση #16 στις: Ιανουάριος 22, 2015, 17:45 »
Χαιρετώ τους αναρτησιολόγους του φόρουμ  roc2 ...

Τα ίδια προβλήματα αντιμετωπίζω και εγώ με την τοποθέτηση εργάτη ... Πάνω που είχα αποφασίσει να τοποθετήσω ένα tmax 9500 με πλάσμα ... Συνολικό βάρος με βάση γύρω στα 34 Kgr ... Μπήκα στο αμάξι φίλου με setup ίδιο με το δικό μου ... Mad μπλε+6 με old man emu από navara ... Οπότε διαπίστωσα ότι το αυτοκίνητο μπροστά πάει βάρκα γυαλό ... Δεν μπορεί να διαχειριστεί τα πρόσθετα κιλά βάρους του εργάτη + βάση ...

Σημειωτέον ότι με το ανωτέρω setup και αποστάτες είμαι απόλυτα ικανοποιημένος ... Έτσι φρενάρισα την τοποθέτηση εργάτη και είμαι σε αναζήτηση topR  ;) ...

Κάθε βοήθεια - πρόταση είναι καλοδεχούμενη ...
Top-R με τα ενισχυμένα μπροστινά ελατήρια και καθάρισες... ;)

... Οφείλω να ευχαριστήσω από πλευράς μου τους φίλους που δημοσιοποιούν τις επιλογές τους ... γλιτώνοντάς μας από περιττά έξοδα, σκοτούρες και προβλήματα  cl cl cl ...

Μήπως γνωρίζουμε εάν φέρνει κάποιος τα TopR και περίπου μια χρηματική τάξη μεγέθους, μιας και θα πάμε σε συνολική λύση αμορτισέρ - ελατήρια  TopR   ??? ...

Αποσυνδεδεμένος PATELIS

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2081
  • Φύλο: Άντρας
  • mud needs you
    • patelis.gr
Απ: αμορτισέρ ome για εργάτη
« Απάντηση #17 στις: Ιανουάριος 22, 2015, 19:59 »
μονο κατευθειαν επικοινωνια με GIZ.TW
Give Love, Feel Better! !!!

Αποσυνδεδεμένος PATELIS

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2081
  • Φύλο: Άντρας
  • mud needs you
    • patelis.gr
Απ: αμορτισέρ ome για εργάτη
« Απάντηση #18 στις: Ιανουάριος 22, 2015, 20:01 »
Give Love, Feel Better! !!!

Αποσυνδεδεμένος Metalaxe

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2808
  • www.jimnyclub.com
Απ: αμορτισέρ ome για εργάτη
« Απάντηση #19 στις: Ιανουάριος 23, 2015, 08:56 »
Μήπως γνωρίζουμε εάν φέρνει κάποιος τα TopR και περίπου μια χρηματική τάξη μεγέθους, μιας και θα πάμε σε συνολική λύση αμορτισέρ - ελατήρια  TopR   ??? ...
Όπως έγραψε ο Πάνος, απευθείας από την Giz...πάντως τα αμορτισέρ της Top-R δεν τα έχει δοκιμάσει κανείς και παραμένει άγνωστη η λειτουργία τους, εγώ μίλησα μόνο για ελατήρια... ;)
B.R.A.T. President
www.brat.gr