Αποστολέας Θέμα: καλησπερα  (Αναγνώστηκε 2244 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος giannis 41

  • Jimny
  • Μηνύματα: 128
  • Φύλο: Άντρας
καλησπερα
« στις: Οκτώβριος 25, 2014, 22:58 »
ξερει κανεις να μου πει που θα βρω προστατευτικη ποδια για το πισω διαφορικο καμια διεθυνση να μπωρο να παραγειλω εψαξα και δεν βρηκα ακρη bhe ευχαρισω  t4 t4 t4

Αποσυνδεδεμένος geojimny

  • Jimny
  • Μηνύματα: 748
Απ: καλησπερα
« Απάντηση #1 στις: Οκτώβριος 26, 2014, 01:39 »
Το πισω διαφορικο ειναι ποδια απο μονο του .Ειναι πολυ σκληρο για να πεθανει.  lol Επειτα μεχρι να βρει το "πισω" εχεις  βρει στο "μπροστα", στα μπροστα μπρατσα σε εξατμιση κ.α.
Αν θες να επενδυσεις σε ποδια κοιτα για το τρανσφερ που μας ειναι πραγματικα χρησιμη  ;)

Αποσυνδεδεμένος giannis 41

  • Jimny
  • Μηνύματα: 128
  • Φύλο: Άντρας
Απ: καλησπερα
« Απάντηση #2 στις: Οκτώβριος 26, 2014, 11:47 »
ενταξει φιλε μου επειδη ειδα μια κατασκευη του iroman και μου αρεσε και ειπα για κατι τετοιο δεν ξερω εαν την εχεις δει ;)

Αποσυνδεδεμένος giannis 41

  • Jimny
  • Μηνύματα: 128
  • Φύλο: Άντρας
Απ: καλησπερα
« Απάντηση #3 στις: Οκτώβριος 26, 2014, 18:26 »
δηλαδη ρε παιδια τι να παρω για το τρανσφερ μονο; να παρω και για το ρεζερβουαρ η οχι  t4 t4 t4 t4 t4 t4

Αποσυνδεδεμένος PATELIS

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2081
  • Φύλο: Άντρας
  • mud needs you
    • patelis.gr
Απ: καλησπερα
« Απάντηση #4 στις: Οκτώβριος 26, 2014, 20:16 »
οπως ειπε και ο συναδελφος ξεκινα με ποδια στο τρανσφερ που ειναι αναγκαια και οταν θα βγαλεις το εργαλειο στο βουνο θα δεις οτι οι αλλες ποδιες εχουν δευτερευουσα σημασια.
Give Love, Feel Better! !!!

Αποσυνδεδεμένος giannis 41

  • Jimny
  • Μηνύματα: 128
  • Φύλο: Άντρας
Απ: καλησπερα
« Απάντηση #5 στις: Οκτώβριος 27, 2014, 18:51 »
φιλε μου patelis καταρχην ευχαριστω για την απαντηση σου και του συναδελφου πιο πανω μην αδικησο κανεναν παροτι ειμαι κυνηγος για αυτο το ειπα εαν χρειαζεται να βαλω και αλλου σας ευχαριστω ολουσ για την βοηθεια σας θα ηθελα κανενα σαιτ απο εξωτερικο εαν ειναι ευκολο για να παραγειλω _thank>

Αποσυνδεδεμένος Κωνσταντινος80

  • Jimny
  • Μηνύματα: 20
  • Φύλο: Άντρας
  • Παω αργα γιατι βιαζομαι....
Απ: καλησπερα
« Απάντηση #6 στις: Οκτώβριος 27, 2014, 22:00 »
Το πισω διαφορικο ειναι ποδια απο μονο του .Ειναι πολυ σκληρο για να πεθανει.  lol Επειτα μεχρι να βρει το "πισω" εχεις  βρει στο "μπροστα", στα μπροστα μπρατσα σε εξατμιση κ.α.
Αν θες να επενδυσεις σε ποδια κοιτα για το τρανσφερ που μας ειναι πραγματικα χρησιμη  ;)
  j12 j12 j12

Αποσυνδεδεμένος geojimny

  • Jimny
  • Μηνύματα: 748
Απ: καλησπερα
« Απάντηση #7 στις: Οκτώβριος 28, 2014, 01:03 »
φιλε μου patelis καταρχην ευχαριστω για την απαντηση σου και του συναδελφου πιο πανω μην αδικησο κανεναν παροτι ειμαι κυνηγος για αυτο το ειπα εαν χρειαζεται να βαλω και αλλου σας ευχαριστω ολουσ για την βοηθεια σας θα ηθελα κανενα σαιτ απο εξωτερικο εαν ειναι ευκολο για να παραγειλω _thank>

Απο εξωτερικο δεν εχω κατι υπ'οψιν μου αν σου κανει κατι απο Ελλαδα εχω βαλει(και εχει δοκιμαστει για την αντοχη της αρκετες φορες  >:D )  αυτο:

http://www.protrack.gr/proionta/suzuki/adm-menu/jimny/87-jimny-tcase-protection.html
 

Αποσυνδεδεμένος giannis 41

  • Jimny
  • Μηνύματα: 128
  • Φύλο: Άντρας
Απ: καλησπερα
« Απάντηση #8 στις: Οκτώβριος 28, 2014, 13:17 »
 _thank>