Αποστολέας Θέμα: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ  (Αναγνώστηκε 38231 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος chris lc90

  • Jimny
  • Μηνύματα: 211
Απ: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ
« Απάντηση #150 στις: Αύγουστος 13, 2013, 09:16 »
Παράθεση από: GENERAL-LEE
Παρακολουθώ ημέρες τώρα το συγκεκριμένο θέμα και ήμουν σίγουρος για την κατάληξη του .... ήμουν σίγουρος γιατί το επάγγελμα μου έχει να κάνει με βλάβες υλικών και συστημάτων εντός αλλά και εκτός εγγύησης ... το εντός και το εκτός εγγύησης είναι λίγο ψιλά γράμματα αλλά βασικά στηρίζεται στη ημερομηνία αγοράς ή τοποθέτησης του προϊόντος βάση απόδειξης αγοράς ή σε ποιο ακραίες καταστάσεις στο serial number του προϊόντος ...
Θεωρώ λοιπών βάση των γραφόμενων εδώ ότι αφού :
1) η εταιρία xtreme αντικατέστησε εντός ημερολογιακής εγγύησης την μπαταρια σας και ακόμη καλύτερα αποδέχτηκε με την κίνηση αυτή το σφάλμα του τεχνικού της ! ( αν δεν το αποδέχτηκε τότε μάλλον ο εργάτης είναι ακόμη συνδεδεμένος στον μικρο πόλο !!! )
2)Αποδέχτηκε να σας καλύψει το κόστος του χαλασμένου ανταλλακτικού του μπλοκε σας παρ ότι εκτός εγγύησης , με την συνδρομή φυσικά της μαμά εταιρίας (arb) η οποία με την σειρά της αποδέχτηκε το μέσω mail αίτημα σας ! ( τουλάχιστον εγώ αυτό κατάλαβα ότι λέει ο Βρεττος ! )
σωστά ο επαγγελματίας δεν έδωσε συνέχεια εδώ και σε οποιοδήποτε fora εκθέσατε τα ερωτήματα σας ! στις περιπτώσεις που θίγεται το κύρος μιας εταιρίας και κινδυνεύει συνεπώς ο τζίρος αυτής το λόγο έχει ο δικηγόρος της και όχι το ομόρρυθμο μέλος !

απ την άλλη ...
Βρε συ Χρήστο μου ...
σκέφτηκες ότι αναφέρεις ονόματα ανθρωπων που εργάζονται σε αυτήν την εταιρία και ότι με τα λόγια σου τους καις ???
πήγες πρώτα απ το μαγαζί του Τσούκα να τα κάνεις όλα πουτάνα επειδή σε πνίγει το δίκιο ή άρχισες έτσι ξαφνικά να γράφεις αυθόρμητα ???
κανε μου την χάρη και ξαναδιάβασε τι ζητάς από τον Τσουκα ... ξυλόσομπες , ηλεκτρολόγους , σιδεράδες , μανόμετρα , α μηχανικούς , β μηχανικούς , λαδάδες, δυναμόμετρα ,κολοβυθόμετρα , χαρτούρα .... στο συνεργείο που έχεις τώρα το αυτοκίνητο σου καλύπτονται οι γραφειοκρατικές και όχι μόνο απαιτήσεις σου ? αν ναι πρότεινε το εδώ στον κόσμο μήπως σώσεις κανέναν ! εφόσον είναι δεκτή , από την εδώ κοινότητα , η δυσφήμηση είναι δεκτή και η διαφήμιση !
Χρήστο δεν έχω τίποτα μαζί σου και θεωρώ ότι έχεις δίκιο αλλά αντιδράς με θυμό και αυτά που διαβάζω δεν μου αρέσουν ... θα εκτιμούσα πολύ περισσότερο μια απλή αναφορά του συμβάν , έτσι για να έχουν γνώση οι φύλακες χωρίς φαμφάρες και λασπολογία  ...

Όλα αυτά πάντα φιλικά και με μεγάλη διάθεση να μιλήσω μαζί σου και από κοντά ...

Αποσυνδεδεμένος chris lc90

  • Jimny
  • Μηνύματα: 211
Απ: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ
« Απάντηση #151 στις: Αύγουστος 13, 2013, 09:17 »
Παράθεση από: Christopher
Παράθεση από: GENERAL-LEE
Παρακολουθώ ημέρες τώρα το συγκεκριμένο θέμα και ήμουν σίγουρος για την κατάληξη του ....

δε μας λετε και μας ποια είναι η κατάληξη?

Αποσυνδεδεμένος chris lc90

  • Jimny
  • Μηνύματα: 211
Απ: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ
« Απάντηση #152 στις: Αύγουστος 13, 2013, 09:19 »
Παράθεση από: Land Lover
Παράθεση από: ZooL
Όταν αναφέρεστε στα "εξώδικα", προφανώς εννοείτε "μήνυση", έτσι;

Διότι το εξώδικο δεν έχει καμιά ιδιαίτερη νομική βαρύτητα, είναι κάτι σαν συστημένη επιστολή ας πούμε.


Χρήστο οχι. Σε εξώδικα αναφέρομαι οχι σε  μήνυση.

Απλά όπως εγραψα το εξώδικο τελικά παραπέμπει  στο μελλον σε πιθανες (μακροχρόνιες) δικαστικές επιλύσεις (αρα ζήσε Μαη μου να φας τριφύλι).
Ειναι όμως συνήθως το πρωτο βήμα μιας δικαστικής επίλυσης.

Και η βαρύτητά του βέβαίως ειναι αυτή ακριβώς που περιγράφεις.... κατι παραπάνω από μια συστημένη επιστολή.

Αποσυνδεδεμένος chris lc90

  • Jimny
  • Μηνύματα: 211
Απ: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ
« Απάντηση #153 στις: Αύγουστος 13, 2013, 09:20 »
Παράθεση από: Blackchris
Παράθεση από: xtreme
Παράθεση από: Blackchris
Επειδή μου το ζητάς και οχι γιατί μετανιώνω για ότι έγραψα μπορείς να την αφαιρέσης μιας και δεν βρίσκω τον τρόπο επεξεργασίας

Φιλε μου blackchris το ζητημα δεν ειναι αν μετανιωνεις ή οχι. Eιναι ενα ευαισθητο topic που πρεπει να κινειται μεσα σε καποια ορια.

Εδω δεν βγαινει καποια αποφαση, δεν ειμαστε "λαϊκο δικαστηριο" οπως εχει πει και καποιος...ο καθενας βγαζει το δικα του συμπερασματα για οτι διαβαζει αλλα πρεπει να ειμαστε κ προσεκτικοι στο τι γραφετε.

Φιλικα
Παντελης

Εντάξει Παντελή το καταλαβαίνω και αποδέχωμαι την διόρθωση απλά είπα οτι δεν μετανιώνω γιατί η δική μου οπτική γωνία είναι διαφορετική, αλλωστε δεν χαρακτήρισα τον Τσούκα αλλά κατέληξα στο λογικό συμπέρασμα κάποιας ενέργειας του.
Όπως λές συμφωνώ δεν κάνουμε τους λαίκους δικαστές δεν στείνουμε κρεμάλες.
ΟΚ μένουμε στα ΓΕΓΟΝΟΤΑ και ας βγάλει ο καθένας τα συμπεράσματα του

Αποσυνδεδεμένος chris lc90

  • Jimny
  • Μηνύματα: 211
Απ: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ
« Απάντηση #154 στις: Αύγουστος 13, 2013, 09:22 »
Παράθεση από: chris lc90
Ενω βρισκομαι εν πλω καπου αναμεσα μεταξυ ελλαδος και ιταλιας
Οπως εγραψα πιο πανω...



..χτες με πηρε τηλεφωνο δικαστικος επιμελητης για να μου επιδωσει ενα εξωδικο της εταιρειας εξτριμ..

Του ειπα οτι ειμαι σε σε επαγγελματικο ταξιδι και το αφησε στο γραμματοκιβωτιο..

Οταν επιστρεψω σε περιπου ενα μηνα θα το διαβασω να δω τι γραφει και τι ζηταει η εταιρεια..και θα πραξω αναλογα

Αποσυνδεδεμένος chris lc90

  • Jimny
  • Μηνύματα: 211
Απ: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ
« Απάντηση #155 στις: Αύγουστος 13, 2013, 09:24 »
Παράθεση από: Blackchris
Παράθεση από: GENERAL-LEE
Παρακολουθώ ημέρες τώρα το συγκεκριμένο θέμα και ήμουν σίγουρος για την κατάληξη του .... ήμουν σίγουρος γιατί το επάγγελμα μου έχει να κάνει με βλάβες υλικών και συστημάτων εντός αλλά και εκτός εγγύησης ... το εντός και το εκτός εγγύησης είναι λίγο ψιλά γράμματα αλλά βασικά στηρίζεται στη ημερομηνία αγοράς ή τοποθέτησης του προϊόντος βάση απόδειξης αγοράς ή σε ποιο ακραίες καταστάσεις στο serial number του προϊόντος ...
Θεωρώ λοιπών βάση των γραφόμενων εδώ ότι αφού :
1) η εταιρία xtreme αντικατέστησε εντός ημερολογιακής εγγύησης την μπαταρια σας και ακόμη καλύτερα αποδέχτηκε με την κίνηση αυτή το σφάλμα του τεχνικού της ! ( αν δεν το αποδέχτηκε τότε μάλλον ο εργάτης είναι ακόμη συνδεδεμένος στον μικρο πόλο !!! )
2)Αποδέχτηκε να σας καλύψει το κόστος του χαλασμένου ανταλλακτικού του μπλοκε σας παρ ότι εκτός εγγύησης , με την συνδρομή φυσικά της μαμά εταιρίας (arb) η οποία με την σειρά της αποδέχτηκε το μέσω mail αίτημα σας ! ( τουλάχιστον εγώ αυτό κατάλαβα ότι λέει ο Βρεττος ! )
σωστά ο επαγγελματίας δεν έδωσε συνέχεια εδώ και σε οποιοδήποτε fora εκθέσατε τα ερωτήματα σας ! στις περιπτώσεις που θίγεται το κύρος μιας εταιρίας και κινδυνεύει συνεπώς ο τζίρος αυτής το λόγο έχει ο δικηγόρος της και όχι το ομόρρυθμο μέλος !

.

Αγαπητέ Στρατηγέ τα σέβη μου (απλώς στρατιώτης Μαυροχρήστος  :mrgreen: ) όταν λες “σίγουρος για την κατάληξη” του εννοείς το οτι ο Τσούκας κρύβεται όπως κάνει πάντα σε αυτές τις περιπτώσεις μέχρι το θέμα να ξεχαστεί η έμαθες  κάτι άλλο και δεν μας λες ?

Η μπαταρία αντικαταστάθηκε από τον Τσούκα μόνο από διάφορα mail που έστειλε στην εταιρία της μπαταρίας και αφού ο Τσούκας πρώτα του άρχισε τα γνωστά "δεν φταίω εγώ το ζόρισες" κτλ κτλ χωρίς να ζητήσει ένα τυπικό συγνώμη (για τα μάτια ρε αδερφέ).

Ο Τσούκας ΔΕΝ αποδέχτηκε να καλύψει ΚΑΝΕΝΑ ανταλλακτικό στον Χρήστο ΟΥΤΕ παραδέχτηκε καμιά ζημία ΟΥΤΕ ζήτησε ποτέ συγγνώμη ο ...... αλάθητος.
 Η ARB δέχτηκε μετά απο πολλές πιέσεις του Χρήστου σε Αμερική και Αυστραλία να στείλει στον τοπικό αντιπρόσωπο (τρομάρα του) το ανταλλακτικό.

Η ζημιές του Χρήστου είναι πολλές περισσότερες από ένα ανταλλακτικό αλλά αυτό που ζητάει πάνω από όλα (και μόνο) είναι η ηθική ικανοποίηση, μια παραδοχή της ασχετοσύνης και τον λαθών
Το ζήτημα είναι πρώτα από όλα ΗΘΙΚΟ για αυτό και είμαστε τόσοι πολλοί μαζί του.

Παράθεση από: GENERAL-LEE
ο επαγγελματίας δεν έδωσε συνέχεια εδώ και σε οποιοδήποτε fora εκθέσατε τα ερωτήματα σας ! στις περιπτώσεις που θίγεται το κύρος μιας εταιρίας και κινδυνεύει συνεπώς ο τζίρος αυτής το λόγο έχει ο δικηγόρος της και όχι το ομόρρυθμο μέλος !.

Στρατηγέ μου διαφωνώ ο "επαγγελματίας" και ξέρει τα φορα και τα χρησιμοποιεί κατα το δοκούν όταν είναι να κάνει τι δουλειά του και ευχαριστεί όταν παπαγαλάκια του καίνε λιβάνι (υπάρχουν και αυτά) και στο κάτω κάτω τα φορα τον έκαναν μάγκα και τον έμαθε ο κόσμος και τον εμπιστεύθηκε.

Αν κινδυνεύει το κύρος και ο τζίρος της "εταιρίας" υπεύθυνος είναι ο πελάτης η αυτός που δεν γνωρίζει την δουλεία του (την οποία και χρεώνει χρυσάφι) ?

Ο Τζίρος της “εταιρίας” είναι πάνω από όλα η ή ασφάλεια των πελατών ?
Εδώ μαθαίνουμε για πόλους που έλιωσαν για διαφορικά που διέλυσαν για λυμένους άξονες για σπασμένους κινητήρες κτλ κτλ

Αν το λόγο αποκτήσει ο δικηγόρος της "εταιρίας" και όχι το "ομόρρυθμο μέλος "  :lol: (συγνώμη αλλά όποιος θέλει να κρυφτεί το πρώτο που κάνει είναι να οχυρώνεται πίσω από τους θεσμούς και τους τύπους) ας προχωρήσει στα νόμιμα να γελάσει και ο κάθε πικραμένος τότε όμως θα έχουν ουσία και οι άδειες και οι σόμπες και οι νόμιμες αποδείξεις κτλ κτλ

Αποσυνδεδεμένος chris lc90

  • Jimny
  • Μηνύματα: 211
Απ: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ
« Απάντηση #156 στις: Αύγουστος 13, 2013, 09:25 »
Παράθεση από: chris lc90
GL η αποδοχη του λαθους δεν γινεται οταν γινεται η διαμαρτυρια..αλλα στην αρχη υπαρχει η δυσπιστια που μεταφραζεται :" φερε μου να δω τα μεηλ που εστειλες και τοτε σε πιστευω"..
Αυτο δε λεγεται "ενδειξη καλης πιστης και καλης θελησης"
Αν υπηρχε ομως η γνωση ειτε δε θα γινοταν εξαρχης ειτε θα υπηρχε παραδοχη του στυλ :"συγνωμη λαθος"

Η αντικατασταση με αυτον τον τροπο υποδηλωνει ...:"αφου δε μπορω να κανω αλλιως στην αντικαθιστω..κσι το βαφτιζω "ενδειξη καλης θελησης"

Παρολαυτα οπως εγραψα παραπανω επειδη δεν κατακρινω ουτε κρινω καποιον απο την πρωτη ματια ή το πρωτο λαθος αλλα το κυριοτερο..ειχα αγορασει ενα λοκερ που ειχε την αποκλειστικοτητα  η εταιρεια αυτη αρα συμπερανα οτι εχει και την εξειδικευση..
Της εδινα στα τυφλα εμπιστοσυνη..οτι θα το φτιαξει..

Δεν ξερω ακομη ποιος τεχνιτης μου το ρυθμισε..τις 2 πρωτες φορες γιατι την τελευταια εγινε μπροστα μου
Και οι 3 εργαζομενοι εκει εχουν τις ιδιες γνωσεις?
Εχουν τα ιδια χαρτια?
(ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΠΑΝΤΗΘΕΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΠΟΥ ΑΦΟΡΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΗΣ)

ΖΗΤΑΩ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΜΟ
Ενημερωση των πελατων για τα χαρτια της επιχειρησης
Δηλαδη αυτο που η επιχειρηση ειναι απο το αρθρο 23 του 1575/85 περι συνεργειων
ειναι υποχρεωμενη να αναρτησει σε μερος εμφανη..ΠΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΑΔΕΙΕΣ ΑΣΚΗΣΕΩΣ..

Εκει μεσα γινονται εργασιες ηλεκτροσυγκολησης..υπαρχει τεχνιτης με τετοια ειδικοτητα?

Γιατι ο κ.Τσουκας αφου παρακολουθησε σεμιναρια της ΟΜΕ δε μας τοποθετει ο ιδιος τα αμορτισερ?
Αφου εχει την εξειδικευση ..και αφηνει την τοποθετηση σε μαστορες της "σειρας"..που δεν εχουν την εν λογω πιστοποιηση..


Εσυ Αρη που εισαι απο τους ελαχιστους αγωνιζομενους που καλυπτουν τα απο το νομο ζητουμενα και τα ζητας ..γιατι θυμωνεις?

Επειδη ζηταω τα ιδια?

Γιατι να παω στον μαγαζι μεσα και να τα κανω ολα πουτ@ν@ οπως λες?

Δε ζηταω αποζημιωση οπως εγραψα πολλακις ..

Απλα αναφερω 2 περιστατικα που συνεβησαν σε μενα..
Κακο ειναι αυτο?

Μου λες οτι καιω ανθρωπους..
Αλλοι μου καψαν το αμαξι και θα μπορουσε αυτο να χει αντικτυπο σε μενα..

Εσυ Αρη στο συνεργειο που το πας εισαι ευχαριστημενος και πληρει ολες τις διαταξεις του νομου?
Αν ο ιδιοκτητης του σου χει δειξει τα χαρτια που ειναι υποχρεωμενος απο το νομο γιατι δε μου το συστηνεις να με κανεις πελατη του?

Γιατι δε μου ζητησε συγνωμη οταν εκανε λαθος εκτιμηση και οι αυστραλοι (και οι αλλοι)λεγαν αλλες αιτιες?
Ειχε καμια τεχνικη γνωση ο κ.Τσουκας να πιασει το παχυμετρο και να αρχισει να μετραει?γιατι δε φωναξε τον αρχιτεχνιτη του?

Αν ηθελε "καλη τη πιστη "να βοηθησει θα λεγε..θα στο περασω εγγυηση..

Και στο φιναλε αν οπως λες εμπαινα στο μαγαζι ταυρος μαινομενος εν υαλοπωλειο ..τι θα κερδιζα?

Περιγραφω διαλογους που γινανε εκει μεσα μενα..

Αν οι μαστορες δεν εχουν χαρτια τι φταιω εγω;
Αν και αλλα συνεργεια δεν εχουν χαρτια ας τους γινει καταγγελια ..

Ειναι στιγμες που μου φαινεται οτι μιλας σαν δικηγορος της επιχειρησης..
Οπως ειπες και συ μια απλη αναφορα του συμβαν εκανα με λεπτομερειες και ζηταω να δω αν το μαγαζι εχει χαρτια που πρεπει..ενα ευλογο ερωτημα απο πολλους..

Δυσφημιση εγραψα στην αρχη τι ειναι...

Αποσυνδεδεμένος chris lc90

  • Jimny
  • Μηνύματα: 211
Απ: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ
« Απάντηση #157 στις: Αύγουστος 13, 2013, 09:27 »
Παράθεση από: Blackchris
Παράθεση από: GENERAL-LEE
απ την άλλη ...
Βρε συ Χρήστο μου ...
σκέφτηκες ότι αναφέρεις ονόματα ανθρωπων που εργάζονται σε αυτήν την εταιρία και ότι με τα λόγια σου τους καις ???
πήγες πρώτα απ το μαγαζί του Τσούκα να τα κάνεις όλα πουτάνα επειδή σε πνίγει το δίκιο ή άρχισες έτσι ξαφνικά να γράφεις αυθόρμητα ???
κανε μου την χάρη και ξαναδιάβασε τι ζητάς από τον Τσουκα ... ξυλόσομπες , ηλεκτρολόγους , σιδεράδες , μανόμετρα , α μηχανικούς , β μηχανικούς , λαδάδες, δυναμόμετρα ,κολοβυθόμετρα , χαρτούρα .... στο συνεργείο που έχεις τώρα το αυτοκίνητο σου καλύπτονται οι γραφειοκρατικές και όχι μόνο απαιτήσεις σου ? αν ναι πρότεινε το εδώ στον κόσμο μήπως σώσεις κανέναν ! εφόσον είναι δεκτή , από την εδώ κοινότητα , η δυσφήμηση είναι δεκτή και η διαφήμιση !
Χρήστο δεν έχω τίποτα μαζί σου και θεωρώ ότι έχεις δίκιο αλλά αντιδράς με θυμό και αυτά που διαβάζω δεν μου αρέσουν ... θα εκτιμούσα πολύ περισσότερο μια απλή αναφορά του συμβάν , έτσι για να έχουν γνώση οι φύλακες χωρίς φαμφάρες και λασπολογία  ...

Όλα αυτά πάντα φιλικά και με μεγάλη διάθεση να μιλήσω μαζί σου και από κοντά ...

Στρατηγέ μου τα σέβη μου δις  :D

αν καίγονται κάποιοι σίγουρα δεν φταίει ο πελάτης (Χρήστος) αλλά αυτοί που δεν γνωρίζουν αυτό για το οποίο έχουν προσληφθεί να κάνουν αλλά και η ¨εταιρία" που δεν ξέρει ποιον προσλαμβάνει να τις κάνει δουλειά
Αν έπαιρνε φωτιά το αμάξι του Χρήστου ............

αν έσπαγε το διαφορικο (ένα απο αυτά που ζόρισε  :lol: ) στην Εθνική πάνω σε προσπέραση νταλίκας περνώντας στο αντίθετο ρεύμα (με αυτοκίνητα να έρχονται από το αντίθετο) και σκοτωνόταν αυτός και η οικογένεια του, θα δεχόταν ο Αγιος Πέτρος την δικαιολογία οτι δεν ήθελε να κάψει τους εργαζόμενους ??

Αν ο Freskos σκότωνε κάποιον στον δρόμο με τον άξονα θα επαρκούσε η δικαιολογία στο δικαστήριο ότι δεν ήθελε να κάψει τους εργαζόμενους ??

Για τις ξυλόσομπες τα είπα και εγώ στον Χρήστο παραπάνω αυτά θα έχουν ουσία όπως λέω και πριν μόνο σε ένδικα μέσα όπου εκεί την "εταιρία" θα την κάψουν πολλά περισσότερα από μια σόμπα.

Αλλά το ξαναλέω το Θέμα για τον Χρήστο (και όλους) μας είναι ΗΘΙΚΟ δεν θέλει να βλάψει νομικά τον ΕξτριμοΤσουκαεταιρία.

Α .......... Στρατηγέ μου………… λίγες υπερβολές από τον Χρήστο είδα λασπολογία δεν έχω δει.... μόνο γεγονότα και επιχειρήματα

Αποσυνδεδεμένος chris lc90

  • Jimny
  • Μηνύματα: 211
Απ: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ
« Απάντηση #158 στις: Αύγουστος 13, 2013, 09:29 »
Παράθεση από: Blackchris
Παράθεση από: chris lc90
Ενω βρισκομαι εν πλω καπου αναμεσα μεταξυ ελλαδος και ιταλιας
Οπως εγραψα πιο πανω...



..χτες με πηρε τηλεφωνο δικαστικος επιμελητης για να μου επιδωσει ενα εξωδικο της εταιρειας εξτριμ..

Του ειπα οτι ειμαι σε σε επαγγελματικο ταξιδι και το αφησε στο γραμματοκιβωτιο..

Οταν επιστρεψω σε περιπου ενα μηνα θα το διαβασω να δω τι γραφει και τι ζηταει η εταιρεια..και θα πραξω αναλογα
:shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:

 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Ρε συ Frescos πότε θα πεθάνεις δεν ξέρεις ......... ο Mr εξώδικος ........... όπως είπε και ο Land Lover η άμυνα του ένοχου  :lol:  :lol:

Η "εταιρία" πέφτει όλο και πιο χαμηλά ...........

Χρήστο διάβασε καλά το εξώδικο μέτα βγάλε πολλές φωτοτυπίες να έχεις να σκουπίζεις ξέρεις τι ........... το πηγούνι σου  :D

Αυτος που νιώθει οτι έχει δίκιο βγαίνει και το φωνάζει ΕΔΩ με όλη την δύναμη του αυτός που έχει άδικο κρύβεται στο λαγούμι του και πετάει εξώδικα.

Αλλά η ουσία είναι μια ............ ο κόσμος καταλαβαίνει ................

ΥΓ                  θέλω και εγώ εξώδικο   ((mooning))  ((mooning))  ((mooning))  ((mooning))

Αποσυνδεδεμένος chris lc90

  • Jimny
  • Μηνύματα: 211
Απ: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ
« Απάντηση #159 στις: Αύγουστος 13, 2013, 09:31 »
Παράθεση από: chris lc90
http://to4x4.gr/phpBB3/viewtopic.php?f=58&t=7092&hilit=general+lee



Ρε συ Αρη ..θα θελα και γω να τα πουμε απο κοντα οταν γυρισω με το καλο..

Αλλα και συ εδω δεν ψαχνεις για παρανομους? 8-) παραμονες χριστουγεννων περυσι..

Αποσυνδεδεμένος chris lc90

  • Jimny
  • Μηνύματα: 211
Απ: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ
« Απάντηση #160 στις: Αύγουστος 13, 2013, 09:33 »
Παράθεση από: GENERAL-LEE
Παράθεση από: chris lc90
http://to4x4.gr/phpBB3/viewtopic.php?f=58&t=7092&hilit=general+lee



Ρε συ Αρη ..θα θελα και γω να τα πουμε απο κοντα οταν γυρισω με το καλο..

Αλλα και συ εδω δεν ψαχνεις για παρανομους? 8-) παραμονες χριστουγεννων περυσι..

Ατοπο !!!

Αποσυνδεδεμένος chris lc90

  • Jimny
  • Μηνύματα: 211
Απ: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ
« Απάντηση #161 στις: Αύγουστος 13, 2013, 09:35 »
Παράθεση από: JesusJK
Παράθεση από: xtreme
Ασε να βγαλει ο καθενας τα δικα του συμπερασματα απο αυτο το thread, ωστοσο θα πω ξανα πως δεν θα ηθελα να χαρακτηριζουμε κανεναν και τιποτα!

Απλα τα γεγονοτα και καλο θα ηταν να μεναμε στο θεμα του lc90

Οποτε θα ηθελα να αφαιρεσεις την τελευταια σου προταση, ευχαριστω.

ο κάθε επαγγελματίας έχει το δικαίωμα να διαφημίζεται εδω και σε κάθε fora , αλλα αν θέλει να λέγεται επαγγελματίας δεν θα έπρεπε να γράψει εδώ και την  απάντηση του μόνο και μόνο για να διαβάσουν άτομα σαν και μένα και τον αντίλογο και να μπορώ να κρίνω.....γιατί τώρα η σιωπή δεν είναι χρυσός σίγουρα.

Αποσυνδεδεμένος chris lc90

  • Jimny
  • Μηνύματα: 211
Απ: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ
« Απάντηση #162 στις: Αύγουστος 13, 2013, 09:36 »
Παράθεση από: george tompras
Δεν περίμενα και εγώ τίποτα άλλο απο τη σιωπή του καταγγελόμενου. ίσως απο ιδίαν πείρα! Σίγουρα όλοι μας έχουμε βγάλει τα συμπεράσματα μας ... για ακόμη μια φορά!!

Αποσυνδεδεμένος chris lc90

  • Jimny
  • Μηνύματα: 211
Απ: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ
« Απάντηση #163 στις: Αύγουστος 13, 2013, 09:38 »
Παράθεση από: Blackchris
Παράθεση από: george tompras
Δεν περίμενα και εγώ τίποτα άλλο απο τη σιωπή του καταγγελόμενου. ίσως απο ιδίαν πείρα! Σίγουρα όλοι μας έχουμε βγάλει τα συμπεράσματα μας ... για ακόμη μια φορά!!

Νομίζω φίλε καλέ πως θα βοηθούσε να παραθέσεις και εσύ την εμπειρία σου απο την εν λόγο εταιρία της οποίας στους πελάτες γενικός διευθηντής εμφανίζεται ο Κύριος Β. Τσούκας.

Αποσυνδεδεμένος chris lc90

  • Jimny
  • Μηνύματα: 211
Απ: ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ
« Απάντηση #164 στις: Αύγουστος 13, 2013, 09:39 »
Παράθεση από: JPF
η συζήτηση για το καμένο κιβώτιο του JK-CRD μεταφέρθηκε εδώ: http://jpforum.gr/viewtopic.php?f=12&t=7729