Αποστολέας Θέμα: Που θα πάτε για καλοκαίρι? Αντε και ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ...  (Αναγνώστηκε 8434 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος freskos

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 374
  • www.jimnyclub.com
Ρεεεεεεεεεεεεεεεε τι θεματα ειναι αυτα που θιγετε?  0_21 0_21 0_21

Επιτρεπεται να συζητατε τεοια θεματα, οταν συμμετεχουν και ανθρωποι με 2 μαγαζια, οι οποιοι δε προκειται να κουνησουν ρουπι?   Καθαρματααααααααααααα!!!



ΥΓ. Γ@μω τα μαγαζια μου, γ@μωωωωωωωω... bhe bhe bhe

Εσύ τώρα θείο, και να ήθελες να κουνήσεις που να πας με το ερπετό σου. l_h l_h l_h l_h l_h l_h l_h l_h  Κάτσε καλύτερα εκεί που είσαι με τα γ@μημέν@ τα μαγαζιά σου  _b330> _b330> _b330> _b330>

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Ελα ρε φιλε... μερη εχω να παω...  χρονο δεν εχω ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!! bhe bhe bhe
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Εσύ τώρα θείο, και να ήθελες να κουνήσεις που να πας με το ερπετό σου. l_h l_h l_h l_h l_h l_h l_h l_h  Κάτσε καλύτερα εκεί που είσαι με τα γ@μημέν@ τα μαγαζιά σου  _b330> _b330> _b330> _b330>

Μμμμμ μπραβο σου και σενα Σταυρακο, μπραβο σου... ωραιο χαρακτηρα εχεις και εσυ...  να παιζεις με τα νευρα μου... καλα σου... :'( :'( :'(
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος freskos

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 374
  • www.jimnyclub.com
Εσύ τώρα θείο, και να ήθελες να κουνήσεις που να πας με το ερπετό σου. l_h l_h l_h l_h l_h l_h l_h l_h  Κάτσε καλύτερα εκεί που είσαι με τα γ@μημέν@ τα μαγαζιά σου  _b330> _b330> _b330> _b330>

Μμμμμ μπραβο σου και σενα Σταυρακο, μπραβο σου... ωραιο χαρακτηρα εχεις και εσυ...  να παιζεις με τα νευρα μου... καλα σου... :'( :'( :'(

έλα, έλα .......  b_231 b_231 b_231 b_231 b_231 b_231 b_231 θα σε πάω βόλτα με το Samurai  t146 t146

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
....... θα σε πάω βόλτα με το Samurai.......

Τωρα με αποτελειωσες!!  Μαχαιρια στη καρδια μου εριξες, με δικοπο μαχαιρι!!! lol lol lol lol
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Ελα ρε φιλε... μερη εχω να παω...  χρονο δεν εχω ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!! bhe bhe bhe

Kάτσε καλά ρε φίλε...τι να πούμε ο Θανασιάς και εγώ , σαν καναλάρχες, και ο chriska καταπόδα :'(
Μια χαρά είναι ο χρόνος σου....το πρόβλημα είναι στο ΑΦΕΝΤΙΚΌ lol lol lol lol lol
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος kranas (x-nikos)

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 715
  • Φύλο: Άντρας
  • www.jimnyclub.com
     Απο 12 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ  εως 26 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ στην ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Ας το καλαμπουρίσουμε ρε παιδιά!!!! κάνει καλό!!!!

Αποσυνδεδεμένος GiwrgosTH

  • Jimny
  • Μηνύματα: 456
  • Φύλο: Άντρας
Ελα ρε φιλε... μερη εχω να παω...  χρονο δεν εχω ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!! bhe bhe bhe

Kάτσε καλά ρε φίλε...τι να πούμε ο Θανασιάς και εγώ , σαν καναλάρχες, και ο chriska καταπόδα :'(
Μια χαρά είναι ο χρόνος σου....το πρόβλημα είναι στο ΑΦΕΝΤΙΚΌ lol lol lol lol lol
Πέστα του συνάδελφε, γιατί νομίζει ότι τα δικά μας αφεντικά είναι πιο χαλαρά από το δικό του _198>
Punto, punto το Jimnάκι...

Αποσυνδεδεμένος chriska

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 538
  • Φύλο: Άντρας
Ελα ρε φιλε... μερη εχω να παω...  χρονο δεν εχω ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!! bhe bhe bhe

Kάτσε καλά ρε φίλε...τι να πούμε ο Θανασιάς και εγώ , σαν καναλάρχες, και ο chriska καταπόδα :'(
Μια χαρά είναι ο χρόνος σου....το πρόβλημα είναι στο ΑΦΕΝΤΙΚΌ lol lol lol lol lol
Πέστα του συνάδελφε, γιατί νομίζει ότι τα δικά μας αφεντικά είναι πιο χαλαρά από το δικό του _198>

Και έχουμε και μεταφορά αυτή τη στιγμή και ΣΚ ΣΤΑ ΝΕΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΓΙΑ ΕΠΙΒΛΕΨΗ bhe bhe bhe
Τι είναι ρε το καταπόδα ??? ??? Ολο απορίες είμαι τελευταία lol lol lol
“ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΤΩΡΑ, ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΟΥ ΠΑΣ”
Christoforo Caneli

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Αφου δε ντρεπεστε λιγακι και δεν εχετε τσιπα επανω σας τι να σας πω εγω?  Που παιζετε με το πονο του καθενα....  Αλλα που θα μου παει ρε παλιοτομαρα?  Μολις μεγαλωσω που θα γινω γιατρος και θα βγαζω πολλα λεφτα, τοτε θα τα πουμε καλα καλα...  lol lol lol
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
     Απο 12 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ  εως 26 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ στην ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
η Βοβουσα ειναι στη Χαλκιδικη ??? ??? ???

 ha

Αποσυνδεδεμένος kranas (x-nikos)

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 715
  • Φύλο: Άντρας
  • www.jimnyclub.com
βασιλακη καλυτερα να μην μιλησω

που με βρηκατε μικρο και με κανετε οτι θελετε



και ναι ρε παλιοχαρακτηρα ...........δεν θα παω στην βοβουσα στην βουρβουρου θα παω


το εμαθα ετσι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ας το καλαμπουρίσουμε ρε παιδιά!!!! κάνει καλό!!!!

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
 b_231 b_231 ελα αυριο Ελικωνα να σε γλυκανω  loula

Αποσυνδεδεμένος kranas (x-nikos)

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 715
  • Φύλο: Άντρας
  • www.jimnyclub.com
το πολεμαω το θελω πολυ
Ας το καλαμπουρίσουμε ρε παιδιά!!!! κάνει καλό!!!!

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Εγώ κλασικά θα είμαι από 4/8-27/8 Πετριές Ευβοίας (ας όψεται η οικονομική στενότης...), παίζοντας με τη γουρούνα μου (του αδερφού μου είναι δηλαδή αλλά τέλος πάντων), κάνοντας βουτιές στο χερόμυλο (όσοι ήρθαν στο beach party ξέρουν), τρώγοντας παγωτό παρφέ σοκολάτα, σουφλέ σοκολάτα και lovers (σοκολάτα φυσικά) στη Μαρία, παίζοντας ρακέτες, πίνοντας το πατό μου το βραδάκι παρέα με το απαραίτητο πούρο... :) :) :)
Όποιον τον βγάλει ο δρόμος προς τα κει ας ρίξει σύρμα να πιούμε κανένα καφεδάκι (για όσους δε με ξέρουν, είμαι ψηλός, ξανθός με γαλανά μάτια, ατσάλινους κοιλιακούς και γενικά γυμνασμένο κορμί και έχω ένα άσπρο Jimny +35 εκ. με 40άρια Interco Super Swamper, εργάτη 12000 lbs, snorkel, κλπ...)........ ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
ΥΓ. Για περισσότερη σιγουριά πάντως πάρτε κανένα τηλέφωνο στην απίθανη περίπτωση που δε με καταλάβετε... ::) ::) 

εγω παντως δεν πιστευω οτι εχεις γαλανα ματια.... πρασινα μηπως... cl cl cl
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...