Αποστολέας Θέμα: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?  (Αναγνώστηκε 21406 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Maria

  • Jimny
  • Μηνύματα: 59
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΝΙΚΗΤΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #75 στις: Νοέμβριος 04, 2006, 22:49 »
καλησπερα Γιαννη.αν και δεν γνωριζομαστε μπορω να σε διαβεβαιωσω οτι εκεινη την ημερα στη Κερκινη δεν ειχαμε κανεναν μαζι μας.μηπως μπερδευεις προσωπα και καταστασεις???? ??? ??? ???

αν δεν καταλαβες ποια ειμαι ειμαι η αρραβωνιαστικια του Τηλεμαχου

φιλικα ΜΑΡΙΑ
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 05, 2006, 17:12 από Maria.jo »

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #76 στις: Νοέμβριος 05, 2006, 13:51 »
1ον) παιδες ηρεμια, βαριες κουβεντες γραφονται... ηρεμια...
2ον) το παλληκαρι ειναι φιλος του λακη και γνωστος δικος μου...;)
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #77 στις: Νοέμβριος 05, 2006, 14:18 »
1ον) παιδες ηρεμια, βαριες κουβεντες γραφονται... ηρεμια...
2ον) το παλληκαρι ειναι φιλος του λακη και γνωστος δικος μου...;)

Οι βαριές κουβέντες μέχρι στιγμή γραφτήκανε από τον ironman για κάποιον που μέχρι χτες ήταν admin. Και περιμένω να λάβουμε όλοι θέση την Δευτέρα αν στέκουν όσα γράφτηκαν από έναν μέχρι σήμερα moderator. Μερικές ώρες μείνανε υπομονή να κάνουμε όλοι.

Αποσυνδεδεμένος Μάχος

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1440
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #78 στις: Νοέμβριος 05, 2006, 17:43 »
οποτε υπομονη μεχρι αυριο....

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #79 στις: Νοέμβριος 05, 2006, 18:11 »
οποτε υπομονη μεχρι αυριο....

Τηλέμαχε το αύριο είναι κάτι που ζήτησα εγώ, καταπατήθηκε, και μετά κατάντησε ...καραμέλα.
Δεν υπάρχει αυριο.
Το νομίζω με bold κατά την αναφορά σε σένα, είναι μιας και δεν ήμουν 100% σίγουρος, ελπίζω να έγινε κατανοητό τώρα που βρέθηκε ο δράστης

Παράθεση
Οι βαριές κουβέντες μέχρι στιγμή γραφτήκανε από τον ironman για κάποιον που μέχρι χτες ήταν admin. Και περιμένω να λάβουμε όλοι θέση την Δευτέρα αν στέκουν όσα γράφτηκαν από έναν μέχρι σήμερα moderator. Μερικές ώρες μείνανε υπομονή να κάνουμε όλοι.

Κώστα μιας και το είπες ό TEO ξεκίνησε απο moderator, και έγινε admin χωρίς δελτίο τύπου και ενημέρωση(τότε που καταργήθηκαν και οι γενικοι συντονιστές..).
Οτι γράφω είναι εκεί και έτοιμα προς αντίκρουση, και φυσικά δεν είναι ψεύδη, τώρα πως εσύ περιμένεις να λάβουν θέση όλοι εφόσων ο καθ΄ύλην αρμόδιος είναι ένας δεν μπορώ να το καταλάβω.
Επίσης σταμάτα σε παρακαλώ την καραμέλα "του αύριο"  "της Δευτέρας" και "της υπομονής" εσύ ήσουν ο πρώτος που δεν σεβάστηκε την παράκληση μου....
Γιάννης Δημητρέλης

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #80 στις: Νοέμβριος 05, 2006, 21:48 »
Επίσης σταμάτα σε παρακαλώ την καραμέλα "του αύριο"  "της Δευτέρας" και "της υπομονής" εσύ ήσουν ο πρώτος που δεν σεβάστηκε την παράκληση μου....
Υπομονή εις αυριον τα σπουδαία.

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #81 στις: Νοέμβριος 06, 2006, 00:18 »
Παρακαλώ η συνέχεια των τοποθετήσεών σας για το συγκεκριμένο θέμα να γίνεται στο εξής εδώ:
http://www.jimnyclub.com/forum/index.php/topic,1027.0.html

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #82 στις: Νοέμβριος 06, 2006, 21:23 »
Μέρος Α΄

Αγαπητοί φίλοι (και μή)...

Οι περισσότεροι απο τους πρώτους χρήστες , γνωρίζουμε το λόγο που δημιουργήθηκε το jimnyclub.com.
Εχοντας διατελέσει όλοι μέλη άλλου club, ξεκινήσαμε να φτιάξουμε ένα χώρο που θα μπορούμε να μοιραζόμαστε εμπειρίες, γνώμες και απόψεις, ελεύθερα για όλους και προπάντων δωρεάν...

Αηδιασμένοι απο συλλόγους, προεδριλίκια, ΔΣ, ΓΣ, και συνδρομές... μέλη αΆ, βΆ, γΆ και δΆ κατηγορίας...
Σιγά-σιγά, τα μέλη άρχισαν να πληθαίνουν και να δημιουργείται μιά ιντερνετική παρέα που γινόταν όλο και πιό δυνατή...  Η καθημερινή μας επικοινωνία με τα υπόλοιπα μέλη του forum έγινε πιά ...ανάγκη και αποφασίσαμε να βρεθούμε – όσοι μπορούμε – και απο κοντά... Μέχρι τότε, με πολλούς, γνωριζόμασταν μόνο μέσω κάποιων μηνυμάτων ίσως και καμμιάς φωτογραφίας, που είχαμε ανταλλάξει...

Οι στιγμές της πρώτης μας συνάντησης, στην Πορταριά, θα μου μείνουν χαραγμένες στη μνήμη... Φάτσες γελαστές, με μιά μικρή αμηχανία της πρώτης στιγμής, αγκαλιές-φιλιά-γνωριμίες-καλοσωρίσματα...
Στο παρελθόν αναφέρθηκα πολλές φορές σε πρωτόγνωρα συναισθήματα που ένοιωσα για ανθρώπους που μέχρι πρίν λίγο δεν ήξερα... Πλέον τους ήξερα και απο κοντά...

Ετσι, ...έδεσε το γλυκό και το jimnyclub.com μπήκε για τα καλά στη ζωή μας...

Στις αρχές λειτουργίας του forum, κάποια ...καλά παιδάκια είτε απο ζήλια, είτε απο περιέργεια, μπαίναν και προσπαθούσαν να δημιουργήσουν προβλήματα... Δημιουργήθηκε έτσι η ανάγκη να μήν επιτραπεί η ανεξέλεγκτη προσέλευση και χρήση του. Χρειάστηκε να επέμβει αρκετές φορές, η ομάδα διαχειριστών και  συντονιστών αυτής της δημόσιας συζήτησης της οποίας διατέλεσα μέλος... Εκείνη την εποχή, είχαμε μιά καθημερινή επαφή και συνεργασία, παραμελώντας πολλές φορές την οικογένεια και τις δουλειές μας, αφιερώνοντας σχεδόν όλο μας το χρόνο στο forum.
Κάποια στιγμή, βλέπω πως ο ironman (ένας απο τους συντονιστές), δημιούργησε μιά ενότητα κρυφή απο τους υπόλοιπους χρήστες... τάχα για να λύνουμε τα προβλήματα και να συζητάμε τυχόν ανάγκες του forum.*

Αντέδρασα  άμεσα λέγοντάς του πως δε θα συμμετέχω ποτέ σε κάτι το οποίο κοροιδεύαμε και δεν με αντιπροσωπεύει.*
 
Η ενότητα σβήστηκε αλλά αρχίσαν οι διαφωνίες... Μέχρι πρότινος, δεν έπαυε να μου το θυμίζει... Διαφωνήσαμε επίσης και για τις αντιδράσεις του, σε μερικές προκλήσεις κάποιων μελών του ...άλλου φόρουμ, και για την εμμονή του να απαντάει σΆ εκείνα τα ποστ-παγίδες.*


Μέσα σε μιά μεγάλη παρέα, δεν είναι πάντοτε εφικτό να συμπαθείς και να σε συμπαθούν όλοι... Βλέποντας γραφόμενα και συμπεριφορές, ο καθένας δημιουργεί μιά άποψη για τον κάθε χρήστη. Ετσι κι εγώ, σχημάτισα τη δική μου γνώμη (θετική ή αρνητική) για πολλούς απο σας... Το γεγονός οτι δεν είχα και την καλύτερη για έναν απο τους διαχειριστές (τον gc) δεν μπορώ να το κρύψω – θα ήταν ψέμα άλλωστε, μου λένε επίσης πως αυτό είναι αμοιβαίο. ΠαρΆ όλα αυτά, μέχρι πρότινος, δεν μου είχε δώσει ποτέ κανένα δικαίωμα δημόσια και δεν ήρθαμε ποτέ σε δημόσια αντιπαράθεση, όποιες κι αν ήταν οι διαφωνίες μας.

 Συνεχίζεται...
.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #83 στις: Νοέμβριος 06, 2006, 21:27 »
Μέρος Β΄


Πρίν λίγο καιρό, σε μιά αποτυχημένη προσπάθειά μου να καλύψω κάποιους απο τους ανθρώπους που συμπαθούσα,* απάντησα με "κάπως ειρωνική διάθεση" σε ένα ειρωνικό (όπως μου φάνηκε) ποστ του apla, (για το περιεχόμενο του οποίου ενημέρωσα επακριβώς τον admin που μου είπε οτι συμφωνεί) και αμέσως δέχτηκα μαθήματα συμπεριφοράς δημόσια απο τον ironman. Προσπάθησα να επανορθώσω, εξηγώντας και ζητώντας συγνώμη απο τον apla, ενημερώνοντας παράλληλα τον ironman μέσω πμ. να μην το ξανακάνει...* (Στους κανόνες λειτουργίας και διαχείρησης των forums επιβάλλεται να μην υπάρχει δημόσια αντιπαράθεση μεταξύ των διαχειριστών-συντονιστών).*

Με έκπληξη διαπιστώνω πως ο ironman συνεχίζει τη δημόσια επίθεση, κάνοντας τον κόπο μάλιστα να απαντήσει και στον Stavros και διαφημίζοντας οτι είναι ...φίλος μου (διάβασα αργότερα οτι το ίδιο γράφει και για τον Κεχαίδη).  Τον παρακαλώ λοιπόν να είναι πιό προσεκτικός με τη χρήση αυτής της λέξης, γιατί υπάρχουν άνθρωποι που την πιστεύουν και την τιμούν!!!

Παράλληλα μου έστειλε ένα πμ που μου έγραφε... Μη με ξαναπροκαλέσεις...*

Αυτό ήταν... μόλις το είδα θόλωσα και του έστειλα ένα υβριστικό πμ.* ζητώντας του αν έχει να μου πεί κάτι, να μου στείλει πμ-όχι δημόσια. Το πμ αυτό φρόντισε να το στείλει στην υπόλοιπη διαχειριστική ομάδα, και ίσως και σε άλλους χρήστες, προσθέτοντας φυσικά τα δικά του σχόλια.*

Στο μεταξύ... απΆ ότι δείχνουν τα γραφόμενα, ο μόνος που δεν παρεξηγήθηκε είναι... ο ίδιος ο apla.

Την επόμενη μέρα το πρωί ο gc τηλεφώνησε στον admin και του ζήτησε να με βγάλει απο administrator.* (Βρήκε έτσι, την ευκαιρία που ζητούσε).

Ακολούθησε σειρά πμ (εκτός του gc) σε μιά προσπάθεια να δοθούν εξηγήσεις και ατέρμονες τηλεφωνικές συζητήσεις μεταξύ μου και των μελών της διαχειριστικής ομάδας (εκτός του gc και ironman).

Στα επόμενα μηνύματα που πήρα απο τον ironman προσπαθούσε να με πείσει οτι άλλο χρήστης, άλλο Mod άλλο admin άλλο φίλος...*  Δυστυχώς αυτό δεν το καταλαβαίνω γιατί δεν είμαι διαφορετικός το πρωί απο το βράδυ, στη δουλειά ή στο σπίτι, είμαι ένας και ο ίδιος όπου και να βρίσκομαι. Εμμεσα, με θεώρησε και υπεύθυνο για την αποχώρηση του Μανώλη, του Σίρρου και του Κεχαίδη. Μου γράφει πως... οι βόλτες στον χορτιάτη με τους εκεί μπαρμπάριαν δεν τραβάνε τον κόσμο, απλά τον φοβίζουν.. Στην ουσία με θεωρεί υπεύθυνο για οτιδήποτε κακό βλέπει αυτός στο forum.
Για πολλοστή φορά μου θέτει το ερώτημα «τί θέλετε να κάνετε με το .com» (Κάτι που έχει ενοχλήσει και τον admin…)* και φυσικά συνεχίζει τα μαθήματα συμπεριφοράς...*

Το ίδιο απόγευμα, ο admin ήρθε στο σπίτι μου και συζητήσαμε για το πρόβλημα που δημιουργήθηκε και την απαίτηση του gc. Μου είπε πως θεωρεί οτι έχω δίκιο σε όλα, εκτός του υβριστικού πμ. που έστειλα (για το οποίο συμφωνώ). Του απαίτησα τότε να πάρει θέση (όχι δημόσια) εφΆ όσον πιστεύει πως είχα δίκιο, κάτι το οποίο διακριτικά απέφυγε, μή θέλοντας να μπλεχτεί καθόλου.

Δύο μέρες μετά, έστειλα ξανά ένα μύνημα στον admin λέγοντας του μεταξύ άλλων πως νοιώθω οτι δεν έχω δουλειά εδώ μέσα μΆ αυτά που συμβαίνουν παρασκηνιακά και ζητώντας του ξανά να πάρει θέση.* Απο την σύντομη απάντηση που πήρα ένοιωσα εγκατάλειψη.*

Σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχα με το Nicksi, εκείνος μου ζήτησε να απέχω για λίγο καιρό απο το forum, μέχρι να ηρεμήσουν τα πράγματα. Κατα τη διάρκεια της απουσίας μου περίμενα πως κάποιος απο τους φίλους μου (Nicsi-admin) θα μου τηλεφωνούσε… Δεν πήρε κανείς τους και έτσι αποφάσισα να περιμένω τηλέφωνό τους ωσότου ξαναμπώ...
Είχε περάσει σχεδόν ένας μήνας ώσπου κάποια στιγμή αρχίσαν τα τηλεφωνήματα απο άλλους φίλους μου, μέλη του forum, με αποκορύφωμα αυτό του Κάτσενου που με ενημέρωνε οτι διάβασε πως έχω πάψει να είμαι administrator. Κατα την προσφιλή του τακτική, ο gc το έκανε, εν αγνοία απΆ ότι έμαθα, του admin.*

(Οταν έβγαλε τον Κεχαίδη απο moderator δεν ενημέρωσε κανέναν, πολύ περισσότερο δε τον ίδιο).

Ακολούθησε επικοινωνία μου με τον admin και λύσιμο της ...παρεξήγησης μεταξύ μας(ο ένας περίμενε να του τηλεφωνήσει ο άλλος). Του απαίτησα ξανά, να πάρει επιτέλους θέση και να επανορθωθεί η ύπουλη και άσκοπη ενέργεια του gc.

 Μπαίνοντας ξανά στο forum, διαπιστώνω πως ο ...”φίλος” μου ο ironman, έχει ξεκινήσει μιά σειρά προσωπικών επιθέσεων, με προτόγνωρο μένος εναντίον μου! Με κατηγορεί για σειρά παρεξηγήσεων, λαθών κλπ που κατα καιρούς έχουν συμβεί στο forum.

Μεταξύ αυτών, στο θέμα του Μανώλη που κατηγορούμαι οτι δήθεν του έκλεισα την πόρτα στα μούτρα, κλειδώνοντας το θέμα, ο ironman ΕΧΕΙ ενημερωθεί απο τις 27/07/2006* και θα παρακαλούσα, όποιον το κλείδωσε, έστω και τώρα, να το επιβεβαιώσει.

Ενα ακόμη θέμα που κατηγορούμαι είναι πως λέω τον gc παντόφλα...
Είναι προσωπική μου άποψη και θα απαντήσω σε επόμενα μηνύματα...


Τη συνέχεια τη βλέπετε και τη διαβάζετε όλοι και τα συμπεράσματα είναι δικά σας.


Υ.Γ. Για τα σημεία με * έχω όλα τα αποδεικτικά στοιχεία και είναι στη διάθεση του κάθε ενδιαφερόμενου.
.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #84 στις: Νοέμβριος 06, 2006, 21:38 »
Tεο καλωσόρισες ξανά στην παρέα. Το .com είναι τόσο μεγάλο που μπορεί να μας χωρέσει όλους με ότι διαφορετικό έχει ο καθένας μας. Απλά να έχουμε μόνο καλή διάθεση και θέληση να ξεπεράσουμε τα όποια προβλήματα.

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΩΛΗΣ

  • Jimny
  • Μηνύματα: 109
  • Φύλο: Άντρας
  • www.υπολογισιμο ατομο.com
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #85 στις: Νοέμβριος 06, 2006, 21:52 »
Μέρος Β΄.......


Μεταξύ αυτών, στο θέμα του Μανώλη που κατηγορούμαι οτι δήθεν του έκλεισα την πόρτα στα μούτρα, κλειδώνοντας το θέμα, ο ironman ΕΧΕΙ ενημερωθεί απο τις 27/07/2006* και θα παρακαλούσα, όποιον το κλείδωσε, έστω και τώρα, να το επιβεβαιώσει.




.....και εγω θα τον παρακαλουσα ....και πολυ μαλιστα. Να δουμε τελικα ποιος δουλευει ποιον εδω μεσα. (και γιατι ???)
.......εγγύηση......

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #86 στις: Νοέμβριος 06, 2006, 22:07 »
Πού είναι ο θείος Νicksi ρε παιδιά? Να ανοίξω ενότητα "ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ?"

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #87 στις: Νοέμβριος 06, 2006, 22:17 »
Τεο, καποια σημεια σου ξεφευγουνε... δε θα αναφερθω δημοσια σε αυτα ;) ισως καποια στιγμη τετ-α-τετ. Καλυτερα... ;)
1ον) Υπουλα και παρασκηνιακα, δεν εκανα τιποτα ;)
2ον) δεν σε περιμενα στη γωνια οπως θεωρεις, αυτο καταλαβαινω... σωστα; ;)
3ον) απεδειξε μου οτι ειχες σωστη σταση απεναντι στους χρηστες, και βγαλε με λαθος...και μην μου φερεις παραδειγματα για αλλους πως συμπεριφερονται, εσενα ρωταω... ;)
4ον) ειναι ασχετο το θεμα με τη σχεση τη δικια μας, απο το αν σε εβγαλα απο admin ή οχι ;) μεγα λαθος...οπως ειπες κι εσυ, ποτέ δεν ηρθαμε σε αντιπαραθεση και αν προσεχες την συμπεριφορα σου σε 3ους, απο μενα κανενα προβλημα ακομα στην ομαδα θα ησουνα, ποτέ δεν εθεσα θεμα να σε βγαλω απο την ομαδα, παρα μονο αφου εβλεπα και παρατηρουσα...  ;)
5ον) ειχες παρει και παλια -απο μια συζητηση μαζι που καναμε... αρκετα παλια- μια συμβουλη να σεβεσαι τους χρηστες και να μην τους προσβαλεις... ;) οταν δε ταιριαζεις με καποιον Τεο, δεν του τα χωνεις... δε σου φταιει σε τιποτα και τουλαχιστον διεψευσε ή δεξου το περιστατικο με την Κερκινη, διοτι πολλα ακουστηκανε....και ηταν σοβαρο θεμα για σενα.... ;)
6ον) Γενικα πιστευεις οτι σου τη φυλαγα κτλ κτλ κτλ... ζητουσα αφορμες κτλ κτλ κτλ... εχεις σκεφτει οτι την ειχα την αφορμη και δεν εκανα κατι; αλλα παρ'ολα αυτα ειπα -στον εαυτο μου- να δωθει μια ευκαιρια....; μπα, δεν νομιζω.... απλα πιστευεις οτι σου την ειχα φυλαγμενη.... ;)

γενικα αισθανεσαι οπως αισθανεσαι... οκ... δεν μπορω να κανω κατι γι αυτο... αλλα...
πριν αρχισεις να λες λες λες, δες πρωτα γιατι...πως και αμα...βαλτα κατω και σκεψου....ειχα ευκαιρια και λογο να σε βγαλω και δεν το εκανα με την 1η... και ετυχε να ημουνα μπροστα... ;) αστο ομως.. αν θες οταν μπορεσουμε θα στο πω αυτο τετ-α-τετ οχι στον αερα ;)

Με την κερκινη... δεν το εκανα...

ακομα και με τα υπολοιπα που εβλεπα και ακουγα και επιβεβαιωνα.... δεν εκανα... ε οκ, εσυ τι λες, να μην ξεχειλισει το ποτηρι; ;)

αυτοκριτικη Τεο...αυτοκριτικη... τα αλλα ειναι ευκολα να τα λεμε, εκανα αυτο, εκανες εκεινο, ο gc o gc...υπουλα, σκιωδη...υπογειως... ρε συ Τεο, παντα ειχα υπομονη... τετοιος δεν ημουνα...  ;)

οσο για την παντοφλα.. lol, μην ανησυχεις, δεν παρεξηγηθηκα απο αυτο και ουτε προκειται...και ουτε καν το θυμαμαι...lol

www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #88 στις: Νοέμβριος 06, 2006, 22:20 »
Μέρος Β΄.......


Μεταξύ αυτών, στο θέμα του Μανώλη που κατηγορούμαι οτι δήθεν του έκλεισα την πόρτα στα μούτρα, κλειδώνοντας το θέμα, ο ironman ΕΧΕΙ ενημερωθεί απο τις 27/07/2006* και θα παρακαλούσα, όποιον το κλείδωσε, έστω και τώρα, να το επιβεβαιώσει.




.....και εγω θα τον παρακαλουσα ....και πολυ μαλιστα. Να δουμε τελικα ποιος δουλευει ποιον εδω μεσα. (και γιατι ???)

Τελικα, ποιος το κλειδωσε... απορια και δικια μου...διοτι εγω ειχα ζητησει συγγνωμη απο τον Μανωλη, αλλα δεν το ειχα κλειδωσει...
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #89 στις: Νοέμβριος 06, 2006, 22:25 »
Μέρος Β΄.......


Μεταξύ αυτών, στο θέμα του Μανώλη που κατηγορούμαι οτι δήθεν του έκλεισα την πόρτα στα μούτρα, κλειδώνοντας το θέμα, ο ironman ΕΧΕΙ ενημερωθεί απο τις 27/07/2006* και θα παρακαλούσα, όποιον το κλείδωσε, έστω και τώρα, να το επιβεβαιώσει.




.....και εγω θα τον παρακαλουσα ....και πολυ μαλιστα. Να δουμε τελικα ποιος δουλευει ποιον εδω μεσα. (και γιατι ???)

Τελικα, ποιος το κλειδωσε... απορια και δικια μου...διοτι εγω ειχα ζητησει συγγνωμη απο τον Μανωλη, αλλα δεν το ειχα κλειδωσει...

Πού είναι ο θείος Νicksi ρε παιδιά?