Αποστολέας Θέμα: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?  (Αναγνώστηκε 21451 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #60 στις: Νοέμβριος 03, 2006, 19:37 »
Επειδεί με τον Βασίλη μιλήσαμε, και είπαμε αρκετά πράγματα χύμα, που κατάλαβε, θα παρακαλούσα οποιαδήποτε απάντηση, απο οποιονδήποτε να γραφτεί μετά το Καλίδρομο(απο Δευτέρα με το καλό..) που θέλουμε να πάμε...
Επίσης δεχόμεθα και πμ ή τηλέφωνα, το μαγαζί είναι ανοιχτό....

Μουτς
Γιάννης Δημητρέλης

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #61 στις: Νοέμβριος 03, 2006, 20:35 »
@ gc_ οι απαντησεις που δινεις στον Σταυρο και στο Κωστα δεν σε τιμανε καθολου και ουτε νομιζω οτι αντιπροσωπευουν τη δημιουργια φιλικης διαθεσης και παρεας του .com! ;)



Mε το bilia που παρόλο που είναι αρκετά μικρότερος και θα περίμενες πιο ανώριμος ταυτίζω πάντα τις απόψεις μου. Ή είμαι και εγώ ανώριμος ή βλέπουμε τα πράγματα με τον ίδιο τρόπο ή βλέπουμε τα σωστά, δεν ξέρω. Τουλάχιστον δεν νιώθω μόνος. Προστέθηκε και η Χαρά, χαίρομαι διπλά.

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #62 στις: Νοέμβριος 03, 2006, 20:57 »
Επειδεί με τον Βασίλη μιλήσαμε, και είπαμε αρκετά πράγματα χύμα, που κατάλαβε, θα παρακαλούσα οποιαδήποτε απάντηση, απο οποιονδήποτε να γραφτεί μετά το Καλίδρομο(απο Δευτέρα με το καλό..) που θέλουμε να πάμε...
Επίσης δεχόμεθα και πμ ή τηλέφωνα, το μαγαζί είναι ανοιχτό....

Κώστα το διάβασες??
Τα έγραψα μιας και ο bilias θα πήγενε με τον Νάσκο να φάνε και αυριο πρώτα ο Θεός φεύγουμε για Καλίδρομο...
Γιατί δεν διαβάζεις όσα ευγενικά γράφω, για να σταματήσει εδώ το θέμα, και να μην βγάζεται εύκολα συμπεράσματα ξέροντας μισά πράγματα...
Ξαναδιάβασε το πόστ μου.
Μην με πηδάς, και μην με αναγκάζεται να κλειδώνω θέματα και να γίνομαι bob Σφουγκαράκης....
Και αν μη τι άλλο εμπιστευτείτε τον κόσμο, πόσο καιρό ιντερνετικά τουλάχιστον ξέρεις τον gc ρε Κώστα??
Σου έχει δώσει τέτοια δέιγματα ποτέ??
Δεν διάβασες ούτε το προυγούμενο ποστ μου....
Καλά να πάθουμε φυσικά, κάποια στραβά πράγματα πρέπει να βγαίνουν στην φόρα με το καλημέρα σας....
Γιάννης Δημητρέλης

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #63 στις: Νοέμβριος 03, 2006, 22:14 »
Μην με πηδάς


Γιατί ρε? Υπάρχει και συναίσθημα μεταξύ μας, δε θα είναι άσχημα. ha ha ha

Για τα υπόλοιπα θα απαντήσω με την επιστροφή σας.
Να περάσετε καλά αλλά όχι ξέγνοιαστα. Έχουμε να πούμε πολλά.
Ας βοηθήσει ο χρόνος να σκεφτείτε και σκεφτούμε κάποια πράγματα καλύτερα.



Αποσυνδεδεμένος stavros

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 260
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #64 στις: Νοέμβριος 04, 2006, 01:15 »
Πριν από περίπου 1 χρόνο γνώρισα μέσω του Teo το jimnyclub.com και ομολογώ ότι ενθουσιάστηκα καθ’ ότι νέος κάτοχος ενός Jimny, νέος στα forum και φλώρος στις off road διαδρομές. Στην συνέχεια ξετρελάθηκα όταν διάβασα κάποια πράγματα από κάποιους γνώστες (επί του Jimny) όπως και με το παρεΐστικο κλίμα που επικρατούσε. Αργότερα άρχισα να βλέπω κάποια άσχημα πράγματα από κάποιους που ήθελαν να κάνουν κακό και να γελάσουν εις βάρος της παρέας μου αυτής (ειλικρινά ένοιωθα το forum παρέα μου) και ενοχλήθηκα χωρίς, όμως, να μπορώ να κάνω κάτι γιατί δεν γνώριζα τι είχε συμβεί (όχι ότι με ένοιαζε). Τότε κάποιοι της παρέας μου άρχισαν να μιλούν για το παρελθόν, για το προηγούμενο jimnyclub και για κάποιους που ήθελαν να το παίξουν αφεντικά και πρόεδροι χωρίς να υπολογίζουν τους υπόλοιπους κλπ και για αυτόν τον λόγο έφτιαξαν το com. Όλα πήγαν καλά και η παρέα μεγάλωνε αλλά δυστυχώς ο Έλληνας θέλει να το παίζει αρχηγός και τότε άρχισαν να «σβήνονται» οι τίτλοι [(Γεν. Συντονιστής τότε) αν και διαφωνούσα με τους τίτλους] χωρίς εξηγήσεις με αποτέλεσμα κάποιον εκνευρισμό της παρέας. Και η κορύφωση έρχεται με την 2η διαγραφή κάποιου «τίτλου» με απόφαση του ενός (ή των λίγων) επίσης χωρίς εξηγήσεις στους υπόλοιπους "ΜΑΛΑΚΕΣ" (συγνώμη αλλά έτσι νοιώθω εγώ πλέον) αυτού του forum. Αλλά κατά τα άλλα ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΕΔΡΟΥΣ, ΑΦΕΝΤΙΚΑ και τέτοιες σαχλαμάρες. Και εκτός των άλλων διαβάζουν την νευρικότητα που επικρατεί και όχι μόνο συνεχίζουν να μην δίνουν εξηγήσεις αλλά εκμηδενίζουν τους υπολοίπους θυμίζοντας μας την ικανότητα τους να σβήσουν ή να κλειδώσουν απαντήσεις – θέματα.
Έχω πέσει από τα σύννεφα καθώς γκρεμίστηκε εκείνη η εικόνα της μεγάλης πανελλαδικής παρέας.
ΚΡΙΜΑ...

Βουλγαρόπουλος Σταύρος

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #65 στις: Νοέμβριος 04, 2006, 02:30 »
Σταύρο να σεβαστούμε την επιθυμία κάποιων να περιμένουμε μέχρι τη Δευτέρα που θα επιστρέψουν με το καλό όλοι και θα ξαναεπανέλθουμε στο θέμα τότε. Ελπίζω να έχουμε και την συμμετοχή όλων των άμεσα εμπλεκομένων την Δευτέρα.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 04, 2006, 02:48 από kostas katsenos »

Αποσυνδεδεμένος kyr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 166
  • Φύλο: Άντρας
  • Θεσσαλονίκη
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #66 στις: Νοέμβριος 04, 2006, 12:27 »

δεν ρωταω αν θα βγαλω καποιον.


Κατά τα άλλα μιλάμε για ισότητα μέσα στο forum χωρίς «αφεντικά»….

Δεν τον γνωρίζω τον Σταύρο... αλλά υποθέτω οτι ουσιαστικά έχει την ίδια απορία με εμένα?  Εφόσον το club / forum ανήκει σε όλους, πώς γίνεται ο gc να αποφάσισε να βγάλει τον ΤΕΟ από administrator μόνος του ή συζητώντας το με "λίγους" και χωρίς να ενημερωθεί κανένας άλλος?  Έστω και μετά? 

Διευκρίνηση 1η :  Δεν ξέρω τί έγινε ούτε με απασχολεί
Διευκρίνηση 2η : Αν ο Σταύρος δεν έχει την ίδια απορία με μένα, τότε σορρυ ΣΤαύρο
Διευκρίνηση 3η:  GC δεν είναι προσωπικό το θέμα, άλλωστε ξέρεις τί άποψη έχω για το άτομό σου.
Διευκρίνηση 4η : Ο μόνος λόγος που εκφράζω αυτή την απορία είναι γιατί μου φαίνεται λίγο αντιφατικό ο ένας να λέει "δεν δίνω λόγο για τις αποφάσεις μου" και καπάκι ο άλλος να λέει "... ανήκει σε όλους για την τρέλα μας μπλα μπλα "

Χαρά δε σε ξέρω αλλά συμφωνώ μαζί σου.

Επίσης , όπως είπε και ο Groove: Σχεδόν κανένας αγωνιζόμενος δεν ασχολείται με τα forum. Και κάποιοι που ασχολούνταν , έφυγαν και αυτοί...  (fanis-sirros-kehaidis)



ΦΙΛΙΚΑ ,  Χρήστος
Χρήστος Κυριακόπουλος

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #67 στις: Νοέμβριος 04, 2006, 13:13 »
Kyr1 καλημέρα, κράτα δυνάμεις να το συζητήσουμε και αυτό τη Δευτέρα. Ας σεβαστούμε ότι κάποιοι δεν έχουν συνδεση αυτό το Σαββατοκύριακο. Ελπίζω να συμμετάσχουν και ο Φάνης ο Γιώργος και ο Κώστας τη Δευτέρα.

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #68 στις: Νοέμβριος 04, 2006, 14:34 »
δυστυχώς ο Έλληνας θέλει να το παίζει αρχηγός και τότε άρχισαν να «σβήνονται» οι τίτλοι [(Γεν. Συντονιστής τότε) αν και διαφωνούσα με τους τίτλους] χωρίς εξηγήσεις με αποτέλεσμα κάποιον εκνευρισμό της παρέας.
Σταυρο αυφού διαφωνούσες με τους τίτλοιυς, φυσικά επικρότησες την ενέργεις σβησήματος των τίτλων...
Αναρωτήθηκες γιατί σβηστηκαν??
Τον λόγο?
Φυσκά ολοι στεκόμαστε λιγότερο σοτυς λόγους και περισσότερο στις πράξεις θεωρώντας τους λόγους πολλές φορές αμελητέα αφορμή...

Και η κορύφωση έρχεται με την 2η διαγραφή κάποιου «τίτλου» με απόφαση του ενός (ή των λίγων) επίσης χωρίς εξηγήσεις στους υπόλοιπους "ΜΑΛΑΚΕΣ" (συγνώμη αλλά έτσι νοιώθω εγώ πλέον) αυτού του forum.
Ενοείς του Γιώργου του Κεχαίδη απο moderator??
Συγνώμη αλλά αν για τον Α ή Β λόγω, εγώ πάψω να είμαι Moderator που θα επιρεάση την λειτουργία του φορουμ??
Επίσης εαν πάψω να είμαι μοντερειτορ θα νοιαστείς να μάθεις γιατί έπαψα??
Γιατί τότε δεν νοιάστηκες και νοιάζεσαι τώρα? Είνια ο τίτλος ή ενέργεια ή το πρόσωπο??

Αλλά κατά τα άλλα ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΕΔΡΟΥΣ, ΑΦΕΝΤΙΚΑ και τέτοιες σαχλαμάρες. Και εκτός των άλλων διαβάζουν την νευρικότητα που επικρατεί και όχι μόνο συνεχίζουν να μην δίνουν εξηγήσεις αλλά εκμηδενίζουν τους υπολοίπους θυμίζοντας μας την ικανότητα τους να σβήσουν ή να κλειδώσουν απαντήσεις – θέματα.
Μόνο και μόνο το ότι απαντάς σήμερα καταρίπτει αυτόματα την εικόνα που προσπαθείς να περάσεις περι κλειδωμάτων...
Ζητησα ευγενικά, να σταματήσετε μέχρι την Δευτέρα...χωρίς να κλειδώσω καν το ποστ...
Στο πρόσφατο παρελθον αν ανατρέξεις, θα δεις ότι δεν κλειδώθηκε καταυθέιαν ούτε ποστ που αποτελούσε προσωπική επίθεση στον maverick παρά κλειδώθηκε απο τον Γιωργο όταν έγινε επανάληψη αυτής..
Ποιοί είναι οι κλειδοκράτορες΄λοιπόν??
Θα μπορούσα να κλειδώσω το θέμα εχθές , απλά το ζήτησα ευγενικά, μάλον κάποιοι την ευγένεια και τους ευγενής την έχουν χεσμένη φαίνεται.
Αν ένιωσες εσύ μ@λακας 1 φορά επειδεί καταργήθηκε ενας Mod που είχε κανένα δίμηνο να μπει(σειμειωτέον ότι ο Κεχας είναι φίλος μου απο το gr..), και η διαχείρηση δεν εδωσε εξήγηση στους χρήστες(αλήθεια ο TEO ΠΟΥ ΣΕ ΕΦΕΡΕ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΤΟΤΕ??), εγώ νιώθω 10 φορές ακατανόμαστος(σε μένα δεν βάζω παπάκι γιατί έχω νιώσει περισσότρες) μιας επαναστατήτε για θέματα ενημέρωσης και κλειδωμάτων, χωρίς κάν να σέβεσται ούτε τα ποστ, κάποιου φίλου της παρέας όπως είπες.., ούτε τον ίδιο.
Ευχαριστώ.

Αν by the way Ρώτα τον ΜΑΝΩΛΗ πως ένιωσε όταν του κλειδώσε ο TEO ενα ποστ στην μάπα και μετά έλα πές μου..
Επίσης ρωτησε τον και την αιτιολογία...

Έχω πέσει από τα σύννεφα καθώς γκρεμίστηκε εκείνη η εικόνα της μεγάλης πανελλαδικής παρέας.
ΚΡΙΜΑ...
Βουλγαρόπουλος Σταύρος

Ποιά είναι η εικόνα της πανελλήνιας παρέας??
Να αποκαλεί o TEO  χρήστη του forum σε άλλο φορουμ, οτι είναι ηλίθιος??
www.off-road.gr/PNphpBB2-viewtopic-t-4230-start-30.html πάρε και το Link έτσι για να δεις ποιοι φροντίζουν για την "Πανελλήνια Παρέα" το ότι κάποιος είναι αδμιν νομίζεις ότι του δίνει το δικαίωμα να λέει κάποιον ηλίθιο??
Κyr1 το ξέχασες??
Η ευγενική απάντηση του Lakis και το κλείδωμα του ποστ, ολοφάνερα σε βάρος του ΤΕΟ(μιας και είναι και προσωπική επίθεση, εκτός απο το ότι τον βρίζει..) είναι φοβέρά επαινετικό για την παρέα μας έ??
Και το έχει και ενηπόγραφα κιολας....www.jimnyclub.com!!!

 j12 yes εμείς οι αδμιν του .com λέμε τους χρήστες μας ή όσους δεν γουστάρουμε τέλος πάντων...ηλίθιους και δεν μασάμε!!
Μπράβο μεγάλε..μετρησες!! φροντίζεις για την Πανελλήνια παρέα και την εξάπλωση της...
Το λάθος ήταν ότι δεν βγήκε απο τότε, αλλά θα ακούσεις και άλλα παρακάτω...
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 04, 2006, 14:36 από Ironman »
Γιάννης Δημητρέλης

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #69 στις: Νοέμβριος 04, 2006, 15:01 »
Γιάννη αυτοαναιρείσαι.
Ήδη έκανες λάθος και δημοσίευσες ποστ. Αν δεν μπορείς να κάνεις εσύ υπομονή , πως περιμένεις να κάνουν οι άλλοι? Ή εσύ πρέπει να έχεις τον τελευταίο λόγο. Κάνεις λάθος αυτή τη φορά. Θα σου απαντήσω σε όσα λες τη Δευτέρα, ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 04, 2006, 15:03 από kostas katsenos »

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #70 στις: Νοέμβριος 04, 2006, 15:55 »
Στα forum απο το 2001 ψάχνω και ψάχνομαι...
Φροντίζω να λέω ότι μαθαίνω...
Να κάνω καλά με ότι καταπιάνομαι.
Να λέω σε όλους ότι ξέρω, αφιλοκερδώς...
Να μην προμοτάρω ποτέ, και κανένα, για ίδιο συμφέρον, παρά μόνο το φόρουμ που δουλεύω για αυτό
Εξάπλωση του com διαδυκτιακά??
Δεν ξέρω τι έχω κάνει, που το έχω βάλει, αλλά στον γουγλη είμαστε δεύτεροι, ούτε σε ένα χρόνο...
Ποστ και τεχνικά??
Δες τε τα, στα 1600 κάτι ποστ μου..θα βρείτε πράγματα που ΄μπορεί να μην είναι δικά μου αλλά έχουν μαζευτεί, για το φορουμ(δεν είμαι σοφός παντωγνώστης άλλωστε, και εμπειρογνώμονας του 4χ4 για να διαβάζω να γελάω και να φεύγω....είμαι λάτρης της ιδέας του "κάθε μέρα που περνά εγώ μαθαίνω")
Μου αρέσει να μοιράζομαι..
Ποτέ δεν το έπαιξα υπεράνω, να σνομπάρω κάποιους....

1. Βαρέθηκα τις φτηνές δικαιολογίες, του στυλ "φταίει ο άλλος" ,"έφυγα γιατί τσακωθήκαμε", έχω δείξει σε πολλούς ότι έχω και το θάρος της γνώμης μου, και της γραφής , και δεν μασάω τα λόγια μου, όταν κανω λάθος , μιας συγνώμη είναι αρκετή για να σε τιμήσει κάποιος...

2.Βαρέθηκα την τάση κλικοποίησης, την σιχάθηκα, γιαυτό και κάναμε ένα νέο ξεκίνημα....
Ο TEO με το καλησπέρα στην Πορταριά, μέσα στα πρώτα 5 λεπτά, ποιόν λες ότι ξεκίνησε να μου θάβει??
Μέχρι και την δεύτερη μέρα στο cb τις πέταγε τις μπηχτές του, και τις κοροιδίες του, δεν ήταν για μένα φιλαράκο, αλλά προσωπικά τέτοιες ενέργειες τις σιχάθηκα....απο το παρελθόν.
Είναι άνανδρες.

3. Το αν ο gc, ο α ή ο β, κάνει σοβαρό xtreme off road ή όχι διόλου με ενδιαφέρει,
Η υπογραφή του για μεγάλο διάστημα "Keyboard Offroaders" σε ποιόν-ποιούς νομίζεις ότι απευθύνονταν??
Το πασουμάκι που είχε για avatar πριν καιρό εδώ και στο msn??
Η ή έκφραση "ο παντόφλας"?
Δεν λέω τιμητικές ενέργειες όχι μόνο για admin αλλά και για χρήστη forum...
Προσωποποίηση της πατούσας του σκίπερ και της καρέκλας του ικε..

4.Ολοι κάναμε κάτι(όλοι = οι τρελαμένοι) ήμουν ο πρώτος που είπε στον bilia βγάλε 40 car url γουστάρω και θα τα μοιράσω στα παιδιά στην Ελλάδα(το κόστος πραγματικά μικρό και σε ευχαριστώ Βασίλη και δημόσια: 1€ έκαστο)
Στέλνοντας στην Θεσσαλονίκη, θέλω να μου πείς πόσοι δεν πήρανε και ποιοί και ποιός κράτησε 4 για να βάλει στα αυτοκίνητα του..
Μέγάλη μικροπρέπεια φίλε μου, όπως και το ότι ένιωσα ΜΑΛΑΚΑΣ όταν διάβασα το "εγώ δεν πείρα" του Κεχαίδη και τρέχαμε να του ξεκολήσουμε το παλιό στο trial lol
Mέχρι και στο x-trail κόλησε www.jimnyclub.com/gallery/main.php?g2_itemId=9526 ότι εγώ προόριζα για παιδιά απο την Θεσσαλονίκη.
Εγώ και κάποιοι άλλοι είχαμε το αίσθημα της πανελλήνιας παρέας φίλε μου, και όχι ο TEO, αίσθημα σνομπισμού κ πρός κάποιους ναι...
Οταν κάποιος κάνει κάτι, καταθέτει χρόνο και χρήμα, αν μη τι άλλο το εκτιμάς...

5. "Το εσύ τι θές εδώ ποιός σε κάλεσε" σε φίλο του Μάχου νομίζω στην Κερκίνη αποτελεί φιλικό πνεύμα που μας διακατέχει ε??
Περισσότερο για αγένεια θα το έλεγα, δεν είναι το τσιφλίκι του το .com

6.Ποτέ του δεν απάντησε, τι θέλει πραγματικά να κάνει το .com...
Flyers....αντίρηση...όχι αυτό το κείμενο.
Το διόρθωνε ο Νίκος, όχι έτσι, στο τέλος του είπε, εγώ αυτό θα μοιράζω εσύ αμα θέλεις φτιάξε άλλο...
Διαφήμηση του com...άσε δεν σου λέω τίποτα, κρίμα την dsl που είχε σπίτι, περίσσότρη δουλεία έκανα εγώ απο την δουλεία μου, και σαν admin με συμπεριφορές σαν του lakis www.off-road.gr/PNphpBB2-viewtopic-t-4230-start-30.html της Κερκίνης, το το ξύνησμα στον Σωτήρη στην Πορταριά(το παληκάρι εκεί σκέφτηκε να μας πάει και τον ευχαριστούμε, εαν δεν μας άρεσε να φτιάχναμε δική μας διαδρομή..),το χώσιμο στον απλα, τις μπηχτές στον Γιώργο(gc)( και το keybord offroaders και το παντόφλας και το cb στην Πορταρια και το Θάψιμο με το καλημέρα, για αυτόν ήτανε..).
Ολα αυτά είναι φιλικό αίσθημα πανελλήνιας παρέας έ??
Πόσες φορές απάντησε σε φλέγοντα θέματα?
Και δεν μιλάω για τους καραγκιοζάκους που  να πούνε την παπαριά τους, στυλ iony και καλά, αλλά σε θέματα όπως του sirros του Κεχαίδη...
Ο fanis φιλαράκι δεν έχει φύγει, με τον Κώστα είμασταν προχθές παρέα και πίναμε μπύρες, στον Κέχα χρωστάω ένα ταξίδι Πάτρα..
Με ξέρουν και τους ξέρω, προσπάθησα να απαντήσω, όσο ανθρώπινα μπορούσα, μέσα απο ένα φόρουμ...είμαι ο φωτογράφος τους άλλωστε... lol

7. Σε αυτή την ενότητα που θα δεις σε λινκ www.off-road.gr/PNphpBB2-viewforum-f-59.html ξέρεις πόσοι απο το forum μας κανονίζουν να βγούνε, να κάνουν bbq, να πάνε βόλτα ή νυχτερινή, και ξέρεις ποιός λύπει πάντα??
Αντί να μαζεύουμε τον κόσμο θέλοντας να λεγόμαστε πανελλήνια παρέα, τον διώχνουμε, και συγνώμη φίλοι μου αυτό δεν είναι συμπεριφορά admin να λέμε ανθρώπους ηλίθιους, τι θέτε εδω πέρα, αν θέλουμε να κάνουμε προκοπή.
Αυτό δεν είναι κάν συμπεριφορά χρήστη, ένιωσα ντροπή σαν μέλος ομάδας...παρέας..
Συγνώμη ρε Λάκη, συγνώμη ρε Γιώργο

8 το forum είναι forum.
Για να παραμείνει ζωντανό χρειάζεται φιλικό πνεύμα και διάθεση, χρειάζεται ποστ, καλοπροέρετα ποστ, το να είσαι Logαρισμένος συνέχεια και να βλέπεις ποιός είναι συνδεδεμένος , τι διαβάζει και απο ποιά ip , αυτό δεν λέγεται διαχείρηση φορουμ , αυτό λέγεται Big Brother. Το κάνε κάνα ποστ, που του έλεγα, για να νιώσει φιλικά ο κόσμος...παρέα θέλουμε να γίνουμε, να μεγαλώσουμε , τι έγινε??
Ετσι δεν μεγαλώνουν μια παρέα, φίλε μου.

9 Βρες μου τι έχει βάλει στα τεχνικά(και το copy paste μια δουλειά είναι και αυτό, πρέπει να διαβάσεις και να ξέρεις..)

10 Δεν με ενδιαφέρει καθόλου, προσωπικά σαν χρήστη forum, και σαν διαχειρηστή ακόμα περισσότερο, αν ο Βαστέας, ο Εξουζίδης ο Εκουτσίδης, ο Παπαδόπουλος , και άλλοι ακόμα προφέσορες του 4χ4 έχουν αυτοκόλητα του www.jimnyclub.com στα αυτοκίνητα τους μιας και ......δεν είναι κάν χρήστες του forum πολύ απλά(είμαι εδώ για να κάνω παρέα, και όχι για να πουλήσω πορτοκάλια, όποιος δεν μιλάει στην παρέα απλά δεν με ενδιαφέρει)

11 groove οι προφέσσορες που είπες που μας βλέπουν , διαβάζουν και γελάνε φευγωντας(αυτοί που ξέρουν απο 4χ4) καλά κάνουν, εμείς είμαστε εδώ, σαν παρέα, όσοι και αν είμαστε, δεν μας ενδιαφέρει.
Εμείς είμαστε οι απλοί, οι καθημερινοί, εαν τα παληκάρια μας σνομπάρουν, χέστηκα και τους έχω και χεσμένους, δεν είμαι εδώ για να λέω έχω σπάσει 3 ημιαξόνια, 4 φορές βάσεις αμορτισέρ, 2 τρανσφερ, ΄κλπ κλπ.
Είμαι εδώ για την παρέα δεν με νοιάζει ποιός κάνει τι στο βουνό, αν με σνομπάρεις και μπερδεύεις το κρασί με την βολυρτσα είσαι άξιος τις μοιράς σου...

12 Watermark στις φωτό...αμαν ποιά δεν στις κλέβει κανένας, έχουν πνευματικά δικαίωματα και serial Number της φωτογραφικής μηχανής απάνω τους διαμορφωμένα.
Μπορεί να μου τις έκλεψαν εμένα στο .gr και να έγιναν κτήμα του εκεί administrator χωρρίς να με ρωτήσει(1η πίτα, Attart) αλλά ετοιμάζεται χουνέρι που θα γελάσει και η πολύχρωμη αίγα.
Κάνε παρέα με 5000 κόσμο αλλά κάνε παρέα και με κάποιοιυς απο εδώ μέσα....οργάνωσε την δώσε ζωή, οργάνωσε την Βόρεια Ελλάδα, την Αλεξανδρούπολη Σταύρο, τόσα jimny έχετε....

Καλά κανένας δεν αναρωτήθηκε γιατί τον πρώτο καφέ τις Θεσσαλονίκης τον παρακείνησα εγώ??
Αδμιν δεν είναι Big brother όπως και διαχειρηστής....είναι δίνω ζωή στο forum ;) O ΤΕΟ μας σάπισε στην ζωή και στην οργάνωση

Οταν κλείδωσε το ποστ του ανθρώπου στην μούρη(ΜΑΝΩΛΗΣ) λέγοντας του είμαι αντμινιστρατορ ήταν καλά ε΄?
Διαχειριστής, αδμιν ή μοντ, προυποθέτει το να βοηθάς τον κόσμο, δουλεύεις για την προώθηση, οργανώνεις, όλα αυτά για μένα προσωπικά, δεν τα τηρούσε.
Α ξέχασα τα smilies....
Νομίζω πως θα μπορούσαμε να λειτουργήσουμε και με τα βασικά, τον ευχαρηστούμε πάντως....
Α του κάναμε και το τουτου Logo o billias(τιμή του...)

Για όλα αυτά παραπονιέστε??
Ημουνα πολλές φορές στο τσακ να λέτε....που είναι ο ιρονμαν...
Γιάννης Δημητρέλης

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #71 στις: Νοέμβριος 04, 2006, 16:02 »
Έκανες μόλις τη μεγαλύτερη Μ@ΛΑΚΙΑ από τότε που σε ξέρω.
ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΑΝ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ. ΞΥΠΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΛΗΘΑΡΓΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ.
ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ.
ΘΑ ΣΕΒΑΣΤΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΣΕΒΕΣΑΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ.
ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΑΚΤΙΚΗ ΓΙΑΝΝΗ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΥΤΗΡΙΑΖΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ.
 ΔΙΑΒΑΖΩ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΟΠΤΙΚΟ ΜΟΥ ΠΕΔΙΟ.
ΣΚΕΨΟΥ ΤΗ ΠΑΝΤΩΣ.
 ΜΗΠΩς ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΣΕΚΑΡΕΙΣ ΑΝ ΣΕ ΑΝΑΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΠΑΛΙ?
 ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΑΝΑΖΗΤΗΣΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ.
ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΕΩ ΜΕ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΤΟ ΣΟΥ ΜΙΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣ ΤΙΠΟΤΑ.

ΥΓ. Γιάννη δεν εχει νόημα να επικοινωνήσουμε τώρα. Πραγματικά λυπάμαι και είμαι αρκετά εκνευρισμένος, άλλωστε υπομονη ως τη Δευτέρα.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 04, 2006, 16:17 από kostas katsenos »

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #72 στις: Νοέμβριος 04, 2006, 16:13 »
Γιάννη αυτοαναιρείσαι.
Ήδη έκανες λάθος και δημοσίευσες ποστ. Αν δεν μπορείς να κάνεις εσύ υπομονή , πως περιμένεις να κάνουν οι άλλοι? Ή εσύ πρέπει να έχεις τον τελευταίο λόγο. Κάνεις λάθος αυτή τη φορά. Θα σου απαντήσω σε όσα λες τη Δευτέρα, ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ.

Κωστα αυτοαναιρόυμε γιατί βαρέθηκα, και τους δήθεν παραπονεμένους, και τους εκφραστές γνώμης και άποψης χωρίς να ξέρουν καν τις δύο πλευρές του νομίσματος, και τους διαρυγνύοντες τα ημάτια τους....
Επίσης βαρέθηκα τους ανθρώπους που δεν θέλουν να ακούσουν τον άλλο παρα μόνο να πουν τα δικά τους χωρίς να ακούν καν(μου το έκανε εχθές ενας γνωστός στο τηλέφωνό..)
Ημουν αρκετά δημοκρτατικός, δημοκράτης, δουλεψα(δεν ξέρω αν θα συνεχίσω, με το ίδιο πάθος πάντως αποκλείεται, είση έχει πέσει εδώ και κάμποσο καιρό...), και με τις ταμπέλες και με τα χρώματα(είχα κάνει μια κουβέντα με τον Γιώργο για το κόκκινο των admin το πράσινο των mods και το μπλέ των users, δεν συμφωνούσα, άποψη του ΤΕΟ ήταν άλλωστε . ΟΙ ΤΑΜΠΕΛΕΣ TEO ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΝ ΑΔΜΙΝ)

Αφου υπήρξαν άνθρωποι που έγραψαν κανονικά μια ευγενική μου παράκληση ειναι αναφαίρετο μου δικαίωμα να λεω την γνώμη μου και ας αυτοανερούμαι χρονικά, εγώ ήθελα να πάω στο Καλίδρομο

Τελικά σπάστηκα τόσο που δεν πήγα, και δεν θα πάω, και το θέμα δεν είναι μόνο ο TEO.

Κώστα κουράστκα...και εγώ είμαι ο ίδιος, και εχθές δεν με άκουγες.....απλά ήθελες να πείς, βιαστηκά... δεν θέλω να τσεκάρω αν θα λείψω σε κανένα, η μάνα και ο πατέρας μου μου λέγανε "αγόρι μου όσους κλεινει η πόρτα σου" εκείνοι μου έχουν λείψει ναι..
Η πόρτες των σπιτίων μας δεν κλέινουν κανένα απο τα φορουμ, εκτιμώ πολύ κόσμο , καθένα για τα δικά του προτερήματα, και ξέρεις πως είσαι σε αυτούς...


Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος Χαρά

  • Jimny
  • Μηνύματα: 100
  • www.jimnyclub.com/forum
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #73 στις: Νοέμβριος 04, 2006, 20:16 »
Με τόσο κόσμο εδώ μέσα εγώ θα περιμένω μέχρι την Δευτέρα?  ;D ;D ;D

Καλησπέρα Γιάννη  :)  Ούτε εμείς πήγαμε στο Καλλίδρομο  j12
κάτι μου μυρίζει..... 19_>

Αποσυνδεδεμένος Μάχος

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1440
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #74 στις: Νοέμβριος 04, 2006, 22:34 »
5. "Το εσύ τι θές εδώ ποιός σε κάλεσε" σε φίλο του Μάχου νομίζω στην Κερκινη

Γιανννη καλησπερα.μολις μπηκα στο forum και διαπιστωσα οτι αναφερεις το ονομα μου.
μπορω να σε διαβαιβεωσω οτι εκεινη την ημερα στην Κερκινη(και αυτο μπορει να στο επιβαιβεωσει ο Νikcsi) ημασταν μονοι μας εγωκαι η Μαρια.δεν ειχαμε κανενα φιλο μαζι μας.μονοι μας πηγαμε και μονοι μας φυγαμε.και μαλιστα στεναχωρεθηκαμε διοτι χασαμε την βολτα στη λασπη και καθοτι νεος στο χωρο του off-road διψουσα να μαθω καινουρια πραγματα και μπορω να πω οτι μεσα απο αυτο το χωρο εμαθα ποια λαστιχα θα βαλω,τι αναρτηση θα βαλω και γενικα πως θα ευχαριστηθω μα την ψυχη μου αυτο το αμαξι που λεγεται jimny.

εγω 1 πραγμα θελω να με πεις αν οχι δημοσια εστω και με p.m ποιος σου ειπε τετοια πραγματα για την Κερκινη....

ΘΕΛΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΑΘΩ!!!!!!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 05, 2006, 17:41 από mahosvvt »