Αποστολέας Θέμα: Πως μάθατε για το Jimnyclub.com, τη πανελλήνια παρέα φίλων του jimny?  (Αναγνώστηκε 31816 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Χαρά

  • Jimny
  • Μηνύματα: 100
  • www.jimnyclub.com/forum
κάτι μου μυρίζει..... 19_>

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Δε φταιω εγω ρε φιλεναδα... Αυτοι εδω που το εχουν κανει θεμα σε τοσα topics...
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος γιάννης

  • Jimny
  • Μηνύματα: 267
  • Φύλο: Άντρας
Και εγώ όπως και κάποια άλλα παιδιά απο το διαδίκτυο το βρήκα και σιγά σιγά κατάλαβα ότι θα μπορούσα να μάθω αρκετά σημαντικά πράγματα απο αυτόν το χώρο!
Δυο ερωτήσεις θέλω να κάνω μόνο! Εγώ που είμαι μέλος του φόρουμ αν κάποια στιγμή βρώ χρόνο μπορώ να έρθω σε κάποια εκδρομή ή πρέπει να γίνω μέλος της λέσχης σας
Και δεύτερον εκείνο το αυτοκολλητάκι που έχετε όλοι στα jimnakia σας μου λείπει και μου κάνει παράπονα το δικό μου!!!!!!!!!
Γίνεται κατι γι αυτό;;; Σας ευχαριστώ προκαταβολικά!
Πιστεύω ασχετα απο κάποια συμβάντα ότι πρέπει να είσαστε γ@μώ τις παρέες και το σίγουρο είναι τρελοκομεία!!!!!!!! yah

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Εγώ που είμαι μέλος του φόρουμ αν κάποια στιγμή βρώ χρόνο μπορώ να έρθω σε κάποια εκδρομή ή πρέπει να γίνω μέλος της λέσχης σας
δεν υπαρχει λεσχη φιλε,μονο μια παρεα!
Μην μπερδευεσε  ;)

Ελα στην βολτα και θα σου δωσουμε και αυτοκολλητα και οτι θες! 8)

Αποσυνδεδεμένος supermario

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 119
  • Ναυπακτος
Εγώ που είμαι μέλος του φόρουμ αν κάποια στιγμή βρώ χρόνο μπορώ να έρθω σε κάποια εκδρομή ή πρέπει να γίνω μέλος της λέσχης σας
δεν υπαρχει λεσχη φιλε,μονο μια παρεα!
Μην μπερδευεσε  ;)

Ελα στην βολτα και θα σου δωσουμε και αυτοκολλητα και οτι θες! 8)
Να ερθω και εγω;;;;;;;;;;;;;;;;;αλλα θελω ενα Jimny barbarian!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος savvoul

  • Jimny
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Άντρας
  • barbarians! Πτολεμαϊδα
Να ερθω και εγω;;;;;;;;;;;;;;;;;αλλα θελω ενα Jimny barbarian!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
κιάλλη επιβεβαίωση για να το πουλήσεις το ρημάδι σου? l_h
To nickname άλλαξε......
Η παρέα μεγαλώνει..........(άσχετο)

Αποσυνδεδεμένος Χαρά

  • Jimny
  • Μηνύματα: 100
  • www.jimnyclub.com/forum
Πιστεύω ασχετα απο κάποια συμβάντα ότι πρέπει να είσαστε γ@μώ τις παρέες και το σίγουρο είναι τρελοκομεία!!!!!!!! yah

Από τρέλα άλλο τίποτα Γιάννη  lol... να σκεφτείς ενώ άλλοι την πουλάνε εμείς την χαρίζουμε  yah... έλα έχει και για σένα!!!  ;)  lol lol lol
κάτι μου μυρίζει..... 19_>

Αποσυνδεδεμένος geo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 436
  • Φύλο: Άντρας
  • crazy waters BARBARIANS
Εγώ που είμαι μέλος του φόρουμ αν κάποια στιγμή βρώ χρόνο μπορώ να έρθω σε κάποια εκδρομή ή πρέπει να γίνω μέλος της λέσχης σας
δεν υπαρχει λεσχη φιλε,μονο μια παρεα!
Μην μπερδευεσε  ;)

Ελα στην βολτα και θα σου δωσουμε και αυτοκολλητα και οτι θες! 8)
το δικο μου? μονο να ταζεις ξερεις 0_21
style is everything

Αποσυνδεδεμένος filippos_kos

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1273
  • Φύλο: Άντρας
ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΚΛΑΜΠ ΑΝΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΕΠΕΣΑ ΠΑΝΩ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟ GR(ΞΕΝΕΡΩΣΑ ΜΕ ΤΟ GR).
ΑΠΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ TO GR. ΓΙΑΤΙ? ΗΣΑΣΤΑΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΣΟΥΓΚΡΙΣΑΤΕ?
ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΧΑΒΑΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΓΝΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΟΙΡΑΖΕΣΤΕ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ.
Α ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΝΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑΚΙ ΤΟΥ CLUB Η’ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΩ ΕΓΩ?  >ilov<


Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΚΛΑΜΠ ΑΝΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΕΠΕΣΑ ΠΑΝΩ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟ GR(ΞΕΝΕΡΩΣΑ ΜΕ ΤΟ GR).
ΑΠΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ TO GR. ΓΙΑΤΙ? ΗΣΑΣΤΑΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΣΟΥΓΚΡΙΣΑΤΕ?
ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΧΑΒΑΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΓΝΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΟΙΡΑΖΕΣΤΕ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ.
Α ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΝΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑΚΙ ΤΟΥ CLUB Η’ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΩ ΕΓΩ?  >ilov<

 lol lol   Φιλιππε  >kalim<

Κοιτα... εμεις δεν εχουμε κανενα προβλημα με το αλλο club, το gr οπως το λες κι εσυ... αντιθετα, καποια 5-6 ατομα μονο απο εκεινο, εχουν προβλημα με εμας... δεν ξερω γιατι... μαλλον καποια στιγμη (επειδη το εθεσες), θα παρω και το προεδρο του ΔΣ να τον ρωτησω, μετα (αφου κανουν ενα εκτακτο ΔΣ και πιστευω να βγαλουν αποφαση), ελπιζω να μου απαντησουν...
Οταν με το καλο ανεβεις προς το βρομωχωρι μας, την Αθηνα, θα ειναι μεγαλη μας χαρα να σε γνωρισουμε και απο κοντα...
Οσο για αυτοκολλητα, εαν θελεις, μπορω να σου σρειλω το λογοτυπο σε αρχειο και να το τυπωσεις ή οταν ανεβεις που θα παμε για καφε γνωριμιας, θα σου δωσω εγω ή καποιος αλλος απο τη παρεα....

Να σαι παντα καλα...  ;)             Νικος...
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος filippos_kos

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1273
  • Φύλο: Άντρας
καλημερα αν θελεισ στειλε το λογοτυπο. :)


Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Κοιτα... εμεις δεν εχουμε κανενα προβλημα με το αλλο club, το gr οπως το λες κι εσυ... αντιθετα, καποια 5-6 ατομα μονο απο εκεινο, εχουν προβλημα με εμας... δεν ξερω γιατι... μαλλον καποια στιγμη (επειδη το εθεσες), θα παρω και το προεδρο του ΔΣ να τον ρωτησω, μετα (αφου κανουν ενα εκτακτο ΔΣ και πιστευω να βγαλουν αποφαση), ελπιζω να μου απαντησουν...

Εμένα τώρα αυτό γιατί δεν μου το είχες πεί??:(:(:(:(:(:(:(
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος Blue

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 20
  • Φύλο: Άντρας
 Από το Google,κι εγώ όπως πολλοί άλλοι.
 Ενδιαφέρομαι για το λογότυπο του CLUB.
 Aς μου το στείλει κάποιος,please,με email ή με οποιονδήποτε άλλο τρόπο.
 Ευχαριστώ.

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Κοιτα... εμεις δεν εχουμε κανενα προβλημα με το αλλο club, το gr οπως το λες κι εσυ... αντιθετα, καποια 5-6 ατομα μονο απο εκεινο, εχουν προβλημα με εμας... δεν ξερω γιατι... μαλλον καποια στιγμη (επειδη το εθεσες), θα παρω και το προεδρο του ΔΣ να τον ρωτησω, μετα (αφου κανουν ενα εκτακτο ΔΣ και πιστευω να βγαλουν αποφαση), ελπιζω να μου απαντησουν...

Εμένα τώρα αυτό γιατί δεν μου το είχες πεί??:(:(:(:(:(:(:(

Sorry ρε φιλε... τωρα μολις το προσεξα οτι μου εχεις απαντησει εδω...   

Η δικια μου απαντηση προς εσενα ειναι : Θα στο ελεγα, συγγνωμη...
  :'(  lol lol lol
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Από το Google,κι εγώ όπως πολλοί άλλοι.
 Ενδιαφέρομαι για το λογότυπο του CLUB.
 Aς μου το στείλει κάποιος,please,με email ή με οποιονδήποτε άλλο τρόπο.
 Ευχαριστώ.

Φιλε μου blue...
Aν θελεις, πες μου και που βρισκεσαι... δηλ. αν εισαι στην Αττικη, σε καποιο αλλο μερος της Ελλαδας...
  t4
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...