Αποστολέας Θέμα: βοηθεια για a/t ελαστικα??  (Αναγνώστηκε 5605 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος dnm

  • Jimny
  • Μηνύματα: 161
Απ: βοηθεια για a/t ελαστικα??
« Απάντηση #15 στις: Απρίλιος 20, 2012, 00:20 »
θελω την βοηθεια σας και την προταση σας, οσοι εχουν κατι αξιοπιστο στο νου τους, η εχουν στην κατοχη τους,η ακομα και ακουστα σε α/τ λαστιχο σε μαμα διαστασεις....επειδη θα παω  στην ναουσα για μερικους μηνες μετα το καλοκαιρι, θελω κατι καλο στην ασφαλτο αλλα και χωμα και ανθεκτικο και ασφαλες σε χιονι και ειδικα σε βρεγμενο τερεν.........εχω διαβασει πολλες αγγελιες και ερωτησεις σας ..παλιες ομως.....εχω μπερδευτει  αρκετα ??? ??? 0_21.....εχω υποψην μου τα brigestone 694.....θελω ομως την αποψη σας ::) ::)
Καλησπέρα... βασικά αποτην χρηση που μας περιγραφεις, θεωρω οτι δεν χρειαζεσαι ενα A/T ελαστικο....και ειναι λαθος η αποψη οτι ενα Α/Τ  λαστιχο ειναι μια μεση λυση για ολες τις περιπτωσεις.Η σειρα crosscontact της continental ή η latitude cross της michelin ειναι αυτό που χρειάζεσαι...ΜΗΝ παρεις Α/Τ. Ενα Α/Τ ελαστικο εχει τελειως διαφορετικο προσανατολισμο απο την χρηση που τα προμηθευομαστε τις περισσοτερες φορες...

Αποσυνδεδεμένος Kuze71

  • Jimny
  • Μηνύματα: 86
  • Φύλο: Άντρας
Απ: βοηθεια για a/t ελαστικα??
« Απάντηση #16 στις: Ιούνιος 01, 2012, 01:57 »
σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις...επελεξα και φορεσα τα brigestone dueler at...στα 400 ευρο μου βγηκαν τωρα θα ειδομεν.... :)

Αποσυνδεδεμένος Setteras

  • Jimny
  • Μηνύματα: 747
  • Φύλο: Άντρας
Απ: βοηθεια για a/t ελαστικα??
« Απάντηση #17 στις: Ιούνιος 01, 2012, 07:17 »
σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις...επελεξα και φορεσα τα brigestone dueler at...στα 400 ευρο μου βγηκαν τωρα θα ειδομεν.... :)


  Καλοφόρετα.