Αποστολέας Θέμα: Η Νεα εκδρομή.....  (Αναγνώστηκε 8372 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος freskos

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 374
  • www.jimnyclub.com
Απ: Η Νεα εκδρομή.....
« Απάντηση #15 στις: Ιούνιος 21, 2006, 10:21 »
Βλέποντας τις φωτό και διαβάζοντας τις περιγραφές στο nomad.gr, νομίζω ότι δεν υπάρχει (nomad) εξόρμηση που να μην έχει εξαιρετικό ενδιαφέρον. Πρέπει όμως απ΄ότι καταλαβαίνω άνθρωποι και οχήματα να είναι άριστα προετοιμασμένοι/α για τα δύσκολα. Αυτά είναι όμως που αξίζουν ........

Αποσυνδεδεμένος Χαρά

  • Jimny
  • Μηνύματα: 100
  • www.jimnyclub.com/forum
Απ: Η Νεα εκδρομή.....
« Απάντηση #16 στις: Ιούνιος 21, 2006, 11:57 »
Οι υπολοιποι φιλοι, προτεινω μονο: NA ETOIMAZΟΜΑΣΤΕ!!!  yah yah yah  Αυτο θα γινει πολυ συντομα!!! roc2 roc2

Να σου πώ..... μην με κάνεις τώρα να σε πάρω τηλέφωνο.... Έλα βρε ζαβολιάρηδες πείτε μας και εμάς τί ετοιμάζετεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε !!!!!!! Δεν είναι δίκαιο να μην το λέτε..... ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΣΟΥ ΛΕΩ!  shoc shoc #@%
κάτι μου μυρίζει..... 19_>

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: Η Νεα εκδρομή.....
« Απάντηση #17 στις: Ιούνιος 21, 2006, 14:14 »
ωραια  ολα αυτα κτλ αλλα μην μας μπερδευεται με τις εκδρομες!
Ποτε θα γινει η 'νεα εκδρομη',ποτε θα παμε Γραμμο,ποτε θα παμε Ταυρωπο? ???
Βαλτε ενα προγραμμα να μπορουμε να κανονιζουμε-επιλεγουμε τα ΣΚ μας! t4 :)
Οι υπολοιποι φιλοι, προτεινω μονο: NA ETOIMAZΟΜΑΣΤΕ!!!  yah yah yah  Αυτο θα γινει πολυ συντομα!!! roc2 roc2
Βαστηξ' θειο ακομα δεν εχω βαλει τα μπλοκε και τον πακιστανο ποτε θα βαλω snorkel,οεο? bhe bhe να ερθω συνοδηγος ξεχασε το εχω χασει τα μπρατσακια μου!
 ΑΝΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ OFF-ROAD! yah

Αποσυνδεδεμένος sirros

  • Jimny
  • Μηνύματα: 184
Απ: Η Νεα εκδρομή.....
« Απάντηση #18 στις: Ιούνιος 21, 2006, 14:27 »
Πολύ καλές η φοτο τον nomad , μπράβο σε όλους αν και είδα 4 γνωστούς που είναι πολύ μάχιμη .
Μπράβο Μιχάλη για της ωραίες εκδρομές που διοργανώνεται . cl

Στα δικά μας τώρα , θέλω εκδρομή ρεεεεεεεε. bhe

Μπάρμπα εσύ ακόμα να βάλεις τα κουμπάκια και τον εργάτη ?
Και να τον βάλεις εγώ έχω το χειριστήριο χαχαχα!!!  87
SS power

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: Η Νεα εκδρομή.....
« Απάντηση #19 στις: Ιούνιος 21, 2006, 14:31 »
Και να τον βάλεις εγώ έχω το χειριστήριο χαχαχα!!!  87
αφου οταν τον βαλω μαζι θα παμε για τεστ,τεστ,1,2,1,2,τεστ! ha

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Η Νεα εκδρομή.....
« Απάντηση #20 στις: Ιούνιος 21, 2006, 18:25 »
ωραια  ολα αυτα κτλ αλλα μην μας μπερδευεται με τις εκδρομες!
Ποτε θα γινει η 'νεα εκδρομη',ποτε θα παμε Γραμμο,ποτε θα παμε Ταυρωπο? ???
Βαλτε ενα προγραμμα να μπορουμε να κανονιζουμε-επιλεγουμε τα ΣΚ μας! t4 :)

Βασιλη τέκνο μου!!!  Γιατι καλο μου παιδι μπερδευεσαι? ? ?
Τα πραγματα ειναι πολυ απλα και ξεκαθαρα:


1oν. Το Σαββατοκυριακο 15 & 16 Ιουλιου 2006, θα λαβει χωρα η εξορμηση/εκδρομη μας στο Γραμμο,με την ειδικη-κωδικη ονομασια "Σαββατοκυριακο στον Γραμμο (Αρρενες) " και η οποια διοργανωνεται απο το Jimnyclub / τμημα εκδρομων / τομεας Ηγουμενιτσας και τους εκει συναδελφους κκ Αgelos_80 & Nikos SV6HMN.
Λεπτομερειες για τη συγκεκριμενη, θα βρεις εσυ καθως και αλλοι ερωτευμενοι / μπερδεμενοι φιλοι μας, στο: http://www.jimnyclub.com/forum/index.php/topic,605.0.html


2oν. Στην εξορμηση που θα ονομαστει "το περασμα του Ταυρωπου ποταμου", θα παμε σε καποια ημερομηνια που θα βολευει τους συμμετεχοντες, καθως μετα απο τηλεφωνικη επικοινωνια που ειχα με τον mich500, τον αγαπητο μας κο Μιχαλη Μουρατιδη δηλαδη, θα πρεπει ο maximum αριθμος συμμετοχων, να μην υπερβαινει τα 6-7 αυτοκινητα...  Θα δουμε ομως, αναλογως την εποχη που θα παμε, μηπως μπορουν να συμμετεχουν και περισσοτεροι φιλοι μας...
Αυτη η εξορμηση, ηδη διοργανωνεται απο το Jimnyclub / τμημα "ειδικων εξορμησεων" / τομεας συνεργασιων με αλλα clubs και ειδικα εκπαιδευμενους συναδελφους...
Λεπτομερειες για τη συγκεκριμενη, θα βρεις εσυ καθως οι αλλοι φιλοι μας, στο αντιστοιχο topic του forum μας, μολις κανονιστουν ολες οι λεπτομερειες.


3oν. Στην εκδρομη που θα ονομαστει "Βορεια Ευβοια - μπανακι με το Jimnyclub", θα παμε σε καποια ημερομηνια που θα βολευει και τους φιλους μας απο τη Βορεια Ελλαδα, καθως θα προσπαθησουν να κατεβουν και εκεινοι οποτε να γινει μια κοινη εκδρομη, με κατασκηνωση σε καποια παραλια της Βορ. Ευβοιας, και στην οποια ΔΕΝ θα υπαρχει maximum αριθμος συμμετοχων...
Αυτη η εξορμηση, ηδη διοργανωνεται απο το Jimnyclub / τμημα καλοκαιρινων εκδρομων / τομεας Βορειας Ευβοιας και απο τους επισης, ειδικα εκπαιδευμενους συναδελφους Μenia, Remos σε ειδικη συνεργασια με την αφεντομουτσουναρα μου.
Λεπτομερειες για τη συγκεκριμενη, θα βρεις εσυ καθως οι αλλοι φιλοι μας, στο αντιστοιχο topic του forum μας, μολις κανονιστουν ολες οι λεπτομερειες.


Ελπιζω να ελυσα τους προβληματισμους που σε απασχολουσαν στη ζωη σου και ευχομαι να σε συναντησω τη Κυριακη που μας ερχεται, στον αγωνα trial, μαζι με τα αλλα... φρουτα που θα παρευρισκομαστε εκει!!!   lol lol lol
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 22, 2006, 08:02 από nicksi »
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος kranas (x-nikos)

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 715
  • Φύλο: Άντρας
  • www.jimnyclub.com
Απ: Η Νεα εκδρομή.....
« Απάντηση #21 στις: Ιούνιος 21, 2006, 18:51 »
ρε συ νικο πως ειπες οτι λενε την πολυεθνικη που ειμαστε..........




       ολοι         ΜΕΓΑΛΟΜΕΤΟΧΟΙ?
Ας το καλαμπουρίσουμε ρε παιδιά!!!! κάνει καλό!!!!

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Η Νεα εκδρομή.....
« Απάντηση #22 στις: Ιούνιος 21, 2006, 18:56 »
Ναι ναι Νικολα, ολοι ειμαστε με το ιδιο ποσοστο!!! lol lol lol lol
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

mich500

  • Επισκέπτης
Απ: Η Νεα εκδρομή.....
« Απάντηση #23 στις: Ιούνιος 21, 2006, 21:36 »
Φιλε Μιχαλη, ξερεις οτι σε εκτιμω πολυ, αλλα στη συγκεκριμενη φαση και με αυτο που προτεινες, εισαι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ!!! 0_21 0_21  lol lol lol
Μπαινοντας για αλλη μια φορα στο site σας και βλεποντας τον Ταυρωπο, επαθα ξανα-μανα ενα σοκ!!! bhe

Ειναι τελειο ρε φιλε αυτο που προτεινες... και επειδη το συζητησα και με καποιον απο τους εδω φιλους μας, νομιζεις πως θα μπορουσε να γινει τον Αυγουστο, ισως?

Σε καθε περιπτωση, θα μιλησουμε και τηλεφωνικα, γιατι ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να γινει αυτη η συγκεκριμενη εξορμηση... Νομιζεις οτι θα μπορουμε να υπερβουμε τα 4-5 αυτοκινητα σε συμμετοχες?  Το ρωταω απλα και μονο επειδη το εχετε ξανακανει, εχετε την συγκεκριμενη εμπειρια και επειδη ειδα πολυ ομορφα, αλλα παραλληλα, "ιδιαιτερα" περασματα...
Οι υπολοιποι φιλοι, προτεινω μονο: NA ETOIMAZΟΜΑΣΤΕ!!!  yah yah yah  Αυτο θα γινει πολυ συντομα!!! roc2 roc2

Αγαπητέ Νίκο,
Θα μπορούσε να γίνει με ελαστικά 31" και πάνω, μπλοκέ οπωσδήποτε αν όχι δύο, snorkel και συνοδηγό που να κάνει το ποταμι περπατοντας μπροστά από τα οχήματα. Επίσης ποδιές θα ήταν καλό να υπάρχουν και αναρτήσεις τουλάχιστον +6 εως +10 πόντους. Υπάρχουν σημεία που το νερό ξεπερνά το μέτρο και αναγκαστικά πρέπει να περάσεις από κεί. Φυσικά για εργάτες, ιμαντάκια και τα λοιπά ψιλολόγια δεν θέλω ούτε καν να ερωτηθώ!!

Mιχάλης

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: Η Νεα εκδρομή.....
« Απάντηση #24 στις: Ιούνιος 22, 2006, 00:56 »
Λεπτομερειες για τη συγκεκριμενη, θα βρεις εσυ καθως και αλλοι ερωτευμενοι / μπερδεμενοι φιλοι μας, στο:
>12419 good wines!
Λεπτομερειες για τη συγκεκριμενη, θα βρεις εσυ καθως οι αλλοι φιλοι μας, στο αντιστοιχο topic του forum μας, μολις κανονιστουν ολες οι λεπτομερειες.[/b][/color]
Αυτο ηθελα! ;D  a105
3oν. Στην εκδρομη που θα ονομαστει "Βορεια Ευβοια - μπανακι με το Jimnyclub", θα παμε σε καποια ημερομηνια
??? ??? ποτε θα κατεβετε οεο Αιγαιο! cl

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: Η Νεα εκδρομή.....
« Απάντηση #25 στις: Ιούλιος 20, 2006, 15:15 »
Παράθεση
Στην εκδρομη που θα ονομαστει "Βορεια Ευβοια - μπανακι με το Jimnyclub", θα παμε σε καποια ημερομηνια
ποιος-α εχει αναλαβει την προετοιμασια! surp meniaaaaaaaaaaaaaaa!

Αποσυνδεδεμένος Menia

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 728
  • Φύλο: Γυναίκα
  • www.jimnyclub.com
Απ: Η Νεα εκδρομή.....
« Απάντηση #26 στις: Ιούλιος 20, 2006, 15:50 »
Παρούσα! Λοιπόν, για τη Β. Εύβοια έχουν βρεθεί δυο μέρη, αλλά το θέμα είναι ότι είναι γνωστά κ σε άλλους που κάνουν ελεύθερο κάμπινγκ κ δε γνωρίζουμε πόσο κόσμο θα συναντήσουμε εκεί αν κανονιστεί η εκδρομή μας αυτές τις μέρες που όλοι πάνε τις διακοπές τους..
Τα πράγματα είναι απλά..

Αποσυνδεδεμένος chriska

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 538
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η Νεα εκδρομή.....
« Απάντηση #27 στις: Ιούλιος 20, 2006, 15:51 »
Παράθεση
Στην εκδρομη που θα ονομαστει "Βορεια Ευβοια - μπανακι με το Jimnyclub", θα παμε σε καποια ημερομηνια
ποιος-α εχει αναλαβει την προετοιμασια! surp meniaaaaaaaaaaaaaaa!

Εθελοντής για διαδρομές προς την Β.Εύβοια, καθώς και περιγραφή μερών και γεγονότων για τους παλαιότερους (ακούς RICA?  ha ha ha
“ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΤΩΡΑ, ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΟΥ ΠΑΣ”
Christoforo Caneli

Αποσυνδεδεμένος Menia

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 728
  • Φύλο: Γυναίκα
  • www.jimnyclub.com
Απ: Η Νεα εκδρομή.....
« Απάντηση #28 στις: Ιούλιος 20, 2006, 15:57 »
Ποιος είναι ο RICA;  ???
Τα πράγματα είναι απλά..

Αποσυνδεδεμένος chriska

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 538
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η Νεα εκδρομή.....
« Απάντηση #29 στις: Ιούλιος 20, 2006, 16:05 »
Ποιος είναι ο RICA;  ???

Ποιά είναι σωστότερα 8) ;)
Ας το αποκαλύψει η ίδια lol lol lol
“ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΤΩΡΑ, ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΟΥ ΠΑΣ”
Christoforo Caneli