Αποστολέας Θέμα: 24H 4X4 2011  (Αναγνώστηκε 40135 φορές)

0 μέλη και 10 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος geojimny

  • Jimny
  • Μηνύματα: 748
Απ: 24H 4X4 2011
« Απάντηση #90 στις: Νοέμβριος 29, 2011, 14:25 »
Σωκρατη μολις εβαλα μπρικι για ελληνικο σε ευχαριστω παντως ;)
Υ.Γ. την επομενη φορα που θα την φτιαξουμε, θα φροντισω για 'σενα ενα γενναιο κομματι...

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 24H 4X4 2011
« Απάντηση #91 στις: Νοέμβριος 29, 2011, 14:33 »
Καλά... συγνώμη....

Το ακούσατε ΟΛΟΙ ?    Δημόσια το έγραψα....   

Αποσυνδεδεμένος tetrakinisimag

  • Jimny
  • Μηνύματα: 259
  • www.tetrakinisimag.gr
    • Περιοδικό Τετρακίνηση
Απ: 24H 4X4 2011
« Απάντηση #92 στις: Νοέμβριος 29, 2011, 14:41 »
Δε με καλύπτεις... Δε ζήτησα συγνώμη.

Απόσυρση των συκοφαντιών ζήτησα... Να πεις ότι όσα έγραψες δεν είναι αλήθεια ζήτησα...


Κάποιοι θεωρούν τις "κοντές" μειονέκτημα.
Οι υπόλοιποι διαβάζουν Τετρακίνηση Mag.
www.tetrakinisimag.gr
Το ελληνικό περιοδικό για το 4Χ4

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 24H 4X4 2011
« Απάντηση #93 στις: Νοέμβριος 29, 2011, 14:51 »
Καλά...

ΟΣΑ ΕΙΠΑ, ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΠΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΣΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ.
ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟΣΥΡΩ ΤΙΣ ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΕΣ.

Παρακαλώ τον κύριο Κυριακού να πράξει ομοίως.


Αποσυνδεδεμένος tetrakinisimag

  • Jimny
  • Μηνύματα: 259
  • www.tetrakinisimag.gr
    • Περιοδικό Τετρακίνηση
Απ: 24H 4X4 2011
« Απάντηση #94 στις: Νοέμβριος 29, 2011, 15:00 »
Παρακάμπτοντας την υποκρυπτόμενη ειρωνία, η διάψευση είναι πλέον ικανοποιητική... Και ελπίζω διαφωτιστική για τους υπόλοιπους.
Κάποιοι θεωρούν τις "κοντές" μειονέκτημα.
Οι υπόλοιποι διαβάζουν Τετρακίνηση Mag.
www.tetrakinisimag.gr
Το ελληνικό περιοδικό για το 4Χ4

Αποσυνδεδεμένος YannisS

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2146
  • Φύλο: Άντρας
  • Το καλύτερο και πιο οικονομικό 4x4 ever
Απ: 24H 4X4 2011
« Απάντηση #95 στις: Νοέμβριος 29, 2011, 15:12 »
Ω, έλατο, Ώ έλατο!!!  snow1 santa1

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 24H 4X4 2011
« Απάντηση #96 στις: Νοέμβριος 29, 2011, 15:22 »
Φιλικά και πάλι, και χωρίς να έχω να χωρίσω κάτι μαζί σου, υποσχέσου οτι θα σκεφτείς κάποια πράγματα εξ αρχής, για το καλό του χώρου του 4χ4.

Ο λόγος σου με χόρτασε και το ψωμί σου φάτο. Δεν θα βάλω συμμετοχή ξανά, για να μην σε στεναχωρήσω.

Ομως επιμένω οτι είμαι με τους καλούς και όχι με τους κακούς.
Βλέπεις τα πράγματα υποκειμενικά και αγχωμένα, και δεν δέχεσαι, ούτε καν σκέφτεσαι γιατί κάποιοι λένε κάποια πράγματα. Και πίστεψέ με, λέγονται πολλά.

Είτε από καλό λόγο, είτε από κακό λόγο, έχουμε όλοι τα περιθώρια να βελτιωθούμε.

Δεν ξέρω πως να σε πείσω για τις καλές μου προθέσεις. Δεν σε ξέρω σαν άνθρωπο, και δεν μας ξέρεις σαν φόρουμ. Κάτσε δες πόσες φορές σε ευχαρίστησα για την εμπειρία, και συ με κράζεις από πάνω. Κάνεις κάτι καλό, αλλά μπορείς και καλύτερα. Αναλογίσου, οτι όπως δεν μπορώ να αποδείξω τίποτα (και δεν θέλω ούτως ή άλλως), έτσι και εσύ δεν μπορείς να μου πεις οτι δεν είδα, δεν άκουσα, δεν κατάλαβα.... Δες την όλη φάση θετικά, και πράξε αναλόγως για το μέλλον.

Εκ των υστέρων, μάθε οτι "μαγείρεμα" εννούσα τις ποινές που φάγαμε (δικαίως βέβαια), αλλά και συ δικαίως αρπάχτηκες... Λάθος σου όμως στο συγκεκριμένο φόρουμ. Δεν βγήκα σε μεγάλο φόρουμ....

Και πάλι, να 'σαι καλά .... Καλή συνέχεια

Αποσυνδεδεμένος sokrates

  • Jimny
  • Μηνύματα: 579
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 24H 4X4 2011
« Απάντηση #97 στις: Νοέμβριος 29, 2011, 15:32 »
Σωκρατη μολις εβαλα μπρικι για ελληνικο σε ευχαριστω παντως ;)
Υ.Γ. την επομενη φορα που θα την φτιαξουμε, θα φροντισω για 'σενα ενα γενναιο κομματι...

Πρόσεχε τι τάζεις!!! 8) 8) 8) Δεν ξεχνώ ποτέ όταν πρόκειται για φαγητό!!! ;D ;D ;D
Αν ήθελες εγγύηση, ας έπαιρνες τοστιέρα. Κ.Ι.

Αποσυνδεδεμένος tetrakinisimag

  • Jimny
  • Μηνύματα: 259
  • www.tetrakinisimag.gr
    • Περιοδικό Τετρακίνηση
Απ: 24H 4X4 2011
« Απάντηση #98 στις: Νοέμβριος 29, 2011, 15:38 »
Χάρη

Επιμένεις... Σε παραδίδω στην κρίση των υπόλοιπων. Δεν αξίζεις να ασχολείται κάποιος μαζί σου...

Απλά ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ... ΨΕΥΤΗ και ΣΥΚΟΦΑΝΤΗ!... Εγώ σου έδειξα τις αποδείξεις. Εσύ δεν έδειξες τίποτε... Απλά αερολογείς.

Αν οι ποινές που έφαγες δικαίως είναι... "μαγείρεμα", τί να πω; Μάλλον μιλάμε άλλη γλώσσα. Ευτυχώς όμως, γιατί δε θέλω να έχω καμία σχέση μαζί σου...

Το γλύψιμο αστο για τους ομοίους σου...

ΥΓ. Το καλό του χώρου του 4Χ4 στην Ελλάδα είναι αυτό που γράφτηκε στο Marathonrally.com:
«Ξεχάστε όσα έχετε ακούσει για την Αθήνα. Η πόλη σφύζει από ρυθμό, είναι ζωντανή, η αστυνομία και οι άνθρωποι είναι φιλικοί, δεν υπάρχουν πορείες και διαμαρτυρίες. Μερικές χιλιάδες κόσμου παρακολούθησαν την εκκίνηση…».
Ευτυχώς ο άνθρωπος δεν ξέρει ελληνικά να μας κρίνει από τα δικά σου λεγόμενα...
Κάποιοι θεωρούν τις "κοντές" μειονέκτημα.
Οι υπόλοιποι διαβάζουν Τετρακίνηση Mag.
www.tetrakinisimag.gr
Το ελληνικό περιοδικό για το 4Χ4

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 24H 4X4 2011
« Απάντηση #99 στις: Νοέμβριος 29, 2011, 15:51 »
Χάρη
Επιμένεις... Σε παραδίδω στην κρίση των υπόλοιπων.

Ομοίως, βρίσκεσαι και συ στη κρίση των ίδιων των υπολοίπων......  lol

Σε δικαιολόγησα που αρπάχτηκες με μία μου λέξη (μαγείρεμα) γιατί δεν είσαι στο κλίμα του φόρουμ. Σου ζήτησα συγνώμη συνολικά, έχοντας φορτωθεί και φράσεις άλλων. Τι άλλο θες ?

Το γλύψιμο αστο για τους ομοίους σου...

Δεν το καταλαβαίνω, τι θα κέρδιζα να σε γλύψω ? Και πως το εννοείς το γλύψιμο ? Το οτι σου αναγνώρισα μια καλή διοργάνωση ? Δεν ήταν καλή δηλαδή ? και αυτό σε θίγει ?

Αποσυνδεδεμένος tetrakinisimag

  • Jimny
  • Μηνύματα: 259
  • www.tetrakinisimag.gr
    • Περιοδικό Τετρακίνηση
Απ: 24H 4X4 2011
« Απάντηση #100 στις: Νοέμβριος 29, 2011, 16:13 »
Οι καλές κουβέντες από ομοίους σου δε με τιμούν. Αντίθετα θα έλεγα...

Ανάκλιση των ψεμάτων που έχεις πει θέλω. Ειλικρινή και χωρίς ειρωνίες. Αλλά δεν έχεις τα... να το κάνεις! Γιατί φοβάσαι την απόρριψη. όσων τους υποσχέθηκες επιδόσεις και αποτελέσματα... Δε τα κατάφερες και φταίει ο αγώνας...

Η κρίση που με ενδιαφέρει είναι των 200+ που τιμούν, με ελάχιστες εξαιρέσεις τον 24ωρο... Και βέβαια των ξένων δημοσιογράφων που θα μας φέρουν και ξένες συμμετοχές και προβολή για τον 24ωρο, τους αγώνες 4Χ4 στην Ελλάδα και τη χώρα μας.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 29, 2011, 16:20 από tetrakinisimag »
Κάποιοι θεωρούν τις "κοντές" μειονέκτημα.
Οι υπόλοιποι διαβάζουν Τετρακίνηση Mag.
www.tetrakinisimag.gr
Το ελληνικό περιοδικό για το 4Χ4

Αποσυνδεδεμένος kyriakou

  • Jimny
  • Μηνύματα: 62
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 24H 4X4 2011
« Απάντηση #101 στις: Νοέμβριος 29, 2011, 16:21 »
Κύριε  Αθανάσιου ,  να  ξεκαθαρίσουμε  κάτι  ,,δεν  είναι  δυνατόν  να  αποκαλείται  ψεύτες  εμάς  που  βάζουμε  τα  λεφτά  μας  ,τα  αμάξια  μας και  τον  χρόνο  μας  για  να  γίνετε  εσύ  διάσημος  ,,και  τι  εννοώ  ,,το  2010  έξω  από  το  δίστομο  τρομερά  εκνευρισμένος    σας έβαλα  τις  φωνές  για τα  λάθη  του  ροαντ  βοοκ  ,και  όχι  μόνο  να  ζητήσετε  ένα συγγνώμη αλλά  με σιγουριά  βάλατε  και  στοίχημα  10000  εύρο  ότι εγώ  κάνω  λάθος ,,{  η  κύρια  κωσταντινα είπε  ένα     συγνώμη       λάθος  }  στον  φετινό  αγώνα  8  μάτια  είδαμε  να περνάμε  το λαντ  ροβερ  με  αριθμό  227  στον  τελευταίο ανεφοδιασμό  ,από  εκεί   και  μετά  χωρίς  λάθος  πληγείσης  ,τερματίσαμε  με  4  λεπτά  καθυστερήσει  ,και τα  δύο  οχήματα  ,και  είδαμε  ως  δια μαγιάς    να  έχει  τερματίσει  μπροστά  μας    ,αυτό  μας  έκανε εντύπωση  και αυτό συζητάμε  πως έγινε  ,,και περιμένω μια σοβαρή  απάντηση  ,,όχι  απειλές  και  ύβρεις  ,,,,
Γ  το  στοίχημα  το  περιμένω  ακόμα  η  ένα   συγγνώμη  λάθος  

Αποσυνδεδεμένος Majestix

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1712
  • Φύλο: Άντρας
  • Les Gaulois..
    • www.gaulois4x4.com
Απ: 24H 4X4 2011
« Απάντηση #102 στις: Νοέμβριος 29, 2011, 16:28 »
Κε Αθανασίου είσαστε γνωστός για τις περίφημες διαδρομές σας, την οργάνωση  και του αγώνες σας....

Απο εκεί και πέρα όπως ακούτε τα θετικά σχόλια  ... σίγουρα θα ακουστούν και κάποια αρνητικά απο τους συμμετέχοντες...
που φυσικά έχουν το δικαίωμα να τα πουν εφόσον συμμετείχαν στον αγώνα σας και εσείς να τους απαντήσετε με επιχειρήματα...

Με χαρακτηρισμούς και εκφράσεις δεν κερδίζουμε τίποτα....

Ο καθένας που κινείται στο χώρο, θα βγάλει τα συμπεράσματα του....  ( η μέχρι στιγμής ανοδική πορεία έχει δείξει το αγκάλιασμα των τετρακίνητων)



ps: Διαταράσσετε την ηρεμία του φόρουμ...  (Είναι και η ώρα που μπαίνει ο πρόεδρος.. θα τα δει και θα συγχυστεί...  87 )




Majestix

Better 2 be Proactive... than Reactive....

http://www.gaulois4x4.com

Αποσυνδεδεμένος tetrakinisimag

  • Jimny
  • Μηνύματα: 259
  • www.tetrakinisimag.gr
    • Περιοδικό Τετρακίνηση
Απ: 24H 4X4 2011
« Απάντηση #103 στις: Νοέμβριος 29, 2011, 16:37 »
Αν αναζητούσα τη δημοσιότητα  θα μπορούσα να τη βρω με λιγότερο ψυχοφθόρο τρόπο...

Σας είπα χθες για τα ΣΕΔ. Σε λίγο θα έχω και το track... Μετά να δούμε τί θα λέτε.

Και ο Χάρης δεν είπε καν για αυτοκίνητο Μίλησε για μαγειρέματα, για κλίκες λκλπ. Και ότι εσείς δεν αναφέρατε αυτοκίνητο, 'οτι η συζήτηση μαζί σας δεν υπάρχει και έναν σωρό άλλες... μην πω τι. Αυτά είπα ως ψέματα και αυτόν ως ψεύτη. Και το "αρνί που μαγειρέψαμε" και εσάς σαν συκοφάντη για αυτή τη δήλωση.

Τα περί μαγειρέματος και λοιπά δεν σύγχισαν κανέναν; Και θα συγχίσουν μόνο τα δικά μου γραφόμενα; Πολύ ωραία δημοκρατία και ισονομία. Εναντίον του Αθανασίου μπορεί να ειπωθούν τα πάντα - δολοπλόκος, μάγειρας, ματαιόδοξος, εκμεταλευτής. Και αν πει κάτι για αυτούς που τον κατηγορούν "διαταρράσει την ηρεμία του forum"... Έλεος... Λυπηθείτε με... Κινδυνεύει η αίσθησή μου για την κοινή λογική...

Απάντησα με επιχειρήματα και απάντησαν με στυλ "...μιλάς γιατί δεν ξέρεις...". Να ξέρω τί; Ότι δε μπορούν να δικαιολογήσουν το ότι δεν κέρδισαν και φταίει γι' αυτό ο αγώνας;
Κάποιοι θεωρούν τις "κοντές" μειονέκτημα.
Οι υπόλοιποι διαβάζουν Τετρακίνηση Mag.
www.tetrakinisimag.gr
Το ελληνικό περιοδικό για το 4Χ4

Αποσυνδεδεμένος fokion

  • Jimny
  • Μηνύματα: 77
Απ: 24H 4X4 2011
« Απάντηση #104 στις: Νοέμβριος 29, 2011, 16:47 »
Φιλε μου Majestix

Κανε εναν κοπο και μπες στο ofroadteam και στο ΚΙΑCLUB αλλα και σε αλλα και δες στα παραπονα που και εκει εγιναν

εκει γιατι αραγε δεν "εξεραγει" ο Αθανασιου???
ειναι αλλος Αθανασιου εκει??
ή κατι αλλο τρεχει???

Πριν αρχισουμε να μιλαμε για klikes ειναι νομιζω πιο ευγενικό, ομορφα κι ωραια να θεσουμε τον οποιο προβληματισμό μας.
Ομορφα κι ωραια.

Αν πχ ο οποιοσδηποτε ειχε την οποιαδηποτε απωρια αν καποιος "πηρε τον λαθος δρομο" ευτυχως πλεον με τα trackers ειναι ΚΑΡΑΓΕΓΡΑΜΕΝΗ η πορεια του οποιουδηποτε αγωνιζομενου κι ειναι ΠΑΝΕΥΚΟΛΟ  να βρεθει η οποια ατασθαλια.

Αλλα δεν ειναι σωστο - πιστευω - να ΞΕΚΙΝΑΣ με υπονοουμενα την ερωτηση σου δειχνοντας οτι ΟΤΙ και να σου απαντηθει ειναι προιον..... klikas.

Μη κοιτας που εγω απαντω ηρεμα. Δεν ειναι "δικο μου" παιδι ο 24ωρος..
Σκεψου ομως να σου εθιγαν αδικα κατι δικο σου.....

Ισως τελικά αυτη η οικονομικη κριση δεν εχει πληξει μονο την τσεπη μας αλλα πιο συμαντικό εχει πληξει το επιπεδο μας ως σκεπτωμενοι και πολιτισμενοι  ανθρωποι