Αποστολέας Θέμα: ΤΟ ΤΣΙΚΤΣΙΚΤΣΙΚ..ΤΣΙΚ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ  (Αναγνώστηκε 5634 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Kuze71

  • Jimny
  • Μηνύματα: 86
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΟ ΤΣΙΚΤΣΙΚΤΣΙΚ..ΤΣΙΚ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ
« Απάντηση #15 στις: Νοέμβριος 19, 2011, 18:28 »
Στο πισω μερος εβγαλα 1ον τα καθισματα γιατι πλεον δεν μου χρειαζονται ανοιξα τα πλαστικα και τα πλαγια και την πορτα την πισω ολα ξεκουμπονουν ευκολα αλλα με προσοχη και οχι βιασυνες.....επειτα πηρα γυαλοβαμβακα εχει σε καθε σιδηροπολειο με το μετρο εβαλα μεγαλα κομματια και μεσα στη λαμαρινα που ειχε κατι ανοιγματα αλλα και στα πλαστικα, επειτα οπου χωρουσε(το ασημι μερος του γυαλοβαμβακα να κοιταει στο εσωτερικο μερος του αυτοκινιτου).......αυτα...ΠΡΟΣΟΧΗ να βαλετε γαντια οποιος το επιχηρησει γιατι μετα η φαγουρα δεν λεγετε...(καλη ηχομονοση,τα ηχεια παιζουν πολυ καλυτερα)

Αποσυνδεδεμένος kyriakou

  • Jimny
  • Μηνύματα: 62
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΟ ΤΣΙΚΤΣΙΚΤΣΙΚ..ΤΣΙΚ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ
« Απάντηση #16 στις: Νοέμβριος 19, 2011, 19:29 »
Στο πισω μερος εβγαλα 1ον τα καθισματα γιατι πλεον δεν μου χρειααζονται ανοιξα τα πλαστικα και τα πλαγια και την πορτα την πισω ολα ξεκουμπονουν ευκολα αλλα με προσοχη και οχι βιασυνες.....επειτα πηρα γυαλοβαμβακ εχει σε καθε σιδηροπολειο με το μετρο εβαλα μεγαλα κομματια και μεσα στη λαμαρινα που ειχε κατι ανοιγματα αλλα και στα πλαστικα, επειτα οπου χωρουσε(το ασημι μερος του γυαλοβαμβακα να κοιταει στο εσωτερικο μερος του αυτοκινιτου).......αυτα...ΠΡΟΣΟΧΗ να βαλετε γαντια οποιος το επιχηρησει γιατι μετα η φαγουρα δεν λεγετε...(καλη ηχομονοση,τα ηχεια παιζουν πολυ καλυτερα)
Φίλε   ,,θα  σου  πρωτινά  να  μην  βάλεις  υαλοβάμβακα   γιατί   κρατά  υγρασία 

Αποσυνδεδεμένος givrgos

  • Jimny
  • Μηνύματα: 437
  • Φύλο: Άντρας
  • ΟΚ ΟΛΑ!
Απ: ΤΟ ΤΣΙΚΤΣΙΚΤΣΙΚ..ΤΣΙΚ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ
« Απάντηση #17 στις: Νοέμβριος 19, 2011, 20:22 »
εγω θα σου προτεινα να τον βγαλεις σε περιπτωση καποιου μικρου βραχυκυκλωματος απο καλωδιωση θα γινει παραναλωμα του πυρος και οχι πυροσβεστηρας δεν σε σωζει ουτε πυροσβεστικο!!!! αρπαζει για πλακα φωτια το συγκεκριμενο υλικο.
απλα προσεχε
ola kala!

Αποσυνδεδεμένος Kuze71

  • Jimny
  • Μηνύματα: 86
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΟ ΤΣΙΚΤΣΙΚΤΣΙΚ..ΤΣΙΚ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ
« Απάντηση #18 στις: Νοέμβριος 19, 2011, 21:33 »
εγω θα σου προτεινα να τον βγαλεις σε περιπτωση καποιου μικρου βραχυκυκλωματος απο καλωδιωση θα γινει παραναλωμα του πυρος και οχι πυροσβεστηρας δεν σε σωζει ουτε πυροσβεστικο!!!! αρπαζει για πλακα φωτια το συγκεκριμενο υλικο.
απλα προσεχε

θατο εχω υποψην μου ευχαριστω...

Αποσυνδεδεμένος HANDER

  • Jimny
  • Μηνύματα: 26
  • Φύλο: Άντρας
  • JIMNY
Απ: ΤΟ ΤΣΙΚΤΣΙΚΤΣΙΚ..ΤΣΙΚ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ
« Απάντηση #19 στις: Νοέμβριος 19, 2011, 22:22 »
Ξεβιδωστε ΤΙΣ 2 ΒΙΔΕΣ ΣΤΟ ΚΑΝΤΡΑΝ ΒΓΑΛΤΕ ΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΚΑΘΑΡΙΣΤΕΤΟ ΚΑΙ ΡΙΞΤΕ ΣΠΡΑΥ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ.. ΣΕ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑ ΕΚΑΝΕ.

Αποσυνδεδεμένος Kuze71

  • Jimny
  • Μηνύματα: 86
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΟ ΤΣΙΚΤΣΙΚΤΣΙΚ..ΤΣΙΚ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ
« Απάντηση #20 στις: Νοέμβριος 20, 2011, 18:35 »
Ξεβιδωστε ΤΙΣ 2 ΒΙΔΕΣ ΣΤΟ ΚΑΝΤΡΑΝ ΒΓΑΛΤΕ ΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΚΑΘΑΡΙΣΤΕΤΟ ΚΑΙ ΡΙΞΤΕ ΣΠΡΑΥ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ.. ΣΕ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑ ΕΚΑΝΕ.


Τελικα εβαλα 2 ψιλα λαστιχακια στα κλιπσ και κουμπωσε σφηνοτα...τωρα ειναι μια χαρα

Αποσυνδεδεμένος greenjimny

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1247
  • Φύλο: Άντρας
  • "JIMNY" nothing more, nothing less!!!!
Απ: ΤΟ ΤΣΙΚΤΣΙΚΤΣΙΚ..ΤΣΙΚ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ
« Απάντηση #21 στις: Νοέμβριος 20, 2011, 20:38 »
Ξεβιδωστε ΤΙΣ 2 ΒΙΔΕΣ ΣΤΟ ΚΑΝΤΡΑΝ ΒΓΑΛΤΕ ΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΚΑΘΑΡΙΣΤΕΤΟ ΚΑΙ ΡΙΞΤΕ ΣΠΡΑΥ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ.. ΣΕ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑ ΕΚΑΝΕ.


Τελικα εβαλα 2 ψιλα λαστιχακια στα κλιπσ και κουμπωσε σφηνοτα...τωρα ειναι μια χαρα

Που?σε ποιό σημείο ακριβώς?? t4
Nobody is perfect...except the captain!!!!

Αποσυνδεδεμένος HANDER

  • Jimny
  • Μηνύματα: 26
  • Φύλο: Άντρας
  • JIMNY
Απ: ΤΟ ΤΣΙΚΤΣΙΚΤΣΙΚ..ΤΣΙΚ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ
« Απάντηση #22 στις: Νοέμβριος 20, 2011, 21:00 »
ΤΙ ΠΟΥ