Αποστολέας Θέμα: 1o 4Χ4 Orienteering Challenge  (Αναγνώστηκε 52756 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος stakyr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 77
Απ: 1o 4Χ4 Orienteering Challenge
« Απάντηση #120 στις: Οκτώβριος 07, 2011, 14:40 »
ΕΠΕΙΔΗ Η ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΚΔΡΟΜΗ , ΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ ΣΧΕΤΙΚΗ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΕΡΟΥΣ ΤΗΣ Ο.Μ.Α.Ε ,ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ , ΟΥΤΕ ΑΠΟΝΟΜΗ ΚΥΠΕΛΩΝ ΟΥΤΕ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΤΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ,ΕΠΕΙΔΗ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΟΥΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ .......
ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΣΤΟ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΠΟΣΤ , ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΣΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ , ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ....

Ο ΣΚΟΠΟΣ ΜΑΣ ,ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΝΙΣΧΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΜΑΣ , ΕΝΑ ΜΗ ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΙΚΟ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ , ΤΟΥΣ "ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ" ΠΟΥ ΣΤΙΣ ΣΗΜΕΡΙΝΕΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ , ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΝΤΙΞΟΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ , ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΜΑΣ ....
ΑΥΤΟ ΦΑΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΤΗΣ ΜΗ ΚΑΤΑΒΟΛΗΣ ΟΠΟΙΟΥΔΗΠΟΤΕ ΠΟΣΟΥ ,ΩΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΤΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ,ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ ... ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΤΩΝ "ΓΙΑΤΡΩΝ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ" ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΤΟΥΣ ....
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΣΑΣ......ΟΠΟΙΟΣ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΤΗΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΑΛΥΠΤΕΙ , ΜΠΟΡΕΙ ΑΜΕΣΑ ΝΑ ΑΚΥΡΩΣΕΙ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥ....

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 1o 4Χ4 Orienteering Challenge
« Απάντηση #121 στις: Οκτώβριος 07, 2011, 14:57 »
 0_21 φτου..... και την είχαμε σίγουρη τη κούπα...  _1030> _1030> _1030> _1030> _1030> <rsm_ _10155>  >:D >:D >:D ha

Δε ξέρω μήπως θέλει να ακυρώσει ο jimever, γιατί του είχα υποσχεθεί βάθρο...  87 87 87 87



Τι είναι η Ο.Μ.Α.Ε ? και στο κάτω κάτω, εγώ βάζω στον lepe βαθμολογία -38 και σε μας +70....  έχει κανα πρόβλημα η Ο.Μ.Α.Ε, όποια και αν είναι αυτή ? Εκδρομή κάνουμε όπως και να έχει.... δεν παίζουμε σε κανένα προτάθλημα, ούτε ζητήσαμε αναγνώριση ή ευχαριστήρια από κανέναν...

α, και τη κούπα θα την δώσουμε στο "μπλεοφορείο" του chris90lc, έτσι, γιατί μου αρέσει το αμάξι του...   rudo1
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 07, 2011, 15:07 από Χάρης »

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 1o 4Χ4 Orienteering Challenge
« Απάντηση #122 στις: Οκτώβριος 07, 2011, 15:53 »
Την πήρα την απάντηση από άλλο φόρουμ  >:D

Ομαδα Μαζεμενων Ανεγκεφαλων Ελληνων

Αποσυνδεδεμένος chris lc90

  • Jimny
  • Μηνύματα: 211
Απ: 1o 4Χ4 Orienteering Challenge
« Απάντηση #123 στις: Οκτώβριος 07, 2011, 16:06 »
0_21 φτου..... και την είχαμε σίγουρη τη κούπα...  _1030> _1030> _1030> _1030> _1030> <rsm_ _10155>  >:D >:D >:D ha

Δε ξέρω μήπως θέλει να ακυρώσει ο jimever, γιατί του είχα υποσχεθεί βάθρο...  87 87 87 87



Τι είναι η Ο.Μ.Α.Ε ? και στο κάτω κάτω, εγώ βάζω στον lepe βαθμολογία -38 και σε μας +70....  έχει κανα πρόβλημα η Ο.Μ.Α.Ε, όποια και αν είναι αυτή ? Εκδρομή κάνουμε όπως και να έχει.... δεν παίζουμε σε κανένα προτάθλημα, ούτε ζητήσαμε αναγνώριση ή ευχαριστήρια από κανέναν...

α, και τη κούπα θα την δώσουμε στο "μπλεοφορείο" του chris90lc, έτσι, γιατί μου αρέσει το αμάξι του...   rudo1
ενα καφασι μπυρες AMSTEL για παρτη σου..

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 1o 4Χ4 Orienteering Challenge
« Απάντηση #124 στις: Οκτώβριος 07, 2011, 16:12 »
Η AMSTEL δεν μου αρέσει... ΗΕΙΝΕΚΕΝ είναι ΟΚ.... αμα βρεις και FAXE, με έχεις φτιάξει...


Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 1o 4Χ4 Orienteering Challenge
« Απάντηση #125 στις: Οκτώβριος 07, 2011, 18:21 »
ΕΠΕΙΔΗ Η ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΚΔΡΟΜΗ , ΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ ΣΧΕΤΙΚΗ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΕΡΟΥΣ ΤΗΣ Ο.Μ.Α.Ε ,ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ , ΟΥΤΕ ΑΠΟΝΟΜΗ ΚΥΠΕΛΩΝ ΟΥΤΕ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΤΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ,ΕΠΕΙΔΗ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΟΥΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ .......
ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΣΤΟ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΠΟΣΤ , ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΣΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ , ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ....

Ο ΣΚΟΠΟΣ ΜΑΣ ,ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΝΙΣΧΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΜΑΣ , ΕΝΑ ΜΗ ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΙΚΟ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ , ΤΟΥΣ "ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ" ΠΟΥ ΣΤΙΣ ΣΗΜΕΡΙΝΕΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ , ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΝΤΙΞΟΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ , ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΜΑΣ ....
ΑΥΤΟ ΦΑΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΤΗΣ ΜΗ ΚΑΤΑΒΟΛΗΣ ΟΠΟΙΟΥΔΗΠΟΤΕ ΠΟΣΟΥ ,ΩΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΤΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ,ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ ... ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΤΩΝ "ΓΙΑΤΡΩΝ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ" ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΤΟΥΣ ....
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΣΑΣ......ΟΠΟΙΟΣ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΤΗΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΑΛΥΠΤΕΙ , ΜΠΟΡΕΙ ΑΜΕΣΑ ΝΑ ΑΚΥΡΩΣΕΙ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥ....

 Συμφωνώ απόλυτα με τους Ο.Μ.Α.Ε. και θέλω εαν γίνεται να γίνω και μέλος τους... ;)

 Ακούς εκεί,αγώνες και κούπες και τρέχα jimever να προλάβεις μην σε πατήσουν οι απο πίσω...Ένα γουρουνόπουλο είπα να φάω ο άνθρωπας και πήγατε να μου το βγάλετε απο την μύτη... lol lol lol Πήγατε να με κάνετε Hakkinen τώρα στα γεράματα... lol lol lol
 
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος chris lc90

  • Jimny
  • Μηνύματα: 211
Απ: 1o 4Χ4 Orienteering Challenge
« Απάντηση #126 στις: Οκτώβριος 07, 2011, 19:24 »
πριν λιγο γυρισα απο την Ε.Π.Ο.
για οσους δεν ασχολουνται με την μπαλα ειναι η Ελληνικη Ποδοσφαιρικη Ομοσπονδια
..

επινα την ρακη μου στο μπαλκονι και τα πιτσιρικια της γειτονιας απο κατω στο χωματινο γηπεδο παιζανε μπαλα/κλωτσοσκουφι..
τσακωθηκαν για το πλαγιο αουτ και με ρωτησαν ποια ομαδα δικαιουται την μπαλα..
με θελαν για διαιτητη..

ο τρελος του χωριου ομως πηγε και το σφυριξε στην ΕΠΟ..και με καλεσαν σε απολογια...
 με ποιο δικαιωμα εγω εκανα τον διαιτητη... 
χωρις τεχνικες γνωσεις?
 χωρις φυσικη κατασταση 
 γιατι επετρεψα να παιξουν μπαλα τα παιδια χωρις να εχω παρει τα απαραιτητα μετρα ασφαλειας? 
 γιατι δεν καλεσα το Ε.Σ.Υ.  Εθνικο Συστημα Υγειας..(ποιοοοοοοοοοο     )

γυριζω στον προεδρο και του λεω:
αγαπουλα...δεν κοιτας τα χάλια σου με τα στημενα παιχνιδια που εχετε κανει το ποδοσφαιρο ..και οχι μονο ...μπαχαλο καθως και καθε αθλημα...
κοιτα την καμπουρα σου και ασε τους αλλους..
που θελετε να βαλετε και στα πιτσιρικια μεσιτες για να τρωτε απο παντου..

γυρισα στο σπιτι .συνεχισα την ρακη μου και καλεσα τα παιδια ..αφου φαγαμε τους εδωσα αναμνηστικες πλακετες απο το παιχνιδι και φωτογραφιες απο το ματς..

ελα καληνυχτα..


Αποσυνδεδεμένος verse

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1657
  • Φύλο: Άντρας
    • Web Applications & Information Systems
Απ: 1o 4Χ4 Orienteering Challenge
« Απάντηση #127 στις: Οκτώβριος 07, 2011, 19:35 »
Συμφωνώ απόλυτα με τους Ο.Μ.Α.Ε. και θέλω εαν γίνεται να γίνω και μέλος τους... ;)

 Ακούς εκεί,αγώνες και κούπες και τρέχα jimever να προλάβεις μην σε πατήσουν οι απο πίσω...Ένα γουρουνόπουλο είπα να φάω ο άνθρωπας και πήγατε να μου το βγάλετε απο την μύτη... lol lol lol Πήγατε να με κάνετε Hakkinen τώρα στα γεράματα... lol lol lol
 

δεν παίζεσαι ρε άνθρωπε!!!!  lol lol lol cl cl cl cl


πριν λιγο γυρισα απο την Ε.Π.Ο.
για οσους δεν ασχολουνται με την μπαλα ειναι η Ελληνικη Ποδοσφαιρικη Ομοσπονδια
..

επινα την ρακη μου στο μπαλκονι και τα πιτσιρικια της γειτονιας απο κατω στο χωματινο γηπεδο παιζανε μπαλα/κλωτσοσκουφι..
τσακωθηκαν για το πλαγιο αουτ και με ρωτησαν ποια ομαδα δικαιουται την μπαλα..
με θελαν για διαιτητη..

ο τρελος του χωριου ομως πηγε και το σφυριξε στην ΕΠΟ..και με καλεσαν σε απολογια...
 με ποιο δικαιωμα εγω εκανα τον διαιτητη... 
χωρις τεχνικες γνωσεις?
 χωρις φυσικη κατασταση 
 γιατι επετρεψα να παιξουν μπαλα τα παιδια χωρις να εχω παρει τα απαραιτητα μετρα ασφαλειας? 
 γιατι δεν καλεσα το Ε.Σ.Υ.  Εθνικο Συστημα Υγειας..(ποιοοοοοοοοοο     )

γυριζω στον προεδρο και του λεω:
αγαπουλα...δεν κοιτας τα χάλια σου με τα στημενα παιχνιδια που εχετε κανει το ποδοσφαιρο ..και οχι μονο ...μπαχαλο καθως και καθε αθλημα...
κοιτα την καμπουρα σου και ασε τους αλλους..
που θελετε να βαλετε και στα πιτσιρικια μεσιτες για να τρωτε απο παντου..

γυρισα στο σπιτι .συνεχισα την ρακη μου και καλεσα τα παιδια ..αφου φαγαμε τους εδωσα αναμνηστικες πλακετες απο το παιχνιδι και φωτογραφιες απο το ματς..

ελα καληνυχτα..



ευφυέστατο!!!


ΘΕΡΜΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΟΡΓΑΝΩΤΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ (ειδικά στα δικά μας τα παιδιά  j12)

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!! HAVE FUN!!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 07, 2011, 19:40 από verse »
fanis
www.b2bweb.gr - Web Applications & Information Systems

Αποσυνδεδεμένος Majestix

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1712
  • Φύλο: Άντρας
  • Les Gaulois..
    • www.gaulois4x4.com
Απ: 1o 4Χ4 Orienteering Challenge
« Απάντηση #128 στις: Οκτώβριος 07, 2011, 19:37 »
πριν λιγο γυρισα απο την Ε.Π.Ο.
για οσους δεν ασχολουνται με την μπαλα ειναι η Ελληνικη Ποδοσφαιρικη Ομοσπονδια
..

επινα την ρακη μου στο μπαλκονι και τα πιτσιρικια της γειτονιας απο κατω στο χωματινο γηπεδο παιζανε μπαλα/κλωτσοσκουφι..
τσακωθηκαν για το πλαγιο αουτ και με ρωτησαν ποια ομαδα δικαιουται την μπαλα..
με θελαν για διαιτητη..

ο τρελος του χωριου ομως πηγε και το σφυριξε στην ΕΠΟ..και με καλεσαν σε απολογια...
 με ποιο δικαιωμα εγω εκανα τον διαιτητη... 
χωρις τεχνικες γνωσεις?
 χωρις φυσικη κατασταση 
 γιατι επετρεψα να παιξουν μπαλα τα παιδια χωρις να εχω παρει τα απαραιτητα μετρα ασφαλειας? 
 γιατι δεν καλεσα το Ε.Σ.Υ.  Εθνικο Συστημα Υγειας..(ποιοοοοοοοοοο     )

γυριζω στον προεδρο και του λεω:
αγαπουλα...δεν κοιτας τα χάλια σου με τα στημενα παιχνιδια που εχετε κανει το ποδοσφαιρο ..και οχι μονο ...μπαχαλο καθως και καθε αθλημα...
κοιτα την καμπουρα σου και ασε τους αλλους..
που θελετε να βαλετε και στα πιτσιρικια μεσιτες για να τρωτε απο παντου..

γυρισα στο σπιτι .συνεχισα την ρακη μου και καλεσα τα παιδια ..αφου φαγαμε τους εδωσα αναμνηστικες πλακετες απο το παιχνιδι και φωτογραφιες απο το ματς..

ελα καληνυχτα..



Καλό....

Χρηστάρα το έχει η μοίρα να σας πάμε βόλτα την Κυριακή...  :)
Ψήνεσαι? Κανουμε μια κοινή? οι ΜεγαλοΙαπωνέζοι με τους Μικροιαπωνέζους?
Majestix

Better 2 be Proactive... than Reactive....

http://www.gaulois4x4.com

Αποσυνδεδεμένος stakyr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 77
Απ: 1o 4Χ4 Orienteering Challenge
« Απάντηση #129 στις: Οκτώβριος 07, 2011, 19:46 »
ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙ΄ΑΥΤΟ .....ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ ΣΤΟ TO4X4.GR KAI ΜΑΣ ΑΠΕΙΛΗΣΑΝ  ΜΕ ΑΥΤΟΦΩΡΟ ,ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΜΑΣ , ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΑΤΕ ΣΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ....ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΟΛΩΝ ΜΑΣ , ΑΝΑΒΑΛΑΜΕ ΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ !! :(  :(  :(

Παράθεση από: Dista
Παράθεση από: stakyr
......................... ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ ΣΧΕΤΙΚΗ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΕΡΟΥΣ ΤΗΣ Ο.Μ.Α.Ε .............


Η Ανακοίνωση της ΕΠΑ/ΕΘΕΑ της Ομοσπονδίας, σχετικά με την εκδήλωση, βρίσκεται εδώ:
Σας τη παραθέτω για ευκολία:
Παράθεση
Η ΕΠΑ/ΕΘΕΑ ανακοινώνει προς κάθε ενδιαφερόμενο, ότι η εκδήλωση “4x4 ORIENTEERING CHALLENGE 9/10/11”  που προγραμματίζεται να διεξαχθεί στις 9/10/ 2011 στην περιοχή Βοιωτίας με εκκίνηση από το OLYMPUS PLAZA δεν έχει την έγκριση της.
Υπενθυμίζουμε στους αγωνιζόμενους που έχουν αγωνιστική άδεια της ΕΠΑ/ΕΘΕΑ, ότι η συμμετοχή τους σε εκδήλωση που δεν έχει την έγκριση της, δεν καλύπτεται ασφαλιστικά από την ΕΠΑ/ΕΘΕΑ .

Και για να ξεκαθαρίσουμε λίγο τα πράγματα για να μην υπάρχουν και παρεξηγήσεις.

Ας πάρουμε πρώτα τα τυπικά. Οποιοσδήποτε αγώνας ή εκδήλωση με αυτοκίνητα που έχει νούμερα στις πόρτες, ποινές,  αποτελέσματα κλπ πρέπει να έχει άδεια από τις Αστυνομικές Αρχές. Η άδεια αυτή εκδίδεται μέσω της Ομοσπονδίας  μετά από αίτηση από κάποια Λέσχη ή  Σωματείο μέλος της. Από τη στιγμή που βγει η άδεια τότε είναι και ασφαλισμένος από την Ομοσπονδία ο αγώνας και οι συμμετέχοντες (αγωνιζόμενοι και στελέχη) σε αυτόν.

Στα ουσιαστικά τώρα. Αυτό που πρέπει να γνωρίζουν όσοι οργανώνουν ή συμμετέχουν σε αγώνες ή εκδηλώσεις που δεν έχουν άδεια και ασφάλιση είναι ότι σε οποιαδήποτε περίπτωση ατυχήματος δεν καλύπτονται από την ασφαλιστική τους εταιρεία και επομένως όλα τα έξοδα (φταίνε δε φταίνε) πληρώνονται από τους ίδιους. Πέρα από το παραπάνω (Αστικό μέρος), υπάρχουν και ποινικές ευθύνες τόσο για τους οργανωτές όσο και για τους συμμετέχοντες αφού μπορεί οι αρχές να εντάξουν την εκδήλωση στη κατηγορία των αυτοσχέδιων αγώνων με ότι αυτό συνεπάγεται (αυτόφωρη διαδικασία κλπ). Αν υπάρξει και τραυματισμός τότε τα πράγματα περιπλέκονται περισσότερο.

Όλοι οι αγώνες και οι εκδηλώσεις που γίνονται μέσω της Ομοσπονδίας καλύπτονται με ασφαλιστήριο συμβόλαιο για Αστική Ευθύνη, ζημιές, αποζημίωση κλπ. Γι' αυτό πληρώνεται την Αγωνιστική Άδεια. Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε στο site της Ομοσπονδίας.

Η Επιτροπή Αγώνων 4Χ4 της ΕΠΑ/ΕΘΕΑ έκρινε ότι πρέπει να ενημερώσει τους συμμετέχοντες σε τέτοιες εκδηλώσεις ώστε να γνωρίζουν τους κινδύνους και τις συνέπειες της συμμετοχής τους.

Mετα και την σχετικη ενημερωση που εγινε απο τους "γνωστες" του χωρου της τετρακινησης , λαβαμε το μηνυμα , οτι ,παρα την τηλεφωνικη βεβαιωση του Κου Γκουρτζουλη Θωμα της Ο.Μ.Α.Ε οτι εφοσον δεν θα υπαρχουν βαθμολογιες , καταταξεις , κυπελλα και θα ειναι μια απλη εκδρομη με παιχνιδι προσανατολισμου (κατι που εχει γινει κατα κορον στο παρελθον απο εταιριες και λεσχες ,χωρις αδειες , μανιφεστα , προειδοποιησεις κ.τ.λ π.χ ΑΝΑΒΡΕΣΤΟ ..χωρις να ανοιξει "μυτη" ), μπορουμε να διοργανωσουμε την εκδρομη μας !!
ΑΛΛΑ .....μαλλον μπηκαμε βαθια στο ρουθουνι καποιον "γνωστων-αγνωστων" του χωρου ,που βλεποντας την συμμετοχη των 55+ αυτοκινητων που θα ειχαμε στην εκδηλωση και βεβαια ΤΗΝ ΑΦΙΛΟΚΕΡΔΗ ΜΑΣ κινηση να ΜΗΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΕΥΡΩ απο τους συμμετεχοντες , και ολα μας τα εξοδα να τα καλυπτουμε εμεις οι ιδιοι ,δινοντας το ΕΛΑΧΙΣΤΟ ποσο των 20Ε στους "Γιατρους του Κοσμου" , ως ελαχιστη συνεισφορα στον αγωνα που κανουν κατα της εξαθλιωσης του κοσμου που πλητεται τοσο βαναυσα αυτο τον καιρο !! Μας απειλουν με αυτοφορα και συλληψεις !!ΚΥΡΙΕ DISTA !! Tωρα διαβασατε για την εκδρομη ??? Απλα σας αναφερω οτι το πρωτο ποστ μπηκε στις 22/06/11...Ησασταν για μπανια ?? Ωραια ....μετα ερχοντουσαν τα ποστ ενημερωσης το ενα μετα το αλλο καθημερινα , με ολες τις λεπτομερειες ....Παλι ησασταν για μπανια ???  :shock:
Και το ειδατε ΤΩΡΑ ??
Παρασκευη 7/10/11 ???
2 μερες πριν την εκδηλωση ???
ΜΠΡΑΒΟ ....ΣΕ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ Σ΄ΑΥΤΗ ΤΗΝ "ΦΑΡΣΑ"
Το να απειλειτε με αυτοφωρα και συλληψεις , οχι μονο τους οργανωτες , αλλα και τους συμμετεχοντες , ειναι τουλαχιστον ανηθικο !! :o
Και καλα εμας , θα μας μαζεψετε με μια απλη κλουβα ..... ;)
Τους συμμετεχοντες ομως ??? θα φερετε μαζι με την αστυνομια και 3-4 πουλμαν για να μαζεψουν 100-120 ατομα απο εκει ??
Ο απλος κοσμος της τετρακινησης , απλα σας ευχαριστει που μας επαναφερατε στον σωστο δρομο ...
Συνεχιστε την προσπαθεια σας για την προσελκυση νεου κοσμου στον "θαυμαστο κοσμο" σας !!
ΟΛΟΙ θα αξιολογησουν αυτη την κινηση σας .... ;)
οσο για τον αγαπητο Friar που εγραψε :
Παράθεση
Υποθεση εργασίας
Βγαινω και λεω
την ταδε του μηνός παμε μια εκδρομή .
Μπορει να συμετεχει οποιος θελει, χωρισμενοι σε 2 κατηγορίες,
ανω των 2000 κυβικών και κατω των 2.000 κυβικών.
στο τελος την ημερας θα ξερουμε ποιος ηταν ταχυτερος.
Αυτό τι ειναι?
Απλα του λεω ,οτι αλλο αγωνας ταχυτητας ....και αλλο παιχνιδι προσανατολισμου !! Και ο γιος μου που ειναι 6 ετων , καταλαβαινει την διαφορα !!!  ;)  ;)
Λαϊκισμο μπορουμε να κανουμε ολοι κυριε Friar .... :twisted:
Τεσπα ..... κυριοι ,για αλλη μια φορα δειξατε (δυστυχως) το "αλλο" προσωπο της τετρακινησης !! Ελπιζω να κοιμηθητε σημερα ησυχοι στην συνειδηση σας , οτι αποτρεψατε την "υστατη" στιγμη , το "Ολεθριο" λαθος μας ...
Ευχαριστουμε που μας επαναφερατε στον δρομο του "θεου" ....

Η ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΑΝΑΒΑΛΕΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΚΔΟΘΟΥΝ ΤΑ ΚΑΤΑΛΛΗΛΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ , ΑΔΕΙΕΣ , ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΑ ΥΛΙΚΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΥΝΑΦΗ ΕΙΔΗ ,ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ !! :D  :D  :D  :D  :D

DISTA- FRIAR-ΦΩΚΙΩΝ(γι΄αυτο μου εκανες το τηλεφωνο πριν απο 5-6 μερες ,που με ρωταγες πως "καλυπτω" την εκδρομη ?? 8-) )(+οτι αλλο κρυβεται απο πισω σας..)  και λοιποι "συγγενεις" ..........ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ !! ;)  ;)

Αποσυνδεδεμένος chris lc90

  • Jimny
  • Μηνύματα: 211
Απ: 1o 4Χ4 Orienteering Challenge
« Απάντηση #130 στις: Οκτώβριος 07, 2011, 19:53 »
πριν λιγο γυρισα απο την Ε.Π.Ο.
για οσους δεν ασχολουνται με την μπαλα ειναι η Ελληνικη Ποδοσφαιρικη Ομοσπονδια
..

επινα την ρακη μου στο μπαλκονι και τα πιτσιρικια της γειτονιας απο κατω στο χωματινο γηπεδο παιζανε μπαλα/κλωτσοσκουφι..
τσακωθηκαν για το πλαγιο αουτ και με ρωτησαν ποια ομαδα δικαιουται την μπαλα..
με θελαν για διαιτητη..

ο τρελος του χωριου ομως πηγε και το σφυριξε στην ΕΠΟ..και με καλεσαν σε απολογια...
 με ποιο δικαιωμα εγω εκανα τον διαιτητη... 
χωρις τεχνικες γνωσεις?
 χωρις φυσικη κατασταση 
 γιατι επετρεψα να παιξουν μπαλα τα παιδια χωρις να εχω παρει τα απαραιτητα μετρα ασφαλειας? 
 γιατι δεν καλεσα το Ε.Σ.Υ.  Εθνικο Συστημα Υγειας..(ποιοοοοοοοοοο     )

γυριζω στον προεδρο και του λεω:
αγαπουλα...δεν κοιτας τα χάλια σου με τα στημενα παιχνιδια που εχετε κανει το ποδοσφαιρο ..και οχι μονο ...μπαχαλο καθως και καθε αθλημα...
κοιτα την καμπουρα σου και ασε τους αλλους..
που θελετε να βαλετε και στα πιτσιρικια μεσιτες για να τρωτε απο παντου..

γυρισα στο σπιτι .συνεχισα την ρακη μου και καλεσα τα παιδια ..αφου φαγαμε τους εδωσα αναμνηστικες πλακετες απο το παιχνιδι και φωτογραφιες απο το ματς..

ελα καληνυχτα..



Καλό....

Χρηστάρα το έχει η μοίρα να σας πάμε βόλτα την Κυριακή...  :)
Ψήνεσαι? Κανουμε μια κοινή? οι ΜεγαλοΙαπωνέζοι με τους Μικροιαπωνέζους?
εννοειται οτι θα παμε ..και θα κανουμε και εκεινο το μερεμετι που αφησες..
οταν το εμαθε ο σταματης μου βαλε χερι..

Αποσυνδεδεμένος stakyr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 77
Απ: 1o 4Χ4 Orienteering Challenge
« Απάντηση #131 στις: Οκτώβριος 07, 2011, 20:36 »
[size=200]ΚΑΙ ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΚΑΙ ΤΑ "ΚΥΠΕΛΛΑ" ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΝΑΜΕ ΣΤΟΥΣ "ΝΙΚΗΤΕΣ" !!!![/size][/u]




Αποσυνδεδεμένος stakyr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 77
Απ: 1o 4Χ4 Orienteering Challenge
« Απάντηση #132 στις: Οκτώβριος 07, 2011, 22:11 »
Ο.Κ .......:twisted:  :twisted:
Καταλαβαμε ποοοοολα πραγματα ΚΥΡΙΟΙ !!! ;)
Μην κουραζεστε να κατεβαζετε ΟΛΟΥΣ τους τομους του ποινικου-εργατικου-διοικητικου-Ο.Κ κωδικα της δικονομιας !! Απελυσα προσφατα και την δικηγορο μου βλεπετε !!  :D

Επειδη απο "κακα" παιδακια , γιναμε μετα απο το "ντα-ντα" καλα παιδακια......μπορουμε να σας ζητησουμε μια χαρη ????  :oops:

ΑΝ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕΤΕ ΒΕΒΑΙΑ !!!  :o
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ , Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΣΥΝΤΟΜΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ  ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ !! ;)  ;) 

ΛΕΜΕ , ΣΑΝ "ΚΑΛΑ" ΠΑΙΔΑΚΙΑ ,ΠΟΥ ΓΙΝΑΜΕ ΠΙΑ , ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ" (μιλησα και με τον προεδρο τους , που ΔΕΝ εχει καμια σχεση με πολλους μεγαλασχημους παραγοντες του "χωρου" μας !!!) ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΕΞΕΧΟΝΤΑ ΤΟΝ ΕΝ ΛΟΓΩ ΠΡΟΕΔΡΟ (που θα τα μαζευει ο ιδιος ) ,ΝΑ ΜΑΖΕΨΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΑΓΚΑΔΙΑ , ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΛΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΟΡΔΕΛΕΣ ΠΟΥ ΑΦΗΣΑΜΕ ΣΑΝ "ΣΗΜΑΔΙΑ" ΤΟΥ "ΑΓΩΝΑ" ΜΑΣ !!!  :D  :D  :D  :D

ΕΤΣΙ , ΘΑ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΚΑΙ "ΚΑΛΗ" ΔΙΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ , ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ "ΚΑΛΟΙ" ΚΥΡΙΟΙ ΤΗΣ ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗΣ , ΝΑ ΜΑΣ ΣΥΓΧΩΡΕΣΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΟΛΙΣΘΗΜΑ ΜΑΣ !!! :P

ΕΤΣΙ .....ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΖΕΜΑ ΤΗΣ ΚΟΡΔΕΛΑΣ(ονομασια που θα δωσουμε στην εκδρομη μας ) ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΟ OLYMPUS PLAZA ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 09/10/11 ΣΤΙΣ 08:00 !!! ΕΚΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΖΕΜΑ ΤΗΣ ΚΟΡΔΕΛΑΣ ......ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΟΙ , ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΝ ΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΜΑΖΕΨΕΙ !!! (ΑΑΑ...ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΡΤΕΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΕΝΤΡΑ !! ;) )
ΕΤΣΙ , ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΜΕ ΤΗΝ

[size=150]"1η ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΑΖΕΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΔΕΛΑΣ" [/size] 

ΕΛΠΙΖΩ ΤΩΡΑ Η Ο.Μ.Α.Ε , Η ΤΡΟΧΑΙΑ , Η ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ ΚΡΑΤΟΥΜΕΝΩΝ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΚΑΙ Ο ΠΕΡΙΠΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ ΜΟΥ , ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΣΟΥΝ ΑΝΕΝΟΧΛΗΤΟ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΤΑ "ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ" ΜΟΥ ...

Και για να μην ανησυχουν οι "φιλοι" μας , οτι υπαρχει εστω και μια περιπτωση να παραστρατησουμε .....τους αναφερω ρητα και κατηγορηματικα οτι :
α) ΔΕΝ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΑΡΙΘΜΟΥΣ ΣΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ (τα παραθυρα και τις μπαλκονοπορτες )
β) ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (αν και στην αρχη σκεφτηκαμε να αναδειξουμε νικητη , αυτον που θα μαζεψει το μεγαλυτερο μηκος κορδελας ...... ;) .....ΑΛΛΑ ..ΑΠΑ ΠΑ ...ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙ Ο DISTA ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΛΕΣΕΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ???  :shock:
γ) ΔΕΝ ΘΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΚΥΠΕΛΛΑ (μπορουμε κυριε DISTA μας ,να φαμε κανενα παγωτου ....ή θα θεωρηθει κυπελλο απονομης ???)
δ) ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΚΑΤΑΤΑΞΗ (νεοσυλλεκτων )
ε) ΔΕΝ ΘΑ ΟΥΡΗΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΔΑΣΟΣ , ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΑΣ (κρατιεμαι απο τωρα .....κανω προπονηση !!)
Ζ)ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΠΡΗΞΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΜΕ ΑΝΟΥΣΙΕΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ (ΕΕΕ ΜΙΑ ΤΟΥ ΚΛΕΦΤΗ... "48ωρο για το χαμογελο του παιδιου" ....ΔΥΟ ΤΟΥ ΚΛΕΦΤΗ "κομβοι αγαπης στην Πινδο με τους "ΓτΚ"  ....ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ Η ΚΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΟΙΡΑ !! ΜΟΥ ΤΗΝ ΦΕΡΑΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ......ΑΤΙΜΟΥΤΣΙΚΑ .... ;)
Η)ΔΕΝ ΘΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΔΩΡΕΑΝ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ....ΑΜΑ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Ο "ΒΛΑΚΑΣ" Ο ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΟΣ , ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ (Βλακας και εγω εεεε....χαλασα μεχρι τωρα 250 Ε για να κανω τι ??? ΔΩΡΕΑΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ !!! Μ@Λ@Κ@Σ ΠΙΑΣΤΗΚΑ !!! ΒΑΛΤΟΥ 100 Ε ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΠΑΝΩ , ΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΗΣΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ !! 5.500 χιλιαρικακια θα ειχα τωρα ο βλακας ......βεβαια θα επρεπε να δωσω τα 3.500 σε διαφορα "νταβατζιλικια" για να ειμαι το "καλο παιδι" .....αλλα δεν γ@μ#ετ$ , θα μου μενανε 2.000 στην τσεπη !!!ΠΑΛΙ "ΜΑΓΚΑΣ" ΘΑ ΗΜΟΥΝ..... ;)  ;)
Θ) ΔΕΝ......
Ι)ΔΕΝ....

ΒΑΛΤΕ ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΟΙ "ΑΥΛΟΚΟΡΑΚΕΣ" ΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ ΠΙΣΤΑ .... :P

ΤΩΡΑ ....ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΑΣ "1η ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΑΖΕΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΔΕΛΑΣ" ΙΣΧΥΟΥΝ ΟΛΑ ΟΣΑ ΑΝΑΦΕΡΩΝΤΑΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ......
ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΣΣΩΜΟ ΤΟ Δ.Σ ΤΩΝ "ΓτΚ" ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΣΤΟ OLYMPUS PLAZA ΑΠΟ ΤΙΣ 08:00 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ....
ΘΑ ΔΩΘΟΥΝ ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΖΕΜΑ ΤΗΣ ΚΟΡΔΕΛΑΣ ΑΠΟ ΤΙΣ 08:00 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ...
Η ΤΑΒΕΡΝΑ ΙΣΧΥΕΙ .....(κυριε DISTA ???? το επιτρεπουν οι κανονισμοι ?? ΔΕΝ ΘΑ ΠΙΟΥΜΕ ΑΛΚΟΟΛ , ΣΑΣ ΤΟ ΥΠΟΣΧΟΜΕΘΑ , ΜΟΝΟ ΛΙΓΟ ΓΟΥΡΟΥΝΟΠΟΥΛΟ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤΩ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΙΑ !!!)
Η ΕΝΑΡΞΗ ΚΑΙ Ο ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ ΙΣΧΥΟΥΝ (μην ανησυχουν οι κρατουντες....μιλαω για το olympus και τα Πισια !!! μην παει το μυαλο σας στο πονηρο ... ;)  )
ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ , ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ "ΓτΚ" ΜΕ ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΤΗΤΕ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΗΣ ΤΟΥ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ ...

ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ ΚΑΛΑ ΚΥΡΙΕ DISTA ??? KANENA ΛΑΘΟΣ ?? ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΟ ??? ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ??

ΟΛΕΣ ΟΙ ΛΕΣΧΕΣ - CLUB - FORUM ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΗΛΩΣΕΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ,ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕΝ "ΑΚΥΡΩΝΟΥΝ " ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ (τα τηλεφωνα εχουν σπασει .....και πραγματικα κυριε DISTA , σας υποσχομαι οτι ουτε σε 100 χρονια δεν θα βγαλετε "κριθαρακι" στο ματι ..απο τα τοοοσα "καλα" λογια που λενε για σας , οι "κακοι" μαθητες !!) ΑΛΛΑ , ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ......(Ευχαριστουμε κυριε dista-friar-fοκιωνα και ΣΙΑ  :D  :D )

ΠΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ ....(χωρις αριθμηση αυτη την φορα ..μαθαινω κυριε dista ???)

Ssangyongclub.gr
1)STAKYR
2)MARKOS
3)GIORGOS4X4

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 1o 4Χ4 Orienteering Challenge
« Απάντηση #133 στις: Οκτώβριος 07, 2011, 23:02 »
Μικρούλης γεννήθηκα...μικρούλης θα πεθάνω.Άσχετος γεννήθηκα...άσχετος θα πεθάνω.Ανίκανος γεννήθηκα...ανίκανος θα πεθάνω!

Στην ζωή μου,όλα μικραίνουν με τον καιρό...Το πρώτο γεγονός που μεγαλώνει στην ζωή μου είναι η οικογένεια μου μαζί με την παρέα μου... και νοιώθω ευλογημένος γι'αυτό! Το δεύτερο γεγονός που μεγαλώνει στην ζωή μου,είναι Η ΣΙΧΑΜΑΡΑ...και αηδιάζω γι'αυτό!


μας σιχαίνομαι ως λαός
σιχαίνομαι που κοκορευόμαστε πάνω σε δύο δανεικές γνώσεις και χίλιες δυό απόψεις
σιχαίνομαι που είμαστε εγώ πρώτα και μετά εμείς
σιχαίνομαι που σκεφτόμαστε ρηχά
σιχαίνομαι που ζούμε ρηχά
σιχαίνομαι που πάντα και πανεύκολα τα ξέρουμε όλα
σιχαίνομαι που πάντα και πανεύκολα ξέρουμε τι μας συμβαίνει
σιχαίνομαι που ποτέ δε βλέπουμε τον απλό το δρόμο
σιχαίνομαι που όλα τα θεωρούμε δεδομένα
σιχαίνομαι όταν σιχαίνομαι
σιχαίνομαι αυτούς που γράφουν πως σιχαίνονται
σιχαίνομαι την ανικανότητα να υπάρχουμε αλλιώς και όχι άλλοι.

πηγή by kyzikos


 
Το μόνο που βαρέθηκα είναι να σιχαίνομαι την κατσίκα του διπλανού μου! Το μόνο που δεν ξέρω είναι πότε θα βαρεθεί κι αυτός να σιχαίνεται την κατσίκα την δική μου!

 YΓ1 Φιλαράκια μου να με συγχωρείτε...παρασύρθηκα όταν είπα οτι θέλω να γίνω μέλος κάπου αλλού...Jimnyclub.com γεννήθηκα...Jimnyclub.com θα πεθάνω!

 ΥΓ2 stakyr σου είπα απο την αρχή οτι θα ήταν τιμή μου να πάρω μέρος στην εκδήλωση αυτή...Θα το αλλάξω λίγο για να μην πάω και εγώ αυτόφωρο...stakyr είναι τιμή μου που σε γνώρισα και να ξέρεις οτι για εμένα ήταν σαν να έγινε η εκδήλωση! Να ξέρεις οτι καμαρώνω όταν έχω φίλους με τέτοιο νού και τέτοια θέληση! Γιατί κάπου άκουσα οτι αναγνωρίζεσαι κάπως έτσι "Πές μου τους φίλους σου να σου πώ ποιός είσαι". Να είσαι πάντα καλά,εσύ και η οικογένεια σου! Θα τα πούμε στο βουνό.

 ΥΓ3 Διάβασα αυτό:

Επείγουσα έκκληση των Γιατρών του Κόσμου

Το τελευταίο διάστημα, σαν επακόλουθο της αυξανόμενης φτώχειας που οδηγεί σε ανθρωπιστική κρίση, τα πολυϊατρεία των Γιατρών του Κόσμου στην Ελλάδα δέχονται ένα δραματικά αυξανόμενο αριθμό ασθενών...
Χιλιάδες άποροι άνθρωποι χωρίς πρόσβαση στο σύστημα υγείας (μετανάστες, αλλά και δυστυχώς Έλληνες πολίτες πλέον) συνωθούνται για δωρεάν πρωτοβάθμια ιατρική φροντίδα, με αποτέλεσμα τα δωρεάν φάρμακα να εξαντλούνται.
Κάνουμε έκκληση για μία ακόμα φορά, στην ευαισθησία των Ελλήνων πολιτών για απολύτως αναγκαίο φαρμακευτικό υλικό.

Πιο συγκεκριμένα, χρειαζόμαστε ΑΜΕΣΑ :
1) Αντιβιοτικά
2) Αντιπυρετικά
3) Αντιβηχικά δισκία
4) Αντιδιαβητικά δισκία
5) Φάρμακα για το στομάχι
6) Δερματολογικές αλοιφές

Πολυϊατρεία : Αθήνα , Σαπφούς 12 , Πλατεία Κουμουνδούρου, τηλ. 210 3213150 Θεσσαλονίκη, Ίωνος Δραγούμη 65 , τηλ. 2310 566641 Χανιά , Μπόνιαλη 12 , τηλ. 28210 23110

- ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΧΡΗΜΑΤΑ
- ΜΑΖΕΥΟΥΜΕ Ο,ΤΙ ΦΑΡΜΑΚΟ ΜΑΣ ΠΕΡΙΣΣΕΥΕΙ (ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ) ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΜΕΝΟ (ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΣΙΡΟΠΙΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΘΙΚΤΑ) ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΛΗΞΕΙ.
- ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ ΦΑΡΜΑΚΑ. ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΑΦΑΙΡΕΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΤΑΞΕΤΕ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ (ΚΟΥΠΟΝΙ) ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ. ΠΕΙΤΕ ΣΤΟΝ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟ ΠΩΣ ΠΡΟΟΡΙΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΚΠΤΩΣΗ.
- ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΦΑΡΜΑΚΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΔΕΚΤΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΛΗΞΗΣ ΛΙΓΩΝ ΗΜΕΡΩΝ -ΤΟ ΙΔΑΝΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΕ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΩΝ ΓΙΑΤΡΩΝ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΣΑΠΦΟΥΣ 12 ΑΘΗΝΑ. ΑΝ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΕΙΣΤΕ ΜΕ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ Η ΜΑΖΙ ΜΟΥ. ΤΗΛ 6937132999.
-ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΠΙΣΤΟΙ ΣΤΗΝ ΑΚΟΛΟΥΘΗ ΛΙΣΤΑ. ΜΗΝ ΔΙΝΕΤΕ ΦΑΡΜΑΚΑ ΕΚΤΟΣ ΛΙΣΤΑΣ. ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΛΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΛΟΓΩ ΕΛΛΕΙΨΗΣ ΕΘΕΛΟΝΤΩΝ.
- ΣΕ ΟΣΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΠΕΡΙΕΚΤΙΚΟΤΗΤΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ.


ΛΙΣΤΑ ΦΑΡΜΑΚΩΝ
Accupron 20 mg
Accuretic
Aerolin inhaler
Amoxil
Aprovel
arcoxia
Atorvastatin 20
Augmentin
Berovent inhaler
Brufen
Ceclor
Celebrex
Ciproxin
Co Aprovel
Co Diovan
Daflon
daonil
Depakine Chrono
depon
diamicron
Diovan
efexor
Eucreas
Flixotide inhaler
Glucophage
Klaricid
Laprazol
Legofer
lipitor
Lobivon
Lopresor 100mg
Meloxicam
Mesulid
Nexium
Normell
Norocin
Norvasc
Nozinan
olartan
olmetec
Omacor
Omeprazol
omnic tocas
Pancoran
Plavix (Clopidogrel)
ponstan
Pradif tocas
Salospir 100mg
Seractil
seretide diskus
seropram
Seroquel 100 , 200, 300, 400 mg
Simvastatin 20mga
singulair 5+ 10 mg
solosa
Symbicort
Tenormin κυριως 100mg
Triatec
voltaren (Ολα εκτος ενεσιμο)
Xozal
Zantac
Zinadol
Zirtek
Zodin
Zyprexa
Επιδεσμικο υλικο και γαζες
Ινσουλινες ολων των ειδων, κυριως Lantus Ολα τα αντιβηχικα σιροπια και χαπια Ολες τις κρεμες και αλοιφες.
Συριγγες ινσουλινης και γαζες fucidin

Για περισσότερες πληροφορίες: Κανάκης Νικήτας, Πρόεδρος των Γιατρών του Κόσμου
Τηλ:, 2103213150, info@mdmgreece.gr

ΠΗΓΗ: tro-ma-ktiko.gr



 Ξεκινάω λίστα και θα χαρώ ιδιαίτερα εαν φτάσουμε τουλάχιστον τις 55 συμμετοχές:

1) jimever



 ΥΓ4 Τέλος...ως εδώ ήταν...αρκετά μίλησα σοβαρά...Βάζω ξανά την μάσκα του Καραγκιόζη και συνεχίζουμε...Είπαμε είμαι μικρούλης... j12

 ΥΓ5 Το μόνο που σας ζητάω την Κυριακή στην βόλτα...βρείτε μου γουρουνόπουλο,σας παρακαλώ!

 
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος stakyr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 77
Απ: 1o 4Χ4 Orienteering Challenge
« Απάντηση #134 στις: Οκτώβριος 08, 2011, 10:44 »
Παράθεση από: Nicolas
Παιδιά ηρεμία.
Μην το ακυρώνετε.
Εξαφανίστε ότι έχει σχέση με βαθμολογίες και νούμερα και δεν μπορεί κανείς να σας ενοχλήσει.
Δεν τίθεται καν θέμα κουβέντας.

Συμφωνα με τον Γκουρτζουλη Θωμα (Ο.Μ.Α.Ε) ...

Α)ΑΝ ΔΕΝ υπαρχουν νουμερα (δεν θα υπαρχουν, γνωριζομαστε εξαλλου ολοι μεταξυ μας !! :D  :D )
Β)ΑΝ ΔΕΝ υπαρχει βαθμολογια (δεν θα υπαρξει , γιατι ΝΙΚΗΤΕΣ ειμαστε ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ που συμμετεχουμε σε κατι ττετοιο ... ;) )
Γ)ΑΝ ΔΕΝ υπαρχει καταταξη ( δεν θα υπαρχει , γιατι ξερουμε ολοι ,οτι ειμαστε ΟΛΟΙ ΙΔΙΟΙ απεναντι σ΄ολους)
Δ)ΑΝ ΔΕΝ υπαρχουν κυπελλα (δεν θα υπαρχουν ,γιατι η ματαιοδοξια μας ειναι ηδη καλυμμενη με την συνεισφορα μας στο εργο των "ΓτΚ" , ενα τσιγκινο πραγματακι των 15Ε ,θα το χαρισουμε σε ολους εσας , που με "πλαγιο" τροπο ,πατε να εμποδισετε κατι τοσο ωραιο !!)

ΤΟΤΕ ..ΣΥΜΦΩΝΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΚΟΥΡΤΖΟΥΛΗ  ΘΩΜΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΗΣ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ .... :D  :D

Μαλιστα ,την ωρα τον εξηγησεων ,μου ειπε οτι εμεις οι τετρακινητοι ,οταν κανουμε εκδρομη στο βουνο , μετα "τερματιζουμε"  σε καποια ταβερνα....... :D  :D

ΟΡΟΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΕΚΔΡΟΜΗ ....... :lol:  :lol:  :lol:

ΟΠΟΤΕ ΠΛΗΡΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ "ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ " !!!

ΕΔΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΠΙΣΗΜΑΝΩ ΚΑΙ ΤΑ ΕΞΗΣ :

ΚΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ....
Οσοι ειχατε σκοπο να ακυρωσετε κατι τοσο ομορφο για ολους τους τετρακινητους φιλους του βουνου , εχετε ηδη παρει τις απαντησεις σας στα διαφορα forum του χωρου ......
Αν δεν σας κανει κοπο ,σας προκαλω να πατε να δειτε τι γινετε στην ενοτητα "ΕΚΔΡΟΜΕΣ" στο θεμα "1o 4Χ4 Orienteering Challenge 9/10/11" , και σας υποσχομαι οτι ΟΛΑ οσα γραφονται ΕΝΑΝΤΙΟΝ σας , απο τους φιλους της τετρακινησης , θα σας κανουν ειλικρινα να ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ !!
Προσπαθησατε να μας εμποδισετε .....
Το κανατε με "πλαγιο" τροπο και τελευταια στιγμη .....
Νομιζατε οτι θα "φοβηθουμε" ....
Νομιζατε οτι οι τετρακινητοι αγνοι φιλοι , θα βρεθουν την τελευταια στιγμη , ξεκρεμαστοι και ανισχυροι ....
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΑΤΕ ΚΑΤΙ......
Η αγαπη γι αυτο που κανουμε κυριοι, ειναι ποοοολυ πιο πανω απο αυτοφωρα και συλληψεις .....
Η συλλογικοτητα μας , σε αντιθεση με την ατομικοτητα σας , ειναι ποοοοολυ πιο ισχυρος συμμαχος της ψυχικης μας ενεργειας και δυναμης ....
Ο σκοπος μας, ιερος και δικαιος , καταβαλει καθε προσπαθεια υπονομευσης του ....

ΚΥΡΙΟΙ ......ΞΕΣΚΕΠΑΣΤΗΚΑΤΕ !!!
ΕΧΕΤΕ ΣΤΡΕΨΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΥΓΙΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΩΝ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΣΑΣ .....

ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΑΣ , ΚΥΡΙΟΙ , ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΟΙ ........ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΟΥΜΕ "ΑΦΕΝΤΙΚΑ" ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΜΑΣ !!

ΚΡΥΦΤΕΙΤΕ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΣΚΑ ΤΩΝ ΤΙΤΛΩΝ ΣΑΣ KAI ΑΦΗΣΤΕ ΟΛΟΥΣ ΕΜΑΣ , ΝΑ ΑΝΑΠΝΕΥΣΟΥΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΤΟΝ ΚΑΘΑΡΟ ΑΕΡΑ ΤΩΝ ΒΟΥΝΩΝ ΜΑΣ ..... :D  :D

ΚΑΙ ΓΙΑ ΥΣΤΕΡΟΓΡΑΦΟ ΣΑΣ ΑΦΙΕΡΩΝΩ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΕΣΑΣ , ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΟΣ ....

Ενα πρωι αργοσχολοι
Μαζευτηκαν στο plaza
Κολλησαν αυτοκολλητα
Που ειχαν για λεζαντα

Ο οβολος περισσευε
ξεχυθηκ' απ τη τσεπη
στους ΓουΤουΚου εκυλησε
μα δε μας μπηκε φεσι

Στο δασος με τα στιγματα
Παιζαμε σαν παιδακια
Στο λυκο ομως δεν αρεσε
Και καλεσε κορακια

Αυτα ζητησαν λαδωμα
Κι ο γουλφ τι να τους δωσει
Ετυλιξ'ολα τα παιδια
Τους τα δωσε για βρωση

Εβρεθη ομως μι' αλεπου
Μια πονηρη Foxatη
Και την ουρα της κουνησε
Κι αυτος αλλου μας ψαχνει

Τα cruisers θα παν' εκδρομη
Οσαν οδοστρωτηρες
Κι αν πρεπει να πατησουνε
Δυο- τρεις "εθνοσωτηρες"
Για το καλο του τοπου μας
θα κανουν την θυσια
Κι ευχομαστε ολοι μαζι
Κορακια και μαφια
Στα μερη μας μην παραστουν
Αφου δεν απεχει μακρια
μια καλη κηδεια   
 
υγ 2

[size=150]Η ΕΚΔΡΟΜΗ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ !!!! ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ PLAZA , ΣΤΙΣ 08:00 ....[/size]

ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΕΚΒΙΑΣΤΙΚΟ ΘΕΜΑ ΑΠΟ ΜΕΡΟΥΣ ΤΩΝ "ΠΑΡΑΓΟΝΤΩΝ" ΠΟΥ "ΘΥΜΗΘΗΚΑΝ " ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΜΑΣ "ΕΚΦΟΒΙΣΟΥΝ" ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΥΝ ΤΗΝ "ΜΑΣΑ" ΤΟΥΣ!!! 
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ , ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΛΛΑ FORUM ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΜΕΡΟΣ ΣΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ,ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ......
ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ ΣΥΣΠΕΙΡΩΘΕΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥΣ....
ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ  ΠΟΟΟΛΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΑΠΟ 55+ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ !!!
ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΝΕ ΜΕ ΤΟ ΧΡΗΜΑ !!!!