Αποστολέας Θέμα: Κυριακή 22-05-2011: Επιστροφή στον Σαρανταπόταμο  (Αναγνώστηκε 9212 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κυριακή 22-05-2011: Επιστροφή στον Σαρανταπόταμο
« Απάντηση #30 στις: Μάιος 27, 2011, 08:06 »
Σε έφαγε η βάρκα.... παράτα τη και έλα μαζί μας, να σκάβεις και να γυμνάζεσαι...

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ !!

Αποσυνδεδεμένος JM

  • Jimny
  • Μηνύματα: 799
  • Φύλο: Άντρας
  • η αλλιως johnmlrs...!
Απ: Κυριακή 22-05-2011: Επιστροφή στον Σαρανταπόταμο
« Απάντηση #31 στις: Μάιος 27, 2011, 08:07 »
γιαννο περαστικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος extractor

  • Jimny
  • Μηνύματα: 424
  • Φύλο: Άντρας
  • Κυριάκος
Απ: Κυριακή 22-05-2011: Επιστροφή στον Σαρανταπόταμο
« Απάντηση #32 στις: Μάιος 27, 2011, 08:12 »
γιαννη μπορει να μην σε ξερω προσωπικα,αλλα ...περαστικα.
οταν καποιος εχει παιδια,πρεπει να ειναι προσεκτικος για να μπορεσουν να μεγαλωσουν οπως πρεπει,και ο ιδιος να τα καμαρωνει!
να σαι καλα!!

Αποσυνδεδεμένος geojimny

  • Jimny
  • Μηνύματα: 748
Απ: Κυριακή 22-05-2011: Επιστροφή στον Σαρανταπόταμο
« Απάντηση #33 στις: Μάιος 27, 2011, 08:19 »
Γιαννη οτι κι αν ηταν περαστικα και καλα να εισαι ,εμ δεν περασες να παρεις το φαρμακο τοσοοο καιρο  ;)
Ας προσπαθουμε να εχουμε λιγοτερο ανχος (λιγο δυσκολο το ξερω) ολοι μας και να εκτιμουμε αυτους και αυτα που εχουμε διπλα μας μπας και παρουμε συνταξη γήρατος καποτε σε πεισμα των καιρων....
ΥΓ Χαρη ειτε με το jimny ειτε με την βαρκα το θεμα ειναι να αποφορτίζεσαι εστω λιγο...

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κυριακή 22-05-2011: Επιστροφή στον Σαρανταπόταμο
« Απάντηση #34 στις: Μάιος 27, 2011, 08:31 »
Τώρα που δεν θα καπνίζει, θα τον παίρνω συνοδηγό, και θα τον αποφορτίζω πλήρως.... με το μαλλί κάγκελο θα βγαίνει...


Αποσυνδεδεμένος b00

  • Jimny
  • Μηνύματα: 232
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook
Απ: Κυριακή 22-05-2011: Επιστροφή στον Σαρανταπόταμο
« Απάντηση #35 στις: Μάιος 27, 2011, 08:31 »
Περαστικά Γιαννάκη...

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κυριακή 22-05-2011: Επιστροφή στον Σαρανταπόταμο
« Απάντηση #36 στις: Μάιος 27, 2011, 08:32 »
Κύριοι σας ευχαριστώ πολύ και πάλι!Να έχετε την υγειά σας! ;)
Και σας τονίζω κάτι για τελευταία φορά...Δεν ήταν θέμα άγχους ή διατροφής ή τσιγάρου...Όλα ξεκίνησαν απο πυρετό!!! ;)

Σε έφαγε η βάρκα.... παράτα τη και έλα μαζί μας, να σκάβεις και να γυμνάζεσαι...

 Οι οδηγίες είναι σαφής: "...Αποχή απο βαριές εργασίες για 6 μήνες..."Τι πιστεύεις οτι είναι πιο βαρύ?Το off road ή το ψάρεμα? Προσωπικά θεωρώ το πρώτο και εαν σκεφτώ και την χοληστερίνη που μου προσφέρει το πρώτο,τότε εαν το πιστέψω κιόλας,πουλάω το Jimny και άντε γειά!  lol lol lol
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος PATELIS

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2081
  • Φύλο: Άντρας
  • mud needs you
    • patelis.gr
Απ: Κυριακή 22-05-2011: Επιστροφή στον Σαρανταπόταμο
« Απάντηση #37 στις: Μάιος 27, 2011, 08:43 »
περαστικα ρε Γιαννακο, ισως στο καθε να μας ερχεται η ωρα να αναθεωρησει πολλες καθημερινες συνηθειες οπως διατροφη,αγχος κ.τ.λ. και το λεω αυτο γιατι και εγω με αφορμη μια ψυξη που επαθα πριν δυο εβδομαδες και μετα απο παροντρινση της γυναικας μου για γενικες εξετασεις ανακαλυψα οτι εχω πιεση (χτυπαω 17-12) και τελικα αναθεωρισα και παλι καποιες κακες διατροφικες συνηθειες μου (δεν καπνιζω αλλωστε) γιατι το πολυτιμοτερο στη ζωη του καθενος μας ειναι οι ανθρωποι που αγαπαμε και μας αγαπουν, και παλι περαστικα.                                                                                                                                                             
Υ.Γ.πολλοι απο μας ειναι και στην κρισιμη δεκαετια, γι' αυτο ΠΡΟΣΟΧΗ.
Give Love, Feel Better! !!!

Αποσυνδεδεμένος Metalaxe

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2808
  • www.jimnyclub.com
Απ: Κυριακή 22-05-2011: Επιστροφή στον Σαρανταπόταμο
« Απάντηση #38 στις: Μάιος 27, 2011, 08:56 »
Πρόεδρε, περαστικά και χαλαρά, όλα θα πάνε κατ' ευχή, απλά λίγο προσοχή χρειάζεται και μέτρο σε όλα... ;)
Δυστυχώς οι περισσότεροι αμελούμε τον εαυτό μας (που στην ουσία είναι ό,τι πολυτιμότερο έχουμε) και πρέπει να χτυπήσει το καμπανάκι για να βρούμε λίγο χρόνο να περπατάμε, να γυμναζόμαστε, να τρώμε σωστά, να αποφασίσουμε να κόψουμε το τσιγάρο κλπ...
Κάλλιο αργά παρά ποτε όμως, σιδερένιος... :) :)
B.R.A.T. President
www.brat.gr

Αποσυνδεδεμένος geojimny

  • Jimny
  • Μηνύματα: 748
Απ: Κυριακή 22-05-2011: Επιστροφή στον Σαρανταπόταμο
« Απάντηση #39 στις: Μάιος 27, 2011, 09:18 »
Κύριοι σας ευχαριστώ πολύ και πάλι!Να έχετε την υγειά σας! ;)
Και σας τονίζω κάτι για τελευταία φορά...Δεν ήταν θέμα άγχους ή διατροφής ή τσιγάρου...Όλα ξεκίνησαν απο πυρετό!!! ;)

Σε έφαγε η βάρκα.... παράτα τη και έλα μαζί μας, να σκάβεις και να γυμνάζεσαι...

 Οι οδηγίες είναι σαφής: "...Αποχή απο βαριές εργασίες για 6 μήνες..."Τι πιστεύεις οτι είναι πιο βαρύ?Το off road ή το ψάρεμα? Προσωπικά θεωρώ το πρώτο και εαν σκεφτώ και την χοληστερίνη που μου προσφέρει το πρώτο,τότε εαν το πιστέψω κιόλας,[b]πουλάω το Jimny και άντε γειά![/b]  lol lol lol

ωχ ωχ οι παρενεργειες της θεραπευτικης αγωγης  lol  lol
Αμα σε πιασει καιρος μεσα παρακαλας να εσκαβες στο λιοπυρι , χωρια που μετα πονα ολο το κορμι σου απο το χτυπημα...και δεν ειχε τον ΧΑΡΗ να στα χωνει βλ.(που πας ρε απο τα ευκολα)

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κυριακή 22-05-2011: Επιστροφή στον Σαρανταπόταμο
« Απάντηση #40 στις: Μάιος 27, 2011, 09:25 »
 Συμφωνώ απόλυτα με Patelis και τον πρόεδρα (γι αυτό άλλωστε και σε κάναμε πρόεδρα! lol ha lol ha) και νοιώθω πολύ τυχερός που έπαθα οτι έπαθα και που είδα οτι είδα για να μπορώ αυτή την στιγμή να αναθεωρώ πολλά πράγματα.Τον Χάρο δεν τον νικάμε έτσι κι αλλιώς,όμως θα προσπαθήσουμε να τον βοηθήσουμε να μας ξεχάσει όσο περισσότερο γίνεται! lol lol lol

 Πάντως αυτό που έπαθα το θεωρώ δώρο απο τον Θεό,γιατί γνώρισα κάποιους ανθρώπους οι οποίοι δυστυχώς δεν τους έκανε το ίδιο δώρο και αυτήν την στιγμή είναι 67 χρονών και έχουν ακρωτηριαστεί και στα 10 δάκτυλα των ποδιών τους λόγω σάκχαρου με 2 εμφράγματα και πάει λέγοντας!!! bhe bhe bhe
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος sokrates

  • Jimny
  • Μηνύματα: 579
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κυριακή 22-05-2011: Επιστροφή στον Σαρανταπόταμο
« Απάντηση #41 στις: Μάιος 27, 2011, 10:28 »
Γιαννάκο μου γρήγορα περαστικά σου εύχομαι.

Καλύτερα να κοιτάξεις να χαλαρώσεις λιγάκι μέσα σου.Τώρα αν φταίει το τσιγάρο ή η γιαουρτλού επιφυλλάσομαι..
Αν ήθελες εγγύηση, ας έπαιρνες τοστιέρα. Κ.Ι.

Αποσυνδεδεμένος DinDin

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 765
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny4ever
Απ: Κυριακή 22-05-2011: Επιστροφή στον Σαρανταπόταμο
« Απάντηση #42 στις: Μάιος 27, 2011, 10:53 »
Συμφωνώ απόλυτα με Patelis και τον πρόεδρα (γι αυτό άλλωστε και σε κάναμε πρόεδρα! lol ha lol ha) και νοιώθω πολύ τυχερός που έπαθα οτι έπαθα και που είδα οτι είδα για να μπορώ αυτή την στιγμή να αναθεωρώ πολλά πράγματα.Τον Χάρο δεν τον νικάμε έτσι κι αλλιώς,όμως θα προσπαθήσουμε να τον βοηθήσουμε να μας ξεχάσει όσο περισσότερο γίνεται! lol lol lol

 Πάντως αυτό που έπαθα το θεωρώ δώρο απο τον Θεό,γιατί γνώρισα κάποιους ανθρώπους οι οποίοι δυστυχώς δεν τους έκανε το ίδιο δώρο και αυτήν την στιγμή είναι 67 χρονών και έχουν ακρωτηριαστεί και στα 10 δάκτυλα των ποδιών τους λόγω σάκχαρου με 2 εμφράγματα και πάει λέγοντας!!! bhe bhe bhe

Έτσι ακριβώς είναι φίλε Γιάννο, πρέπει να χτυπήσουν πρώτα κάποια καμπανάκια για να καταλάβουμε ότι δεν είμαστε άφθαρτοι και να μην ξαφνιαστούμε κάποια μέρα ακούγοντας 'καμπάνες'.

υ.γ.:ρε συ, ήσουν τόσες μέρες 500 μέτρα μακριά από το σπίτι μου και δεν ειδοποίησες να περάσω καμιά βόλτα; Περαστικά να είναι φίλε...

...πουλάω το Jimny και άντε γειά!  lol lol lol

Το τράνσφερ μόνο του το δίνεις; ha ha ha

Κάντε οικονομία στο νερό, πλυθείτε με μία φίλη...

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κυριακή 22-05-2011: Επιστροφή στον Σαρανταπόταμο
« Απάντηση #43 στις: Μάιος 27, 2011, 11:00 »

...πουλάω το Jimny και άντε γειά!  lol lol lol

Το τράνσφερ μόνο του το δίνεις; ha ha ha


Να, να, πέσαν τα κοράκια ...

Αποσυνδεδεμένος Majestix

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1712
  • Φύλο: Άντρας
  • Les Gaulois..
    • www.gaulois4x4.com
Απ: Κυριακή 22-05-2011: Επιστροφή στον Σαρανταπόταμο
« Απάντηση #44 στις: Μάιος 27, 2011, 12:59 »
Εγώ πάντως έχω παρατηρήσει ότι όταν χαλάει το Jimny μου χαλάω και εγώ.....
Τώρα που δουλεύει είμαι μια χαρά......

Τυχαίο? Δεν νομίζω...

Περαστικά Γιαννάκο...... και ξεκούραση....
Majestix

Better 2 be Proactive... than Reactive....

http://www.gaulois4x4.com