Αποστολέας Θέμα: Μηλίτσα-Ευβοια  (Αναγνώστηκε 25950 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μηλίτσα-Ευβοια
« Απάντηση #30 στις: Δεκέμβριος 07, 2010, 07:38 »
χμμμμμμ,

αν δε ξενυχτίσω πολύ το Σάββατο, count me in.....

Αποσυνδεδεμένος Metalaxe

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2808
  • www.jimnyclub.com
Απ: Μηλίτσα-Ευβοια
« Απάντηση #31 στις: Δεκέμβριος 07, 2010, 08:49 »
χμμμμμμ,

αν δε ξενυχτίσω πολύ το Σάββατο, count me in.....
Ρε παλιοπαραλία, άλλα μου έλεγες χτες.... >:D >:D >:D κανόνισε να μην ξενυχτήσεις ρε, χαμένε... 0_21
Βέβαια μερικοί θα είναι από Σάββατο με σκηνές στη Δίρφη, όσοι πιστοί προσέλθετε... roc2 j12
Ο καιρός σύμφωνα με όλα τα τελευταία προγνωστικά προβλέπεται φοβερός, χιόνι και ψοφόκρυο από Σάββατο πρωί, αλυσίδες, φτυάρια και χειμερινός εξοπλισμός απαραίτητος... yah yah
B.R.A.T. President
www.brat.gr

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μηλίτσα-Ευβοια
« Απάντηση #32 στις: Δεκέμβριος 07, 2010, 09:09 »

Ρε παλιοπαραλία, άλλα μου έλεγες χτες.... >:D >:D >:D κανόνισε να μην ξενυχτήσεις ρε, χαμένε... 0_21


α) Δέχτηκα ειδική τηλεφωνική πρόσκληση με θέμα "Barbarians - Υπεράσπιση της τιμής μας"  >:D
β) Εσύ μίλησες για διανυκτέρευση σε χιονότρυπα και σου είπα όχι λόγω ελατωματικού εξοπλισμού.
γ) Αλλο 2 μέρες και άλλο ημερίσια.... Εχουμε και οικογένεια....
δ) δεν ήξερα οτι μιλάγαμε για την ίδια εξόρμηση....


Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μηλίτσα-Ευβοια
« Απάντηση #33 στις: Δεκέμβριος 07, 2010, 09:20 »
Εγώ ψάχνω για ξενοδοχείο...Γιώργο βρήκες τίποτα? Γιατί αυτοί είναι άντρες...εγώ δεν το αντέχω...θέλω πάπλωμα και δορυφορική! lol lol lol
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος russo

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 984
  • www.jimnyclub.com
Απ: Μηλίτσα-Ευβοια
« Απάντηση #34 στις: Δεκέμβριος 07, 2010, 11:24 »
Εγώ ψάχνω για ξενοδοχείο...Γιώργο βρήκες τίποτα? Γιατί αυτοί είναι άντρες...εγώ δεν το αντέχω...θέλω πάπλωμα και δορυφορική! lol lol lol

Αυτά είναι τα -> Ξενοδοχεία
Στο "Στενή" που μείναμε την τελευταία φορά δεν μου άρεσε, το "Δίρφυς" πιό καλό. Στα + τους, ότι είναι κοντά στην πλατεία και στις ταβέρνες, οπότε δεν χρειάζεσαι αυτοκίνητο στις μετακινήσεις.
Στα άλλα δύο, δεν έχω μείνει.

Μάλλον  ::) με βλέπω Κυριακή πρωϊ, θα πιούμε καφεδάκι στο "Καφέ Ελάτη" και βουρ για χιονοπόλεμο !
Γιώργος Ρούσσος

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μηλίτσα-Ευβοια
« Απάντηση #35 στις: Δεκέμβριος 07, 2010, 11:29 »
Μωρε τρελοί για ολοήμερη το πάμε?Πέστε μου να μην κλείνω μοναχός μου...
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος YannisS

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2146
  • Φύλο: Άντρας
  • Το καλύτερο και πιο οικονομικό 4x4 ever
Απ: Μηλίτσα-Ευβοια
« Απάντηση #36 στις: Δεκέμβριος 07, 2010, 11:48 »
Εγώ ψάχνω για ξενοδοχείο...Γιώργο βρήκες τίποτα? Γιατί αυτοί είναι άντρες...εγώ δεν το αντέχω...θέλω πάπλωμα και δορυφορική! lol lol lol

Επειδή είσαι άρχοντας, σου προτείνω το Μουσικό Πανδοχείο, που έχει και δορυφορική !! Έχω μείνει. Τα Σάββατα, διοργανώνει και μουσικές βραδιές.
Φίλος έμεινε στον ξενώνα Βασιλική και είχε και αυτός πολύ καλές εντυπώσεις.


Αν και απ' ότι βλέπω, μάλλον πρέπει να βγάλεις στον ήλιο και να αερίσεις το σλίπινγκ μπάγκ σου..... 87 87

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μηλίτσα-Ευβοια
« Απάντηση #37 στις: Δεκέμβριος 07, 2010, 22:42 »
Εγώ ψάχνω για ξενοδοχείο...Γιώργο βρήκες τίποτα? Γιατί αυτοί είναι άντρες...εγώ δεν το αντέχω...θέλω πάπλωμα και δορυφορική! lol lol lol

Επειδή είσαι άρχοντας, σου προτείνω το Μουσικό Πανδοχείο, που έχει και δορυφορική !! Έχω μείνει. Τα Σάββατα, διοργανώνει και μουσικές βραδιές.
Φίλος έμεινε στον ξενώνα Βασιλική και είχε και αυτός πολύ καλές εντυπώσεις.


Αν και απ' ότι βλέπω, μάλλον πρέπει να βγάλεις στον ήλιο και να αερίσεις το σλίπινγκ μπάγκ σου..... 87 87

 Πωπω βρε Γιάννο,φαίνεται σούπερ αυτό! Σε ευχαριστώ πολύ! ;)
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος Metalaxe

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2808
  • www.jimnyclub.com
Απ: Μηλίτσα-Ευβοια
« Απάντηση #38 στις: Δεκέμβριος 08, 2010, 09:16 »
Προς τους φίλους από την Εύβοια (όχι όλους φυσικά, καταλαβαίνουν εκείνοι): χαλαρώστε λίγο και ξεκαβαλήστε το καλάμι, οι διαδρομές δεν "ανήκουν" σε κανέναν, αυτές οι νοοτροπίες μας πάνε πίσω και θυμίζουν σε πολλούς από εμάς δυσάρεστες καταστάσεις και φαγωμάρες από το πρόσφατο παρελθόν.
Καταλαβαίνω το σκεπτικό πίσω από αυτό (μιλάω για τη δικαιολογία που αναφέρθηκε σε μένα) και συμφωνώ επί της ουσίας, αλλά υπάρχει και ένα όριο, ο τοπικισμός είναι άσχημο πράγμα και το λέω εγώ που είμαι και από κει και τυχαίνει να γνωρίζω μερικά πράγματα και καταστάσεις... ;)

B.R.A.T. President
www.brat.gr

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μηλίτσα-Ευβοια
« Απάντηση #39 στις: Δεκέμβριος 08, 2010, 09:24 »
χαλαρώστε λίγο και ξεκαβαλήστε το καλάμι, οι διαδρομές δεν "ανήκουν" σε κανέναν,


Ευτυχώς που ο Ρούσος δεν είναι "γριά μάγισσα" και δεν έχει σκουπόξυλο να καβαλάει....

Η διαδρομή πάντως "βρέθηκε" από κει που δεν τη περίμενα. Οποιος τη θέλει του τη στέλνω σε .kml και .tvp




Αποσυνδεδεμένος Metalaxe

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2808
  • www.jimnyclub.com
Απ: Μηλίτσα-Ευβοια
« Απάντηση #40 στις: Δεκέμβριος 08, 2010, 09:30 »
Ευτυχώς που ο Ρούσος δεν είναι "γριά μάγισσα" και δεν έχει σκουπόξυλο να καβαλάει....
Η διαδρομή πάντως "βρέθηκε" από κει που δεν τη περίμενα. Οποιος τη θέλει του τη στέλνω σε .kml και .tvp
lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol
Κατάλαβα που είναι τελικά αλλά δε λέει τίποτα σαν δυσκολία, έχουμε ξαναπεράσει τελικά ρε από κει (εκτός από το τελευταίο κομάτι στο ρέμα)... ;)
B.R.A.T. President
www.brat.gr

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μηλίτσα-Ευβοια
« Απάντηση #41 στις: Δεκέμβριος 08, 2010, 09:32 »
για στείλτη να τη συγκρίνω με τη δική μου "πηγή"
 >:D >:D >:D >:D >:D >:D

Αποσυνδεδεμένος russo

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 984
  • www.jimnyclub.com
Απ: Μηλίτσα-Ευβοια
« Απάντηση #42 στις: Δεκέμβριος 08, 2010, 11:10 »
Προς τους φίλους από την Εύβοια (όχι όλους φυσικά, καταλαβαίνουν εκείνοι): χαλαρώστε λίγο και ξεκαβαλήστε το καλάμι, οι διαδρομές δεν "ανήκουν" σε κανέναν, αυτές οι νοοτροπίες μας πάνε πίσω και θυμίζουν σε πολλούς από εμάς δυσάρεστες καταστάσεις και φαγωμάρες από το πρόσφατο παρελθόν.
Καταλαβαίνω το σκεπτικό πίσω από αυτό (μιλάω για τη δικαιολογία που αναφέρθηκε σε μένα) και συμφωνώ επί της ουσίας, αλλά υπάρχει και ένα όριο, ο τοπικισμός είναι άσχημο πράγμα και το λέω εγώ που είμαι και από κει και τυχαίνει να γνωρίζω μερικά πράγματα και καταστάσεις... ;)

Αντώνη "ειρήνη ημίν" και η ειρήνη απαιτεί υπέρβαση. (δεν λέω για την Ειρήνη την ξανθιά ε, αυτή θέλει και άλλα κόλπα).

Υ.Γ. Οι διαδρομές μπορεί να μην έχουν ιδιοκτήτη, αλλά δεν παύουν να έχουν πνευματικά δικαιώματα οι ιχνηλάτες/καταγραφείς τους.
Και τα δικαιώματα τα τους, μπορούν (ευτυχώς) να τα διαχειριστούν κατά βούληση.
Γιώργος Ρούσσος

Αποσυνδεδεμένος russo

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 984
  • www.jimnyclub.com
Απ: Μηλίτσα-Ευβοια
« Απάντηση #43 στις: Δεκέμβριος 08, 2010, 11:16 »
Ευτυχώς που ο Ρούσος δεν είναι "γριά μάγισσα" και δεν έχει σκουπόξυλο να καβαλάει....

Μα καλά δεν έχεις δει τόσο καιρό το σκουπόξυλο που καβαλάει ;  ::)

Υ.Γ. Το ξεσκίσαμε το ποστ των παιδιών, με την εξόρμηση τους ε.
Γιώργος Ρούσσος

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μηλίτσα-Ευβοια
« Απάντηση #44 στις: Δεκέμβριος 08, 2010, 11:27 »
Μα καλά δεν έχεις δει τόσο καιρό το σκουπόξυλο που καβαλάει ;  ::)

Ενα Jimny εννοείς ?