Αποστολέας Θέμα: σχολια  (Αναγνώστηκε 1542 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος yspili

  • Jimny
  • Μηνύματα: 9
σχολια
« στις: Οκτώβριος 13, 2010, 18:18 »
πολλά τα λεφτά για δείτε αυτά:
http://global.ebay.com/Snorkel_suzuki_JIMNY_4x4_off_road_offroader/180457223549/item

http://www.4x4shop.gr/index.php?target=categories&category_id=472

ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕ ΤΟ 4Χ4SHOP.GR !!! ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑ FORUMS ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ SITE.  !! 

ΣΤΕΓΑΖΕΤΑΙ ΣΕ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΤΟ SITE.
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ!

ΑΣΕ ΠΟΥ Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΑΠΕΒΙΩΣΕ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΤΟ SITE ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΗ ΚΛΕΙΣΤΟ!

ΚΑΝΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΒΓΕΙ ΠΙΟ ΦΘΗΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ 4Χ4SHOP.GR.  ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!!


Αποσυνδεδεμένος Metalaxe

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2808
  • www.jimnyclub.com
σχολια
« Απάντηση #1 στις: Οκτώβριος 14, 2010, 12:50 »
ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕ ΤΟ 4Χ4SHOP.GR !!! ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑ FORUMS ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ SITE.  !! 

ΣΤΕΓΑΖΕΤΑΙ ΣΕ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΤΟ SITE.
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ!

ΑΣΕ ΠΟΥ Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΑΠΕΒΙΩΣΕ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΤΟ SITE ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΗ ΚΛΕΙΣΤΟ!

ΚΑΝΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΒΓΕΙ ΠΙΟ ΦΘΗΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ 4Χ4SHOP.GR.  ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!!

Κοίτα να δεις που την προηγούμενη εβδομάδα πήγα για καφέ με ένα φάντασμα και δεν το ήξερα...!!! :o :o :o :o
Σοβαρά τώρα, δεν ξέρω από που έβγαλες αυτό το συμπέρασμα για το 4x4shop.gr αλλά επειδή τυχαίνει να γνωρίζω τον ιδιοκτήτη (Άκης Καραφωτιάς) έχω να σε πληροφορήσω ότι α) το κατάστημα είναι αποκλειστικά διαδικτυακό οπότε δεν υπάρχει λόγος να έχει διεύθυνση, β) δεν στεγάζεται σε σπίτι αλλά σε αποθήκη στο Μαρούσι και γ) φυσικά δεν απεβίωσε ο ιδιοκτήτης αλλά ο αδερφός του (Σταύρος) πρόσφατα, ο οποίος έτσι για την ιστορία δεν είχε καμία ανάμειξη με το εν λόγω κατάστημα...
Όσο για τα υπόλοιπα (κόσμος που περιμένει ακόμα την παραγγελία του κλπ), δεν τα σχολιάζω γιατί δε γνωρίζω, ούτε και σκοπεύω να κάνω το δικηγόρο του Άκη. Απλά την επόμενη φορά φρόντισε να είσαι καλύτερα ενημερωμένος πριν "πεθάνεις" κι άλλο κόσμο... ;) 
B.R.A.T. President
www.brat.gr

Αποσυνδεδεμένος yspili

  • Jimny
  • Μηνύματα: 9
σχολια
« Απάντηση #2 στις: Οκτώβριος 14, 2010, 13:49 »
ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕ ΤΟ 4Χ4SHOP.GR !!! ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑ FORUMS ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ SITE.  !! 

ΣΤΕΓΑΖΕΤΑΙ ΣΕ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΤΟ SITE.
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ!

ΑΣΕ ΠΟΥ Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΑΠΕΒΙΩΣΕ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΤΟ SITE ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΗ ΚΛΕΙΣΤΟ!

ΚΑΝΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΒΓΕΙ ΠΙΟ ΦΘΗΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ 4Χ4SHOP.GR.  ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!!

Κοίτα να δεις που την προηγούμενη εβδομάδα πήγα για καφέ με ένα φάντασμα και δεν το ήξερα...!!! :o :o :o :o
Σοβαρά τώρα, δεν ξέρω από που έβγαλες αυτό το συμπέρασμα για το 4x4shop.gr αλλά επειδή τυχαίνει να γνωρίζω τον ιδιοκτήτη (Άκης Καραφωτιάς) έχω να σε πληροφορήσω ότι α) το κατάστημα είναι αποκλειστικά διαδικτυακό οπότε δεν υπάρχει λόγος να έχει διεύθυνση, β) δεν στεγάζεται σε σπίτι αλλά σε αποθήκη στο Μαρούσι και γ) φυσικά δεν απεβίωσε ο ιδιοκτήτης αλλά ο αδερφός του (Σταύρος) πρόσφατα, ο οποίος έτσι για την ιστορία δεν είχε καμία ανάμειξη με το εν λόγω κατάστημα...
Όσο για τα υπόλοιπα (κόσμος που περιμένει ακόμα την παραγγελία του κλπ), δεν τα σχολιάζω γιατί δε γνωρίζω, ούτε και σκοπεύω να κάνω το δικηγόρο του Άκη. Απλά την επόμενη φορά φρόντισε να είσαι καλύτερα ενημερωμένος πριν "πεθάνεις" κι άλλο κόσμο... ;) 


ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΒΓΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΛΕΕΙ Η ΠΑΡΟΙΜΙΑ ΠΑΡΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ...   

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΗΜΕΣ, ΚΑΛΥΤΕΡΑ Ο ΚΥΡΙΟΣ 4Χ4.GR ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΛΟΓΙΣΤΗ ΤΟΤΕ, ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΕΙΔΗ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΠΑΛΙΟΣ ΤΟΥ ΛΟΓΙΣΤΗΣ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙ!

ΛΙΓΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΙ ΕΧΕΙ ΓΡΑΦΤΕΙ:
http://hellasjeepclub.gr/forum/viewtopic.php?t=2634
http://jpforum.blirp.gr/viewtopic.php?f=28&t=175&start=0

Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΖΕΙ ΓΡΑΦΕΙ, ΟΧΙ ΕΓΩ.

ΕΓΩ ΕΠΙΧΕΙΡΙΣΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ, ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ Η ΠΛΗΡΩΜΗ (ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ) ΤΟ SITE ΕΚΛΕΙΣΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΗΜΕΡΑ, ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΔΕΝ ΤΟ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ, ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ (ΕΝΑΣ ΕΚ ΤΩΝ 2) ΕΠΕΙΔΗ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΗ NOVA ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΕΙΣ.  ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ  ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΠΟΝΟ, ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΑΙΦΝΙΔΙΑΣΑ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΠΗΡΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΠΙΣΩ.  ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ, ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΕΓΩ ΤΗΝ ΒΡΗΚΑ ΣΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΣΕ 5 ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΕΣ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ ΜΕ ΤΑ ΜΙΣΑ!

Αποσυνδεδεμένος Metalaxe

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2808
  • www.jimnyclub.com
σχολια
« Απάντηση #3 στις: Οκτώβριος 14, 2010, 14:38 »
Δεν πρόκειται όπως σου είπα να κάνω το δικηγόρο του Άκη, απλά φρόντισε πρώτα να διασταυρώνεις καλά τις πληροφορίες σου πριν βγεις να γράψεις ότι απεβίωσε ο ιδιοκτήτης του καταστήματος, είναι πολύ άκομψο τουλάχιστον...
Πιθανόν για φορογολικούς ή άλλους λόγους να υπάρχει και το όνομα του αδερφού του κάπου (δεν το γνωρίζω) αλλά αυτό δε σημαίνει ότι μπορείς να βγάζεις τόσο εύκολα και αβίαστα συμπεράσματα.
Τέλος το παρόν από εμένα... ;)
B.R.A.T. President
www.brat.gr