Αποστολέας Θέμα: Τελευταιο ποστ στο .gr  (Αναγνώστηκε 17846 φορές)

0 μέλη και 17 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Maverick

  • Επισκέπτης
Απ: Τελευταιο ποστ στο .gr
« Απάντηση #30 στις: Δεκέμβριος 29, 2005, 11:11 »
14  ΝΑΙ
1 ΟΧΙ
2 Λευκα


Μέχρι και οι κολλητοί σου σε φτύσανε?

αντε πλύσου τώρα μήπως και φύγει η βρώμα σου αλητάκο

Αποσυνδεδεμένος GiwrgosTH

  • Jimny
  • Μηνύματα: 456
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τελευταιο ποστ στο .gr
« Απάντηση #31 στις: Δεκέμβριος 29, 2005, 11:34 »
Όχι φίλε "μαϊμού Maverick", δεν τον έφτυσαν, απλά κάποιοι από αυτούς δεν μετείχαν σε μια προαποφασισμένη διαγραφή, απλά πράγματα...

Υ.Γ. Το ένα άκυρο που βρήκες στην κάλπη, αυτό που ήταν διπλωμένο στα 4, ήταν δικό μου...
Punto, punto το Jimnάκι...

Αποσυνδεδεμένος GiwrgosTH

  • Jimny
  • Μηνύματα: 456
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τελευταιο ποστ στο .gr
« Απάντηση #32 στις: Δεκέμβριος 29, 2005, 11:37 »
Πάρτε και το τελευταίο δικό μου ποστ στο .gr στην Παιδική Χαρά...

Χτες όσοι ήσασταν στη ΓΣ θα ακούσατε τον πρόεδρο να με κατατάσσει σε ομάδα (αυτοί οι πέντε στη γωνία…) που δυσφημεί το σύλλογο. Τον προκάλεσα να μου πει πότε και με ποιον τρόπο, αλλά δεν πήρα απάντηση. Όσοι με γνωρίζουν κάπως καλά θα ξέρουν ότι σε ΟΛΑ τα forum που μετέχω είμαι πάντα με το ίδιο nick και δε νομίζω ότι μπορεί κάποιος να δει έστω και ένα post μου σε αυτά τα forum που να στρέφετε εναντίων του συλλόγου ή μελών του. Αντίθετα θα δει σαν υπογραφή μου το logo του Jimnyclub και στη ρεζέρβα μου το κάλυμμα με επίσης το logo του συλλόγου. Καθημερινά γράφω σε διάφορα forum και κάνω τουλάχιστον 70 χλμ την ημέρα, οπότε καταλαβαίνετε πόσοι βλέπουν καθημερινά από μένα το logo του συλλόγου. Αν αυτό είναι δυσφήμιση, τότε πάω πάσο!
Επίσης δε νομίζω ότι μπορεί κάποιος μέσα από τα 800 περίπου post που έχω στο forum του συλλόγου να έχει διαβάσει κάτι άσχημο από μένα, είτε προς το σύλλογο, είτε προς άλλα μέλη του.
Φυσικά μετά από αυτό δεν έχω θέση στο σύλλογο, για τον απλούστατο λόγο ότι τα μέλη που δεν με ξέρουν καλά και είναι τα περισσότερα, θα με βλέπουν σαν ένα μέλος που θέλει να κάνει κακό στο σύλλογο και αυτό δεν μου αρέσει καθόλου!
Θα ήθελα όμως να θέσω κάποια ερωτήματα που ελπίζω να σας προβληματίσουν λίγο και να τα σκεφτείτε για το καλό του συλλόγου.
1)Όσοι από εσάς (οι περισσότεροι αν όχι όλοι) ψηφίσατε υπέρ της διαγραφής του Jimnys (εγώ έριξα ένα τσαλακωμένο χαρτί γιατί δεν μου αρέσουν τα στημένα παιχνίδια) με τι καρδιά το κάνατε? Ξέρετε τους αγώνες του Γιάννη για το σύλλογο? Γνωρίζετε ότι πονάει το σύλλογο όσο όλοι σας μαζί και γνωρίζετε τους λόγους που τον οδήγησαν σε παραίτηση, ή απλά σας πέρασαν αυτή τη γραμμή και τη δεχτήκατε χωρίς να προβληματιστείτε?
2)Δεν αναρωτηθήκατε γιατί ο Πέτρος (δεν έχω τίποτα μαζί σου Πέτρο και σε συμπαθώ) μασούσε τα λόγια του για τους λόγους που έκανε την πρόταση μομφής κατά των Jimnys και Nicksi και είχε σαν δικηγόρο-υποβολέα τον ΙΚΕ? Δε σας φάνηκε πάρα πολύ στημένη αυτή η μομφή?
3)Γιατί άραγε δεν συζητήθηκε και η πρότασης μομφής κατά του Πέτρου από τον Nicksi? Και ο Nicksi είχε ένα μάτσο χαρτιά με υβριστικά μηνύματα προς αυτόν και χωρίς υποβολέα! Από τη στιγμή όμως που ο Nicksi διαγράφηκε δεν θα μπορούσε να καταθέσει τη μομφή του. Μήπως θα έπρεπε και οι δυο μομφές να συζητηθούν και να ψηφιστούν παράλληλα?
4)Αναρωτηθήκατε άραγε γιατί παραμονή της ΓΣ συνεδρίασε το ΔΣ μόνο και μόνο για να διαγράψει κάποια μέλη? Δεν υπήρχαν άλλες μέρες? Δεν σκέφτηκε κάποιος από το ΔΣ ότι θα μπορούσαν κάποια από τα μη ταμιακώς εντάξει μέλη να έρθουν στη ΓΣ και να ανανεώσουν τη συνδρομή τους?
5)Κάνατε ποτέ σαν μέλη του συλλόγου παρατήρηση στον ΙΚΕ (Γιάννη ούτε με σένα με χωρίζει κάτι), ο οποίος θα είναι μέλος του συλλόγου και του ΔΣ για 2-3 μέρες ακόμη αφού δεν έχει πλέον Jimny, που όταν κάποιος γράφει ότι αποχωρεί από το σύλλογο (βλ. πρόσφατα cliff) αντί να προσπαθήσει να τον κρατήσει στο σύλλογο όπως έχει υποχρέωση, να τον ειρωνεύεται?
6)Στην ψηφοφορία για την έγκριση του προϋπολογισμού ψήφισα όχι. Όχι από αντίδραση ή ότι δεν συμφωνώ, αλλά όπως είπε και ο Πάνος στο τέλος της ΓΣ, αυτό το ΔΣ έχει ζωή μέχρι την 31/12/2005. Μετά αναγκαστικά θα διαλυθεί, αφού αποχωρεί ο ΙΚΕ και θα μείνει με 3 μέλη. Οπότε ποιος ο λόγος να εγκριθεί ο προϋπολογισμός του 2006 λίγες μέρες πριν διαλυθεί το ΔΣ? Μήπως, λέω μήπως, αυτή η ΓΣ είχε σαν μοναδικό σκοπό την διαγραφή των Nicksi, Jimnys? Εγώ αυτό κατάλαβα!
7)Σκεφτήκατε ποτέ γιατί πολλά από τα παλιά μέλη έχουν χαθεί από το forum και τις εκδηλώσεις του συλλόγου και αρκετοί την κάνουν σιγά σιγά? Και μάλιστα χωρίς να έρθουν σε αντιπαράθεση με κάποιους? Μήπως είναι αρκετά σοβαροί για να ασχοληθούν με πμ, forum κλπ και φεύγουν?
Αυτά τα λίγα, ελπίζω όσοι μείνετε να προσπαθήσετε να κάνετε το καλύτερο για το σύλλογο, γιατί πραγματικά αξίζει σαν προσπάθεια, να το δείτε σαν μια καλή παρέα και τίποτα περισσότερο και να αφήσετε τις αντιπαραθέσεις μέσα από το forum και όλα όσα νομίζετε ότι σας χωρίζουν να τα συζητάτε από κοντά!
Χάρηκα που μετείχα σε αυτή την προσπάθεια για ενάμιση χρόνο περίπου, έμαθα αρκετά πράγματα για το αυτοκίνητό μου και την εκτός δρόμου οδήγηση, χάρηκα που γνώρισα πραγματικά αξιόλογους ανθρώπους (χωρίς καμία εξαίρεση και ακόμη και αν ο Πάνος και αυτά που είπε είναι ο λόγος που αποχωρώ δεν του κρατάω καμία κακία και σέβομαι και κατανοώ τη θέση του) και πιστεύω ότι με τους πιο πολλούς από σας θα τα πούμε σε κάποιο βουνό.
Να έχετε όλοι σας μια καλή χρονιά και πάντα με υγεία.
Φιλικά Γιώργος.

Υ.Γ.: Το γράφω εδώ γιατί δεν μπορώ να γράψω στα τακτικά μέλη, βάλτε το στα αρχείο μαζί με τα άλλα…
Punto, punto το Jimnάκι...

Αποσυνδεδεμένος GiwrgosTH

  • Jimny
  • Μηνύματα: 456
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τελευταιο ποστ στο .gr
« Απάντηση #33 στις: Δεκέμβριος 29, 2005, 11:51 »
Με διέγραψε ο ΙΚΕ με συνοπτικές διαδικασίες μέσα σε 5 λεπτά ;)
Μόλις που πρόλαβα να βάλω αγγελεία για το ρεζερβοκάλυμα!!! Σε ευχαριστώ βρε ΙΚΕ, είσαι πολύ καλός στη δουλειά σου!
Καλή χρονιά να έχεις!
Punto, punto το Jimnάκι...

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Τελευταιο ποστ στο .gr
« Απάντηση #34 στις: Δεκέμβριος 29, 2005, 11:56 »
...

Μέχρι και οι κολλητοί σου σε φτύσανε?

αντε πλύσου τώρα μήπως και φύγει η βρώμα σου αλητάκο


χρηστη μαβερικ, προσεχε λιγο τις εκφρασεις σου... αν θες να βριζεις δημοσια, τουλαχιστον γινε και επωνυμος, αλλιως το κουμπακι ειναι στη διαθεση σου για αποχωρηση.

Ευχαριστω.
εκ της διαχειρισης.
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Τελευταιο ποστ στο .gr
« Απάντηση #35 στις: Δεκέμβριος 29, 2005, 11:57 »
14  ΝΑΙ
1 ΟΧΙ
2 Λευκα

Μέχρι και οι κολλητοί σου σε φτύσανε?
αντε πλύσου τώρα μήπως και φύγει η βρώμα σου αλητάκο
Mακαριοι οι πτωχοι τω πνευματι "αγαπητε" δοσιλογε...
Εγω παντως πιστευω οτι καποιοι απο σας θα ξυπνησετε και θα καταλαβετε πολλα πραγματα, εαν εχετε βεβαια & μυαλο...
Καλη χρονια σε ολους "σας"!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 29, 2005, 12:02 από nicksi »
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Τελευταιο ποστ στο .gr
« Απάντηση #36 στις: Δεκέμβριος 29, 2005, 12:09 »
Τι λες ρε Γιωργο(th)??? Φωνη βοωντος εν τη ερημω...  Οι ανθρωποι εχουνε μαθει να τους ελεγχουν για τα παντα στη ζωη τους...
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος chriska

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 538
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τελευταιο ποστ στο .gr
« Απάντηση #37 στις: Δεκέμβριος 29, 2005, 12:35 »
Δεν θα πώ τίποτα ούτε θα γράψω πλέον για όλα αυτά απο τον Οκτώβρη του 2003 έως και 28 Δεκέμβρη του 2005.
Ομως θα θυμάμαι όλα,όλους και ......το ξεκίνημα αλλά και το τέλος.
Κωδικός 007 Ιδρυτικό μέλος Ελληνικού Συλλόγου Φίλων Αυτοκινήτου Jimny
Ονομα Χρήστος Κανελλόπουλος (chriska)
Ονομα αυτοκινήτου Highlander jimny sport   
“ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΤΩΡΑ, ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΟΥ ΠΑΣ”
Christoforo Caneli

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Τελευταιο ποστ στο .gr
« Απάντηση #38 στις: Δεκέμβριος 29, 2005, 13:44 »
Πάρτε και το τελευταίο δικό μου ποστ στο .gr στην Παιδική Χαρά...

Χτες όσοι ήσασταν στη ΓΣ θα ακούσατε τον πρόεδρο να με κατατάσσει σε ομάδα (αυτοί οι πέντε στη γωνία…) που δυσφημεί το σύλλογο. Τον προκάλεσα να μου πει πότε και με ποιον τρόπο, αλλά δεν πήρα απάντηση. Όσοι με γνωρίζουν κάπως καλά θα ξέρουν ότι σε ΟΛΑ τα forum που μετέχω είμαι πάντα με το ίδιο nick και δε νομίζω ότι μπορεί κάποιος να δει έστω και ένα post μου σε αυτά τα forum που να στρέφετε εναντίων του συλλόγου ή μελών του. Αντίθετα θα δει σαν υπογραφή μου το logo του Jimnyclub και στη ρεζέρβα μου το κάλυμμα με επίσης το logo του συλλόγου. Καθημερινά γράφω σε διάφορα forum και κάνω τουλάχιστον 70 χλμ την ημέρα, οπότε καταλαβαίνετε πόσοι βλέπουν καθημερινά από μένα το logo του συλλόγου. Αν αυτό είναι δυσφήμιση, τότε πάω πάσο!
Επίσης δε νομίζω ότι μπορεί κάποιος μέσα από τα 800 περίπου post που έχω στο forum του συλλόγου να έχει διαβάσει κάτι άσχημο από μένα, είτε προς το σύλλογο, είτε προς άλλα μέλη του.
Φυσικά μετά από αυτό δεν έχω θέση στο σύλλογο, για τον απλούστατο λόγο ότι τα μέλη που δεν με ξέρουν καλά και είναι τα περισσότερα, θα με βλέπουν σαν ένα μέλος που θέλει να κάνει κακό στο σύλλογο και αυτό δεν μου αρέσει καθόλου!
Θα ήθελα όμως να θέσω κάποια ερωτήματα που ελπίζω να σας προβληματίσουν λίγο και να τα σκεφτείτε για το καλό του συλλόγου.
1)Όσοι από εσάς (οι περισσότεροι αν όχι όλοι) ψηφίσατε υπέρ της διαγραφής του Jimnys (εγώ έριξα ένα τσαλακωμένο χαρτί γιατί δεν μου αρέσουν τα στημένα παιχνίδια) με τι καρδιά το κάνατε? Ξέρετε τους αγώνες του Γιάννη για το σύλλογο? Γνωρίζετε ότι πονάει το σύλλογο όσο όλοι σας μαζί και γνωρίζετε τους λόγους που τον οδήγησαν σε παραίτηση, ή απλά σας πέρασαν αυτή τη γραμμή και τη δεχτήκατε χωρίς να προβληματιστείτε?
2)Δεν αναρωτηθήκατε γιατί ο Πέτρος (δεν έχω τίποτα μαζί σου Πέτρο και σε συμπαθώ) μασούσε τα λόγια του για τους λόγους που έκανε την πρόταση μομφής κατά των Jimnys και Nicksi και είχε σαν δικηγόρο-υποβολέα τον ΙΚΕ? Δε σας φάνηκε πάρα πολύ στημένη αυτή η μομφή?
3)Γιατί άραγε δεν συζητήθηκε και η πρότασης μομφής κατά του Πέτρου από τον Nicksi? Και ο Nicksi είχε ένα μάτσο χαρτιά με υβριστικά μηνύματα προς αυτόν και χωρίς υποβολέα! Από τη στιγμή όμως που ο Nicksi διαγράφηκε δεν θα μπορούσε να καταθέσει τη μομφή του. Μήπως θα έπρεπε και οι δυο μομφές να συζητηθούν και να ψηφιστούν παράλληλα?
4)Αναρωτηθήκατε άραγε γιατί παραμονή της ΓΣ συνεδρίασε το ΔΣ μόνο και μόνο για να διαγράψει κάποια μέλη? Δεν υπήρχαν άλλες μέρες? Δεν σκέφτηκε κάποιος από το ΔΣ ότι θα μπορούσαν κάποια από τα μη ταμιακώς εντάξει μέλη να έρθουν στη ΓΣ και να ανανεώσουν τη συνδρομή τους?
5)Κάνατε ποτέ σαν μέλη του συλλόγου παρατήρηση στον ΙΚΕ (Γιάννη ούτε με σένα με χωρίζει κάτι), ο οποίος θα είναι μέλος του συλλόγου και του ΔΣ για 2-3 μέρες ακόμη αφού δεν έχει πλέον Jimny, που όταν κάποιος γράφει ότι αποχωρεί από το σύλλογο (βλ. πρόσφατα cliff) αντί να προσπαθήσει να τον κρατήσει στο σύλλογο όπως έχει υποχρέωση, να τον ειρωνεύεται?
6)Στην ψηφοφορία για την έγκριση του προϋπολογισμού ψήφισα όχι. Όχι από αντίδραση ή ότι δεν συμφωνώ, αλλά όπως είπε και ο Πάνος στο τέλος της ΓΣ, αυτό το ΔΣ έχει ζωή μέχρι την 31/12/2005. Μετά αναγκαστικά θα διαλυθεί, αφού αποχωρεί ο ΙΚΕ και θα μείνει με 3 μέλη. Οπότε ποιος ο λόγος να εγκριθεί ο προϋπολογισμός του 2006 λίγες μέρες πριν διαλυθεί το ΔΣ? Μήπως, λέω μήπως, αυτή η ΓΣ είχε σαν μοναδικό σκοπό την διαγραφή των Nicksi, Jimnys? Εγώ αυτό κατάλαβα!
7)Σκεφτήκατε ποτέ γιατί πολλά από τα παλιά μέλη έχουν χαθεί από το forum και τις εκδηλώσεις του συλλόγου και αρκετοί την κάνουν σιγά σιγά? Και μάλιστα χωρίς να έρθουν σε αντιπαράθεση με κάποιους? Μήπως είναι αρκετά σοβαροί για να ασχοληθούν με πμ, forum κλπ και φεύγουν?
Αυτά τα λίγα, ελπίζω όσοι μείνετε να προσπαθήσετε να κάνετε το καλύτερο για το σύλλογο, γιατί πραγματικά αξίζει σαν προσπάθεια, να το δείτε σαν μια καλή παρέα και τίποτα περισσότερο και να αφήσετε τις αντιπαραθέσεις μέσα από το forum και όλα όσα νομίζετε ότι σας χωρίζουν να τα συζητάτε από κοντά!
Χάρηκα που μετείχα σε αυτή την προσπάθεια για ενάμιση χρόνο περίπου, έμαθα αρκετά πράγματα για το αυτοκίνητό μου και την εκτός δρόμου οδήγηση, χάρηκα που γνώρισα πραγματικά αξιόλογους ανθρώπους (χωρίς καμία εξαίρεση και ακόμη και αν ο Πάνος και αυτά που είπε είναι ο λόγος που αποχωρώ δεν του κρατάω καμία κακία και σέβομαι και κατανοώ τη θέση του) και πιστεύω ότι με τους πιο πολλούς από σας θα τα πούμε σε κάποιο βουνό.
Να έχετε όλοι σας μια καλή χρονιά και πάντα με υγεία.
Φιλικά Γιώργος.

Υ.Γ.: Το γράφω εδώ γιατί δεν μπορώ να γράψω στα τακτικά μέλη, βάλτε το στα αρχείο μαζί με τα άλλα…


Συγχαρητήρια για τη στάση σου. Ήμουν σίγουρος ότι δεν ήμουν ο γραφικός τρελός του χωριού που φώναζα από 400 χλμ μακριά γα μεθοδεύσεις, επιθέσεις, αποκλεισμούς, ανελευθερία στην έκφραση και πόσα ακόμα.
Είναι ιστορική πραγματικότητα όταν κάτι ακρωτηριάζεται μόνο του και συνεχώς στο τέλος μαραζώνει.

Εμένα θα μου εξηγήσει κανείς με σοβαρά επιχειρήματα γιατί αρνούνται να με διαγράψουν ενώ έχω ζητήσει με e mail την διαγραφή μου? Η επικοινωνία άλλωστε με e mail και το φόρουμ ήταν μέχρι σήμερα η μόνη επικοινωνία μου με το σύλλογο (δεν συμμετείχα σε καμιά συνέλευση ή ΔΣ). Έτσι έγινε και η εγγραφή μου άλλωστε.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 29, 2005, 13:46 από kostas katsenos »

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Απ: Τελευταιο ποστ στο .gr
« Απάντηση #39 στις: Δεκέμβριος 29, 2005, 13:51 »
Συγχαρητήρια για τη στάση σου. Ήμουν σίγουρος ότι δεν ήμουν ο γραφικός τρελός του χωριού που φώναζα από 400 χλμ μακριά γα μεθοδεύσεις, επιθέσεις, αποκλεισμούς, ανελευθερία στην έκφραση και πόσα ακόμα.
Είναι ιστορική πραγματικότητα όταν κάτι ακρωτηριάζεται μόνο του και συνεχώς στο τέλος μαραζώνει.

Εμένα θα μου εξηγήσει κανείς με σοβαρά επιχειρήματα γιατί αρνούνται να με διαγράψουν ενώ έχω ζητήσει με e mail την διαγραφή μου? Η επικοινωνία άλλωστε με e mail και το φόρουμ ήταν μέχρι σήμερα η επικοινωνία μου με το σύλλογο. Έτσι έγινε και η εγραφή μου άλλωστε.
Τι πάθατε ρε σείς και θέλετε όλοι να διαγραφείτε ???? Ε? Τί σας πειράζει?  ::) ::) ::) ::) ::) (δεν έχει και e-moticin που να λέει "λάδι στη φωτιά" )
.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Τελευταιο ποστ στο .gr
« Απάντηση #40 στις: Δεκέμβριος 29, 2005, 13:54 »
ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝΕ Η ΝΑ ΔΕΧΤΟΥΝΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΜΟΥ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝΕ Η ΝΑ ΔΕΧΤΟΥΝΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΜΟΥ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝΕ Η ΝΑ ΔΕΧΤΟΥΝΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΜΟΥ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝΕ Η ΝΑ ΔΕΧΤΟΥΝΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΜΟΥ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝΕ Η ΝΑ ΔΕΧΤΟΥΝΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΜΟΥ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝΕ Η ΝΑ ΔΕΧΤΟΥΝΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΜΟΥ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝΕ Η ΝΑ ΔΕΧΤΟΥΝΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΜΟΥ...........................
................................... :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Απ: Τελευταιο ποστ στο .gr
« Απάντηση #41 στις: Δεκέμβριος 29, 2005, 14:03 »
ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝΕ Η ΝΑ ΔΕΧΤΟΥΝΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΜΟΥ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝΕ Η ΝΑ ΔΕΧΤΟΥΝΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΜΟΥ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝΕ Η ΝΑ ΔΕΧΤΟΥΝΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΜΟΥ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝΕ Η ΝΑ ΔΕΧΤΟΥΝΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΜΟΥ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝΕ Η ΝΑ ΔΕΧΤΟΥΝΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΜΟΥ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝΕ Η ΝΑ ΔΕΧΤΟΥΝΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΜΟΥ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝΕ Η ΝΑ ΔΕΧΤΟΥΝΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΜΟΥ...........................
................................... :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
1ον Δοκίμασες να το γράψεις-ζητήσεις δημοσίως?
2ον Δοκίμασες να σε δεί κανένας ψυχίατρος?
3ον  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Τελευταιο ποστ στο .gr
« Απάντηση #42 στις: Δεκέμβριος 29, 2005, 14:04 »
Ακ
Με διέγραψε ο ΙΚΕ με συνοπτικές διαδικασίες μέσα σε 5 λεπτά ;)
Μόλις που πρόλαβα να βάλω αγγελεία για το ρεζερβοκάλυμα!!! Σε ευχαριστώ βρε ΙΚΕ, είσαι πολύ καλός στη δουλειά σου!
Καλή χρονιά να έχεις!
Ατανόμαστος παρακαλώ.

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΩΛΗΣ

  • Jimny
  • Μηνύματα: 109
  • Φύλο: Άντρας
  • www.υπολογισιμο ατομο.com
Απ: Τελευταιο ποστ στο .gr
« Απάντηση #43 στις: Δεκέμβριος 29, 2005, 17:16 »
Πάρτε και το τελευταίο δικό μου ποστ στο .gr στην Παιδική Χαρά.......

..... και πιστεύω ότι με τους πιο πολλούς από σας θα τα πούμε σε κάποιο βουνό.
Να έχετε όλοι σας μια καλή χρονιά και πάντα με υγεία.
Φιλικά Γιώργος.

Υ.Γ.: Το γράφω εδώ γιατί δεν μπορώ να γράψω στα τακτικά μέλη, βάλτε το στα αρχείο μαζί με τα άλλα…



Φιλε βαζελε , μην το γρουσουζευεις το θεμα. Δεν διακρινομαι και πολυ για την αυτοσυγκράτησή μου.
.......εγγύηση......

Αποσυνδεδεμένος Χαρά

  • Jimny
  • Μηνύματα: 100
  • www.jimnyclub.com/forum
Απ: Τελευταιο ποστ στο .gr
« Απάντηση #44 στις: Δεκέμβριος 29, 2005, 17:21 »
GiwrgoTH σε όλα αυτά ξέρεις τί με παραξενεύει?

1) Όταν καλείς τα μέλη σε ΓΣ, δημοσιεύεις την ονομαζόμενη "αντζέντα" όπου με λεπτομερώς αναφέρονται τα θέματα που θα συζητηθούν.  Το θέμα : "Συζήτηση για διαγραφή των μελών "τίνα" και "τάδε"" υπήρχε σε αυτήν την αντζέντα που δημοσιεύτηκε στις ανακοινώσεις του φόρουμ?  Μπααααα!

2) όταν υπάρξει κατηγορία εναντίον μέλους του συλλόγου, το ΔΣ οφείλει να συγκαλέσει έκτακτη ΓΣ και να καλέσει τον "κατηγορούμενο" για απολογία.  Έγινε κάτι τέτοιο?  ?ποψή μου?  Σιγά μην έγινε!!!!

Πώς λοιπόν διαγράφησαν 2 μέλη του συλλόγου σε μια τακτική ΓΣ που η αντζέντα της μιλούσε για ισολογισμούς και πράσινα άλογα ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΚΡΑΥΓΑΖΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΔΙΑΓΡΑΦΗΣ ΜΕΛΟΣΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ?????

Συμπέρασμά μου :  Συγχαρητήρια για μια ακόμη φορά στον Πρόεδρο του Συλλόγου που μετά από 2 χρόνια αποφάσισε να κινηθεί με βάση το καταστατικό συνεχίζοντας όμως να αγνοεί τα άρθρα του

Σκεφτήτε πόσο μεγάλη εντύπωση που έκανε αυτό το πράγμα που ονομάζεται καταστατικό του συλλόγου που έχω να το διαβάσω 1 χρόνο περίπου και ακόμα το θυμάμαι......

Αυτά τα ολίγα...  8)
κάτι μου μυρίζει..... 19_>