Αποστολέας Θέμα: Προσωπικές εμπειρίες … εκδρομές και βόλτες…  (Αναγνώστηκε 4046 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προσωπικές εμπειρίες … εκδρομές και βόλτες…
« Απάντηση #15 στις: Μάρτιος 19, 2010, 19:28 »
Βρε Γιάννη το λευκό Jimny στο 0.31 δευτερόλεπτο του video,πωπω βρε αδελφέ πως τον εξαφανίσατε έτσι.Τρόμαξα. lol lol lol

 Αλλά στη συνέχεια ένα μαύρο στο 3.40 του video,βρε φίλε πολύ μάχιμο...Ποιανού είναι αυτό με κατεβασμένη την αντιστρεπτική... cl lol cl lol cl
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος JM

  • Jimny
  • Μηνύματα: 799
  • Φύλο: Άντρας
  • η αλλιως johnmlrs...!
Απ: Προσωπικές εμπειρίες … εκδρομές και βόλτες…
« Απάντηση #16 στις: Μάρτιος 19, 2010, 19:39 »
Βρε Γιάννη το λευκό Jimny στο 0.31 δευτερόλεπτο του video,πωπω βρε αδελφέ πως τον εξαφανίσατε έτσι.Τρόμαξα. lol lol lol

 Αλλά στη συνέχεια ένα μαύρο στο 3.40 του video,βρε φίλε πολύ μάχιμο...Ποιανού είναι αυτό με κατεβασμένη την αντιστρεπτική... cl lol cl lol cl

μπα,γιαννη αυτο το μαυρο ειναι το πιο χαρχαλο!!! lol lol lol
και ο οδηγος του ακομα χειροτερος!!! lol lol lol

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προσωπικές εμπειρίες … εκδρομές και βόλτες…
« Απάντηση #17 στις: Μάρτιος 19, 2010, 19:46 »
Λίγο off-topic.Δεν κατεβάζεις την Λέσχη Ευρίπου αύριο για καφέ στον Μπάκα στην Πεντέλη,όχι τίποτα άλλο για να ανταποδώσουμε την φιλοξενία σας όταν ήρθαμε εμείς... ;)


Υ.Γ.  >sorr/     για το     >2131<
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος JM

  • Jimny
  • Μηνύματα: 799
  • Φύλο: Άντρας
  • η αλλιως johnmlrs...!
Απ: Προσωπικές εμπειρίες … εκδρομές και βόλτες…
« Απάντηση #18 στις: Μάρτιος 19, 2010, 21:24 »
Λίγο off-topic.Δεν κατεβάζεις την Λέσχη Ευρίπου αύριο για καφέ στον Μπάκα στην Πεντέλη,όχι τίποτα άλλο για να ανταποδώσουμε την φιλοξενία σας όταν ήρθαμε εμείς... ;)


Υ.Γ.  >sorr/     για το     >2131<

καλη ιδεα θα ητανε γιαννη αλλα δυσκολο γιάυτο το ΣΚ.θα το κανονισουμε σιγουρα καποια αλλη στιγμη.οι μισοι πανε φθιωτιδα για 2ημερο και οι αλλοι μισοι για off road σε ενα ποταμι εδω γυρω.
εγω ειμαι η για ποταμι η για σπιτι,δεν ξερω ακομα.σε ευχαριστω πολυ παντως για την προσκληση.
και οσο για την φιλοξενια μας οταν ηρθατε  μην το ξαναπεις,εμεις ειμαστε υποχρεωμενοι γιατι εμεις ηρθαμε μαζι σας.

Αποσυνδεδεμένος JM

  • Jimny
  • Μηνύματα: 799
  • Φύλο: Άντρας
  • η αλλιως johnmlrs...!
Απ: Προσωπικές εμπειρίες … εκδρομές και βόλτες…
« Απάντηση #19 στις: Μάρτιος 19, 2010, 21:32 »
jimny-amazone,συγνωμη σου χαλασαμε λιγο το θεμα ε???

Αποσυνδεδεμένος luca

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 194
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προσωπικές εμπειρίες … εκδρομές και βόλτες…
« Απάντηση #20 στις: Μάρτιος 19, 2010, 21:34 »
........από μια χαλαρή βολτούλα
http://www.youtube.com/watch?v=JeW626exbKw
THESSALONIKI mou megali Jimno...mana

Αποσυνδεδεμένος Setteras

  • Jimny
  • Μηνύματα: 747
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προσωπικές εμπειρίες … εκδρομές και βόλτες…
« Απάντηση #21 στις: Μάρτιος 19, 2010, 21:55 »
  Ωραία ιδέα.

Αποσυνδεδεμένος jimny-amazone

  • Jimny
  • Μηνύματα: 67
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Προσωπικές εμπειρίες … εκδρομές και βόλτες…
« Απάντηση #22 στις: Μάρτιος 23, 2010, 21:59 »
jimny-amazone,συγνωμη σου χαλασαμε λιγο το θεμα ε???

συγχωρεμένος  ::) ::)
o tolmon nika....
always smile :)

Αποσυνδεδεμένος jimny-amazone

  • Jimny
  • Μηνύματα: 67
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Προσωπικές εμπειρίες … εκδρομές και βόλτες…
« Απάντηση #23 στις: Μάρτιος 23, 2010, 22:49 »
Τη Πέμπτη είπα να σχολάσω νωρίς το μαγαζάκι μου, είχε ήλιο και είπα να σκονίσω λίγο το μωρό… έτσι λοιπόν ανέβηκα σπήλαιο Παιανίας και ακολούθησα στον περιφερικό, πήρα την πάνω διαδρομή που σου προσφέρει πιο κακοτράχαλη διαδρομή και θέα από πιο ψηλά. Η διαδρομή μου ξεκίνησε από Σπήλαιο Παιανίας συνέχισε με Καισαριανή (γερμ.νκρ) στη συνέχεια βγήκα στο Σέσι-Κορωπί όπου κατέληξα για καφεδάκι στην Σαρωνίδα.
Δυστυχώς δεν βρήκα χάρτη για να σας κάνω attach αλλά μέσω google maps θα την ανακαλύψετε. Είναι μια πολύ όμορφη διαδρομή και σύντομη… προετοιμαστείτε βέβαια να σας σοκάρει η θέα γιατί εκεί που βλέπεις τον Πειραιά και την Αίγινα (αν το επιτρέπει η ατμόσφαιρα) βλέπεις και το χάλι της Αθήνας..σε σοκάρει το μέγεθος της.

http://www.youtube.com/watch?v=F4SV6H9_oFM
στο παραπάνω βίντεο που είναι από το rally akropolis θα δείτε αρκετά σημεία της διαδρομής που σας αναφέρω.
o tolmon nika....
always smile :)