Αποστολέας Θέμα: Epistrofi stou group xwris jimny omws.....  (Αναγνώστηκε 1237 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Nikos Katerinis

  • Jimny
  • Μηνύματα: 16
  • Φύλο: Άντρας
  • Vitara
Epistrofi stou group xwris jimny omws.....
« στις: Φεβρουάριος 21, 2010, 14:57 »
Καλησπερα παιδια,ειχα παρααα πολυ καιρο να ξαναμπω...λογο οτι το jimnaki μου οπως ειχα αναφερει πιο παλια το τρακαρα,τωρα το αντικαταστησε ενα suzuki vitara 1,6 exlucive,πολυ καλο αμαξι,και για τα λεφτα που ειχα,το πηρα μια χαρα..με τα λεφτα που πουλησα το τζιμνακι μου του εβαλα αρκετα extra!!οπως αμορτισερ bilstein(τα κιτρινα)4 προβολεις στην οροφη,καινουρια πηγη(PIONEER)καινουρια λαστηχα 50-50 και οτι αλλο χρειαστηκε το αμαξι απο μηχανολογικη αποψη.το μονο προβλημα μου ειναι οτι "ρουφαει" παραααα πολυ βενζινη..τωρα θα ηθελα να σας ρωτησω για θεμα ψηλωματος,,,εχω ειδη τα αμορτησερ οπως ειπα και πιο πανω,αλλα το αμαξι βρισκει αρκετα οταν παω εκτος δρομου,τι θα μου προτινατε να κανω στο αμαξι να ψηλωσει λιγο ακομη,αλλα και στο δρομο να ειναι σταθερο και να μην πηγαινει βαρκα γιαλο,τα ελατηρια +3 θα ειναι καλα????

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Epistrofi stou group xwris jimny omws.....
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουάριος 21, 2010, 16:56 »
Για VITARA, παίζεις σε σετ από Calmini. Θέλει κάμποσα πραγματάκια... Δες εδώ : http://www.puresuzuki.com/3_lift_kit.htm


Αποσυνδεδεμένος SAV

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 942
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Epistrofi stou group xwris jimny omws.....
« Απάντηση #2 στις: Φεβρουάριος 21, 2010, 20:51 »
Συνάδελφε, υπάρχουν 2 vitaraclub, πρέπει να υπάρχει αρκετή γνώση εκεί!