Αποστολέας Θέμα: Περιοδικά 4Χ4  (Αναγνώστηκε 1332 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος pointer

  • Jimny
  • Μηνύματα: 437
  • Φύλο: Άντρας
Περιοδικά 4Χ4
« στις: Οκτώβριος 30, 2009, 17:26 »
Ρε παιδιά έχω το εξής πρόβλημα:Παλιά διάβαζα ένα περιοδικό 4Χ4 το Drive 4X4.Υπάρχει τώρα??ή μήπως δεν βγαίνει άλλο???Αν δεν βγαίνει έχετε να προτείνετε κανένα άλλο περιοδικό 4Χ4 που να περιέχει πράγματα από 4Χ4 όπως πχ λάστιχα,αναρτήσεις κτλ..δοκιμές από 4Χ4,βόλτες με 4Χ4 και καμιά φορά και από κανένα DVD...
Πάρε πετρέλαιο να σωθείς και άμα ξανα ανέβεις σε βενζίνης γράψε με!!

Αποσυνδεδεμένος pointer

  • Jimny
  • Μηνύματα: 437
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Περιοδικά 4Χ4
« Απάντηση #1 στις: Οκτώβριος 30, 2009, 17:26 »
επίσης ξέχασα να γράψω ότι τα αυτοκίνητα που θα περιέχει να είναι κατά βάση "μαμά"..
Πάρε πετρέλαιο να σωθείς και άμα ξανα ανέβεις σε βενζίνης γράψε με!!

Αποσυνδεδεμένος JM

  • Jimny
  • Μηνύματα: 799
  • Φύλο: Άντρας
  • η αλλιως johnmlrs...!
Απ: Περιοδικά 4Χ4
« Απάντηση #2 στις: Οκτώβριος 30, 2009, 19:46 »
υπαρχουν καποια περιοδικα στο χωρο του 4χ4 αλλα πιο πολυ ασχολουνται με τα suv παρα με το σκληρο off road.θα μου πειτε οτι και αυτα 4χ4 εναι αλλα προσωπικα θα ηθελα να υπαρχει ενα περιοδικο οπως ειναι πχ.το power,burn out και αλλα πολλα που ασχολουνται με βελτιωμενα αυτοκινητα να ειναι και για βελτιωμενα 4χ4!!!δοκιμασμενες λυσεις,extreme off road,τεχνικα θεματα,αγωνες trial και το βασικο ενα καταλογο με προσφορες απο προιοντα...
για να μην αδικησω...υπαρχει ενα περιοδικο που πλησιαζει αυτα αλλα δεν ειναι τοσο ουυσιωδες για μενα.
αφου ειμαστε τοσοι γιατι δεν γινεται κατι?
ολοι το 4χ4 μονο για κυνηγι το θελουν?

Αποσυνδεδεμένος JM

  • Jimny
  • Μηνύματα: 799
  • Φύλο: Άντρας
  • η αλλιως johnmlrs...!
Απ: Περιοδικά 4Χ4
« Απάντηση #3 στις: Οκτώβριος 30, 2009, 19:50 »
επίσης ξέχασα να γράψω ότι τα αυτοκίνητα που θα περιέχει να είναι κατά βάση "μαμά"..
συγνωμη φιλε pointer εναι λιγο αντιθετο απο αυτο που θετεις σαν ερωτημα αλλα το σκεφτομουνα καιρο και μου βγηκε αυθορμητα...

Αποσυνδεδεμένος pointer

  • Jimny
  • Μηνύματα: 437
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Περιοδικά 4Χ4
« Απάντηση #4 στις: Οκτώβριος 30, 2009, 20:13 »
ναι μην ανυσηχείς....ας πούμε ότι ψάχνω ένα που να τα έχει όλα.Και πιο πολύ για τον οδηγό αγοράς όπως το έθεσες..εγώ έπερνα το Drive 4X4 αλλά νομίζω σταμάτησε ή δεν έρχεται άλλο στην Θεσσαλονίκη..?δεν ξέρω τι να πω.
Πάρε πετρέλαιο να σωθείς και άμα ξανα ανέβεις σε βενζίνης γράψε με!!

Αποσυνδεδεμένος JM

  • Jimny
  • Μηνύματα: 799
  • Φύλο: Άντρας
  • η αλλιως johnmlrs...!
Απ: Περιοδικά 4Χ4
« Απάντηση #5 στις: Οκτώβριος 30, 2009, 20:44 »
το Drive 4X4 οντως πρεπει να εχει σταματησει και εδω στη χαλκιδα δεν το βλεπω.
εγω γνωριζω το 4χ4 magazine(μαζι με cd απο αγωνες),το τετρακινηση και αλλο ενα το οποιο μου διαφευγει το ονομα.πρεπει να το βγαζει το περιοδικο 4 τροχοι.