Αποστολέας Θέμα: Επιδοτηση κινητου!!!  (Αναγνώστηκε 4494 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Gagarin

  • Jimny
  • Μηνύματα: 377
  • Φύλο: Άντρας
Επιδοτηση κινητου!!!
« στις: Ιούνιος 26, 2009, 00:02 »
Η παρακατω ιστορια ειναι 100% αληθινη κ εχει πρωταγωνιστη εμενα...  j12
Ειχε καιρο που το δικτυο οπου ανηκω μου εστελνε ενα μηνυμα για να παω σε εναν αντιπροσωπο να παρω την επιδοτηση μου...ολα καλα!!!
Στην δουλεια μου λεει ενας ρε συ ακου με πηραν απο την Vodafone κ μου λενε κυριε ..... εχετε επιδοτηση 140 ευρω τους στραβωσα λιγο κ στα καπακια εγινε η επιδοτηση 230....Του λεω ρε συ τι λογαριασμους κανεις κ μου απανταει 30-40 ευρω το μηνα...
Λεω κ εγω με 60-70 το μηνα που κανω θα εχω καλη επιδοτηση...ΛΟΓΙΚΑ ΠΑΝΤΑ  87
Παω Σαββατο πρωι στην Wind καλημερα καλημερα .... επιδοτηση λεω....120 ευρω μου λεει ο τυπος.....μα καλα τοσο λιγο εδω σε αλλα δικτυα εχουν καλυτερες...μου λεει τοσο ειναι...αντε καλα δεν μαμιεται...
Περαν της επιδοτησης ηθελα να αλλαξω κ οικονομικο πακετο...απο ενα παγιο των 30 ευρω να παω σε ενα των 55...
Το λεω αυτο στον τυπακο κ με μια ΜΕΓΑΛΗ φυσικοτητα απαντα...ΘΑ ΕΧΕΤΕ Κ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ...
Ε φυσικο ειναι απο τα 30 ευρω στα 55...θα δωσουν το κατι τι...
Χτυπαει τα κουμπια κ αφου τον ρωταω ποσο επιδοτηση θα εχω...μου απαντα μετα απο λιγο....127 ευρω  >plaka/
Τα πηρα κρανα ειχα γινει κοκκινος μεγαλε σταματα τα παντα φευγω...κ εφυγα...
Μπαινω στην Cosmote ηταν η πρωτη πορτα αλλης εταιρειας που βρηκα μπροστα μου κ τους λεω οτι θελω να γινει φορητοτητα στο νουμερο ολα καλα...
Δευτερα πρωι στην δουλεια χτυπαει το κινητο...με αποκρυψη...απο την Wind μου λενε ΤΕΛΕΙΑ τωρα θα τα ακουσεις κ εσυ... κυριε Τερζοπουλε κανατε μια αιτηση(με το που λεει την λεξη) απανταω ΝΑΙ ΝΑΙ Κ ΙΣΧΥΕΙ!!!!  cl cl cl
Ρωταει η κυρια θα θελατε να μας πειτε τον λογο;Της λεω ολα τα παραπανω κ μου απαντα εχετε δικιο κ εγω ετσι θα αντιδρουσα...ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΠΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ...

Κ ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΠΑΜ....
Κυριε Τερζοπουλε εχει εκδοθει καινουργια επιδοτηση στο ονομα σας φυσικα αν παραμεινετε στην εταιρεια μας...
Ποσο λεω;
300 ΕΥΡΩ λεει...
Μεσα λεω...
Κ το κερασακι στην τουρτα...
Επισης θα θελαμε να σας ενημερωσουμε οτι για τους επομενους 6 μηνες θα εχετε κ μια εκπτωση 5 ευρω στο μηνιαιο παγιο...
Εννοειται οτι εμεινα...  lol lol lol

ΠΑΙΔΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΟΣΟ ΧΡΟΝΙΑ Ο Μ@Λ@κΑ5 ΤΗΣ WIND ΕΙΧΑ ΓΙΝΕΙ!!!(ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΣΙΓΟΥΡΑ)
Κ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΡΑΜΠΟΥΚΟΣ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΦΥΓΩ Κ ΜΕ ΝΟΤΕΒΟΟΚ ΔΩΡΟ!!!

ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ;
ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΩ ΕΞΥΠΝΟΣ ΑΠΛΑ ΓΙΑΤΙ ΣΕΙΡΑ ΣΑΣ(ΟΣΟΙ ΕΧΕΤΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ) ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΡΙΞΕΤΕ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ...ΜΑΣ ΧΡΩΣΤΑΝ!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 26, 2009, 00:09 από Gagarin »
Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...
άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...
άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...
και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!

Αποσυνδεδεμένος eldar

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 452
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Επιδοτηση κινητου!!!
« Απάντηση #1 στις: Ιούνιος 26, 2009, 00:26 »
Αυτο το εχω ακουσει και απο αλλους...
Τους βγαζουν πολυ χαμηλη επιδότηση πανε διαμαρτύρονται και τους την ανεβαζουν....
Πρεπει να τους λες με το που σου λενε την επιδότηση και δεν σου αρεσει "θα παω σε αλλο δίκτυο"

Αποσυνδεδεμένος efthimis

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 869
Απ: Επιδοτηση κινητου!!!
« Απάντηση #2 στις: Ιούνιος 26, 2009, 03:09 »
Εγω που κανω 100-150 ευρω ποσα να ζητησω?Τη κ*λοCosmote μου μεσα.... 0_21 0_21 0_21
Ειμαι στο τσακ να καταργησω το κινητο!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 26, 2009, 09:15 από gc »

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Επιδοτηση κινητου!!!
« Απάντηση #3 στις: Ιούνιος 26, 2009, 09:18 »
...
Ειμαι στο τσακ να καταργησω το κινητο!

χα, στο μυαλο μου εισαι ;)
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...