Αποστολέας Θέμα: ΣΤΟΧΟΣ Η ΑΝΕΣΗ Κ ΚΡΑΤΗΜΑ ΣΤΟ ΧΩΜΑ!!  (Αναγνώστηκε 2076 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος minoas1212

  • Jimny
  • Μηνύματα: 186
ΣΤΟΧΟΣ Η ΑΝΕΣΗ Κ ΚΡΑΤΗΜΑ ΣΤΟ ΧΩΜΑ!!
« στις: Απρίλιος 28, 2009, 23:47 »
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!! ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ Κ ΕΓΩ ΕΝΩ JIMNY! ME ANAΡΤΗΣΕΙ ΜΑΜΑ.  ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΝΕΣΗ ΣΤΟ ΧΩΜΑ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΠΑΝΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΔΑ!!! bhe  ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΗ ΣΩΣΤΑ ΟΣΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΑΝΑΛΟΓΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΚΡΑΤΗΜΑ ,  ΕΠΕΙΔΗ Η ΧΡΗΣΗ ΕΙΝΑΙ 80% ΚΑΚΟΣ ΧΩΜΑΤΟΔΡΟΜΟΣ.ΚΑΙ ΟΥΤΟΣ Η ΑΛΛΟΣ ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΝΑ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ MICHELEN.ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΧΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΦΡΕΣΚΟ!! lol
 ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΥΤΕ ΧΡΟΝΟ ΟΥΤΕ ΧΡΗΜΑ ΟΥΤΕ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΖΩΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΖΟ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙ ΣΑΝ ΤΑ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΩ ΛΥΣΗ!!!!!! t4

Αποσυνδεδεμένος panosxalkida

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 494
Απ: ΣΤΟΧΟΣ Η ΑΝΕΣΗ Κ ΚΡΑΤΗΜΑ ΣΤΟ ΧΩΜΑ!!
« Απάντηση #1 στις: Απρίλιος 29, 2009, 00:03 »
http://www.xtreme4x4.gr/products_detail.asp?m=1&e_cat_id=319&e_product_id=28602
Kαι καθαρισες  ;)ειναι βεβαια κοματακι ακριβη αλλα οσοι την φορανε πιστευουν οτι οδηγουν αλλο τζιπ μιας και μπορεις να την ρυθμισεις αναλογως τις αναγκες σου!!

Αποσυνδεδεμένος LIAKAROS

  • Jimny
  • Μηνύματα: 26
  • Φύλο: Άντρας
  • FAST AND ACCURATE
Απ: ΣΤΟΧΟΣ Η ΑΝΕΣΗ Κ ΚΡΑΤΗΜΑ ΣΤΟ ΧΩΜΑ!!
« Απάντηση #2 στις: Απρίλιος 29, 2009, 00:46 »
Μιας και λεμε για hot bits παλι και για να μην ανοιγω νεο θεμα...λεει οτι ειναι ρυθμιζομενες,οκ καλα μεχρι εδω,για να τις ρυθμισεις κατεβαινεις επι τοπου απο

το αυτοκινητο πχ. και μαλακωνεις-σκληραινεις αναλογα το τι θες... ή πρεπει να τις πας σε μαστορα να σου αλλαξει την ρυθμιση?(γιατι το ακουσα και αυτο το σεναριο)

Αποσυνδεδεμένος eldar

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 452
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΣΤΟΧΟΣ Η ΑΝΕΣΗ Κ ΚΡΑΤΗΜΑ ΣΤΟ ΧΩΜΑ!!
« Απάντηση #3 στις: Απρίλιος 29, 2009, 01:24 »
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!! ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ Κ ΕΓΩ ΕΝΩ JIMNY! ME ANAΡΤΗΣΕΙ ΜΑΜΑ.  ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΝΕΣΗ ΣΤΟ ΧΩΜΑ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΠΑΝΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΔΑ!!! bhe  ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΗ ΣΩΣΤΑ ΟΣΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΑΝΑΛΟΓΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΚΡΑΤΗΜΑ ,  ΕΠΕΙΔΗ Η ΧΡΗΣΗ ΕΙΝΑΙ 80% ΚΑΚΟΣ ΧΩΜΑΤΟΔΡΟΜΟΣ.ΚΑΙ ΟΥΤΟΣ Η ΑΛΛΟΣ ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΝΑ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ MICHELEN.ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΧΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΦΡΕΣΚΟ!! lol
 ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΥΤΕ ΧΡΟΝΟ ΟΥΤΕ ΧΡΗΜΑ ΟΥΤΕ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΖΩΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΖΟ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙ ΣΑΝ ΤΑ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΩ ΛΥΣΗ!!!!!! t4


Ειναι και η κλασσικη λυση old man emu αμορτισερ+ελατηρια.
Στο forum υπαρχουν πολλες αναφορες και γνωμες γιαυτο το σετ.

Αποσυνδεδεμένος γιάννης

  • Jimny
  • Μηνύματα: 267
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΣΤΟΧΟΣ Η ΑΝΕΣΗ Κ ΚΡΑΤΗΜΑ ΣΤΟ ΧΩΜΑ!!
« Απάντηση #4 στις: Απρίλιος 29, 2009, 10:54 »
Η γνώμη μου είναι ΟΜΕ!!!
Μαλακή στο εκτός δρόμου αλλά αν την μάθεις και στο δρόμο είναι μια χαρά!
Και ούτε δίνεις και μια περιουσία για ανάρτηση!
ΌΜως είναι 4-5 πόντους.
Απο εκεί και πέρα πάς αλλού!

Αποσυνδεδεμένος Metalaxe

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2808
  • www.jimnyclub.com
Απ: ΣΤΟΧΟΣ Η ΑΝΕΣΗ Κ ΚΡΑΤΗΜΑ ΣΤΟ ΧΩΜΑ!!
« Απάντηση #5 στις: Απρίλιος 29, 2009, 14:36 »
Κι εγώ ψηφίζω ΟΜΕ για τη δουλειά που το θέλεις...
B.R.A.T. President
www.brat.gr

Αποσυνδεδεμένος minoas1212

  • Jimny
  • Μηνύματα: 186
Απ: ΣΤΟΧΟΣ Η ΑΝΕΣΗ Κ ΚΡΑΤΗΜΑ ΣΤΟ ΧΩΜΑ!!
« Απάντηση #6 στις: Απρίλιος 29, 2009, 15:04 »
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΤΟΝ HOT BITS ΚΑΙ ΣΑΝ ΤΙΜΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΛΙΓΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΑΓΝΩΣΤΗ ( δηκαδη δεν την εχω ποτε δουλεψη και ποτε οδηγηση) ΑΚΟΥΩ ΑΠΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ !!!!
ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΜΠΙΚΙΚΙΝΙΑ
 ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΟΣΑ  ΠΑΩ Κ ΦΤΙΑΧΝΩ ΜΙΑ  BILSTAIN ΜΕ ΤΡΕΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ!!! a105 ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ, ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗΝ ΘΕΛΩ , ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ!!!!!!!!  ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΝΗ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΟΣΚΑΡ!!!!!!! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ (παντα για την ταποινη μου γνωμη)  ΤΟ JIMNY ΜΟΥ ΤΟΣΟ  ΧΡΗΜΑ .
ΟΠΟΤΕ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΗ ΘΑ ΒΑΛΩ ΠΡΩΤΑ ΜΟΝΟ ΕΛΑΤΗΡΙΑ 0ME+4 ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ
ΘΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ !!!!!!!  j12ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΟΥ ΒΑΛΩ Κ ΤΑ ΑΜΟΡΤΗΣΕΡ!!!!!!!ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ!!!!!! roc2

Αποσυνδεδεμένος eldar

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 452
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΣΤΟΧΟΣ Η ΑΝΕΣΗ Κ ΚΡΑΤΗΜΑ ΣΤΟ ΧΩΜΑ!!
« Απάντηση #7 στις: Απρίλιος 29, 2009, 22:57 »
Καλύτερα βαλτα μαζι.
Τα ελατηρια θελουν καποια χιλιομετρα για να κατσουν.

Εγω εβαλα το σετ το Φεβρουάριο.
Ειμαι πολυ ευχαριστημένος.

Αποσυνδεδεμένος minoas1212

  • Jimny
  • Μηνύματα: 186
Απ: ΣΤΟΧΟΣ Η ΑΝΕΣΗ Κ ΚΡΑΤΗΜΑ ΣΤΟ ΧΩΜΑ!!
« Απάντηση #8 στις: Απρίλιος 30, 2009, 02:00 »
Φιλε eldar σε ευχαριστω πολυ κ μαλλον για εκει προσανατολιζομε!!!!!!!