Αποστολέας Θέμα: Ευβοιώτικη εξερεύνηση με δυναμική παρέα !!  (Αναγνώστηκε 9223 φορές)

0 μέλη και 22 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος camelg4

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1538
    • TZAKIA
Απ: Ευβοιώτικη εξερεύνηση με δυναμική παρέα !!
« Απάντηση #30 στις: Φεβρουάριος 05, 2009, 09:06 »
ΥΓ: Να κάνω μια ερώτηση? Γιατί όμως κατόπιν εορτής? Δικαίωμα σας δεν λέω, αλλά...την έχω την απορία....
Ανάτρεξε σε παλαιότερα ποστ και αν δε καταλάβεις, πάρε με τηλέφωνο να σου εξηγήσω  ;D
Και δύο και τρεις ερωτήσεις και για όσες έχεις απορίες.
Δεν είναι όλες οι εκδρομές (όπως και λοιπές δραστηριότητες*)  γενικής συμμετοχής, υπάρχουν και προσωπικές επαφές από τα μέλη του φόρουμ.
Με καλύψατε πλήρως!!!!
Εύχομαι και η επόμενη βόλτα σας να είναι το ίδιο όμορφη!!!!!
ΥΓ: Βλέποντας τις φώτο, σαν να μύρισε καθαρός αέρας!!!!!!!
Οι photos δεν κάνουν κακό!!!! Σας λέω μύρισε το γραφείο πουρνάρι!!!!!!!
Παίδες νομίζω πως εγώ την έχω πιο μεγάλη  ha ha ha ha

Αν νομίζεις ότι λόγω εγραφής μας στο φόρουμ, συνεπάγεται αυτόματα ότι έχουμε κοινά ενδιαφέροντα και κοινό τρόπο επικοινωνίας, κάνεις λάθος.
Αν νομίζεις ότι λόγω εγραφής μας στο φόρουμ, θα πρέπει όταν πάω εκδρομή να διασκεδάσω, να ακούω αντίστοιχους διαλόγους, πάλι κάνεις λάθος.
Αν νομίζεις ότι είμαι υποχρεωμένος να γράφω πόστ, όταν θεωρείς εσύ κατάλληλο χρόνο ή θέμα, συνεχίζεις να κάνεις λάθος.

Θα σε συμβούλευα, με τόσο ευαίσθητη και μεγάλη μύτη, να αποφεύγεις να την χώνεις παντού.


μια συμβουλη και για μενα θειο!! lol lol lol



www.tsernikoudis.gr

Αιρεύονται γάρ έν αντί απάντων οι άριστοι, κλέος αέναον θνητών οι δε πολλοί κεκόρηνται όκωσπερ κτήνεα.

Αποσυνδεδεμένος camelg4

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1538
    • TZAKIA
Απ: Ευβοιώτικη εξερεύνηση με δυναμική παρέα !!
« Απάντηση #31 στις: Φεβρουάριος 05, 2009, 09:07 »
κρανα πως αφηνεις τον ρουσσο μονο του ρε με τετοιες παρεες ? lol lol lol
www.tsernikoudis.gr

Αιρεύονται γάρ έν αντί απάντων οι άριστοι, κλέος αέναον θνητών οι δε πολλοί κεκόρηνται όκωσπερ κτήνεα.

Αποσυνδεδεμένος tsoula

  • Jimny
  • Μηνύματα: 424
  • Φύλο: Γυναίκα
  • "ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΡΩΜΑΙΟΙ"
Απ: Ευβοιώτικη εξερεύνηση με δυναμική παρέα !!
« Απάντηση #32 στις: Φεβρουάριος 05, 2009, 09:08 »
ΥΓ: Να κάνω μια ερώτηση? Γιατί όμως κατόπιν εορτής? Δικαίωμα σας δεν λέω, αλλά...την έχω την απορία....
Ανάτρεξε σε παλαιότερα ποστ και αν δε καταλάβεις, πάρε με τηλέφωνο να σου εξηγήσω  ;D
Και δύο και τρεις ερωτήσεις και για όσες έχεις απορίες.
Δεν είναι όλες οι εκδρομές (όπως και λοιπές δραστηριότητες*)  γενικής συμμετοχής, υπάρχουν και προσωπικές επαφές από τα μέλη του φόρουμ.
Με καλύψατε πλήρως!!!!
Εύχομαι και η επόμενη βόλτα σας να είναι το ίδιο όμορφη!!!!!
ΥΓ: Βλέποντας τις φώτο, σαν να μύρισε καθαρός αέρας!!!!!!!
Οι photos δεν κάνουν κακό!!!! Σας λέω μύρισε το γραφείο πουρνάρι!!!!!!!
Παίδες νομίζω πως εγώ την έχω πιο μεγάλη  ha ha ha ha

Αν νομίζεις ότι λόγω εγραφής μας στο φόρουμ, συνεπάγεται αυτόματα ότι έχουμε κοινά ενδιαφέροντα και κοινό τρόπο επικοινωνίας, κάνεις λάθος.
Αν νομίζεις ότι λόγω εγραφής μας στο φόρουμ, θα πρέπει όταν πάω εκδρομή να διασκεδάσω, να ακούω αντίστοιχους διαλόγους, πάλι κάνεις λάθος.
Αν νομίζεις ότι είμαι υποχρεωμένος να γράφω πόστ, όταν θεωρείς εσύ κατάλληλο χρόνο ή θέμα, συνεχίζεις να κάνεις λάθος.

Θα σε συμβούλευα, με τόσο ευαίσθητη και μεγάλη μύτη, να αποφεύγεις να την χώνεις παντού.


μια συμβουλη και για μενα θειο!! lol lol lol




Εσύ είσαι αυτοδίδακτος...ταλέντο

δεν εχεις ανάγκη συμβουλές....
"ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΡΩΜΑΙΟΙ"

Αποσυνδεδεμένος tsoula

  • Jimny
  • Μηνύματα: 424
  • Φύλο: Γυναίκα
  • "ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΡΩΜΑΙΟΙ"
Απ: Ευβοιώτικη εξερεύνηση με δυναμική παρέα !!
« Απάντηση #33 στις: Φεβρουάριος 05, 2009, 09:31 »
ΥΓ: Να κάνω μια ερώτηση? Γιατί όμως κατόπιν εορτής? Δικαίωμα σας δεν λέω, αλλά...την έχω την απορία....
Ανάτρεξε σε παλαιότερα ποστ και αν δε καταλάβεις, πάρε με τηλέφωνο να σου εξηγήσω  ;D
Και δύο και τρεις ερωτήσεις και για όσες έχεις απορίες.
Δεν είναι όλες οι εκδρομές (όπως και λοιπές δραστηριότητες*)  γενικής συμμετοχής, υπάρχουν και προσωπικές επαφές από τα μέλη του φόρουμ.
Με καλύψατε πλήρως!!!!
Εύχομαι και η επόμενη βόλτα σας να είναι το ίδιο όμορφη!!!!!
ΥΓ: Βλέποντας τις φώτο, σαν να μύρισε καθαρός αέρας!!!!!!!
Οι photos δεν κάνουν κακό!!!! Σας λέω μύρισε το γραφείο πουρνάρι!!!!!!!
Παίδες νομίζω πως εγώ την έχω πιο μεγάλη  ha ha ha ha

Αν νομίζεις ότι λόγω εγραφής μας στο φόρουμ, συνεπάγεται αυτόματα ότι έχουμε κοινά ενδιαφέροντα και κοινό τρόπο επικοινωνίας, κάνεις λάθος.
Αν νομίζεις ότι λόγω εγραφής μας στο φόρουμ, θα πρέπει όταν πάω εκδρομή να διασκεδάσω, να ακούω αντίστοιχους διαλόγους, πάλι κάνεις λάθος.
Αν νομίζεις ότι είμαι υποχρεωμένος να γράφω πόστ, όταν θεωρείς εσύ κατάλληλο χρόνο ή θέμα, συνεχίζεις να κάνεις λάθος.

Θα σε συμβούλευα, με τόσο ευαίσθητη και μεγάλη μύτη, να αποφεύγεις να την χώνεις παντού.

Επειδή για να απαντάς έτσι κάτι σε πείραξε από τα λεγόμενα μου και εγώ δεν μπορώ να το βρω... Οπότε διάβασε λίγο πιο προσεχτικά και μετά κρίνε μόνος σου...

Κάνω την πρώτη ερώτηση, μου απαντά ο Χάρης, μου απαντάς και εσύ και μάλιστα με μια μεγάλη αίσθηση χιούμορ... Σας λέω οκ παίδες κατανοητό, και σας εύχομαι πάντα τέτοια...Ξεκινάει μια (για μένα άσχημη) ανταλλαγή απόψεων από άλλα μέλη, και ξαναγράφω για τις φώτο για να αλαφρύνω το κλίμα...Συνεχίζουν όμως, και γράφω το πιο καυστικό σχόλιο, για τον ίδιο λόγο... Εσύ γιατί απαντάς έτσι σε μένα??????????


Αν και κανονικά δεν υπάρχει κάνενας απολύτος λόγος να απολογούμαστε σε κανέναν.

Δέν απάντησα σε εσένα Verse αλλα στο ποστ της Ζοζεφίνας που αναφεροτάν στην ανταλαγή φωτογραφιών και εντυπώσεων....
Είναι αλήθεια οτι είσαι αρκετά συγκαταβάτικος και θετικός
Επίσης όμως ειναι αλήθεια οτι αυτή η ιστορια τραβάει πολύ καιρό....
εχούν γραφτεί αμέτρητα ποστ και εχουν υποθεί αλλά τόσα προφόρικα....
θα επισημάνω από όλα αφυτο μόνο ένα θέμα το οποίο θεορώ οτι είναι και το ποιο συμάντικο...μετα από αυτό δεν θα ξαναμιλήσω για αντοιστιχο θέμα και επειδή θεορώ οτι εχω εναν εξύπνο συνομιλητη απεναντι μου να καταλαβει τί του λέω.
Παράδειγμα η συγκεκριμένη εκδρομή...από την όψη της διαδρομής στο χάρτη και μόνο και από το γεγονός οτι σε πολλά σημεια δεν υπηρχε καν δρόμος και τον ανοιξαμε εμεις.
Αρά ήταν μια δύσκολη  εκδρομή με πολλές απαιτήσεις, παρα πολλές απαιτήσεις...
ενα αυτοκινήτο μαμα ή ενα μισοφτιαγμενο...θα είχε αφήσει τα κοκαλάκια του την πρώτη μέρα....
Για ποιο λόγο λοιπόν να συμμετασχεί στην εκδρομή κάποιο αυτοκίνητο σε καταστση μαμα...???????
Για ποιο λόγο ένας εντελος άπειρος οδηγος ο οποίος δεν εχει μέσα στο αυτοκίνητο τα βασικά....τα απολύτος βασικά να βάλει σε κίνδυνο την περιουσία του και μάλιστα με δική μας ευθήνη στη τελικη γιατι τον καλέσαμε....
Τελος η εκδρομή κατέληξε σε δύο πολύ δυσκολα κομματια...πολύ δυσκολα...εκει δεν θέλεις μόνο τεχνικά καταρτησμένους οδηγούς...αλλά και ανθρωπούς που μιλάς την ίδια γλώσσα και συνενοήσε με ματια οχι λόγια...έπρεπε να είμαστε ήρεμοι χωρις φωνες διαφωνιές και χαζολογήματα...ειχαμ 2.5 τονους κρεμασμενους σε εναν εργάτη....
Αυτοι για εμένα ειναι οι κύριοι λογοί που επιλέγω σε ποιες εκδρομές θα παω και ποιους θα καλέσω...
Αν διαφωνεις ειναι δικαιωμά σου...οπως είναι και δικο μου δικαίωμα να κοιμαμέ το βράδυ χωρίς τύψεις οτι πήρα στο λαιμό μου κάποιον!!!
Ολά τα παραπάνω δεν σημαίνουν οτι σε μία ποιο βάτη εκδρομή δεν θα περασούμε ολοί καλα....ή οτι δεν μπορουμε να κάνουμε παρέα....
όμως επιτέλους ας μπει ενα τέλος στος ΕΣΕΙΣ & ΕΜΕΙΣ δεν είναι έτσι...

"ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΡΩΜΑΙΟΙ"

Αποσυνδεδεμένος verse

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1657
  • Φύλο: Άντρας
    • Web Applications & Information Systems
Απ: Ευβοιώτικη εξερεύνηση με δυναμική παρέα !!
« Απάντηση #34 στις: Φεβρουάριος 05, 2009, 10:14 »
Βρες ένα post δικό μου που να κρίνω κάποια διαδρομή ή να αναφέρομαι με "εσείς" και "εμείς" ή γενικότερα να μην κρατάω μια στάση ουδέτερη πάνω σε αυτό το θέμα...

Η δική σου θέση κατανοητή και από τα προηγούμενα posts... Τα δικά μου καυστικο - χιουμοριστικά σχόλια ήταν ακριβώς επειδή το έχουμε ξαναδεί όλοι μας το έργο με τα ανεπάλληλα posts...


¶λλωστε στον russo απευθυνόταν το post μου, από τον οποίο περιμένω και την απάντηση...


fanis
www.b2bweb.gr - Web Applications & Information Systems

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ευβοιώτικη εξερεύνηση με δυναμική παρέα !!
« Απάντηση #35 στις: Φεβρουάριος 05, 2009, 10:42 »
Απ' ότι κατάλαβα παίζει η φάση : Το λέω στο σκύλο μου για να το ακούει η ουρά του.    j12 j12 j12 87 87

Προτείνω να κοπεί η περαιτέρω συζήτηση, εκτός αν έχει να κάνει με την εκδρομή.

Φάνη, μάλλον σε παρεξήγησαν, αλλά δε πειράζει. Δε θα σε δείρει και κανείς....  a105 a105 a105


Αποσυνδεδεμένος verse

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1657
  • Φύλο: Άντρας
    • Web Applications & Information Systems
Απ: Ευβοιώτικη εξερεύνηση με δυναμική παρέα !!
« Απάντηση #36 στις: Φεβρουάριος 05, 2009, 10:46 »
Χάρη το ότι δεν θα με δείρει κανείς είναι το μόνο σίγουρο  lol lol lol lol lol

Αν κάνουμε και αυτό το "μάλλον" που είπες σε "σίγουρα" θα είναι ακόμα καλύτερα...

Σε κάθε περίπτωση  >196<
fanis
www.b2bweb.gr - Web Applications & Information Systems

Αποσυνδεδεμένος tsoula

  • Jimny
  • Μηνύματα: 424
  • Φύλο: Γυναίκα
  • "ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΡΩΜΑΙΟΙ"
Απ: Ευβοιώτικη εξερεύνηση με δυναμική παρέα !!
« Απάντηση #37 στις: Φεβρουάριος 05, 2009, 11:49 »
Βρες ένα post δικό μου που να κρίνω κάποια διαδρομή ή να αναφέρομαι με "εσείς" και "εμείς" ή γενικότερα να μην κρατάω μια στάση ουδέτερη πάνω σε αυτό το θέμα...

Η δική σου θέση κατανοητή και από τα προηγούμενα posts... Τα δικά μου καυστικο - χιουμοριστικά σχόλια ήταν ακριβώς επειδή το έχουμε ξαναδεί όλοι μας το έργο με τα ανεπάλληλα posts...


¶λλωστε στον russo απευθυνόταν το post μου, από τον οποίο περιμένω και την απάντηση...




Από όσο μπορώ λοιπόν να καταλάβω δεν υπάρχει άλλο θέμα...λέμε τα ίδια πράγματα με άλλα λόγια...¶ρα καταλαβαινόμαστε... cl
Απόδεχομαι τα λουλούδια...(αν και δεν πήγαιναν για μένα...αλλά ζήλεψα ha)
 >196< >196< ανταποδίδω!!!

"ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΡΩΜΑΙΟΙ"

Αποσυνδεδεμένος γιάννης

  • Jimny
  • Μηνύματα: 267
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ευβοιώτικη εξερεύνηση με δυναμική παρέα !!
« Απάντηση #38 στις: Φεβρουάριος 05, 2009, 13:32 »
Παιδιά πολύ ωραία η εκδρομή σας και γενικά όλες οι βόλτες που έχει συμμετέχει ή έχει γράψει ο russo και μπράβο σας.
Έτυχε να διαβάσω όλα αυτά τα ποστ μπάς και δω περισσότερες φωτογραφίες απο την βόλτα σας και διάβασα όλα αυτά τα περίεργα ποστ!
Πιστεύω οτι αν του λέγατε του ανθρώπου (verse) απο την αρχή οτι είσαστε μια παρέα που ασχολείστε με το off road και έχετε μια αλφα εμπειρία πάνω σε αυτό, και οτι μερικές εκδρομές τις φτιάχνετε μόνοι σας επειδή το γουστάρετε και βγάζετε δύσκολες και μερικές φορές επικύνδυνες διαδρομές και οτι για αυτο τον λόγο δεν το ανακοινώνετε στο forum, θα το καταλάβαινε αμέσως.
Μέχρι και εγώ που δεν τον ξέρω κατάλαβα οτι δεν είχε ούτε ίχνος ειρωνίας και θαύμασε τα μέρη τα οποία πήγατε.
Το μόνο λάθος τραγικό που έκανε ήταν οτι εξέφρασε την απορία του στο γεγονός οτι δεν αναφέρετε ποτέ τις εκδρομες που πάτε απο πριν.

Σημειοτέον οτι δεν το ξέρω καν τον verse παρα μόνο τον russo.
Μεγια σας με χαρά σας να κάνετε οτι θέλετε. Εγώ μαζί σας είμαι και αυτά που είπε η tsoula είναι απόλυτα σωστά περι ευθυνών. Το ζώ συνέχεια αυτό γιατί το ίδιο πρόβλημα έχουμε και στην λέσχη μας οταν γράφουμε διαδρομές.

Αποσυνδεδεμένος verse

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1657
  • Φύλο: Άντρας
    • Web Applications & Information Systems
Απ: Ευβοιώτικη εξερεύνηση με δυναμική παρέα !!
« Απάντηση #39 στις: Φεβρουάριος 05, 2009, 13:38 »
Μα Γιάννη το είπε έμμεσα ο Χάρης από το πρώτο κιόλας post μετά την απορία μου... Γι'αυτό και δεν έχω καταλάβει την δεύτερη αντίδραση του russo...γιατί η πρώτη ήταν μια χαρά και με μεγάλη δόση humor και αυτοσαρκασμού...

fanis
www.b2bweb.gr - Web Applications & Information Systems

Αποσυνδεδεμένος J-Land

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1243
  • Φύλο: Άντρας
  • “ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ” www.escaper.gr
    • www.escaper.gr
Απ: Ευβοιώτικη εξερεύνηση με δυναμική παρέα !!
« Απάντηση #40 στις: Φεβρουάριος 05, 2009, 13:54 »
Καλημέρα  η καλύτερα καλησπέρα 

εγώ μετά από όλα αυτά γιατί εξακολουθώ να θέλω το σεμεδάκι του Ρούσσου
“ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ”
www.escaper.gr

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ευβοιώτικη εξερεύνηση με δυναμική παρέα !!
« Απάντηση #41 στις: Φεβρουάριος 05, 2009, 14:20 »
Καλημέρα  η καλύτερα καλησπέρα 

εγώ μετά από όλα αυτά γιατί εξακολουθώ να θέλω το σεμεδάκι του Ρούσσου


Εσύ τι θες τώρα? Αφού βγάλαμε το τέρας από κει μέσα, μη μιλάς καθόλου.

Αποσυνδεδεμένος panosxalkida

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 494
Απ: Ευβοιώτικη εξερεύνηση με δυναμική παρέα !!
« Απάντηση #42 στις: Φεβρουάριος 05, 2009, 15:43 »
Για δες το σημειο που ανεβηκαμε russo  με τους εργατες για το pajero που επιχειρησε να ανεβει απευθειας και τουμπαρε περσι
http://www.youtube.com/results?search_type=&search_query=extreme+toumpa+pajero&aq=f

Αποσυνδεδεμένος panosxalkida

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 494

Αποσυνδεδεμένος tsoula

  • Jimny
  • Μηνύματα: 424
  • Φύλο: Γυναίκα
  • "ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΡΩΜΑΙΟΙ"
Απ: Ευβοιώτικη εξερεύνηση με δυναμική παρέα !!
« Απάντηση #44 στις: Φεβρουάριος 05, 2009, 15:51 »
http://www.youtube.com/watch?v=W0fZRfk3kZ4

ευτηχώς που το βλέπουμε τώρα και όχι πρίν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΡΩΜΑΙΟΙ"