Αποστολέας Θέμα: Βοηθητικό απο Samurai  (Αναγνώστηκε 1662 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος γιάννης

  • Jimny
  • Μηνύματα: 267
  • Φύλο: Άντρας
Βοηθητικό απο Samurai
« στις: Δεκέμβριος 05, 2008, 17:06 »
Όπως λέει και ο τίτλος ψάχνω βοηθητικό απο Samurai σε καλή κατάσταση και αν βρεθούν και κεντρικοί καλοδεχούμενοι!
Όπως γνωρίζει ή έχει κάτι υπόψιν του ας με ενημερώσει.
Ευχαριστώ πολύ!

Αποσυνδεδεμένος wolf

  • Jimny
  • Μηνύματα: 441
Απ: Βοηθητικό απο Samurai
« Απάντηση #1 στις: Δεκέμβριος 05, 2008, 17:20 »
Μη διαπληκτίζεσαι με έναν ηλίθιο. Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει στο τέλος λόγω εμπειρίας

Αποσυνδεδεμένος panosd

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 695
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Βοηθητικό απο Samurai
« Απάντηση #2 στις: Δεκέμβριος 06, 2008, 04:58 »
Πες πιο μοντελο θελεις κ ποιους αξονες να ρωτησω για τιμη.

Ο <<γαμπρος>> μου εχει μια αποθηκη γεματη με ανταλλακτικα απο σαμ.

πιστευω να κανουμε δουλεια.
Το βαζω στα τεσσερα (4χ4) και αργα (LOW) για να μην κολλαω πουθενα.

Αποσυνδεδεμένος LEYTERIS-RENA

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 241
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Βοηθητικό απο Samurai
« Απάντηση #3 στις: Δεκέμβριος 07, 2008, 21:44 »
Όπως λέει και ο τίτλος ψάχνω βοηθητικό απο Samurai σε καλή κατάσταση και αν βρεθούν και κεντρικοί καλοδεχούμενοι!
Όπως γνωρίζει ή έχει κάτι υπόψιν του ας με ενημερώσει.
Ευχαριστώ πολύ!
                                                                                                                                                     Γιαννη εχω βοηθητικο και  κεντρικους αν ενδιαφερεσαι στειλε πμ ,αλλα δεν εχω custum βασεις βοηθητικου
ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΧΙΟΣ SUZUKI JIMNY http://shropshire-suzuki.co.uk/forum/index.php?sid=408a565938744e619d03613f425acee0PROJECT                                                                                    [IMG]http://i307.photobucket.com/albums/nn286/renaleft

Αποσυνδεδεμένος wolf

  • Jimny
  • Μηνύματα: 441
Απ: Βοηθητικό απο Samurai
« Απάντηση #4 στις: Δεκέμβριος 08, 2008, 15:36 »
Όπως λέει και ο τίτλος ψάχνω βοηθητικό απο Samurai σε καλή κατάσταση και αν βρεθούν και κεντρικοί καλοδεχούμενοι!
Όπως γνωρίζει ή έχει κάτι υπόψιν του ας με ενημερώσει.
Ευχαριστώ πολύ!
                                                                                                                                                     Γιαννη εχω βοηθητικο και  κεντρικους αν ενδιαφερεσαι στειλε πμ ,αλλα δεν εχω custum βασεις βοηθητικου


πολλυ ευκολα και φτηνα....οποιος θελει μου λεει.....υπαρχουν 3-4 βασεις ετοιμες προς 80 ευρο η μια..... ;)
Μη διαπληκτίζεσαι με έναν ηλίθιο. Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει στο τέλος λόγω εμπειρίας