Αποστολέας Θέμα: δουλειά δεν έχουμε... ΛΑΣΠΟΜΑΧΙΑ Κυριακή - 7/12/08 στη Θήβα  (Αναγνώστηκε 6400 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ZIZIKA

  • Jimny
  • Μηνύματα: 403
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: δουλειά δεν έχουμε... ΛΑΣΠΟΜΑΧΙΑ Κυριακή - 7/12/08 στη Θήβα
« Απάντηση #60 στις: Δεκέμβριος 02, 2008, 22:34 »

που το ακουσες αυτο εσυ κοπελα μου ; τη καθε βολτα την καθοριζει αυτος που την οργανωνει .
Αν δεν υπαρχουν πλεον τα ατομα που εκαναν εκδρομες για να ερθουν ολοι αυτο ειναι αλλο θεμα...
αρχικα, το "κοπέλα μου" μην το ξανακούσω... _16135>
και όσο για το που το άκουσα, ξέρω πολύ καλά ποιοί δημιούργησαν αυτή την παρέα, πως στήθηκε το forum και με ποιά λογική...


αυτο που ειπα εγω , να το πω κ διαφορετικα για αυτους που δεν καταλαβαινουν , ειναι πως αν θελετε δε σας εμποδιζει κανεις να κανετε βολτα κ να οργανωθει εδω αλλα αφου θεωρειτε πως αυτες οι βολτες ειναι για barbarians μαλλον δεν εχετε ιδεα τι θα πει αυτο. Ετσι λοιπον προτεινα συμφωνα με τα νεα δεδομενα αντιληψης της παρεας να μπαινουν οι βολτες που βαζουν καποια ατομα (γιατι δεν πανε συνηθως σε πολυ χαλαρες καταστασεις) στο χωρο των  barbarians.

κοιτα λιγο στο gallery να δεις πως ειναι μια βολτα για barbarians αν και τα πιο καλα δεν θα τα βρεις εκει ...

Για μενα μια τετοια βολτα σημαινει πως οι πιθανοτητα να γυρισεις με ζημια ειναι σχεδον σιγουρη αν αυτο σου λεει κατι.

Η βολτα που προτεινε ο φιλος μας ο Χαρης δεν ειναι τετοια . Απλα σκεψου αν καποιος που βαζει μια εκδρομη ειναι υποχρεωμενος καθε 50μ να σε τραβαει γιατι εσυ δεν εχεις λαστιχα , ενω το εχει πει πως χρειαζονται , το ποσο καλα θα περασει. ;)   
Προφανώς κανείς δεν μπορεί να απαγορέψει σε κανέναν να κανονίσει...Το θέμα ακριβώς εκεί είναι.. να μην είσαι παρτάκιας να σκέφτεσαι και τους άλλους... Γι'αυτό γίνεται όλη η ιστορία ...Πολύ καλά ξέρω τι πάει να πεί βαρβάτο off και άνετα μπορούσα να κάνω την πάπια να πάρω το υπερτούμπανο και να κωλοχαίρομαι αλλά θέλω να περνάμε όλοι καλά και όχι να νιώθουν καρμίριδες οι υπόλοιποι....Αυτό βέβαια αφορά την ευαισθησία που (ΔΕΝ) έχει ο καθένας...Και δε δέχομαι να μου το παίζει κανείς δάσκαλος γιατί τη μαγκιά που κουβαλάω και αυτά που έχω κάνει ούτε στα όνειρα τους δεν τα τολμούν...Και λίγα στις bodybuildαρούδες ε? >tin_patises<  lol
www.braters.gr
ΠΑΡΚΑΡΕ ΚΑΙ ΞΕΚΑΒΑΛΑ ΜΗ ΣΕ ΓΡΑΨΟΥΝΕ ΡΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος ZIZIKA

  • Jimny
  • Μηνύματα: 403
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: δουλειά δεν έχουμε... ΛΑΣΠΟΜΑΧΙΑ Κυριακή - 7/12/08 στη Θήβα
« Απάντηση #61 στις: Δεκέμβριος 02, 2008, 22:48 »
η καποιοι εδω μεσα την εχουν μεγαλη

πρόταση χωρίς υποκείμενο, ρήμα, αντικείμενο δεν γίνεται.Σου λείπει το αντικείμενο.ποια έχουν μεγάλη?? ha ha ha ha ha

τα θελει και σενα ο κ*λ0ς σου.....ρε τι διαολο πινετε ??????

σε εχει βαλει σε στραβο δρομο με πολλες ανυφορικες φουρκετες η zizika.....διωχτην....μακρια της....












 lol lol lol lol lol lol lol lol lol

Κοίτα μη σε πετύχω σε καμιά φουρκέτα με τη μηχανή σου...χαχαχαχα! τελικά μάλλον μηχανούλα έπρεπε να 'χα πάρει φίλε μου...άλλη φάση...δεν φαγώνονται μεταξύ τους... ;)
www.braters.gr
ΠΑΡΚΑΡΕ ΚΑΙ ΞΕΚΑΒΑΛΑ ΜΗ ΣΕ ΓΡΑΨΟΥΝΕ ΡΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος wolf

  • Jimny
  • Μηνύματα: 441
Απ: δουλειά δεν έχουμε... ΛΑΣΠΟΜΑΧΙΑ Κυριακή - 7/12/08 στη Θήβα
« Απάντηση #62 στις: Δεκέμβριος 02, 2008, 22:49 »
σιγα τι θα μου κανεις.......





 ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha
Μη διαπληκτίζεσαι με έναν ηλίθιο. Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει στο τέλος λόγω εμπειρίας

Αποσυνδεδεμένος ZIZIKA

  • Jimny
  • Μηνύματα: 403
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: δουλειά δεν έχουμε... ΛΑΣΠΟΜΑΧΙΑ Κυριακή - 7/12/08 στη Θήβα
« Απάντηση #63 στις: Δεκέμβριος 02, 2008, 22:53 »
όλο και κάτι θα βρώ... :-* :-* :-* lol >101132<
www.braters.gr
ΠΑΡΚΑΡΕ ΚΑΙ ΞΕΚΑΒΑΛΑ ΜΗ ΣΕ ΓΡΑΨΟΥΝΕ ΡΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος baba

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 547
  • Φύλο: Άντρας
  • "quis custodiet ipsos custodes ?
    • http://brat.gr
Απ: δουλειά δεν έχουμε... ΛΑΣΠΟΜΑΧΙΑ Κυριακή - 7/12/08 στη Θήβα
« Απάντηση #64 στις: Δεκέμβριος 03, 2008, 01:24 »
... διάβασα με αρκετή προσοχή ότι γράφτηκε έως τώρα και σε συνάρτηση με πολλά άλλα σκόρπια σχόλια που κατά κατά  καιρούς έχουν γραφτεί αναφορικά με συμπεριφορές , απόψεις αλλά και την στάση διαφόρων ανθρώπων, γνωστών ή αγνώστων σε εμένα, μέσα στον χώρο αυτό, αποφάσισα να ... μας γράψω μια - δύο σκέψεις μου ...

... θεωρώ υποχρέωση μου να τονίσω ότι δεν αναφέρομαι επι προσωπικού σε κανένα ξεχωριστά αλλά σε ... όλους μας γενικώτερα ...

... κυρίες και κύριοι πρόεδροι και αγαπητά μου παιδιά ...  lol lol lol


... ο κάθε ένας από εμάς, ώς άνθρωπος    87, έχει δικαίωμα και   υποχρέωση απέναντι στον εαυτόν του ... να έχει, να εκφράζει και να υπερασπίζεται τις ιδέες/απόψεις του ... και αυτό ανάμμεσα σε άλλα ... λέγεται ... ελευθερία.
... ως πολιτισμένος άνθρωπος τώρα , έχει δικαίωμα και υποχρέωση απέναντι στον εαυτό του να εκφράζει τις απόψεις του , όπως  αυτός θεωρεί ότι θα αποδώσει καλλήτερα  τις σκέψεις του αλλά αυτόματα αναγνωρίζοντας το ίδιο δικαίωμα και στους συνανθρώπους του ... και αυτό ανάμμεσα σε άλλα  ... λέγεται ... δικαιοσύνη.
... ως πολιτισμένος άνθρωπος τώρα ωφείλει να εκφράζεται με τέτοιο τρόπο ώστε οι συνανθρωποί του να μήν προσβάλλονται, όχι από υπερευαισθησία αλλά λόγω του περιεχομένου ή/και του τρόπου εκφοράς της όποιας άποψης ... ( δεν κάνουμε στον άλλο ότι δεν θέλουμε να μας κάνουν ) ... και αυτό ανάμμεσα σε άλλα ... λέγεται ... ευγένεια.
... ώς ευγενής άνθρωπος, τώρα αποφεύγει να ασχολείται με τους άλλους ... και αυτό ανάμμεσα σε άλλα  ... λέγεται ... διακριτικότητα.


... σε ένα χώρο σαν αυτόν, αλλά και γενικώτερα σε όλους τους αντίστοιχους ... κάθε ένας από εμάς ωφείλει , κατά την ταπεινή μου άποψή,  να  να είναι "ελεύθερος", "δίκαιος", "ευγενής" και "διακριτικός"   

 κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να είναι ο "τρις" νικητής του camel trophy για να έχει τετρακίνητο ...
 κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να γνωρίζει τα πάντα για να είναι εδώ μέσα ... ποιός τα γνωρίζει άλλωστε; ...
 κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να έχει αμάξι " τούμπανο " για να πάει βόλτα ...
 κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να γράψει για βόλτα ...
 κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να πάει βόλτα ...
 κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να κάνει παρέα με τον άλλον εάν δεν θέλει ...
 κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να   περιμένει τον άλλον να ή να τον ξεκολλήσει από το χαντάκι που έπεσε επειδή βγήκε στο βουνό καταχείμωνο με 255/ 50/ 15 ...
 κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να δείξει σε κανέναν τίποτα ...

 κανείς δεν χρειάζεται να αποδείξει σε κανένα τίποτα ... απλά

 κανείς δεν είναι υποχρεωμένος για τίποτα αλλό εκτός από το να είναι "ελεύθερος", "δίκαιος", "ευγενής" και "διακριτικός".

... τα υπόλοιπα, με κύρια και βασική προυπόθεση την ασφάλεια όλων μας εκεί έξω , ... είναι στη διακριτική ευχέρεια του καθενός από εμάς , στην καλωσύνη του, την αλληλεγγύη , το καθήκον, την υπευθυνότητα, τον σεβασμό, την ομοψυχία, την παρέα, την πλάκα όπως τα αντιλαμβάνεται ο καθένας μας ...  όπου σε πάρα πολλές οριακές κατά καιρούς περιπτώσεις δοκιμάζονται και ή γίνονται δυνατοί δεσμοί ή απλά ...

... οι περισσότεροι άν όχι όλοι εδώ μέσα , ο καθένας στο μέτρο που θέλει , έχουμε   δώσει δείγματα " του τι καπνό φουμάρουμε " ... και εδώ και αλλού ...

... δυστυχώς ή ευτυχώς, δεν έχουμε όλοι τις ίδιες ικανότητες/δυνατότητες και αυτό είναι μια αλήθεια που θα πρέπει να την έχει ο καθένας μας  καλά στο μυαλό του ώστε να μπορεί να κάνει αυτή την "συγκατοίκηση" πιό ευχάριστη και αποδοτική για όλους μας,

... άλλωστε γι' αυτό είμαστε εδώ ... για να περάσουμε πιό καλά  από ... κάπου αλλού

... στο χωριό μου λένε " τους φίλους σου τους διαλέγεις τους συγγενείς πάλι όχι " ... και είμαστε εδώ ή δεν είμαστε  επειδή το επιλέγουμε , δεν είμαστε σόι μεταξύ μας , πως το λένε ...   >ang021<

... άν δεν περνάμε καλά ... και είμαστε ακόμη εδώ γύρω ...  >7911< >7911< >7911<

... αυτό είναι περιστατικό ... που το χειρίζεται άλλη ειδικότητα γιατρέ μου  >8360<



... φιλικά ...





 
... γιάννης παπασταματίου ...




... για τους φίλους μου ... νάναι καλά όπου κι' άν είναι ...  ;)


... όπως αυτοί θέλουν ...   lol lol lol lol lol lol lol lol lol



... τι με έπιασε βραδιάτικα ;;;;;  lol lol lol lol lol ...
brat c.o.b
"Chairman of the ... Bored"


γιάννης παπασταματίου ... κατά κόσμο ... baba ...
... ένας από τους ... άλλους

Αποσυνδεδεμένος jimnyjump

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 258
Απ: δουλειά δεν έχουμε... ΛΑΣΠΟΜΑΧΙΑ Κυριακή - 7/12/08 στη Θήβα
« Απάντηση #65 στις: Δεκέμβριος 03, 2008, 02:34 »
Αντε για ύπνο μπαμπα
me gusta la montana...

Αποσυνδεδεμένος baba

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 547
  • Φύλο: Άντρας
  • "quis custodiet ipsos custodes ?
    • http://brat.gr
Απ: δουλειά δεν έχουμε... ΛΑΣΠΟΜΑΧΙΑ Κυριακή - 7/12/08 στη Θήβα
« Απάντηση #66 στις: Δεκέμβριος 03, 2008, 10:33 »
Αντε για ύπνο μπαμπα

... τι λέγαμε ...  lol lol lol lol lol

... στο χωριό μου λένε " τους φίλους σου τους διαλέγεις τους συγγενείς πάλι όχι " ... και είμαστε εδώ ή δεν είμαστε  επειδή το επιλέγουμε , δεν είμαστε σόι μεταξύ μας , πως το λένε ...   


... να ... κάνε παιδί να δεις καλό ...   lol lol lol lol lol lol lol lol lol


... μην  πω τπτ για το ... σόι μου ...  lol lol lol lol lol lol
brat c.o.b
"Chairman of the ... Bored"


γιάννης παπασταματίου ... κατά κόσμο ... baba ...
... ένας από τους ... άλλους

Αποσυνδεδεμένος Tomasjimny

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 270
  • μονο ''jimny'' τα υπολοιπα υστερουν χα χα χα
Απ: δουλειά δεν έχουμε... ΛΑΣΠΟΜΑΧΙΑ Κυριακή - 7/12/08 στη Θήβα
« Απάντηση #67 στις: Δεκέμβριος 03, 2008, 19:08 »
]δε δέχομαι να μου το παίζει κανείς δάσκαλος γιατί τη μαγκιά που κουβαλάω και αυτά που έχω κάνει ούτε στα όνειρα τους δεν τα τολμούν...Και λίγα στις bodybuildαρούδες ε? >tin_patises<  lol


>barb/ ???

εχω κανει πραγματα στη ζωη μου, που απο τους περισοτερους χλεχλεδες εδω μεσα και παντου δηλαδη, ειναι πολυ πιο σπουδαια.


 185.gif





ποσο χρονων ειπαμε οτι ειστε ; >laugh007< >141<





Οχι οτι εγω ειμαι πολυ μεγαλος κ εμπειρος αλλα ελεος ...




Αποσυνδεδεμένος velonakis

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 99
  • Φύλο: Άντρας
Απ: δουλειά δεν έχουμε... ΛΑΣΠΟΜΑΧΙΑ Κυριακή - 7/12/08 στη Θήβα
« Απάντηση #68 στις: Δεκέμβριος 03, 2008, 21:18 »
tomas αυτο καταλαβες?
εσυ απαντας σαν πιτσιρικας τωρα "ελα να βγαλουμε τις εμπειριες μας,να δουμε ποιος την εχει μεγαλητερη"
αυτο που εχω καταλαβει εγω και που ειναι και δικια μου αποψη ειναι οτι οση εμπειρια και να εχει καποιος
καλο ειναι να μην το κανει σημαια του μπραβο σε οποιον το κατεχει αλλα δεν θα τον προσκηνισουμε κιολας

p.s. δεν σε ξερω και δεν σε κρινω αλλα αυτη η απαντηση....

Αποσυνδεδεμένος george36

  • Jimny
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
Απ: δουλειά δεν έχουμε... ΛΑΣΠΟΜΑΧΙΑ Κυριακή - 7/12/08 στη Θήβα
« Απάντηση #69 στις: Δεκέμβριος 03, 2008, 21:40 »
καλησπερα παιδια . διαβασα ολα αυτα που γραψατε, ειμαι νεος εδω και δεν μπορω να ξερω τι παιζεται υπογειως οπως γραφετε και αν παιζετε και δεν με ενδιαφερει. εχω ομως μια απορια. ο χαρης ειπε για μια βολτα με προυποθεσεις , επειδη θα εχει δυσκολα κομματια κλπ οκ; καποιος που δεν εχει τις προυποθεσεις αυτες δεν μπορει να παρακαμψει αυτα τα κομματια; ειναι απαραιτητο να τα περασει; απλα ρωτω. και ειναι ακομα απαραιτητο να γινετε ολοαυτο το θεμα;                                ειπα μια αποψη

Αποσυνδεδεμένος efthimis

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 869
Απ: δουλειά δεν έχουμε... ΛΑΣΠΟΜΑΧΙΑ Κυριακή - 7/12/08 στη Θήβα
« Απάντηση #70 στις: Δεκέμβριος 03, 2008, 22:07 »
Kαλα κανεις κ ρωτας ρε Γιωργο.Απλα ειναι καποιες βολτες που δυστυχως δεν υπαρχουν ''καβαντζες'' (βλεπε παρακαμπτηρια δρομακια) κ προφανως γι'αυτο το ειπε ο Χαρης.Αλλωστε εχουμε κανει κ πολλες αλλες βολτες που υπαρχουν τετοια δρομακια για ενα πιο ευκολο περασμα.Τωρα,οσο για το αλλο πιστευω οτι πρεπει να ληξει,ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!
Ας κατσει να σκεφτει ο καθενας εδω μεσα λιγακι κ θα δει οτι δε μπορουν ουτε να καταργηθουν οι λιγο πιο extreme βολτες ουτε οι πιο χαλαρες.Ας σεβαστουμε ολοι ολους.Επιτελους,ας βγαλουμε απο πανω μας ολα τα κοπλεξ του τυπου...αυτος το παιζει μουρη, ο αλλος τον σνομαπρει κ τετοιες βλακειες!!Λες κ ειμαστε 10χρονα παιδακια...

vissarionas

  • Επισκέπτης
Απ: δουλειά δεν έχουμε... ΛΑΣΠΟΜΑΧΙΑ Κυριακή - 7/12/08 στη Θήβα
« Απάντηση #71 στις: Δεκέμβριος 03, 2008, 22:32 »
με θεωρω κυριο υπαιτιο της ολης 'τραγωδιας'.
δε μπορω να πω οτι λυπαμαι.
ηθελα να τα πω και τα ειπα.
κ εγω νεος ειμαι γιωργο, αλλα δεν ειμαστε ουτε σε αμερικανικο κολλεγιο να γινουμε 'popular' για να μπορουμε να μιλησουμε, ουτε και φανταροι να φοβομαστε μη μας ψαρωσει ο παλιος.
εχετε ολοι δικιο που ειπατε οτι πρεπει να υπαρχουν προδιαγραφες σε μερικες βολτες, αλλα το ζητημα ειναι οτι παντου υπαρχει κατινια και 'να σε φαω για να μη φαγωθω'. εξου και οι προδιαγραφες.
αν κατσει κανεις και διαβασει διαφορα ποστ, θα δει προτασεις για βολτες του φορουμ, προτινομενες απο νεους χρηστες που ψαχνοντε, ΚΑΒΑΤΖΟΝΟΝΤΕ απο παλαιοτερους και πιο χωμενουσ χρηστες. τους λογους τους γνωριζουμε.
εγω δε ντρεπομαι, καθολου κιολας, που αρπαχτηκα, και αρκετοι με θεωρησαν παραλογο, πολλοι με ειπαν μ@λ@κα, πολλοι 'νεο και ασχετο' , και γενικα αλλα τετοια.
λοιπον, κακα τα ψεματα, το club απο θεμα κοινωνικης λειτουργικοτητας υστερει νομιζω. περιοριζεται ο κοσμος μονο σε βολτιτσες κεκλεισμενων των θυρων, και περιθοριο εξελιξης κανενα. και αυτο νομιζω ωφειλεται στις κλικουλες που κακως για το κοινο, καλο για τους κλικαδωρους, δημιουργηθηκαν.
και για να ξεκαθαρισω τη θεση μου, γραφτηκα εδω, επιασα κουβεντες, βγηκα με ατομα(ας πουμε 20 ατομα), και μιλαω διαδικτυακα με αλλα 10.
τα 10 διαδικτυακα ατομακια ειναι γ@μω(με τα δικα μου κριτηρια παντα)
απο τα 20 τωρα που γνωρισα, τα 5 ειναι σουπερ παιδαροι, τα αλλα 5 ειναι ανερχομενοι καβαλημενοκαλαμοτες, και τα υπολοιπα 10 ειναι ηδη καβαλημενοκαλαμοτες.
αυτο παρατηρησα οτι ισχυει σε πολλες κοινωνικες ομαδες γυρω μας, μιας και εχω νταραβεριστει και με αλλου ειδους ατομα, λογω hobby.
λοιπον ματια εχω και ειδα οτι χρειαστηκε για να κρινω τη σταση θα κρατησω.
ευχαριστω και εναν αρχιπαιδαρο εδω που με εβαλε σε μια σειρα, γιατι ακομα θα'σουρνα παπαδες.
αυτα.
ας χαλαστουν και ας βγαζουν καντιλες οταν ακουνε το ονομα μου, οσοι θυχτηκαν.
φιλια,  και συγνωμη για τα πολλα νεροφαγωματα.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 04, 2008, 09:34 από gc »

Αποσυνδεδεμένος george36

  • Jimny
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
Απ: δουλειά δεν έχουμε... ΛΑΣΠΟΜΑΧΙΑ Κυριακή - 7/12/08 στη Θήβα
« Απάντηση #72 στις: Δεκέμβριος 03, 2008, 23:04 »
δεν σε θεωρησα υπαιτιο για καμια τραγωδια βησσαριωνα , την γνωμη σου ηθελες να πεις οπως και γω την αποψη μου.

Αποσυνδεδεμένος Tomasjimny

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 270
  • μονο ''jimny'' τα υπολοιπα υστερουν χα χα χα
Απ: δουλειά δεν έχουμε... ΛΑΣΠΟΜΑΧΙΑ Κυριακή - 7/12/08 στη Θήβα
« Απάντηση #73 στις: Δεκέμβριος 03, 2008, 23:50 »
tomas αυτο καταλαβες?
εσυ απαντας σαν πιτσιρικας τωρα "ελα να βγαλουμε τις εμπειριες μας,να δουμε ποιος την εχει μεγαλητερη"
αυτο που εχω καταλαβει εγω και που ειναι και δικια μου αποψη ειναι οτι οση εμπειρια και να εχει καποιος
καλο ειναι να μην το κανει σημαια του μπραβο σε οποιον το κατεχει αλλα δεν θα τον προσκηνισουμε κιολας

p.s. δεν σε ξερω και δεν σε κρινω αλλα αυτη η απαντηση....

οταν απαντας να διαβαζεις ολο το ποστ. δεν ειπα οτι ειμαι πιο εμπειρος στη ζωη απο κανενα . διαβασε τι γραφουν οι φιλοι σου κ πες μου μετα πια ειναι η ειρωνεια.
βισσαριωνα δεν σε ψαρωνει κανενας εδω. προσπαθησε να καταλαβεις ομως οτι καποιοι ανθρωποι γουσταρουν να κανουν ορισμενα πραγματα με συγκεκριμενο τροπο κ δεν τους υποχρεωνει κανενα κλαμπ (εκτος αν ξερεις κανενα καταστατικο που να το κανει αυτο) να το προσαρμοσουν στα μετρα των υπολοιπων. Τα υπολοιπα τα ακουω βερεσε.

Αποσυνδεδεμένος velonakis

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 99
  • Φύλο: Άντρας
Απ: δουλειά δεν έχουμε... ΛΑΣΠΟΜΑΧΙΑ Κυριακή - 7/12/08 στη Θήβα
« Απάντηση #74 στις: Δεκέμβριος 04, 2008, 00:07 »
tomas στο ειπα δεν σε κρινω, δεν σε ξερω για να μπορω,
αλλα ενα σημειο του ποστ σχολιασες και οχι ολο .... ετσι και εγω αυτη την απαντηση σχολιασα οχι εσενα γενικοτερα σαν ατομο
μην αρπαζεσε...