Αποστολέας Θέμα: δουλειά δεν έχουμε... ΛΑΣΠΟΜΑΧΙΑ Κυριακή - 7/12/08 στη Θήβα  (Αναγνώστηκε 6732 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

vissarionas

  • Επισκέπτης
Απ: δουλειά δεν έχουμε... ΛΑΣΠΟΜΑΧΙΑ Κυριακή - 7/12/08 στη Θήβα
« Απάντηση #45 στις: Δεκέμβριος 02, 2008, 10:50 »
α να και αλλος.
στους barbarians παλικαροι,λιγοι και καλοι.
οι υπολοιποι στο jimnyclub να αλωνιζουμε, να γνωριζουμε νεους φιλους του αυτοκινητου, και να κανουμε βολτες με το CLUB.

Αποσυνδεδεμένος ZIZIKA

  • Jimny
  • Μηνύματα: 403
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: δουλειά δεν έχουμε... ΛΑΣΠΟΜΑΧΙΑ Κυριακή - 7/12/08 στη Θήβα
« Απάντηση #46 στις: Δεκέμβριος 02, 2008, 11:02 »
Χρηστο - Χαρη κ λοιποι δεν καταλαβαινω γιατι αναλωνωμαστε με καποια ατομα που δεν εχουν τι να κανουν στη ζωη τους παρα μονο μια αραδα ποστ.  ???
Απο εδω κ περα θα βαζουμε τις βολτες μας στους barbarians κ οσοι πιστοι προσελθουν.Οι κυριοι - κυριες που πιστευουν οτι μπορουν να πανε παντου με τα θηρια τους με εναν ιμαντα ας κανονιζουν μονοι τους  ;)


Χαρη δυστηχως δεν εχω αμαξι για να ακολουθησω , το μισο ειναι αμοργιανο  :D

Κ ναι ειμαι κ γω ενας καφρος που ζητα προυποθεσεις  ha
Καλά εσύ αυτό κατάλαβες ότι λέμε? οι <<τούμπανοι>> τα κουβαδάκια τους και σ'άλλη παραλία !  Για ακόμη μία φορά εδώ είναι jimnyclub και όχι '' ποιο-είναι-πιο-τούμπανο-club"  κι ανέκαθεν οι βόλτες κανονίζοταν ώστε να μπορούν να έρθουν ΟΟΟΟΟΛΛΟΙΙΙΙΙΙΙ
ακόμα κι αυτοί που γράφτηκαν το προηγούμενο βράδυ και ο μόνος εξοπολισμός τους είναι τα @#$%δια τους και η καλή τους διάθεση.
www.braters.gr
ΠΑΡΚΑΡΕ ΚΑΙ ΞΕΚΑΒΑΛΑ ΜΗ ΣΕ ΓΡΑΨΟΥΝΕ ΡΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Tomasjimny

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 270
  • μονο ''jimny'' τα υπολοιπα υστερουν χα χα χα
Απ: δουλειά δεν έχουμε... ΛΑΣΠΟΜΑΧΙΑ Κυριακή - 7/12/08 στη Θήβα
« Απάντηση #47 στις: Δεκέμβριος 02, 2008, 13:54 »
Χρηστο - Χαρη κ λοιποι δεν καταλαβαινω γιατι αναλωνωμαστε με καποια ατομα που δεν εχουν τι να κανουν στη ζωη τους παρα μονο μια αραδα ποστ.  ???
Απο εδω κ περα θα βαζουμε τις βολτες μας στους barbarians κ οσοι πιστοι προσελθουν.Οι κυριοι - κυριες που πιστευουν οτι μπορουν να πανε παντου με τα θηρια τους με εναν ιμαντα ας κανονιζουν μονοι τους  ;)


Χαρη δυστηχως δεν εχω αμαξι για να ακολουθησω , το μισο ειναι αμοργιανο  :D

Κ ναι ειμαι κ γω ενας καφρος που ζητα προυποθεσεις  ha
Καλά εσύ αυτό κατάλαβες ότι λέμε? οι <<τούμπανοι>> τα κουβαδάκια τους και σ'άλλη παραλία !  Για ακόμη μία φορά εδώ είναι jimnyclub και όχι '' ποιο-είναι-πιο-τούμπανο-club"  κι ανέκαθεν οι βόλτες κανονίζοταν ώστε να μπορούν να έρθουν ΟΟΟΟΟΛΛΟΙΙΙΙΙΙΙ
ακόμα κι αυτοί που γράφτηκαν το προηγούμενο βράδυ και ο μόνος εξοπολισμός τους είναι τα @#$%δια τους και η καλή τους διάθεση.

που το ακουσες αυτο εσυ κοπελα μου ; τη καθε βολτα την καθοριζει αυτος που την οργανωνει .
Αν δεν υπαρχουν πλεον τα ατομα που εκαναν εκδρομες για να ερθουν ολοι αυτο ειναι αλλο θεμα...

αυτο που ειπα εγω , να το πω κ διαφορετικα για αυτους που δεν καταλαβαινουν , ειναι πως αν θελετε δε σας εμποδιζει κανεις να κανετε βολτα κ να οργανωθει εδω αλλα αφου θεωρειτε πως αυτες οι βολτες ειναι για barbarians μαλλον δεν εχετε ιδεα τι θα πει αυτο. Ετσι λοιπον προτεινα συμφωνα με τα νεα δεδομενα αντιληψης της παρεας να μπαινουν οι βολτες που βαζουν καποια ατομα (γιατι δεν πανε συνηθως σε πολυ χαλαρες καταστασεις) στο χωρο των  barbarians.

κοιτα λιγο στο gallery να δεις πως ειναι μια βολτα για barbarians αν και τα πιο καλα δεν θα τα βρεις εκει ...

Για μενα μια τετοια βολτα σημαινει πως οι πιθανοτητα να γυρισεις με ζημια ειναι σχεδον σιγουρη αν αυτο σου λεει κατι.

Η βολτα που προτεινε ο φιλος μας ο Χαρης δεν ειναι τετοια . Απλα σκεψου αν καποιος που βαζει μια εκδρομη ειναι υποχρεωμενος καθε 50μ να σε τραβαει γιατι εσυ δεν εχεις λαστιχα , ενω το εχει πει πως χρειαζονται , το ποσο καλα θα περασει. ;)   

vissarionas

  • Επισκέπτης
Απ: δουλειά δεν έχουμε... ΛΑΣΠΟΜΑΧΙΑ Κυριακή - 7/12/08 στη Θήβα
« Απάντηση #48 στις: Δεκέμβριος 02, 2008, 15:01 »
εισαι κεφτες

Αποσυνδεδεμένος Tomasjimny

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 270
  • μονο ''jimny'' τα υπολοιπα υστερουν χα χα χα
Απ: δουλειά δεν έχουμε... ΛΑΣΠΟΜΑΧΙΑ Κυριακή - 7/12/08 στη Θήβα
« Απάντηση #49 στις: Δεκέμβριος 02, 2008, 16:11 »
εισαι κεφτες

αν θες να εχουμε καλα ξεμπερδεματα κοφτο 

>barb/ 

Αποσυνδεδεμένος ZoZeFiNa

  • Jimny
  • Μηνύματα: 120
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: δουλειά δεν έχουμε... ΛΑΣΠΟΜΑΧΙΑ Κυριακή - 7/12/08 στη Θήβα
« Απάντηση #50 στις: Δεκέμβριος 02, 2008, 16:21 »
ξύλο,ξύλο,ξύλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! punch punch punch αντε να δω τι έχω μάθει και εγώ τόσα χρόνια..... πάντως Tomasjimny η ZIZIKA  έχει πάει και σε trial οπότε δεν έχει ανάγκη να δεί τις φωτό που λες..... 0_21 0_21  αλλά δεν το φωνάζει ούτε το παίζει κάπως. Ανεξάρτητα πόσο "φτιαγμένος"  (ξερεις κόκα και τα τιαύτα) είναι ο καθένας όταν είμαστε μια παρέα πάμε όλοι μαζί. Δεκτό αν μια στο τόσο θες να παίξεις με λίγους, αλλά κανόνισέ το αλλιώς.

Αποσυνδεδεμένος wolf

  • Jimny
  • Μηνύματα: 441
Απ: δουλειά δεν έχουμε... ΛΑΣΠΟΜΑΧΙΑ Κυριακή - 7/12/08 στη Θήβα
« Απάντηση #51 στις: Δεκέμβριος 02, 2008, 16:26 »
το διαβαζω και το ξαναδιαβαζω και ακρη δεν εβγαλα.....
η καποιοι εδω μεσα την εχουν μεγαλη η εχουν βρει που πετανε τα φαρμακεια τα λιγμενα .....





 ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)
Μη διαπληκτίζεσαι με έναν ηλίθιο. Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει στο τέλος λόγω εμπειρίας

Αποσυνδεδεμένος filippos_kos

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1273
  • Φύλο: Άντρας
Απ: δουλειά δεν έχουμε... ΛΑΣΠΟΜΑΧΙΑ Κυριακή - 7/12/08 στη Θήβα
« Απάντηση #52 στις: Δεκέμβριος 02, 2008, 16:37 »
το διαβαζω και το ξαναδιαβαζω και ακρη δεν εβγαλα.....
η καποιοι εδω μεσα την εχουν μεγαλη η εχουν βρει που πετανε τα φαρμακεια τα λιγμενα .....
la_h la_h la_h ju_11 la_h la_h la_h


Αποσυνδεδεμένος wolf

  • Jimny
  • Μηνύματα: 441
Απ: δουλειά δεν έχουμε... ΛΑΣΠΟΜΑΧΙΑ Κυριακή - 7/12/08 στη Θήβα
« Απάντηση #53 στις: Δεκέμβριος 02, 2008, 16:41 »
τι να πω ρε Φιλιπα.....
διαβασα και πριν απο λιγο το ποστ στο to4x4 για τον αγωνα......ηρθε και εδεσε.....

 a105 a105 a105 a105 a105 a105 a105 a105 a105 a105 a105 a105
Μη διαπληκτίζεσαι με έναν ηλίθιο. Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει στο τέλος λόγω εμπειρίας

Αποσυνδεδεμένος ZoZeFiNa

  • Jimny
  • Μηνύματα: 120
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: δουλειά δεν έχουμε... ΛΑΣΠΟΜΑΧΙΑ Κυριακή - 7/12/08 στη Θήβα
« Απάντηση #54 στις: Δεκέμβριος 02, 2008, 16:41 »
η καποιοι εδω μεσα την εχουν μεγαλη

πρόταση χωρίς υποκείμενο, ρήμα, αντικείμενο δεν γίνεται.Σου λείπει το αντικείμενο.ποια έχουν μεγάλη?? ha ha ha ha ha

Αποσυνδεδεμένος wolf

  • Jimny
  • Μηνύματα: 441
Απ: δουλειά δεν έχουμε... ΛΑΣΠΟΜΑΧΙΑ Κυριακή - 7/12/08 στη Θήβα
« Απάντηση #55 στις: Δεκέμβριος 02, 2008, 16:43 »
η καποιοι εδω μεσα την εχουν μεγαλη

πρόταση χωρίς υποκείμενο, ρήμα, αντικείμενο δεν γίνεται.Σου λείπει το αντικείμενο.ποια έχουν μεγάλη?? ha ha ha ha ha

τα θελει και σενα ο κ*λ0ς σου.....ρε τι διαολο πινετε ??????

σε εχει βαλει σε στραβο δρομο με πολλες ανυφορικες φουρκετες η zizika.....διωχτην....μακρια της....












 lol lol lol lol lol lol lol lol lol
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 02, 2008, 17:32 από Γιώργος »
Μη διαπληκτίζεσαι με έναν ηλίθιο. Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει στο τέλος λόγω εμπειρίας

vissarionas

  • Επισκέπτης
Απ: δουλειά δεν έχουμε... ΛΑΣΠΟΜΑΧΙΑ Κυριακή - 7/12/08 στη Θήβα
« Απάντηση #56 στις: Δεκέμβριος 02, 2008, 17:08 »
 >barb/ ???
αυτο μου εκανε το βρακι καφε απο το χ3σ1μο.
κοιτατε παιδες, ητε μας αρεσει ητε οχι, παντα θα υπαρχουν ατομα που δε συμπαθουμε και δε μας συμπαθουν.
εγω ξερω παρα πολλα ατομα που δε με συμπαθουν(δικαιολογιμενα), κανεις ομως δε μου το δειχνει γιατι ειναι κλασικο φαινομενο των χ3στ0ν της εποχης.
εδω μεσα ειναι ενα μερος που ευκολα ανθιζουν οι χ3στ3ς, γιατι ειναι ιντερνετ.
εχω κανει πραγματα στη ζωη μου, που απο τους περισοτερους χλεχλεδες εδω μεσα και παντου δηλαδη, ειναι πολυ πιο σπουδαια.
δε πηγα σε trial, οχι.
δεν εχω βουλιαξει το αμαξι μου ως τον ουρανο σε λασπη. δεν εγλυψα με την προοπτικη του αρχηγου(που δοξα μας, πολλοι wannabe αρχηγοι υπαρχουν και παλευουν ασκοπα, εδω και σε καθε ειδος κοινωνιας)
λοιπον, εσεις μπορει να με βλεπετε ως ενα ονομα, μιας και δεν ειχατε ΤΗΝ ΤΙΜΗ να με γνωρισετε, αλλα δεν ανεχομαι κανεναν νταη και τσιφτη να μου το παιζει καπως.
στη τελικη, και μη τολμησει κανεις να το αρνηθει, το αθλημα κατα 50% ειναι καλυμενο απο βουτηροπαιδα.
οσο και καλος οδηγος να εισαι, αμα εισαι κεφτες, εισαι.
τελος, αν δε βαλετε μυαλο, μετα χαρας να συνεχισω να ποσταρω ασχημιες, και να λιωνω στο γελιο με τις απαντησεις πολλων.
ευχαριστω! j12
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 02, 2008, 22:29 από gc »

Αποσυνδεδεμένος wolf

  • Jimny
  • Μηνύματα: 441
Απ: δουλειά δεν έχουμε... ΛΑΣΠΟΜΑΧΙΑ Κυριακή - 7/12/08 στη Θήβα
« Απάντηση #57 στις: Δεκέμβριος 02, 2008, 17:50 »
>barb/ ???
αυτο μου εκανε το βρακι καφε απο το χ3σ1μο.
κοιτατε παιδες, ητε μας αρεσει ητε οχι, παντα θα υπαρχουν ατομα που δε συμπαθουμε και δε μας συμπαθουν.
εγω ξερω παρα πολλα ατομα που δε με συμπαθουν(δικαιολογιμενα), κανεις ομως δε μου το δειχνει γιατι ειναι κλασικο φαινομενο των χεστων της εποχης.
εδω μεσα ειναι ενα μερος που ευκολα ανθιζουν οι χ3στ3ς, γιατι ειναι ιντερνετ.
εχω κανει πραγματα στη ζωη μου, που απο τους περισοτερους χλεχλεδες εδω μεσα και παντου δηλαδη, ειναι πολυ πιο σπουδαια.
δε πηγα σε trial, οχι.
δεν εχω βουλιαξει το αμαξι μου ως τον ουρανο σε λασπη. δεν εγλυψα με την προοπτικη του αρχηγου(που δοξα μας, πολλοι wannabe αρχηγοι υπαρχουν και παλευουν ασκοπα, εδω και σε καθε ειδος κοινωνιας)
λοιπον, εσεις μπορει να με βλεπετε ως ενα ονομα, μιας και δεν ειχατε ΤΗΝ ΤΙΜΗ να με γνωρισετε, αλλα δεν ανεχομαι κανεναν νταη και τσιφτη να μου το παιζει καπως.
στη τελικη, και μη τολμησει κανεις να το αρνηθει, το αθλημα κατα 50% ειναι καλυμενο απο βουτηροπαιδα.
οσο και καλος οδηγος να εισαι, αμα εισαι κεφτες, εισαι.
τελος, αν δε βαλετε μυαλο, μετα χαρας να συνεχισω να ποσταρω ασχημιες, και να λιωνω στο γελιο με τις απαντησεις πολλων.
ευχαριστω! j12

το να συνεχισης να ποσταρεις ασχημιες δεν θα σε κανει να διαφερεις απο αυτους....
οπως δεν εχουμε εμεις την τιμη να σε γνωρισουμε ετσι δενχεις και εσυ την τιμη να μας γνωρισεις....ετσι παει...
αν εχεις κατι να <πρωσφερεις> στο forum συγουρα δεν θα σε αντιμετωπισει κανενας σαν τους <τσιφτιδες> που λες...ο χαβαλες ειναι απαρετητος για μενα...αλλα και καποια σοβαρα ποστ...καποιες σοβαρες απαντησεις...

απο εκει και περα μην ασχωλισε μαζι τους να μην ασχωλιθουν...
Μη διαπληκτίζεσαι με έναν ηλίθιο. Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει στο τέλος λόγω εμπειρίας

vissarionas

  • Επισκέπτης
Απ: δουλειά δεν έχουμε... ΛΑΣΠΟΜΑΧΙΑ Κυριακή - 7/12/08 στη Θήβα
« Απάντηση #58 στις: Δεκέμβριος 02, 2008, 18:00 »
ρε μαγκα, δε παει ετσι απλα, να μην ασχολουμε μαζι τους.
ειμαστε εδω ενα συνολο. να μαθουν καποιοι, πως το συνολο δε χρειαζεται αρχηγο.
και αν επιμενουν οτι χρειαζεται, ας το διεκδικησουν. οχι ετσι τραμπουκισμοι, 'εισαι νεος ακομα, θα μαθεις' και αλλες σαχλαμαρες.
να βγει ο καθε γ@μ@τος wannabe αρχηγος, και να δειξει οτι οι υπολοιποι μπορουν να βασιζοντε πανω του.
εγω εχω μαθει τα χειροτερα για ατομα εδω μεσα που παλευουν να φτιαξουν ονομα. ελεος δηλαδη.
εσυ φιλε, απο ποτε εχεις να βρεθεις σε βολτα με νεους offroaders??

διαχειριση: παιδες, λιγο... τα λογακια μας τα κακά.. ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 02, 2008, 20:54 από Γιώργος »

Αποσυνδεδεμένος wolf

  • Jimny
  • Μηνύματα: 441
Απ: δουλειά δεν έχουμε... ΛΑΣΠΟΜΑΧΙΑ Κυριακή - 7/12/08 στη Θήβα
« Απάντηση #59 στις: Δεκέμβριος 02, 2008, 18:14 »
ρε μαγκα, δε παει ετσι απλα, να μην ασχολουμε μαζι τους.
ειμαστε εδω ενα συνολο. να μαθουν καποιοι, πως το συνολο δε χρειαζεται αρχηγο.
και αν επιμενουν οτι χρειαζεται, ας το διεκδικησουν. οχι ετσι τραμπουκισμοι, 'εισαι νεος ακομα, θα μαθεις' και αλλες σαχλαμαρες.
να βγει ο καθε γαματος wannabe αρχηγος, και να δειξει οτι οι υπολοιποι μπορουν να βασιζοντε πανω του.
εγω εχω μαθει τα χειροτερα για ατομα εδω μεσα που παλευουν να φτιαξουν ονομα. ελεος δηλαδη.
εσυ φιλε, απο ποτε εχεις να βρεθεις σε βολτα με νεους offroaders??


εγω λογο αποστασης εδω και αρκετο καιρο...και λογο του οτι με αρκετους <παλιους> εδω μεσα δεν γουσταρω να ξαναβρεθω ......
μην το ψαχνεις....το ψαρι δεν βρωμαει απο την ουρα του....απο το κεφαλι βρωμαει...και γω καποτε <γνωριζα> ενα τυπο ο οποιος ελεγε μεγαλα λογια....κατηγορουσε <φιλους> του ....ελεγε οτι αυτος δεν θα κανει οτι και αυτοι...οτι ειναι υπερανω χρηματων....και εδω και 1 χρονο κανει τα ιδια με αυτουςπου κατηγορουσε.....μην το ψαχνεις σου λεω...οπου υπαρχει χρημα υπαρχουν και φαγωμαρες.....
πυστεψε με...κατι λιγο παραπανω εχω ακουσει και διαβασει εδω μεσα..... ;) ;) ;) ;)
Μη διαπληκτίζεσαι με έναν ηλίθιο. Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει στο τέλος λόγω εμπειρίας