Αποστολέας Θέμα: αποψε κανεις μπαμ!  (Αναγνώστηκε 2053 φορές)

0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

vissarionas

  • Επισκέπτης
αποψε κανεις μπαμ!
« στις: Οκτώβριος 17, 2008, 09:11 »
το ψηνει κανεις για μπυριτσα στο χερι,  παρνηθα σε κανα ξεφωτο?εχω κατι υπ'οψιν..

Αποσυνδεδεμένος ZoZeFiNa

  • Jimny
  • Μηνύματα: 120
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: αποψε κανεις μπαμ!
« Απάντηση #1 στις: Οκτώβριος 17, 2008, 09:52 »
να μας αποπλανήσεις θες τρελό αγόρι? >c033< >7240<

βρε τρελε εμεις (και οι τρεις) δεν μπορούμε να σύρουμε το πτώμα μας! και εσυ πρωί πρωί παλι βόλτα θες?  κατσε να πιούμε και έναν καφέ!!!!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 17, 2008, 09:57 από ZoZeFiNa »

Αποσυνδεδεμένος JPat

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 546
  • Φύλο: Άντρας
  • ΡΕΘΥΜΝΟ-ΚΡΗΤΗ
Απ: αποψε κανεις μπαμ!
« Απάντηση #2 στις: Οκτώβριος 17, 2008, 10:34 »
Έτσι μπράβο βρε θηρία! Vissarionas πρέπει να γνωρίσεις το Morpheus από το Ηράκλειο. Σε κάτι φαράγγια στο Ηράκλειο τον έχουν μάθει και οι πέτρες! Τουλάχιστον εκείνες που κυκλοφορούν το βράδυ... lol
Πάντως η αλήθεια είναι ότι και οι βραδυνές δε παίζονται. ¶λλο πράγμα βρε παιδί μου να πίνεις το αίμα του Jimny τη νύχτα. Στο κάτω-κάτω τα βαμπίρ  κυκλοφορούν μόνο στο σκοτάδι... >:D roc2 a105

Αποσυνδεδεμένος efthimis

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 869
Απ: αποψε κανεις μπαμ!
« Απάντηση #3 στις: Οκτώβριος 17, 2008, 10:40 »
Εγω μολις ανοιξα ματι.... :) :)


Καλα ρε ακομα δε γυρισαμε κ θελεις κ αλλη?? ha ha

vissarionas

  • Επισκέπτης
Απ: αποψε κανεις μπαμ!
« Απάντηση #4 στις: Οκτώβριος 17, 2008, 11:25 »
ε δε θα παθουμε και τιποτα με μια ακομα τσαρκα.
αν εχει και υγρασια οπως τωρα, θα ειναι καραμω!
κερναει κανεις διαδικτιακο γκαϊφε?

Αποσυνδεδεμένος verse

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1657
  • Φύλο: Άντρας
    • Web Applications & Information Systems
Απ: αποψε κανεις μπαμ!
« Απάντηση #5 στις: Οκτώβριος 17, 2008, 11:41 »
Για γκαϊφε να πας στο ανάλογο θρεαντ....Όλο και κάτι έχει  lol lol lol

Θα πάθεις οβερντοουζ εσύ...

το καραμω τι είναι??????
fanis
www.b2bweb.gr - Web Applications & Information Systems

vissarionas

  • Επισκέπτης
Απ: αποψε κανεις μπαμ!
« Απάντηση #6 στις: Οκτώβριος 17, 2008, 12:45 »
νεα ελληνικα φιλε  bhe
 frape_ αντε γεια μας

Αποσυνδεδεμένος verse

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1657
  • Φύλο: Άντρας
    • Web Applications & Information Systems
Απ: αποψε κανεις μπαμ!
« Απάντηση #7 στις: Οκτώβριος 17, 2008, 12:54 »
Στην υγεία σου παλίκαρε....Θα μου πεις τελικά τι σημαίνει????bhe bhe
fanis
www.b2bweb.gr - Web Applications & Information Systems

vissarionas

  • Επισκέπτης
Απ: αποψε κανεις μπαμ!
« Απάντηση #8 στις: Οκτώβριος 17, 2008, 13:39 »
τιποτα ρε. απο μια διαφημιση καραμολεγκος που αντι για 'γ@μω' ελεγε και καλα 'καραμω'.
ε δε πρεπει να βριζω στο φορουμ, και ειπα να το χρησιμοποιησω.
καλα ρε ρεμαλι verse , δε δουλευεις πρωι πρωι εσυ 0_21, και τριγυρνας στα φορουμ?

Αποσυνδεδεμένος verse

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1657
  • Φύλο: Άντρας
    • Web Applications & Information Systems
Απ: αποψε κανεις μπαμ!
« Απάντηση #9 στις: Οκτώβριος 17, 2008, 13:48 »
Στην δουλειά είμαι βρε... Ο όρος multitasking σου λέει κάτι ???ha ha ha lol lol lol
fanis
www.b2bweb.gr - Web Applications & Information Systems

vissarionas

  • Επισκέπτης
Απ: αποψε κανεις μπαμ!
« Απάντηση #10 στις: Οκτώβριος 17, 2008, 13:51 »
ω ρε φουστη, τι λεξαρες ειναι αυτες?
ρε, πως τα βλεπεις τα πραγματα εκτος δρομου?
εχω στο κεφαλι μου 1002 να φτιαξω στο αμαξουδι, και δε ξερω απο που να αρχισω. η τσεπη μου βασικα, αντιστεκεται σθεναρα lol

Αποσυνδεδεμένος verse

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1657
  • Φύλο: Άντρας
    • Web Applications & Information Systems
Απ: αποψε κανεις μπαμ!
« Απάντηση #11 στις: Οκτώβριος 17, 2008, 14:01 »
Θα σου πω ότι μου είχαν πει και εμένα τις αρχές... Μην κάνεις τίποτα...Όλα σιγά σιγά... Πρέπει πρώτα να δεις μέχρι που φτάνεις εσύ, και να διευκρινησεις τι χρήση θα κάνεις στο γύμνι... Εγώ μέχρι στιγμής έχω πει στοπ... Το αυτοκίνητο με ευχαριστεί όπως είναι είτε εντός είτε εκτός δρόμου...Θεωρώ πως για μένα και προς το παρόν έχω βρει την χρυσή τομή...Και εγώ θα γούσταρα να το κάνω τέρας, αλλά φαντάσου μετά να θέλω να πάω για ΣΚ χωριό για σκι...Εδώ μου σπάνε τώρα τα νεύρα που πάει με 120-130...Φαντάσου μετά... Γι'αυτό υπομονή... Προσωπικά πάλι πιστεύω ότι από την στιγμή που η τσέπη σου δεν είναι και ο καλύτερος σύμμαχος, όταν είναι να αλλαχτεί κάτι, άλλαξε το με κάτι πιο μάχιμο...Δεν μιλάω να πας να πάρεις έναν ιμάντα ή ενα σιμπι, αλλά πχ αν τα ελαστικά σου είναι καλά, κράτησε τα και όταν έρθει η ώρα για αλλαγή βάζεις κάτι πιο καλό  ;) ¶λλωστε είδες ότι το φόρα είναι πολλαπλών ταχυτήτων...Παρέα υπάρχει και για ήπιες βόλτες και για πιο εξτρειμ  ;)
fanis
www.b2bweb.gr - Web Applications & Information Systems

Αποσυνδεδεμένος JPat

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 546
  • Φύλο: Άντρας
  • ΡΕΘΥΜΝΟ-ΚΡΗΤΗ
Απ: αποψε κανεις μπαμ!
« Απάντηση #12 στις: Οκτώβριος 17, 2008, 14:07 »
Vissarionas, αν και η ερώτηση σου απευθύνεται στον verse, σου απαντάω και εγώ. Εφόσον έχεις αποφασίσει ότι σου αρέσει να πηγαίνεις εκδρομές παρέα με τα παιδιά από το φόρουμ, το πρώτο που πρέπει να κοιτάξεις είναι η επικοινωνία μεταξύ σας. Η δική μου άποψη ιδανικής ιεράρχησης μέχρι στιγμής είναι η εξής:

1. CB για επικοινωνία με τους υπόλοιπους (Εμείς εδώ στη Κρήτη βολευτήκαμε και με τα PMR αν και τώρα ψηνόμαστε για τοποθέτηση CB)
2. Χωμάτινο ελαστικό, εφόσον είσαι "της σούζας" lol, ή μικρό ψήλωμα κατά προτίμηση με νέα ανάρτηση (ελατήρια αμορτισέρ)
3. Μικρό ψήλωμα ή χωμάτινο ελαστικό (αναλόγως με το τι επέλεξες να βάλεις 2ο, αν και τα δύο αυτά καλό είναι να τα κάνεις ταυτόχρονα)

Αν έχεις ανησυχία για συμπεριφορά στο δρόμο πάρε κάτι πιο πολιτισμένο χωμάτινο. Ρίξε μια ματιά στην ενότητα Ελαστικά και στην ενότητα Αναρτήσεις και θα δεις ότι υπάρχει πολλή πληροφορία για να διαβάσεις η οποία σίγουρα θα σε βοηθήσει πολύ.

ΥΓ: Όσο έγραφα το μήνυμα σου απάντησε και ο verse με τον οποίο συμφωνούμε ότι πρώτα δες τι δε σε ικανοποιεί και δε σε φτάνει για αυτό που θέλεις να κάνεις και μετά άλλαξε το. Πχ αν τα λάστιχα σου σκαρφαλώνουν σε όλα τα εμπόδια που επιλέγεις να αντιμετωπίσεις, τότε δε χρειάζεσαι άλλα λάστιχα. ;) Λέμε τώρα...αν... lol roc2 a105
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 17, 2008, 14:11 από JPat »

Αποσυνδεδεμένος PANOS72

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 420
  • Φύλο: Άντρας
  • Mad for mud
Απ: αποψε κανεις μπαμ!
« Απάντηση #13 στις: Οκτώβριος 17, 2008, 18:35 »
Θα σου πω ότι μου είχαν πει και εμένα τις αρχές... Μην κάνεις τίποτα...Όλα σιγά σιγά... Πρέπει πρώτα να δεις μέχρι που φτάνεις εσύ, και να διευκρινησεις τι χρήση θα κάνεις στο γύμνι... Εγώ μέχρι στιγμής έχω πει στοπ... Το αυτοκίνητο με ευχαριστεί όπως είναι είτε εντός είτε εκτός δρόμου...Θεωρώ πως για μένα και προς το παρόν έχω βρει την χρυσή τομή...Και εγώ θα γούσταρα να το κάνω τέρας, αλλά φαντάσου μετά να θέλω να πάω για ΣΚ χωριό για σκι...Εδώ μου σπάνε τώρα τα νεύρα που πάει με 120-130...Φαντάσου μετά... Γι'αυτό υπομονή... Προσωπικά πάλι πιστεύω ότι από την στιγμή που η τσέπη σου δεν είναι και ο καλύτερος σύμμαχος, όταν είναι να αλλαχτεί κάτι, άλλαξε το με κάτι πιο μάχιμο...Δεν μιλάω να πας να πάρεις έναν ιμάντα ή ενα σιμπι, αλλά πχ αν τα ελαστικά σου είναι καλά, κράτησε τα και όταν έρθει η ώρα για αλλαγή βάζεις κάτι πιο καλό  ;) ¶λλωστε είδες ότι το φόρα είναι πολλαπλών ταχυτήτων...Παρέα υπάρχει και για ήπιες βόλτες και για πιο εξτρειμ  ;)

+1
www.youtube.com/user/PanosJimny?feature=mhw4 <Panos72 Youtube channel
www.greektube.org/user/panji                              <Panos72 Greektube channel

Αποσυνδεδεμένος 4x4er

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 868
  • Φύλο: Άντρας
  • You go Faster, I go Everywere...
Απ: αποψε κανεις μπαμ!
« Απάντηση #14 στις: Οκτώβριος 17, 2008, 18:43 »
Θα σου πω ότι μου είχαν πει και εμένα τις αρχές... Μην κάνεις τίποτα...Όλα σιγά σιγά... Πρέπει πρώτα να δεις μέχρι που φτάνεις εσύ, και να διευκρινησεις τι χρήση θα κάνεις στο γύμνι... Εγώ μέχρι στιγμής έχω πει στοπ... Το αυτοκίνητο με ευχαριστεί όπως είναι είτε εντός είτε εκτός δρόμου...Θεωρώ πως για μένα και προς το παρόν έχω βρει την χρυσή τομή...Και εγώ θα γούσταρα να το κάνω τέρας, αλλά φαντάσου μετά να θέλω να πάω για ΣΚ χωριό για σκι...Εδώ μου σπάνε τώρα τα νεύρα που πάει με 120-130...Φαντάσου μετά... Γι'αυτό υπομονή... Προσωπικά πάλι πιστεύω ότι από την στιγμή που η τσέπη σου δεν είναι και ο καλύτερος σύμμαχος, όταν είναι να αλλαχτεί κάτι, άλλαξε το με κάτι πιο μάχιμο...Δεν μιλάω να πας να πάρεις έναν ιμάντα ή ενα σιμπι, αλλά πχ αν τα ελαστικά σου είναι καλά, κράτησε τα και όταν έρθει η ώρα για αλλαγή βάζεις κάτι πιο καλό  ;) ¶λλωστε είδες ότι το φόρα είναι πολλαπλών ταχυτήτων...Παρέα υπάρχει και για ήπιες βόλτες και για πιο εξτρειμ  ;)

+1


+2
Mountains, seas, somewere in between...