Αποστολέας Θέμα: Τεταρτη 4/6/2008 μπυρες - τσιπουρο και μασα στο Πολυκαστρο.  (Αναγνώστηκε 921 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος camelg4

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1538
    • TZAKIA
Κανω προταση για παχνιασμενες μπυρες  _beer> _beer> - τσιπουρα κοντοσουβλι  gyrosκοκορετσι  loulaγουρουνοπουλο στη σουβλα και οτι αλλο τραβαει η μπακα μας  lol lol.
Τη τεταρτη 4/6 λοιπον λεω κατα τις 20.30 με 21.00 να βρεθουμε στο Πολυκαστρο οσοι θελουμε και μπορουμε για να τα πουμε και να το διασκεδασουμε και λιγο.
Υ.Γ θα ηθελα να ξερω λιγο πιο νωρις ποιοι θα μπορεσουν να ερθουν και τις γαστρονομικες προτιμησεις τους για να ειναι οσο το δυνατον πιο οργανωμενα τα πραγματα.
www.tsernikoudis.gr

Αιρεύονται γάρ έν αντί απάντων οι άριστοι, κλέος αέναον θνητών οι δε πολλοί κεκόρηνται όκωσπερ κτήνεα.

Αποσυνδεδεμένος allleo

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 431
  • Όσο πιο ψηλά τόσο πιο καλά !!!! Χαλκιδικη
εχω μαθημα τις τεταρτες. 0_21 bhe 0_21 bhe 0_21 bhe 0_21 bhe 0_21 bhe

isos to kalitero SUV

Αποσυνδεδεμένος J-Land

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1243
  • Φύλο: Άντρας
  • “ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ” www.escaper.gr
    • www.escaper.gr
TSOULA: ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ......κύριε κύριε...εγώ εγώ.....είμαι καλόβολο...τα πάντα τρωώ...(κυριολέκτικα μεχρι και τον Νικολακόπουλο...)
“ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ”
www.escaper.gr

Αποσυνδεδεμένος camelg4

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1538
    • TZAKIA
ελα κοπελα μου  cl cl
www.tsernikoudis.gr

Αιρεύονται γάρ έν αντί απάντων οι άριστοι, κλέος αέναον θνητών οι δε πολλοί κεκόρηνται όκωσπερ κτήνεα.

Αποσυνδεδεμένος camelg4

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1538
    • TZAKIA
Κυριοι admin να κλειδωθει λογω αλαγης ημερομηνιας.Ευχαριστω.
www.tsernikoudis.gr

Αιρεύονται γάρ έν αντί απάντων οι άριστοι, κλέος αέναον θνητών οι δε πολλοί κεκόρηνται όκωσπερ κτήνεα.