Αποστολέας Θέμα: ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΕΣ ....ΤΕΛΟΣ ;  (Αναγνώστηκε 13401 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΕΣ ....ΤΕΛΟΣ ;
« Απάντηση #45 στις: Μάιος 06, 2008, 01:11 »

 ::) 3 πουλακια καθονται... και πλεκουνε πουλοβερ!!!   lol lol lol    >poiitis< <pineis<
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΕΣ ....ΤΕΛΟΣ ;
« Απάντηση #46 στις: Μάιος 06, 2008, 01:14 »
Σπάστα και ξαναρίχτα γιατί δεν τα πιασα, και γραφτα χύμα να τα διαβάσω το πρωί...
Ποιές και κάνα xtreme ποτό να αντέξεις....
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΕΣ ....ΤΕΛΟΣ ;
« Απάντηση #47 στις: Μάιος 06, 2008, 01:17 »

 lol lol lol Αμ καλα στο βγαλανε το "γραφικος"...
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 387
  • Φύλο: Άντρας
  • Over the hills and far away...
Απ: ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΕΣ ....ΤΕΛΟΣ ;
« Απάντηση #48 στις: Μάιος 06, 2008, 01:18 »
Ασχετο αλλα μιας που το πες βρε Ταξιδιώτη...είδα κόσμο που είχε χρόνια να μπεί οπότε ή μυρίζοντε την βαβούρα ή κάποιος τους ειδοποιεί lol lol lol lol
Καλό είναι αυτό, ανεβάζει και το φόρουμ lol lol lol αντε να ξαναπεί ο Αθανασίου ότι έχουμε χαμηλή ακροαματικότητα lol lol lol lol lol


 lol lol lol
Ήθελα απο καιρό να γράψω για τους διάφορους επισκέπτες αλλά κάθε φορά το μετάνιωνα.Θεωρώ ότι δεν μου πέφτει λόγος,ελεύθερα είναι όλα.
Γιάννη ΔΕΝ θέλω να τα πούμε τηλεφωνικά.
Κάποτε ...χάλαγα κανένα fax και βρισκόμασταν στον καφτερό. Δεν νομίζω ότι μας-σας αξίζει μια τέτοια εικόνα. Εχουμε περάσει πολλές "μπόρες" και είμαστε το ΜΟΝΑΔΙΚΟ forum το οποίο δεν έχει κρίψει τις άσχημες στιγμές του. Όπως , πολύ σοφά μου είχε απαντήσει ο Νίκος κάποτε "Αυτή είναι η ιστορία μας, καλή η κακή".
Καλό είναι να βρεθούμε απο κοντά, στο βουνό, στην ζεστασιά της φωτιάς. Εκεί βρίσκονται οι παρέες Γιάννη , και εσύ μας έχεις λείψει ...ενεργά όμως!


υ.γ. Καληνύχτα!βλέπω ότι συνεχίζετε...
Τέσσερα πράγματα δεν αλλάζουν στη ζώή:Οι μέρες που έζησες,οι πράξεις που έκανες,τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες!

Αποσυνδεδεμένος filippos_kos

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1273
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΕΣ ....ΤΕΛΟΣ ;
« Απάντηση #49 στις: Μάιος 06, 2008, 01:26 »
Φίλιππα , να σου θυμίσω ότι εσύ έφυγες απο τη Κω για να βρεθείς στη κοπή της πίτας στην Πλάστήρα. Σίγουρα πίστευες σε κάτι περισσότερο απο μια ιντερνετική παρέα, γι αυτό και ήρθες .Όπως και εγώ που σε έψαχνα το πρωί του Σαββάτου για να σε γνωρίσω , και μας σύστησε ο J-LAND που καθόταν απέναντι.
Την ακεραιότητα του forum την ζηλεύουν ήδη πολλοί και το ακούω αυτό απο διάφορους ανθρώπους στους αγώνες που παρακολουθώ.

Καλώς η κακώς , έχουμε γίνει πλέον πάρα πολλοί και στο μέλλον το βάρος της διαχείρησης θα είναι μεγάλο. ΑΥΤΟΣ είναι λόγος για να συναντηθούμε και να μιλήσουμε και όχι για το αν θα συνεχίσουν οι παραγγελίες...
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου σε όλα.
Την ακεραιότητα του forum θα την ζηλεύουν ακόμα περισσότεροι στο
μέλλον που ελπίζω να εκλείψουν και τα λάθη. (εγώ πιστέυω ότι γίνονται λάθη έστω και λίγα αλλά γίνονται. τα λιγότερα από κάθε άλλο φόρουμ).
Το βάρος της διαχείρισης θα είναι μεγάλο και καλά θα κάνουν να το αντέξουν. Αυτοί το επέλεξαν και το γουστάρουν και το σηκώνουν.
Αυτό δεν σημαίνει ότι απαγορεύετε να επισημαίνουμε τα λάθη στον αέρα. Ούτε σημαίνει ότι όποιος διαφωνεί ή κάνει λάθη του σβήνουμε τα ποστ.
Αυτοί που ασχολούνται και πασχίζουν για κάτι αυτοί ακούνε τις καλές αλλά και τις κακές κριτικές.
Αφού ο Νίκος και ο κάθε Νίκος που ασχολείται και έχει πάρει πάνω του το φόρουμ αυτός θα τα ακούει  a105
Ποιοι θα τα ''ακούσουν''? Αυτοί που δεν ασχολούνται? 
Όσοι έχουν άποψη πρέπει να την εκφράζουν όλοι δημόσια, και ο καθένας κρίνεται για αυτά που γράφει ή εννοεί από όλους και όχι από έναν
admin που μπορεί να κλειδώνει να διαγράφει ή να τροποποιεί πριν προλάβουν οι άλλοι να τον διαβάσουν.
.................. το ΜΟΝΑΔΙΚΟ forum το οποίο δεν έχει κρίψει τις άσχημες στιγμές του.
10806>


Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΕΣ ....ΤΕΛΟΣ ;
« Απάντηση #50 στις: Μάιος 06, 2008, 01:29 »

Αντε...  καληνυχτα απο μενα...  Ακολουθωντας τη συμβουλη του χρηστη IronMan (που τον αφηνω να συνεχισει μοναχουλης του), παω να πιω ενα xtreme... πεινιρλι με αυγο και να κανω νανακια, σαν καλο παιδακι που ειμαι!!!

Ολα αυτα τα βαρετα και γραφικα θεματα, μας κουραζουν εμας τα μικρα, ευαισθητα και τρυφερα παιδακια!!!  lol lol lol

Σας φιλω γλυκα... ο μικρουλης ΝickSi...
  >:D
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 06, 2008, 01:31 από NickSi »
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος ZIZIKA

  • Jimny
  • Μηνύματα: 403
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΕΣ ....ΤΕΛΟΣ ;
« Απάντηση #51 στις: Μάιος 06, 2008, 01:58 »
βρε filippos_kos αυτό σε λεω...δεν μπορει να γράφουμε το κοντό και το μακρύ μας και οι mods πρεπει να εξασφαλισουν οτι τηρουνται οι συμφωνημενοι κανόνες ..και πιστεψέ με το να κλειδώσεις ένα θέμα είναι όχι απλά λογικό αλλά επιβάλλεται! Αν πας να δεις τι γίνεται σε άλλα forums π.χ.στο "μαγαζάκι" της σχολής μου θα τρομοκρατηθείς! αν γράφεις χαζαμάρες τρως απευθείας warning...στα 3 καίγεσαι και μετά σε κόβουν για κάποιο διάστημα...Αν επανέλθεις και εξακολουθείς να μην υπακούεις εχεις φύγει επιτόπου για παντα!Και καλά κάνουν γιατί πρέπει να υπάρχει μια προστασία και τπτ άλλο δε σου την παρέχει! και δε μιλάμε για τα posts που τα τρώει η γάτα πρίν καν ανέβουν!! lol  Προσωπικά είμαι υπέρ του αυστηρού moderating...Καλά αν ήμουν εδώ mod δεν το συζητάω..πρώτα απ'όλους θα είχα banνάρει τον εαυτό μου...Εχω κάνει άπειρες ταρζανιές εδώ μέσα!! ha lol ha

btw man καλά κάνεις και το λήγεις εδώ!! Δεν υπάρχει λόγος να χαλάμε τις καρδιές μας(μια την έχουμε τη ρημάδα + κόψαμε και τις ομααδικές παραγγελίες χιχιχιχιχιχι lol) !!!! Καλά λέει και το παιδί να μαζωχτούμε όλοι μαζί την Κυριακή να τα πούμε από κοντά! ;) ¶ντε! Πάρτε + απο μένα πολλά φιλάκια και καληνύχτα! έχουμε γυμναστήριο στις 5!! _246> _246> _246> _246> _246> _246> _246> >180< >180< >180< >180< >180< >180< >180< >180< >332< >332< >332<
www.braters.gr
ΠΑΡΚΑΡΕ ΚΑΙ ΞΕΚΑΒΑΛΑ ΜΗ ΣΕ ΓΡΑΨΟΥΝΕ ΡΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος russo

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 984
  • www.jimnyclub.com
Απ: ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΕΣ ....ΤΕΛΟΣ ;
« Απάντηση #52 στις: Μάιος 06, 2008, 03:17 »
Έκτακτη προσφορά σε ξύστρες.

Λόγω αυξημένης ζήτησης + 25% στις τιμές καταλόγου.
Για ομαδική παραγγελία + 50% στις τιμές καταλόγου.

 Με κάθε αγορά, δωρεάν συμετοχή σε εκδρομή 17/18-5 Γκίωνα - Βαρδούσια.

 _aaa>
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 06, 2008, 03:29 από russo »
Γιώργος Ρούσσος

Αποσυνδεδεμένος dodo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 112
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΕΣ ....ΤΕΛΟΣ ;
« Απάντηση #53 στις: Μάιος 06, 2008, 09:54 »
ο μικρουλης ΝickSi...  >:D
87 87 87 87 καλο!!!! εισαι και αστειούλης....  ha ha

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΕΣ ....ΤΕΛΟΣ ;
« Απάντηση #54 στις: Μάιος 06, 2008, 09:57 »

Ναι ναι φιλε...  και απ αυτο ειμαι...!!!    Αλλα αμα χρειαστει, γινομαι και... κακουλης, ξερεις...!!!   ;) lol
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος Majestix

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1712
  • Φύλο: Άντρας
  • Les Gaulois..
    • www.gaulois4x4.com
Απ: ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΕΣ ....ΤΕΛΟΣ ;
« Απάντηση #55 στις: Μάιος 06, 2008, 10:20 »
Παράθεση
Φίλε Χρήστο , όπου μπαίνει το κέρδος δεν μπορεί να είναι όλα "αγνά και ταπεινά" γι αυτό και ΚΑΛΑ κάνουν οι διαχειριστές και κόβουν τις ομαδικές. Στην τελική υπάρχουν εύκολοι τρόποι να συννενοηθούν όσοι ενδιαφέρονται, σιγά το πρόβλημα. Εκτός αυτού, εσύ ο ίδιος ζήτησες πιο αυστηρό moderating πριν μερικές μέρες όταν γνωστός δημοσιογράφος με φιλότιμη -ομολογουμένως - προσπάθεια στο χώρο της τετρακίνησης , καθόταν και ξεκατινιαζόταν σαν 10 χρονο παιδί σε άλλο θέμα.
Δεν ανέχομαι λοιπόν να εκμεταλλεύονται το όνομα της παρέας μας κάποιοι που δεν τους έχουμε δει στην ζωή μας - και ούτε πρόκειται-και φυσικά δεν εννοώ τα μέλη που ζουν μακριά στην στερεά Ελλάδα όσο και στα νησιά , για να κερδίσουν 10 ευρώ.

Θα μπορούσα να γράψω πολλά αλλά δυστυχώς η ώρα είναι 12.30 και εγώ είμαι ακόμα στο γραφείο με υπόλοιπο εργασίας τουλάχιστον 2 ώρες.Γιατί το γράφω αυτό? Γιατί ο καθένας μας  αφιερώνει με τον τρόπο του τον χρόνο του για να επικοινωνεί σε αυτή την σελίδα και τους ΦΙΛΟΥΣ που υπάρχουν πίσω απ αυτήν. Υπάρχουν 3-4 άτομα που κοπιάζουν - πείτε τους διαχειριστές εαν θέλετε- για το αποτέλεσμα αυτό.Μην τους πυροβολείτε!

1. Το moderating το ζήτησα γιατί ο καθένας έγραφε το μακρί του και το κοντό του... και οχι για το θέμα του Αθανασίου που δεν με ενδιαφέρει καθόλου...

2. Οι διαχειριστές κατα την ταπεινή μου άποψη δεν έχουν καμμία δουλειά να κόβουν της ομαδικές παραγγελιές απο την παρέα... αυτό που για εμένα έχουν το δικαίωμα να απαγορεύσουν είναι να αναφέρεται το ονομα jimnyclub.com

3. Ξέρω πολλά παιδιά που έχουν βρεθεί θύματα αισχροκέρδιας απο εμπόρους... δυστηχως, άλλος απο απειρία, άλλος γιατί δεν έχει χρόνο να το ψάξει,  βρίσκονται θύματα... όσο για τα 10 ευρώ ποτέ δεν είναι τόσο η διαφορά - ποτέ σε μία ομαδική, δες τις τιμές που έχουν στα site οι εμποροι και κρίνε... αλλά και τόσο να είναι 10 ευρω επι το σύνολο των μελών που αγοράζουν είναι ενα σημαντικό κέρδος για την παρέα μας, που καλύτερα να το πιούμε σε μπύρες ή να το κάνουμε δωρεά παρά να το χαρίσουμε στους εμπόρους....... μην το υποτιμάς....
Majestix

Better 2 be Proactive... than Reactive....

http://www.gaulois4x4.com

Αποσυνδεδεμένος cybertaz

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 286
  • Φύλο: Άντρας
  • σπίτι μου....ο βυθός!
    • Sea gate Club
Απ: ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΕΣ ....ΤΕΛΟΣ ;
« Απάντηση #56 στις: Μάιος 06, 2008, 10:33 »
Ελεος βρε παιδια σταματηστε το!!!!  bhe 0_21 Ειπε ο καθενας τη γνωμη του ακουσαμε και τις αλλες , αλλα το forum εχει χιλια δυο αλλα θεματα ολοι εδω κολλησατε? Αφηστε να ηρεμησουν τα πραγματα και οι mod και admin θα κρινουν αν τελικα ισχυσει αυτη η αποφαση για τελος στις ομαδικες η θα συνεχιστει. Στο κατω κατω ομαδικες μπορουν να γινουν απο εδω μεσα χωρις να συμμετεχει το jimnyclub καθε αυτου αλλα να το κανονιζει καποιο μελος ανεξαρτητα.
Ερχονται τοσα event, τοσες εκδρομες,καλοκαιρι ....διασκεδαστεεεεεεε roc2




Αποσυνδεδεμένος draikos

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 311
  • Φύλο: Άντρας
  • adventure animal!
Απ: ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΕΣ ....ΤΕΛΟΣ ;
« Απάντηση #57 στις: Μάιος 06, 2008, 11:17 »
Συνταξιδιωτες καλημερα σε ολους!

Με αναφορα ολα τα παραπανω, πιστευω οτι ματαιως ''αναλωνουμε'' τις δυναμεις μας και ''καταβάλουμε'' εαυτους και  φορουμ, ενω θα μπορουσαμε να διοχετευσουμε την ενεργητικοτητα μας σε πιο δημιουργικα πραγματα.

Ειμαστε αδιαμφισβητητα απο τα πιο δυναμικα club!

Τοσες εκδρομες/εκδηλωσεις/συζητησεις/ τεχν. συμβουλες/....... παρραγγελιες ''παλκου'' :) ή ''ομαδικες''  :) ειναι σε εξελιξη και ποσες αλλες περιμενουν ολους εμας για να οργανωθουν και να καταχωρηθουν στην ιστορια του club.

Επιτρεψτε μου να επαναλαβω:

ΟΧΙ στις  σπασμωδικες κινησεις !
ΝΑΙ στις ''δημιουργικες'' συζητησεις !
ΟΧΙ στις ''νεφελωδεις'' καταστασεις !
ΝΑΙ στη΄''ξαστεριά'' ... ακόμη κι αν χρειαζεται μια ''μπόρα''!

ΝΑΙ στο Jimnyclub και ΟΛΑ τα καλοπροαίρετα μελη του!
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 06, 2008, 12:34 από draikos »

Αποσυνδεδεμένος admin

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 489
  • Φύλο: Άντρας
    • Jimnyclub.com
Απ: ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΕΣ ....ΤΕΛΟΣ ;
« Απάντηση #58 στις: Μάιος 06, 2008, 11:37 »
Λοιπόν
Να τελειώνουμε τι συζήτηση?
Δεν καταλαβαίνω γιατί να μην σταματήσουν οι ομαδικές παραγγελίες εκ μέρους του jimnyclub.com.
Αφού δεν τα καταφέρνουμε σωστά εμείς, αν θέλει κάποιος να οργανώσει μια ομαδική παραγγελία να βρει χρόνο να βάλει το όνομά του μπροστά και από παράπονα και προβλήματα που θα προκύψουν ας τα ακούσει ο ίδιος.  Όλοι είναι ελεύθεροι να κάνουν ομαδικές παραγγελίες αρκεί να μην χρησιμοποιούν το όνομα του .com ΑΛΛΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ, καθώς και οι ίδιοι θα ορίζουν τη διαδικασία της παραγγελίας.
Σε παράπονα των προμηθευτών θα απαντά ο ίδιος και όχι το jimnyclub.
Επίσης το jimnyclub.com θα κάνει γνωστό στους προμηθευτές του χώρου ότι δεν θα ζητήσει ποτέ προσφορά από αυτούς.

Να μας μείνει και λίγος χρόνος παραπάνω.


Τα περί «μίζας» που ειπώθηκαν από «νέα» μέλη είναι τουλάχιστον προσβλητικά για τις μέχρι τώρα προσπάθειες που καταβάλαμε και που μάλλον θα συνεχίσουμε να καταβάλουμε…

Δε νομίζω ότι πρέπει να αναλωθούμε άλλο σε αυτή την κουβέντα.
Jimnyclub.com

Αποσυνδεδεμένος verse

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1657
  • Φύλο: Άντρας
    • Web Applications & Information Systems
Απ: ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΕΣ ....ΤΕΛΟΣ ;
« Απάντηση #59 στις: Μάιος 06, 2008, 12:19 »
Λοιπόν
Να τελειώνουμε τι συζήτηση?
Δεν καταλαβαίνω γιατί να μην σταματήσουν οι ομαδικές παραγγελίες εκ μέρους του jimnyclub.com.
Αφού δεν τα καταφέρνουμε σωστά εμείς, αν θέλει κάποιος να οργανώσει μια ομαδική παραγγελία να βρει χρόνο να βάλει το όνομά του μπροστά και από παράπονα και προβλήματα που θα προκύψουν ας τα ακούσει ο ίδιος.  Όλοι είναι ελεύθεροι να κάνουν ομαδικές παραγγελίες αρκεί να μην χρησιμοποιούν το όνομα του .com ΑΛΛΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ, καθώς και οι ίδιοι θα ορίζουν τη διαδικασία της παραγγελίας.
Σε παράπονα των προμηθευτών θα απαντά ο ίδιος και όχι το jimnyclub.
Επίσης το jimnyclub.com θα κάνει γνωστό στους προμηθευτές του χώρου ότι δεν θα ζητήσει ποτέ προσφορά από αυτούς.

Να μας μείνει και λίγος χρόνος παραπάνω.


Τα περί «μίζας» που ειπώθηκαν από «νέα» μέλη είναι τουλάχιστον προσβλητικά για τις μέχρι τώρα προσπάθειες που καταβάλαμε και που μάλλον θα συνεχίσουμε να καταβάλουμε…

Δε νομίζω ότι πρέπει να αναλωθούμε άλλο σε αυτή την κουβέντα.


Αγαπητέ αδμιν,

αν εννοείς εμμένα σαν "νέο" μέλος που έγραψε περί μίζας, αν διαβάσεις πιο προσεχτικά το ποστ μου αναφέρετε σε ΓΕΝΙΚΟ ΣΧΟΛΙΟ και δίνει την δική μου άποψη περί διοργάνωσης ομαδικών θεμάτων... Δεν είπα ποτέ οτί κάνετε κάτι τέτοιο και δεν κατηγόρησα κανέναν...Στο ίδιο ποστ προτρέπω τους υπόλοιπους φίλους μας να σταματήσουν τα ΚΑΤΗΓΟΡΩ... Σε ποστ του Νίκου που κοκκίνησε αντίστοιχα κομμάτια μου, έσπευσα αμμέσως να διευκρηνίσω ότι δεν είναι για εσάς και ότι δεν θέλω να παρεξηγηθώ...Όπως έχω ξαναπεί στο ίδιο ποστ, δεν θα ήμουν εδώ να γράφω αν ήξερα ότι συμβαίνει κάτι τέτοιο...Έχω μάθει στην ζωή μου να εκτιμώ αυτά που έχω και μου προσφέρονται...Όπως αναφέρεται και σε ποστς άλλων φίλων μας το JIMNYCLUB.COM είναι η παρέα, αλλά κατανοώ -κατανοούμε ότι χωρίς τους ανθρώπους που το τρέχουν δεν θα ήταν δυνατό να είμαστε αυτή η παρέα...Μπορεί να είμασταν μια άλλη παρέα, μπορεί και όχι αλλά σίγουρα όχι αυτή... Εκτιμώ βαθύτατα λοιπόν την προσπάθεια σας και προσπαθώ με τον δικό μου τρόπο να βοηθήσω...Αν δεν είχα τέτοιο σκοπό απλά δεν θα ασχολούμουν με το θέμα και απλά θα διάβαζα ότι με ενδιέφερε...Λυπάμαι βαθύτατα αν το ποστ μου ήταν αφορμή για παρεξήγηση ως προς εμένα και ως προς εσάς από τα υπόλοιπα μέλη... Ζητώ συγνώμη αν δεν τα κατάφερα να εκφράσω καλύτερα τις σκέψεις μου...

Φιλικά,

Φάνης Ευαγγελοδήμος
fanis
www.b2bweb.gr - Web Applications & Information Systems