Αποστολέας Θέμα: Καφεδακι με το κρητικο φιλο μας, το Γιαννη (JPAT)..., Παρασκευη 2 Μαιου 2008.  (Αναγνώστηκε 2494 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !

ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ
για οποιον θελει!!!

Οπως ειχα προαναφερει και σε προηγουμενο post...


Με μεγαλη μου χαρα, γνωρισα σημερα το φιλο μας jpat απο τη Κρητη και την οικογενεια του... 
...
... κανονισαμε (και οποιος αλλος θελει βεβαια να γνωρισει το Γιαννη και να πουμε καμμια κουβεντουλα), τη Παρασκευη 2 Μαιου το απογευμα, που θα επιστρεψουν και θα φευγουν για Κρητη, να βρεθουμε καπου προς το λιμανι να πιουμε ενα καφεδακι πιο χαλαρα!!!
... 

Oποιος λοιπον μπορει και θελει, πινουμε ενα καφεδακι στο Πειραια για να ευxαριστησουμε και απο κοντα το φιλο μας το Γιαννη και να τους αποχαιρετησουμε για το ταξιδι τους στη Κρητη!

Νεοτερα για το σημειο και την ωρα, θα γραψω λιγο αργοτερα, αφου συννενοηθω πρωτα με το Γιαννη, για το τι ωρα θα ειναι εδω... 
Το σιγουρο ειναι, οτι θα βρεθουμε καπου στο Πειραια...


« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 29, 2008, 12:31 από NickSi »
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
1. Γιαννης (JPat) + family
2. Νicksi - Emily
3.
4.
5.
6.
7.
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος JPat

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 546
  • Φύλο: Άντρας
  • ΡΕΘΥΜΝΟ-ΚΡΗΤΗ
Καλησπέρα κι από μένα και χρόνια πολλά και πάλι!  ;D

Το καράβι για Κρήτη φεύγει από τον Πειραιά κατά τις 20:30 το βράδυ αν δε κανω λάθος. Την ακριβή ώρα που θα φτάσουμε στον Πειραιά με το αυτοκίνητο δε τη γνωρίζω ακόμα. Θα το συζητήσω και με την οικογένεια και μόλις μάθω θα μιλήσουμε με το NickSi για τα κανονίσματα.  :D
Θα χαρώ πολύ να βρεθούμε όσο γίνεται περισσότεροι από κοντά, καταλαβαίνω όμως ότι η χρονική περίοδος είναι "φορτωμένη" για τους περισσότερους και ίσως δε καταφέρουμε να συναντηθουμε. Καλές υπόλοιπες γιορτές σε όλους λοιπόν και καλή αντάμωση κι από κοντά!  j12

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Για χτύπα τηλ..καφεδάκι ή ρακί, θα δούμε, κάτι παίζει σπίτι ;D
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
 >h09 >laugh007< >h09 >laugh007<
Αμαν ρε συ Γιαννη (Ironman)...
Παλι στα... κρυφα, prive...?   
Eδω λεμε να μαζευτουμε καπου για να γνωριστουμε οσο γινεται περισσοτεροι και εσυ λες παλι στα... μυστικα? syc_

Ετσι ετσι... η παραδοσιακη γοητεια του μυστικισμου!!!   Κρατα γερα στις... "σταθερες αξιες"!!!
a105 a105
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος Morpheus

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 279
  • Φύλο: Άντρας
  • The future belongs to those who believe.
 hallo Να έρθω και εγώ? >12179 >12179 >12179 Για σας παιδιά και χρόνια πολλά, και καλή συνάντηση. Χαιρετίσματα από Κρήτη.  >8360< >8360< >8360<
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 30, 2008, 01:41 από Morpheus »
Sorry Για τα ορθογραφικα.
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
θα μιλήσουμε με το NickSi για τα κανονίσματα.  :D
Θα χαρώ πολύ να βρεθούμε όσο γίνεται περισσότεροι από κοντά, καταλαβαίνω όμως ότι η χρονική περίοδος είναι "φορτωμένη" για τους περισσότερους και ίσως δε καταφέρουμε να συναντηθουμε. Καλές υπόλοιπες γιορτές σε όλους λοιπόν και καλή αντάμωση κι από κοντά!  j12

>h09 >laugh007< >h09 >laugh007<
Αμαν ρε συ Γιαννη (Ironman)...
Παλι στα... κρυφα, prive...?   
Eδω λεμε να μαζευτουμε καπου για να γνωριστουμε οσο γινεται περισσοτεροι και εσυ λες παλι στα... μυστικα? syc_

Ετσι ετσι... η παραδοσιακη γοητεια του μυστικισμου!!!   Κρατα γερα στις... "σταθερες αξιες"!!!
a105 a105

Για χτύπα τηλ..καφεδάκι ή ρακί, θα δούμε, κάτι παίζει σπίτι ;D

- Δεν έχω τηλ του JPat ούτε εκείνος το δικό μου(στο βεβαιώνει άνετα και ο JPat αλλωστε ;))

- Το παληκάρι είπε ότι θα μιλήσει με σενα, και εγώ του είπα χτυπα τηλ, και όχι χτύπα μου τηλ(διαβαζε τι γράφει ο άλλος πριν του απαντάς και τον προσβάλεις...)



Βασικό ερώτημα όμως...ρακί να φέρω και για σένα ή δεν πίνεις??(απο την Πελεκαπίνα είναι, για όσους ξέρουν απο Κρήτη roc2)
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 30, 2008, 20:07 από NickSi »
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !

Μιλησαμε πριν απο λιγο με το Γιαννη (JPat)...
Για οποιον φιλο θελει, το ραντεβου μας θα ειναι τη Παρασκευη 2 Mαιου το απογευμα, στις 18:00, στη καφετερια OLYMPICO, στο ΣΕΦ (Σταδιο Ειρηνης & Φιλιας).

Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Nα σαι καλά.

Και μην μου τροποποιείς το ποστ...δεν έγραφε κάτι αντιδεοντολογικό προς το φόρουμ, ή προσβλητικό απάντηση στο 5ο post του topic ήταν....
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !

Αφορα τη συναντηση μας για καφε και γνωριμια με το φιλο μας απο τη Κρητη, το Γιαννη (JPat)...
Για οποιον φιλο θελει, το ραντεβου μας θα ειναι τη Παρασκευη 2 Mαιου το απογευμα, στις 18:00, στη καφετερια OLYMPICO, στο ΣΕΦ (Σταδιο Ειρηνης & Φιλιας).

Oσοι πιστοι προσελθετε... Εκει θα ειμαστε...

Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος ZIZIKA

  • Jimny
  • Μηνύματα: 403
  • Φύλο: Γυναίκα
Εεεερχόμαστεεεεεεεεεε!!!! Νομίζω δηλαδη!
zizika- offroad pet
www.braters.gr
ΠΑΡΚΑΡΕ ΚΑΙ ΞΕΚΑΒΑΛΑ ΜΗ ΣΕ ΓΡΑΨΟΥΝΕ ΡΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος ZIZIKA

  • Jimny
  • Μηνύματα: 403
  • Φύλο: Γυναίκα
Και ναι τα καταφέραμε!  cl cl Πολύ ωραία ήτανε, ζούλια - ψώρα όποιος δεν ήρθε! ha
Και ο JPat μια χαρά παιδί και live !!!  :-*
www.braters.gr
ΠΑΡΚΑΡΕ ΚΑΙ ΞΕΚΑΒΑΛΑ ΜΗ ΣΕ ΓΡΑΨΟΥΝΕ ΡΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος off_road pet

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 295
  • Φύλο: Άντρας
Θεοοοοςςςςς ο Κρητικοοοοος. Αλλα πως φτασαμε εκει ειναι το θεμα για λεπτομερειες ρωτηστε την ΖΙΖΙΚΑ αλλα εμενα δεν μεν ξερετε μετα απο αυτο
Προσφέρομαι για λασπόλουτρο

Αποσυνδεδεμένος JPat

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 546
  • Φύλο: Άντρας
  • ΡΕΘΥΜΝΟ-ΚΡΗΤΗ
Καλησπέρα παιδιά! ;D Το μόνο κακό της χθεσινής συνάντησης ήταν ότι δεν είχα όσο χρόνο θα ήθελα για να καθήσω να τα πούμε! lol Όλα τέλεια, η παρέα, η θέα, ο γκαϊφές,... τόσο καλά πέρναγα που παραλίγο να χάσω το καράβι. Κανονικά έφευγε 20:30 και εγώ μπήκα 20:45-20:50. ΤΡΕΛΟ ΑΓΧΟΣ!! bhe Να 'ναι καλά τα φορτηγά που δημιούργησαν τη καθυστέρηση και πρόλαβα!
Ενα ολόψυχο ευχαριστώ στα παιδιά, το NickSi, τον off_road pet, τη ZIZIKA και τον Κώστα με τα οποία κάναμε φοβερή παρέα, είπαμε τα καλαμπούρια μας, τις ιστορίες μας και κάτι πήρε κι εμένα τ' αυτί μου για μια γλωσσού που πήγε να "την πει" στη ΖΙΖΙΚΑ μας, αλλά λεπτομέρεις  δε μπορώ να αποκαλύψω. lol Με μεγάλη χαρά θα σας περιμένουμε στη Κρήτη όταν το αποφασίσετε.  ;D

Νίκο ενα επιπλέον ευχαριστώ οφείλω σε εσένα φίλε μου, για την οργάνωση της συνάντησης και για τη βοήθεια σου στο περιστατικό που έτυχε στη γιαγιά.  >resp<

Να είστε πάντα καλά όλοι και όλες και εύχομαι να τα ξαναπούμε σύντομα από κοντά!  j12
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 03, 2008, 20:42 από JPat »

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !

Γιαννη... σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια, αλλα εκανα, οτι ακριβως πιστευω οτι θα εκανες και εσυ σε καποια αντιστοιχη περιπτωση...
Σιγουρα ο χρονος ειναι λιγος για τετοιες συναντησεις και τετοιου ειδους γνωριμιες, οπου εχουμε να πουμε παααααααααααααρα πολλα!   Δε πειραζει ομως... οπως ειπαμε, σιγουρα υπαρχουν τροποι για περαιτερω καλυτερες φασεις!!!
Λυπαμαι μονο που ειμασταν μονο λιγα ατομα απο εδω, αλλα ηταν "δυσκολη" και η περιοδος που εγινε... Ξερεις, εν μεσω διακοπων-τριημερων-ΠΣΚ...

Καλα να εισαστε και βεβαια καλα να περνατε στο νησι!!!
roc2 yah
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...