Αποστολέας Θέμα: ΝΕΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ  (Αναγνώστηκε 1313 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 387
  • Φύλο: Άντρας
  • Over the hills and far away...
ΝΕΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ
« στις: Μάρτιος 20, 2008, 23:16 »
Επειδή πέρασε πολύς καιρός , επειδή έχουμε γίνει πολλοί περισσότεροι , επειδή είμαστε όμορφα παιδιά και επειδή ξεκίνησα γυμναστήριο, έχασα 5 κιλά και θέλω να δείχνω την κορμάρα μου το καλοκαίρι , δεν νομίζετε ότι πρέπει να φτιάξουμε καινούργια μπλουζάκια?

Τα πρώτα με τo γνωστό "χ" η αλλιώς serkova , δεν τα φοράει κανείς πλέον , αφού διώξαμε τα φαντάσματα.
Τα δεύτερα της Κερκίνης , είναι περιορισμένα , εγώ έχω μόνο ένα και σε κάθε εκδρομή το πλένω κάθε μέρα για να το φοράω.

Προτείνω λοιπόν να φτιάξουμε ένα σκέτο με το λογότυπο του jimnyclub.com χωρίς να αναφέρεται σε κάποιο event που κάναμε, όπως "Απόψε κολλήσαμε στο Αέριο" η " Την Κυριακή φάγαμε λουκάνικα στην Λούλα".

Ακούω προτάσεις -ιδέες.
Τέσσερα πράγματα δεν αλλάζουν στη ζώή:Οι μέρες που έζησες,οι πράξεις που έκανες,τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες!

Αποσυνδεδεμένος FIREFIGHTER

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 74
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΝΕΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ
« Απάντηση #1 στις: Μάρτιος 20, 2008, 23:37 »
Συμφωνώ με τον ΤΑΞΙΔΙΩΤΗ. roc2 roc2

Αποσυνδεδεμένος cybertaz

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 286
  • Φύλο: Άντρας
  • σπίτι μου....ο βυθός!
    • Sea gate Club
Απ: ΝΕΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ
« Απάντηση #2 στις: Μάρτιος 20, 2008, 23:41 »
συμφωνω και γω μπλουζακια χωρις καποιο θεμα η μερος.....αλλα να εχουν φωτο το δικο μου jimny  roc2 roc2 roc2 roc2 roc2 roc2

Αποσυνδεδεμένος off_road pet

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 295
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΝΕΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ
« Απάντηση #3 στις: Μάρτιος 20, 2008, 23:53 »
Μεσα γιατι οχι μπλουζακια με λογοτυπο jimnyclub καλη ιδεα >sostos< >ilov< >ilov2< >oreos<
Προσφέρομαι για λασπόλουτρο

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΝΕΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ
« Απάντηση #4 στις: Μάρτιος 21, 2008, 08:00 »
Καλημέρα σας

Οι παλιοί το ξέρουν, οι στάμπες και τα λογότυπα είναι η δουλειά μου.... Μηχανήματα υπάρχουν, υλικά υπάρχουν, διάθεση υπάρχει.

Το κόστος θα βγει φτηνό καθώς θα πληρώσουμε μόνο τα μπλουζάκια και τα υλικά για τις στάμπες. (πάρτε 5-6 λοιπόν ο καθένας)
Δεν θα υπάρχει χρέωση εργατικών και κέρδους.

Αν το αναλάβει κάποιος (μπορώ και εγώ αν θέλετε), να βγει λίστα ενδιαφερομένων και τεμάχια και βγάζουμε κοστολόγιο...

ΥΓ. Εχω προμηθευτή για Τ-shirt καλό, επώνυμο "SLAZENGER" σε καλή τιμή.


Αποσυνδεδεμένος big-terios

  • Jimny
  • Μηνύματα: 486
Απ: ΝΕΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ
« Απάντηση #5 στις: Μάρτιος 21, 2008, 08:04 »
Καλημέρα σας

Οι παλιοί το ξέρουν, οι στάμπες και τα λογότυπα είναι η δουλειά μου.... Μηχανήματα υπάρχουν, υλικά υπάρχουν, διάθεση υπάρχει.

Το κόστος θα βγει φτηνό καθώς θα πληρώσουμε μόνο τα μπλουζάκια και τα υλικά για τις στάμπες. (πάρτε 5-6 λοιπόν ο καθένας)
Δεν θα υπάρχει χρέωση εργατικών και κέρδους.

Αν το αναλάβει κάποιος (μπορώ και εγώ αν θέλετε), να βγει λίστα ενδιαφερομένων και τεμάχια και βγάζουμε κοστολόγιο...

ΥΓ. Εχω προμηθευτή για Τ-shirt καλό, επώνυμο "SLAZENGER" σε καλή τιμή.




 _brav/
Brat president
www.braters.gr
Όπου οι άλλοι σταματάνε εμείς προχωράμε :):):):)

Ευρυτανία TEAM   :D

Έρχετε το B-S :-O

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΝΕΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ
« Απάντηση #6 στις: Μάρτιος 21, 2008, 08:13 »
Ετσι πρεπει...  Να μη τα παιρνουνε αλλοι τα λ7, οταν εχουμε κοσμο στη παρεα...

Χαρη, θα σου στειλουμε προδιαγραφες και τι μαρκες μπλουζακια θελουμε για να μας δωσεις μια τιμη και επισης το υλικο που θελουμε να ειναι τα λογοτυπα μας, το φλοκο, οπως ξερεις κι εσυ, που τα φτιαχνουμε μεχρι τωρα...

Το ιδιο βεβαια θα κανουμε για να μας πει αντιστοιχα και ο αλλος ο φιλος μας ο Κωστας (ACDACD), που ειναι επισης η δουλεια του και που βεβαια, μας ειχε κανει δωρο τα 100 καπελακια στη κοπη της πιτας μας...  ;)


Επισης, οπως ειπε και ο φιλος μας ο Δημητρης (Ταξιδιωτης) ζητειται "εξυπνη" φραση (moto) για να γραφτει μπροστα!!! 

Ενα εξυπνο σλογκαν, σχετικο παντα με το χωρο...  ;)    Για γραψτε ιδεες...  >:D

« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 21, 2008, 08:39 από NickSi »
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΝΕΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ
« Απάντηση #7 στις: Μάρτιος 21, 2008, 08:31 »
ΟΚ, no problem.

Με φλόκο θα βγει πιο ακριβό το σύνολο. Επίσης με φλόκο δεν μπορούμε να πετύχουμε μικρές λεπτομέροιες σε μικρά σχήματα.

Αν υπάρχει προμηθευτής μπλούζας και φλόκου, μου τα φέρνετε και κάνω τη δουλειά δωρεάν.
Εχω και τους συνεργάτες μου βέβαια με τέτοια υλικά.... συγκρίνουμε ποιότητα και τιμές και βλέπουμε...

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΝΕΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ
« Απάντηση #8 στις: Μάρτιος 21, 2008, 08:36 »


Ακριβως Χαρη... Ολα μεχρι τωρα τα φτιαχνουμε με φλοκο, μιας και το logo μας ειναι απλο σχημα αλλωστε, αλλα ειναι αθανατα σαν ποιοτητα και κατασκευη...  Να σκεφτεις, οτι εχουμε ακομη μπλουζακια μετα απο 4 χρονια που τα ειχαμε φτιαξει...
  ;)
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 387
  • Φύλο: Άντρας
  • Over the hills and far away...
Απ: ΝΕΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ
« Απάντηση #9 στις: Μάρτιος 21, 2008, 09:51 »



Επισης, οπως ειπε και ο φιλος μας ο Δημητρης (Ταξιδιωτης) ζητειται "εξυπνη" φραση (moto) για να γραφτει μπροστα!!! 

Ενα εξυπνο σλογκαν, σχετικο παντα με το χωρο...  ;)    Για γραψτε ιδεες...  >:D




Νίκο , το πιο έξυπνο σλόγκαν το έχω ακούσει απο τον Σταύρο (freskos) και είναι "τσίκνα και λάσπη".Δεν νομίζω όμως ότι ταιριάζει, αν και είναι περιεκτικότατο.Με τρεις λέξεις τα είπε όλα.
Επίσης να προσθέσω ότι καλό είναι να φτιάξουμε κοντομάνικα και μακρυμάνικα μια και καλή , για να μην μπαίνουμε στη ίδια διαδικασία το φθινόπωρο. Ίδια χρώματα και ίδιο μοτίβο-λογότυπο.
Τέσσερα πράγματα δεν αλλάζουν στη ζώή:Οι μέρες που έζησες,οι πράξεις που έκανες,τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες!

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΝΕΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ
« Απάντηση #10 στις: Μάρτιος 21, 2008, 10:02 »


Σωστος Δημητρη...   Ειχαμε συζητησει και με τα υπολοιπα παιδια, οταν ειδαμε τα παιδια απο τη λεσχη Καρδιτσας, να φτιαξουμε και μπουφανακια κλπ κλπ...

Ας ξεκινησουμε τωρα με τα μακο τα κοντομανικα και μολις ολοκληρωσουμε την ερευνα που ηδη εχουμε ξεκινησει και για τα υπολοιπα, θα κανουμε ενα refresh...

Ακουμε εξυπνες προτασεις, απο ολους, εδω...:
http://www.jimnyclub.com/forum/index.php/topic,2754.0.html   ;)
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 387
  • Φύλο: Άντρας
  • Over the hills and far away...
Απ: ΝΕΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ
« Απάντηση #11 στις: Μάρτιος 21, 2008, 10:16 »
Νίκο εαν κάνουμε την επόμενη Κυριακή την βόλτα στην Δίρφη, να δεις τα μπουφάν της Λέσχης Ευρίπου. Είναι πάρα πολύ μελετημένα (αδιάβροχα 100%, επένδυση,πολλές τσέπες μέσα -έξω με κουμπιά και φερμουάρ,στις τσέπες που μπαίνουν τα χέρια όπως και στο σημείο του σβέρκου έχουν ειδική επένδυση με ένα βελούδινο υλικό που σε κρατάει ζεστό,ρίγες με φωσφοριζέ υλικό εξωτερικά για το βράδυ,πολύ καλή σχεδίαση και ποιότητα).Νομίζω ότι μπορούμε να κάνουμε κάτι αντίστοιχο σε άλλο χρώμα βέβαια.
Τέσσερα πράγματα δεν αλλάζουν στη ζώή:Οι μέρες που έζησες,οι πράξεις που έκανες,τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες!

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΝΕΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ
« Απάντηση #12 στις: Μάρτιος 21, 2008, 10:21 »

AYTO AKΡΙΒΩΣ εννοω Μητσακο...  Αυτο ψαχνουμε ηδη, για κατι τετοιο σε ποιοτητα και σε στυλ...   Ηδη εχουμε μια εικονα...  ;) ;D
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος panosxalkida

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 494
Απ: ΝΕΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ
« Απάντηση #13 στις: Μάρτιος 21, 2008, 17:18 »
Επειδή πέρασε πολύς καιρός , επειδή έχουμε γίνει πολλοί περισσότεροι , επειδή είμαστε όμορφα παιδιά και επειδή ξεκίνησα γυμναστήριο, έχασα 5 κιλά και θέλω να δείχνω την κορμάρα μου το καλοκαίρι , δεν νομίζετε ότι πρέπει να φτιάξουμε καινούργια μπλουζάκια?

Τα πρώτα με τo γνωστό "χ" η αλλιώς serkova , δεν τα φοράει κανείς πλέον , αφού διώξαμε τα φαντάσματα.
Τα δεύτερα της Κερκίνης , είναι περιορισμένα , εγώ έχω μόνο ένα και σε κάθε εκδρομή το πλένω κάθε μέρα για να το φοράω.

Προτείνω λοιπόν να φτιάξουμε ένα σκέτο με το λογότυπο του jimnyclub.com χωρίς να αναφέρεται σε κάποιο event που κάναμε, όπως "Απόψε κολλήσαμε στο Αέριο" η " Την Κυριακή φάγαμε λουκάνικα στην Λούλα".

Ακούω προτάσεις -ιδέες.

>egrapses< αντε να κυκλοφορουμε το καλοκαιρη στις ΑΛΥΚΕΣ με μπλουζακια JIMNYCLUB.COM j12