Αποστολέας Θέμα: ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ JIMNY  (Αναγνώστηκε 47238 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος verse

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1657
  • Φύλο: Άντρας
    • Web Applications & Information Systems
Απ: ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ JIMNY
« Απάντηση #165 στις: Ιούνιος 19, 2008, 17:55 »
 >poiitis<

Έχω χάσει επεισόδια  bhe bhe bhe
fanis
www.b2bweb.gr - Web Applications & Information Systems

Αποσυνδεδεμένος allantin

  • Jimny
  • Μηνύματα: 443
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ JIMNY
« Απάντηση #166 στις: Ιούνιος 19, 2008, 18:29 »
Σκεφτομαι κ παλι τζιμνυ μετα απο 6 μηνες διασκεδασεις βολτες λασπες κολοτουμπες στην ασφαλτο lol εδς με τους μοναδικους jimnades θα παρω παλι το μοναδικο ανεπαναλιτο τζιμνυ σε καμπριολε να ανειζει το μαλλι j12

προσπαθησα το ιμπιζα που εχω στα χερια μ να παω λιγο οφφ ρουντ και μου εμεινε εκει το σασμαν a105 ολα με οδιγουν εκει διαφιμισεις τζιμνυ στο δρομο στα πεζοδρομια τελος αυγουστου θα το εχω στα χερια μ μολις γινει αυτο παμε κανα αεριο να το εγκαινιασουμε ;D ;D. ισως ειμαι στο λαθος  ποστ γιαυτο που γραφω αλλα επρεπε να το πωωωωω yah
Γιατί όταν οι άλλοι ανακάλυπταν το κρέας , εμείς στο jimnyclub.com είχαμε ήδη χοληστερίνη !!!

www.braters.gr
προεδρας των decks

ΜΠΟΥΡΝΑΖΟΒΛΑΧΟΣ

Αποσυνδεδεμένος agian

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 664
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ JIMNY
« Απάντηση #167 στις: Ιούνιος 20, 2008, 00:55 »
>poiitis<

Έχω χάσει επεισόδια  bhe bhe bhe
Λες να έχουμε καμιά μπόρα στο φόρουμ καλοκαιριάτικα  ???   >rain1< >rain1< >rain1<

Πολύ καχύποπτοι έχουμε γίνει όλοι νομίζω....  bhe
Η πρώτη σκέψη είναι η καλύτερη. Η δεύτερη είναι η πιο φρόνιμη...

Αποσυνδεδεμένος Dk

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 56
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ JIMNY
« Απάντηση #168 στις: Ιούνιος 20, 2008, 09:40 »
Καλημέρα φίλοι μου. Τώρα, να πω ότι δεν με ξάφνιασε το ξέσπασμα του JPat, θα είναι ψέματα. Δεν ξέρω για σένα καλέ μου φίλε, αλλά εγώ δεν τα έχω πολλά για να δώσω 15-16.000 ευρώ έτσι, χωρίς σκέψη, χωρίς μελέτη, χωρίς προβληματισμό! Θέλω να το εξαντλήσω το θέμα (Και όχι να εξαντλήσω εσάς παιδιά!) Να ζητήσω συγγνώμη αν έχω κουράσει κάποιους, αλλά από την άλλη, δεν υποχρεώνω κανένα να διαβάζει τους προβληματισμούς μου. Έχω στεναχωρηθεί πολύ...Δεν μπορώ να καταλάβω τι εννοεί ο φίλος JPat για κάποιους που κάτι κάνουν τέλος πάντων στα forum, αλλά εγώ είμαι απλά ένας οικογενειάρχης που θέλω πάντα το καλύτερο για την οικογένειά του. Και που δεν τρέχουν τα λεφτά από τα μπατζάκια του, για να τα πετάει επιπόλαια. Τίποτα άλλο.
Βέβαια για να είμαι και δίκαιος, ο φίλος JPat μου ζήτησε προκαταβολικά συγγνώμη και τον ευχαριστώ. Προφανώς και δεν έχω καμία σχέση με όλους αυτούς που υπαινίσσεται.
Τέλος πάντως, αν για κάποιους είμαι ανεπιθύμητος, σταματώ εδώ και δεν θα ξαναγράψω τιποτα δημόσια! Δόξα το θεό, μέσα απο τούτο το forum γνώρισα 4-5 παιδιά (διαδικτυακώς προς το παρόν!) στους οποίους θα απευθύνομαι με προσωπικά μηνύματα, έτσι ώστε να μην ενοχλώ τους άλλους...
Δεν ξέρω τι άλλο να πω....Κρίμα....
ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ! ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ....
ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥΝΑ ΑΛΛΟΥ!!!

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ JIMNY
« Απάντηση #169 στις: Ιούνιος 20, 2008, 09:45 »
μην το κουραζουμε αλλο.
@dk, πηγαινε νοικιασε ενα και δοκιμασε το. Ειναι η καλυτερη λυση.
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος 4x4er

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 868
  • Φύλο: Άντρας
  • You go Faster, I go Everywere...
Απ: ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ JIMNY
« Απάντηση #170 στις: Ιούνιος 20, 2008, 10:11 »
>poiitis<

Έχω χάσει επεισόδια  bhe bhe bhe
Λες να έχουμε καμιά μπόρα στο φόρουμ καλοκαιριάτικα  ???   >rain1< >rain1< >rain1<

Πολύ καχύποπτοι έχουμε γίνει όλοι νομίζω....  bhe


ΜΑΚΑΡΙΟΙ ΟΙ ΠΤΩΧΟΙ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙ... (INCLUDING ME) ;)...
Mountains, seas, somewere in between...

Αποσυνδεδεμένος Dk

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 56
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ JIMNY
« Απάντηση #171 στις: Ιούλιος 22, 2008, 16:17 »
Καλησπέρα. Για την ιστορία και μόνο, το Jimny το αγόρασα...Τίποτα άλλο. Να είστε καλά....
ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥΝΑ ΑΛΛΟΥ!!!

Αποσυνδεδεμένος agian

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 664
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ JIMNY
« Απάντηση #172 στις: Ιούλιος 22, 2008, 16:27 »
Καλησπέρα. Για την ιστορία και μόνο, το Jimny το αγόρασα...Τίποτα άλλο. Να είστε καλά....
Καλησπέρα DK, Καλορίζικο και καλές βόλτες, τελικά τι χρώμα το πήρες μαύρι ή γκρι ?
Η πρώτη σκέψη είναι η καλύτερη. Η δεύτερη είναι η πιο φρόνιμη...

Αποσυνδεδεμένος Dk

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 56
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ JIMNY
« Απάντηση #173 στις: Ιούλιος 22, 2008, 16:42 »
Mαύρο φίλε μου με φιμέ τζάμια! Κυριλέ πράγματα!!! Και τα έχω δεί όλα.....αυριο φεύγω διακοπές στη Χίο και είμαι μες την τρέλα! Πάω για ορειβασίες! Καλές διακοπές και σε εσένα και στα άλλα παιδιά!!!Μόλις γυρίσω θα τα πούμε με εντυπώσεις!
ΥΓ: Τα φρένα δεν έχουν καμία σχέση με εκείνα που είχα κάνει το test drive! Εκείνα πρέπει να είχαν πρόβλημα. Τούτα εδώ δεν είναι βέβαια άριστα, αλλά είναι πολύ καλά!!!
ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥΝΑ ΑΛΛΟΥ!!!

Αποσυνδεδεμένος PANOS72

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 420
  • Φύλο: Άντρας
  • Mad for mud
Απ: ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ JIMNY
« Απάντηση #174 στις: Ιούλιος 22, 2008, 21:16 »
 yah yah yah yah yah yah yah

Καλολάσπωτο ! Κάνε και καμιά καλή ανάβαση στο Αίπος τώρα μιας και πας Χίο.  ¶ντε και να σε δούμε και σε καμιά βόλτα αργότερα (μετά από τόσο μπλα-μπλα  ;) )    Καλές διακοπές.
www.youtube.com/user/PanosJimny?feature=mhw4 <Panos72 Youtube channel
www.greektube.org/user/panji                              <Panos72 Greektube channel

Αποσυνδεδεμένος Dk

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 56
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ JIMNY
« Απάντηση #175 στις: Ιούλιος 23, 2008, 10:49 »
Γειά σας παιδιά! Σε δύο ώρες φεύγω για Πειραιά!!!
Ευχαριστώ για τις ευχές! Καλές διακοπές σε όλους!
Γειά σου Πάνο!!!!
ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥΝΑ ΑΛΛΟΥ!!!

Αποσυνδεδεμένος JPat

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 546
  • Φύλο: Άντρας
  • ΡΕΘΥΜΝΟ-ΚΡΗΤΗ
Απ: ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ JIMNY
« Απάντηση #176 στις: Ιούλιος 23, 2008, 12:12 »
Καλορίζικο φίλε Dk! Καλολάσπωτο, & ακουτούλητο σου εύχομαι. Καλό καλοκαίρι και καλές διακοπές, σε εσένα και την οικογένεια σου!  :D

Αποσυνδεδεμένος maria g

  • Jimny
  • Μηνύματα: 13
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ JIMNY
« Απάντηση #177 στις: Αύγουστος 26, 2011, 13:14 »
γεια σας,ειμαι νεα στην παρεα σας.σκεφτομαι σοβαρα να παρω jimny το εχω λατρεψει αυτο το αυτοκινητο. κανω πολυ συχνα εξορμησεις σε βουνο κυριως και το εχω ταλαιπωρισει αρκετα νομιζω το corsaki μου αν και ειναι σκυλι το κακομοιρουλι!!!!!! θα δυσκολευτω πολυ λετε στην οδηγηση? εχω διαβασει για καποιες ιδιαιτεροτητες του jimny στο δρομο κυριως. t4

Αποσυνδεδεμένος verse

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1657
  • Φύλο: Άντρας
    • Web Applications & Information Systems
Απ: ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ JIMNY
« Απάντηση #178 στις: Αύγουστος 26, 2011, 13:25 »
Τώρα για να μην σου λέμε τα μακριά μας κ τα κοντά μας, στην επόμενη βόλτα έλα με το corsa. το αφήνεις στο parking, πας συνοδηγός, βλέπεις τι κάνει στο βουνό, ζητάς κ από κάποιον να στο δώσει για μερικά ΚΜ στην άσφαλτο κ βγάζεις τα συμπεράσματά σου... άλλη λύση, νοικιάζεις ένα για μερικές μέρες...

οι ιδιαιτερότητες είναι πως δεν στρίβει σαν κούρσα, δεν κρατάει σαν κούρσα, κ είναι πισωκίνητο, δηλ αν γλιστράει κάτω κ πας με γκάζι στην στροφή θα σου παντιλικάρει...μια δέουσα προσοχή θέλει, μιας κ συγχωρεί ελαφρώς λιγότερα πράγματα ( = λάθη / ανωριμότητες του οδηγού) από ένα συμβατικό αυτοκίνητο...
fanis
www.b2bweb.gr - Web Applications & Information Systems

Αποσυνδεδεμένος maria g

  • Jimny
  • Μηνύματα: 13
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ JIMNY
« Απάντηση #179 στις: Αύγουστος 26, 2011, 13:39 »
μια δοκιμη θα με πεισει λες ε?
 >sostos<