Αποστολέας Θέμα: Σκοπιανό.  (Αναγνώστηκε 5907 φορές)

0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος wolf

  • Jimny
  • Μηνύματα: 441
Απ: Σκοπιανό.
« Απάντηση #60 στις: Μάιος 08, 2008, 22:30 »
ψυφοφοριες ...φωνες ....και τριχες κατσαρες........νωμιζεται οτι ετσι θα κανουμε κατι??????????????
σαχλαμαρες......


αντε ρε παρτε φωρα και οποιον Σκοπιανο παρει ο χαρος......


οσο για την Κυπρο.......αυτο ειναι πωνεμενη ιστορια ...και νωμιζω οτι δεν τους χαλαει καθολου.....
Μη διαπληκτίζεσαι με έναν ηλίθιο. Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει στο τέλος λόγω εμπειρίας

Αποσυνδεδεμένος ancient

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 194
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Σκοπιανό.
« Απάντηση #61 στις: Μάιος 09, 2008, 06:27 »
....''Του βαζεις δυσκολα, του κοσμου αυτου του αμυαλου , και ξενυχτας με το Ζειμπεκικου του Αρχαγγελου ...''                                                                                   ...'' 8 μποφορ κι οι Δρακοι βγηκανε στο κυμα...''

..''Μοναχικη και σπανια γυρνας μες στα Βαλκανια..ανεμους να θεριζεις , σαν Παναγια σ ένα τεκε ψαχνεις του κοσμου τον λεκε , για να τον καθαρισεις..''

Ο κοσμος εχει πηξει πλεον, αμυαλος, μεσα σε μια εικονικη ευχαριστη πραγματικοτητα , χαμενος μεσα σε ενα ονειρο καλοκαιρινο ... :( :(
Οι Δρακοι ομως ειναι εκει ,  θελουν , απαιτουν την αιγιαλειο Μακεδονια....θελουν να βγουνε και να ξεπλυνουνε την βρωμια και την δυσωδια απο τις σαπιες ψυχες τους....

Η Ελλας , η μητερα της δημοκρατιας, των ελευθερων ιδεων , η χωρα του ηλιου , προσπαθει να αντιμετωπισει με τα λογια και να συμμορφωσει αυτους που θελουν να την καταστρεψουν.....Δεν λεω πως αυτο ειναι λαθος, μα απο ενα σημειο και μετα , ουσιαστικα συνομιλεις με ανεμομυλους που τους βλεπεις και σε απειλουν , υπαρχουν , μα οταν πας να τους αντιμετωπισεις με θεμιτα μεσα , εξαφανιζονται στο λεπτο , ...η απειλη παραμενει , μα εσυ εχεις ηδη λαχανιασει .... :( :( :(


Εγω παντως , εχω χαρακτηριστει ηδη , περιμενω μονο το ''καλεσμα'' , αφηνωντας τους φωνακλαδες και τους ''ο στρατος βρωμαει, η Ελλας σε παρατησε , εγω εχω Αγγλικο Αμερικανικο διαβατηριο.....'', να κανουν την μοναδικη δουλεια που ξερουνε ....
Τον Πρασσινο Μπερε τον εχω στο δωματιο , η σημαια μου ειναι κρεμασμενη υπενθυμιζωντας σε εμενα που ζω , ευχομαι μονο να φανω ανταξιος .... οταν αυτη με καλεσει .... 
....ΚΑΙ ΤΑ ΙΕΡΑ ΤΑ ΠΑΤΡΙΑ ΤΙΜΗΣΩ....

Αποσυνδεδεμένος camelg4

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1538
    • TZAKIA
Απ: Σκοπιανό.
« Απάντηση #62 στις: Μάιος 09, 2008, 12:53 »
ετσι απλα +1
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 09, 2008, 12:54 από camelg4 »
www.tsernikoudis.gr

Αιρεύονται γάρ έν αντί απάντων οι άριστοι, κλέος αέναον θνητών οι δε πολλοί κεκόρηνται όκωσπερ κτήνεα.

Αποσυνδεδεμένος ancient

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 194
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Σκοπιανό.
« Απάντηση #63 στις: Μάιος 09, 2008, 18:51 »
ετσι απλα +1

Να σαι καλα Μιχαλη..!!!!!!!!!
Παντα καλα....
....ΚΑΙ ΤΑ ΙΕΡΑ ΤΑ ΠΑΤΡΙΑ ΤΙΜΗΣΩ....

Αποσυνδεδεμένος ancient

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 194
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Σκοπιανό.
« Απάντηση #64 στις: Μάιος 09, 2008, 21:15 »
Η τελευταια παρτιδα , θα ειναι λευκη , θα ειναι γαλαζια , θα ειναι πλημμυρισμενη φως , θα ειναι Ελληνικη...!!!!!!!!
....ΚΑΙ ΤΑ ΙΕΡΑ ΤΑ ΠΑΤΡΙΑ ΤΙΜΗΣΩ....