Αποστολέας Θέμα: 2η "Προ - πίτα" Βόλτα στη Λ. Πλαστήρα!!  (Αναγνώστηκε 6692 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος wolf

  • Jimny
  • Μηνύματα: 441
Απ: 2η "Προ - πίτα" Βόλτα στη Λ. Πλαστήρα!!
« Απάντηση #60 στις: Ιανουάριος 26, 2008, 18:32 »
προς big και aironman.....

αν ερχωσασταν με ενα απο τα δυο.....θα ειχανε συγουρα αλλους δυο πελατες τα παλικαρια απο την περιοχη.....
με τα ποδια και εφτανε η λασπη μεχρι το γωνατο....η μονη λυση ειναι εργατης .....τυποτα αλλο....και αυτο απο καμια 25αρια μετρα μακρια....

Μενια......
120 ζηταγε ο πρωτος...ολοι οι υπολυποι που ηρθανε θελαν 160 και πανω.....
καποιας στυγμη ηρθες δυπλα μου και μου ειπες αν νευριασα μαζι σου....οχι ρε κοπελα μου...απλα νευριασα με ολους αυτους τους ντοποιους που ερχωτανε εκει και το μονο που ξερανε ειναι να ζητανε λεφτα.... >:( >:( >:( >:( >:(
εχε χαρη που δεν ηθελα να χαλασω το ωραιο κλιμα της παρεας αλλιος...καποιος θα εκανε την  η κυρα-Φροσινη της λυμνης....
.......

ενα μεγαλο ευχαριστω στον Big και στον Πατερα του ...παρολο το κουστουμη που φωραγανε....κανανε λασπολουτρα....και δεν μας αφησαν νυστικους σαν μερικες μερικες που ενω ξεραν οτι ειμαστε φαγανοι...φτιαξαν μονο 6 σαντουιτς με αντζουγιες...... lol lol lol lol lol (βαλσαμο ομως η σοκολατιτσα που κερασες Μενια μου το βραδυ)

ενα  ΤΕΡΑΣΤΙΟ ευχαριστω στα παιδια απο την Καρδιτσα που ενω ειχανε 3 μερες στους δρομους ...αντι να πανε στα σπιτια τους.....ηρθαν σε εμας τους τρελους....

ακωμα ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ευχαριστω στο φιλο Σπυρο για τον κοπο που εκανε να ερθει και αυτος να μας ξελασπωσει.....



αν και ακουγετε ταλαιπορια να εισαι στις λασπες απο τις 2 το μεσημερι μεχρι της 10 το βραδυ....εγω το χαρικα....δεν παιρνω τυποτα Μενια...αλλα για βαλε με νου σου να εκανα και εγω οπως ο Γιωργος....θα ειχαμε χαθει..για κατι τετοια ειναι η ζωη μου..καλη παρεα και τυποτα παραπανω...το ξερεις καλα αυτο.
φωτια ειχαμε...παρεα ειμασταν....φαγητο θα βρισκαμε....βενζινα ειχαμε στα αμαξια για υπνο.....δεν ηθελα τυποτα αλλο....ζαχαρη θα περναγαμε    yah yah yah yah yah yah yah



το καλητερο ομως ολων δεν το ειπες Μενια......

κατα της 2 το μεσημερι κωλησε το πρωτο αμαξι....κατα της 2.30 και ενω σκευτωμασταν που θαβρουμε αμαξι να μας βγαλει.....λεω στο Γιωργο και την Μενια που ειναι δυπλα μου στα αμαξια.....< καντε οτι ειναι να κανετε αλλα γρηγορα γιατι κατα της 5-6 το απογευμα....ανεβενει η λυμνη...> 87 87 87 87 87 87 87

ο Γιωργος δεν ηθελε και παραπανω για να χασει και την τελευταια ψυχραιμη σκεψη που ειχε στο μυαλο του.....ελα ομως που ενω η Μενια στην αρχη φανηκε να αντιμετωπιζει το ψεμα μου ψυχραιμα.....οταν εφτασε στο βενζιναδικο αρχισε να ρωταει αν ειναι οντως ετσι..... lol lol lol lol lol lol lol

αυτα τα ολιγα και απο μενα....
ξανα ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολους οσους ηταν εκει........
τελικα δουλευει το θεμα της πανελλαδικης βοηθειας...... j12 j12 j12 j12 j12 j12 j12 j12 j12 j12
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 26, 2008, 21:44 από wolf »
Μη διαπληκτίζεσαι με έναν ηλίθιο. Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει στο τέλος λόγω εμπειρίας

Αποσυνδεδεμένος russo

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 984
  • www.jimnyclub.com
Απ: 2η "Προ - πίτα" Βόλτα στη Λ. Πλαστήρα!!
« Απάντηση #61 στις: Ιανουάριος 27, 2008, 04:17 »
Απαπα ! Λάσπες με σαρδέλες και από διαδρομή τίποτα  ::)

Κατάλαβα ιππασία με τον Κωσταντίνο θα κάνω και κοιλιακούς με το Μάχο.  lol lol lol
Γιώργος Ρούσσος

Αποσυνδεδεμένος Menia

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 728
  • Φύλο: Γυναίκα
  • www.jimnyclub.com
Απ: 2η "Προ - πίτα" Βόλτα στη Λ. Πλαστήρα!!
« Απάντηση #62 στις: Ιανουάριος 27, 2008, 17:12 »
και από διαδρομή τίποτα  ::)


Η διαδρομή έγινε το πρωί, δες τις φώτο http://www.jimnyclub.com/gallery/main.php?g2_itemId=26094 κ μην γκρινιάζεις  0_21
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 27, 2008, 17:40 από Menia »
Τα πράγματα είναι απλά..