Αποστολέας Θέμα: ΕΥΡΥΧΩΡΙΑ ΠΙΣΩ ΕΠΙΒΑΤΩΝ  (Αναγνώστηκε 2267 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ΧΡΗΣΤΟΣ.Μ.

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 11
ΕΥΡΥΧΩΡΙΑ ΠΙΣΩ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
« στις: Μάρτιος 28, 2007, 19:26 »
Ακουσα για μετατοπιση του πισω καθισματος κατα 15εκ και τα ποδια πιο ανετα!γνωριζει κανεις τιποτα?
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 28, 2007, 20:03 από ΧΡΗΣΤΟΣ.Μ. »

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: ΕΥΡΥΧΩΡΙΑ ΠΙΣΩ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
« Απάντηση #1 στις: Μάρτιος 29, 2007, 20:25 »
Δύσκολο το βλέπω, θα βγούν στην επιφάνεις οι μπροστινές τρύπες απο τις βίδες....΄
Τώρα άμα παίζει κανένα νέο κόλπο στο καινούργιο δεν ξέρω........
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος wolf

  • Jimny
  • Μηνύματα: 441
Απ: ΕΥΡΥΧΩΡΙΑ ΠΙΣΩ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
« Απάντηση #2 στις: Μάρτιος 29, 2007, 22:52 »
Kανεις 4 λαμακια  10-15-20-30 οσους ποντους θελεις να πανε πιο πισω τα καθισματα....
σε αυτα κανεις 2 τρυπες...μια μπρωστα και μια πισω...στο καθε λαμακι...εκει επανω βιδωνεις το καθισμα....μετα βιδωνεις τις βασεις στις παλιες τρυπες απο τα καθισματα.........
απλο ειναι αν θελεις σου κανω τις βασεις ετοιμες και σου τις στελνω...το μονο που θα κανεις ειναι να τα βιδωσεις....
Για οτι θελεις παρε ενα τηλ....6932254268.... j12 j12 j12
Μη διαπληκτίζεσαι με έναν ηλίθιο. Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει στο τέλος λόγω εμπειρίας

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: ΕΥΡΥΧΩΡΙΑ ΠΙΣΩ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
« Απάντηση #3 στις: Μάρτιος 30, 2007, 02:04 »
Kανεις 4 λαμακια  10-15-20-30 οσους ποντους θελεις να πανε πιο πισω τα καθισματα....
σε αυτα κανεις 2 τρυπες...μια μπρωστα και μια πισω...στο καθε λαμακι...εκει επανω βιδωνεις το καθισμα....μετα βιδωνεις τις βασεις στις παλιες τρυπες απο τα καθισματα.........
απλο ειναι αν θελεις σου κανω τις βασεις ετοιμες και σου τις στελνω...το μονο που θα κανεις ειναι να τα βιδωσεις....
Για οτι θελεις παρε ενα τηλ....6932254268.... j12 j12 j12

Ρε κουμπάρε....'εχεις καμιά πατέντα για να κάνουμε το Jimny 5πορτο?? 87 yah yah yah yah yah yah
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος chriska

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 538
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΥΡΥΧΩΡΙΑ ΠΙΣΩ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
« Απάντηση #4 στις: Μάρτιος 30, 2007, 16:23 »
Kανεις 4 λαμακια  10-15-20-30 οσους ποντους θελεις να πανε πιο πισω τα καθισματα....
σε αυτα κανεις 2 τρυπες...μια μπρωστα και μια πισω...στο καθε λαμακι...εκει επανω βιδωνεις το καθισμα....μετα βιδωνεις τις βασεις στις παλιες τρυπες απο τα καθισματα.........
απλο ειναι αν θελεις σου κανω τις βασεις ετοιμες και σου τις στελνω...το μονο που θα κανεις ειναι να τα βιδωσεις....
Για οτι θελεις παρε ενα τηλ....6932254268.... j12 j12 j12

Αυτό το έχω δει για sumy.......
Ισχύει και για το jimny?
Εχω και φωτό αλλά δεν μπορώ να τις ανεβάσω εδώ.
Οποιος θέλει να τις στείλω ας μου στείλει ενα πμ με το mail του.   
“ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΤΩΡΑ, ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΟΥ ΠΑΣ”
Christoforo Caneli