Αποστολέας Θέμα: Εxtreme εκδρομη στη Διρφη και τα περιξ αυτης..., Κυριακη 1η Απριλιου 2007!!!  (Αναγνώστηκε 36354 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος chriska

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 538
  • Φύλο: Άντρας
chriska το αρνί τουλάχιστον ρε :-[ lol lol lol lol lol

Και το ανέκδοτο της εκδρομής:

Πάμε στη ταβέρνα, ανόρεκτοι όλοι, τι να φάμε? "Chriska" προβατίνα βραστή  ::) "ταβερνιάρης" δεν έχει, παϊδάκια έχει, "Νίκος" φέρε 4-5-6 κιλά, καλά κόφτο όλο.
Του άρεσε το μαναράκι του Chriska, νόστιμο λέει, βάλε κάνα 2 κιλά ακόμα. Νάταν κι'άλλα.  lol
Ξεσηκώθηκε ο Chriska, μάστορα ντόπιο? Ναι του λέει εγώ τα σφάζω!! Καλά κόψε μου μισό να το πάρω μαζί. ΟΚ το πήρε.
"Ρούσσο" μαλάκα τι κουβαλάς αρνί τόσα χλμ. αφού από Ρουμανία/Βουλγαρία είναι, έχει και στην Αθήνα. Τι τόπα?
Σέτα - Ερέτρια, έχει πιάσει το μαναράκι στην ανάκριση, δεν μπορεί να συνενοηθή γρι, τσάμπα η προπόνηση στα ανατολικά λεξιλόγια.
Μόλις φτάνουμε Ωρωπό ορμάει σε βιβλιοπωλείο και εμφανίζεται με τόμο "Λεξικό Ελληνικά - Πολωνικά"   >141< >141< >141<

Σε πληροφορώ ότι το αρνί είναι ντόπιο γιατί είχε και πιστοποιητικά ha ha
Η εκδρομή και η παρέα απλά εκπληκτική.
Ποιά εμπόδια;Εγώ δεν είδα τίποτα........Πάντως το νανούρισμα απο τα πουλιά στο δάσος είναι εκπληκτικό lol lol lol
Οσο για τις ξένες γλώσσες απο μικρός είχα έφεση στη μάθηση.......
Οι χάρτες πάντως του russo είναι για να μπούν σε τουριστικό έντυπο lol
Τα παιδιά απο την Εύβοια άψογα.
Οσο για τα παιδάκια ίσα που προλάβαμε να τα δοκιμάσουμε γιατί καθόμασταν στο τέλος του τραπεζιού lol lol
“ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΤΩΡΑ, ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΟΥ ΠΑΣ”
Christoforo Caneli

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Σε πληροφορώ ότι το αρνί είναι ντόπιο γιατί είχε και πιστοποιητικά ha ha

Και είχε πάει στην Βαρσοβία, για διακόπές lol lol lol lol lol lol
Μπράβο στα παιδιά....
Εχασα bhe bhe γ@μω τα κανάλια μου bhe bhe bhe bhe bhe bhe
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 387
  • Φύλο: Άντρας
  • Over the hills and far away...
ΑΨΟΓΑ!!!!!!!!!!!!!!
Τα λόγια είναι περιττά για αυτήν την εκδρομή.
Παρέα τέλεια , κλίμα καταπληκτικό, όρεξη και θέληση απο όλους , καλαμπούρι στο μέγιστο, διαδρομή άπαιχτη , μελετημένη και με θέμα καλό ,με σημεία -μάθημα για τους νεοφερμένους , η φύση της Δίρφυς μες την ομίχλη , τα οροπέδια στην κορφή μες τα έλατα ...και η κατάληξη στην ταβέρνα "'Ελατος".

Ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά απο την "Λέσχη Ευρίπου" τόσο για τον σχεδιασμό της διαδρομής - δύο πεσμένοι δρόμοι δεν μας πτόησαν καθώς υπήρχαν έτοιμες εναλλακτικές και δεν χάλασε η εκδρομή- όσο και για την παρέα τους.Μετά τις γιορτές θα περάσω να γραφτώ και εγώ όπως είπαμε.
Τέσσερα πράγματα δεν αλλάζουν στη ζώή:Οι μέρες που έζησες,οι πράξεις που έκανες,τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες!

Αποσυνδεδεμένος baba

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 547
  • Φύλο: Άντρας
  • "quis custodiet ipsos custodes ?
    • http://brat.gr
 Μια χαρά βόλτα κάναμε, ωραία παρέα, ... ωραίο ... νησί ...  τελικά η εύβοια  ... κύριες και κύριοι Πρόεδροι

Ευχαριστώ τα παιδιά από την "Λέσχη Ευρίπου" για την Κυριακή που μας "ετοίμασαν".
Κύριοι ...  και  καλά παιδιά , χάρηκα πολύ  που τους γνώρισα .

super toyota diesel για hard core βόλτες b53 ... ΚΑΙ με άδεια καρότσα   

... α ! τα υπόλοιπα τα είπαν οι προηγούμενοι με ... μικρές αποκλήσεις.

Ποιός μπορεί να πιστέψει πχ ότι ο chriska δεν έφαγε τα τελευταία δύο κιλά παιδάκια ... μόνος; l_h la_h  t146

  ΥΓ Πάνο σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ  για ... όλο αυτό.

brat c.o.b
"Chairman of the ... Bored"


γιάννης παπασταματίου ... κατά κόσμο ... baba ...
... ένας από τους ... άλλους

Αποσυνδεδεμένος D.Papadimitriou

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 10
Παιδιά η παρέα,το τοπίο,η διαδρομη ήταν ωραία.Λόγω υποχρεώσεων δεν μπορέσαμε να μείνουμε για φαγητό.Δεν πειράζει την επόμενη φορά. roc2

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Λοιποοοοοοοοοοοοοον...  αρκετες, αν και ειναι οι πρωτες φωτογραφιες, θα βρειτε εδω...: http://www.jimnyclub.com/gallery/main.php?g2_itemId=18782&g2_page=1


Δειγμα: (το... προσωπακι που βλεπετε, ειναι του αγαπητου μας φιλου Γιωργου (mantraoulas))   lol

Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος Metalaxe

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2808
  • www.jimnyclub.com
Ρε Νίκο, δε σου έχω πει να μην πειράζεις το Madraoula ??? >:( >:( >:( >:( >:(

 >oreos< >egrapses< la_h la_h la_h la_h la_h la_h la_h la_h la_h la_h ju_11 u141 u141 u141 fdan fdan fdan 174>/ _304> _304> _304> _261> _261> _261> _261> _261> _261> _261> _261>
Γιωργάκη είσαι τρέλα με τη γαλότσα.... q85 q85 q85 q85 q85 _0491> >h09 >h09 >h09 >h09 >h09 >laugh007< >laugh007< >laugh007< >laugh007< >laugh007<
B.R.A.T. President
www.brat.gr

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Γιώργο.........................















Θες κούρεμα ρε φίλε >141< >141< >141< >141< >141< και ένα μπλοκέ πίσω ;)
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος Madraoulas

  • Jimny
  • Μηνύματα: 53
  • Good life is...our hobby
Μαγκες καλημερα!!
κατ αρχην ευχαριστουμε εγω και ο Τζιμης (αδελφος μου, με το μπλε Vitara)για την υπεροχη βολτα!!!!

Στα σοβαρα τωρα...χρηζουν διαγραφης κατι παλιοκαθαρματα(βλ. nicksi και ιδιαιτερα metalaxe π.χ.) ha που χαλασαν την εκδρομη με την παρουσια τους lol a105

Υ.Γ.1 Μογλη μακρια απο το κ@λαρακι μου ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Υ.Γ.2 Μονο για το ραβανι νε θελετα εεε???...κουφαλες
Υ.Γ.3 Αφηστε τα λογια και πιαστε την τσαπα ::)

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Δώστε φωτογραφίες στον λαο ρεεεεεεεεεε αχαχαχαχα
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος nasanto

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 249
  • Φύλο: Άντρας
ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ πολυ καλη η εκδρομη περασαμε σουπερ. cl cl roc2 a105

μπορει τελικα να μην ηταν εxreme γιατι μας τα χαλασαν τα σχεδια οι πεσμενοι δρομοι αλλα
περασαμε παρα πολυ ωραια.Φυσικα η μορφη της εκδρομης για ακομα μια φορα ηταν.....ποιος αλλος
CHRISKA ολα τα λεφτα ο ανθρωπος lol lol
ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ >ilov<
εβαλα και μερικες φωτο ακομα...  http://www.jimnyclub.com/gallery/main.php?g2_itemId=18782

« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 02, 2007, 16:28 από nasanto »

Αποσυνδεδεμένος matzi

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 219
  • Φύλο: Γυναίκα
Προς έκπληξη (ευχάριστη φαντάζομαι) μερικών που πίστεψαν τις ... χαζομαρούλες που δήλωνε ο καλός μου την προηγούμενη, ήμουν κι εγώ στην εκδρομή. Όσο για το αν περάσαμε καταπληκτικά το έχουν περιγράψει πολύ καλά οι προηγούμενοι!
 _supr> Πάνο - Κώστα & Σια  _231;
Εγώ θα ήθελα να πω ένα μπράβο και σε όσους (γιατί πολλοί το έκαναν κάποια στιγμή) σκέφτηκαν εκείνους που οδηγούσαν μόνοι (και λογικό ήταν να έχουν κουραστεί)  >sle2? >sle3/ και φρόντισαν να τους ξυπνήσουν  >kookoo< ξεκινώντας κουβεντούλα στο cb.  dup >

Και μία πολύ καλή φάση...
Είμαστε στην κοψιδερί και ο Μόγλης παραπονιέται για το πλύσιμο του αυτοκινήτου που τον περιμένει (μα που λερώθηκε?)
Οπότε ο baba του λέει ...ΜΑ ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΩ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ!
Ο ΜΟΓΛΗΣ απορημένος ... ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΔΙΩΧΝΟΥΝ...

Δεν άντεξα και πετάχτηκα ... Ε ΜΑ ΡΕ ΒΑΣΙΛΗ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΤΣΑ ΕΧΕΤΕ????

Ο baba με κοίταξε με το γνωστό 'γλυκο' του ύφος  >:( και μετά εβαλε τα γέλια και συμφώνησε μαζί μου...
Μετά άρχισε ... Θα σου κανω μαθημα 'ψαρώματος'!
Θα κοιτάζεις έδώ (έδειξε κάπου στο δόξα πατρί) , όχι ανάμεσα στα μάτια... μετά θα σοβαρεύεις και θα τους λες ...ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΓΛΥΚΑ???
 >egrapses<
Περιττό να σας πω πως ήταν ο Μογλης όταν το προσπάθησε....  >180< Υποσχέθηκε σκληρή ολονύκτια προπόνηση πάντως!
 la_h la_h >
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 02, 2007, 19:38 από matzi »

Αποσυνδεδεμένος panosxalkida

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 494
 >ilov< Καταρχην ενα μεγαλο ευχαριστω απο εμενα πρωσοπικα και απο τα παιδια που ηταν μαζι μου σε ολους σας και στον καθενα ξεχωριστα για την καταπληκτικη παρεα σας παρολο οτι ηταν η πρωτη συναντηση μαζι σας νιωσαμε οτι γνωριζομαστε χρονια και αυτο ειναι που μετραει για μενα πανω απο ολα η ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ  j12 Ενα μεγαλο  10806> σε ολους μας για το σεβασμο που δειξαμε στη φυση και δεν κινηθηκαμε σε μη δασικους δρομους(σπασιμο πολυ μικρων ελατων κ.λ.π.) για να μπορουμε να τη χαιρομαστε για οσο θα ζουμε καθως επισης για την ομαδικοτητα που δειξαμε στα δυσκολα περασματα  _brav/
Πανω απο ολα αυτο που μετραει ομως ειναι οτι ολοι γυρισαμε σπιτια μας ΑΣΦΑΛΕΙΣ και ΧΩΡΙΣ ΖΙΜΙΕΣ στα jimnakia μας :)
Ενα μεγαλο ευχαριστω και στον NICKSI γιατι και αυτος φερη μεγαλο μερος για την επιτυχη εκβαση της εκδρομης gr_t gr_t gr_t
Υ.Γ. Οι φωτο καταπλικτηκες >plaka/ καλα χαμπαρι δεν πηρα παντος κανετε για παπαρατσι j12 j12 j12         
Θα  ακολουθησουν και ακομα καλυτερες διαδρομες προσεχως για οσους δεν μπορεσαν να ερθουν! roc2 roc2
ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΑΔΙΚΗΣΩ ΚΑΝΕΝΑΝ  _brav/ _brav/ _brav/ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΖΕΣΤΟ ΚΛΙΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ παρολο τους 2.3 βαθμους κελσιου >ilov< 10806> >best

Αποσυνδεδεμένος kranas (x-nikos)

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 715
  • Φύλο: Άντρας
  • www.jimnyclub.com
ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ περασαμε   ΧΑΛΙΑ!!!!!!!!


Ενα μεγαλο μπραβο στα παιδια απο την χαλκιδα!  _supr>

το τι εγινε σας το ειπαν οι προηγουμενοι και θα το συνεχισουν οι επομενοι

ωραια φυση-μερη, παντος ειδους τεραιν, κρυο ομιχλη-ηλιος ζεστη,νεροφαγωματα-πολυ τσαπα,λακουβες-γεμισμα με πετρες,καλη διαθεση-πολυ πλακα και πειραγματα .

χαρηκα πολυ που ειδα φιλους που ειχα καιρο να δω αλλα και για αυτους που γνωρισα για πρωτη φορα ;D

ηταν μια  γεματη κυριακη που περασα-σαμε πολυ ωραια.



νασο σε εχω χρεωσει ενα καπω-2φαναρια μπροστινα-ενα σπασμενο ψυγειο-ενα καθισμα και κατι αλλα ψιλα γιατι... σταματησες πολυ κοντα μου και εκανα λιγο πισω και σε ακουμπησα!!!!!!

χρηστο οταν κοιμασαι εισαι ο καλυτερος φιλος πρεπει να κοιμηθηκε συνολικα γυρω στις 10 ωρες,οποτε σταματαγαμε αυτος την επεφτε!!!

νικο ρε εφαγες και γλυκο????? δεν σου εφτασαν τα 5 πακετα μπισκοτα που μου εκλεψες ;D μεσα απο τα χερια????



βεβαια εχω ξεκινησει να γραφω το βιβλιο μου με τιτλο ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΥΜΒΙΩΣΗΣ ΜΕ ΤΟΝ ΡΟΥΣΣΟ παιδια ο ανθρΩΠΑΣ δεν υποφερεται με τιποτα υποσχεθηκα στον εαυτο μου να μην του ξαναμιλησω και να τον αποφευγω με οποιοδηποτε τροπο!!!!!! >egrapses<
ΦΙΛΕ νασαι καλα που με  ανεχτηκες!!!

ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 02, 2007, 20:52 από kranas (x-nikos) »
Ας το καλαμπουρίσουμε ρε παιδιά!!!! κάνει καλό!!!!

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
απ'οτι βλεπω... χαλια περασατε.... cl
σουπερ cl
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...