Αποστολέας Θέμα: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - γαύρος  (Αναγνώστηκε 6504 φορές)

0 μέλη και 14 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - γαύρος
« Απάντηση #30 στις: Ιανουάριος 20, 2007, 01:03 »
Μην ασχολείστε με το ποδόσφαιρο , δεν αξίζει.
Και γενικότερα , σε οτιδήποτε παρακολουθεί ο πολύς κόσμος (πχ  F1-Ολυμπ.αγώνες) , εμπλέκονται τα μεγάλα συμφέροντα που αποσκοπούν στα μεγάλα κέρδη. Συνέπεια αυτών είναι τα στημένα παιχνίδια, οι  ''περίεργες αποφάσεις'' σε δικαστικές διαμάχες , το ντόπινγκ κλπ.
Δυστυχώς υπάρχουν άπειρα  παραδείγματα για τα παραπάνω  :(.

Γι'αυτό : ΜΗΝ  ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ  ΜΕ  ΤΟ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ  ΔΕΝ  ΑΞΙΖΕΙ.

Kyr1 ξέχασες την πολιτική, τις εκλογές, το basket , την τηλεόραση , της είδήσεις κτλ...

Γενικά φίλε μου αυτό ισχύει σε όλα τα κοινά που ασχολείτε ο πολύς ο κόσμος, και μπορεί κάποιοι να έχουν όφελος απο την δημαγώγηση του πλήθους πρός μια κατεύθυνση.
Δημαγωγία άλλωστε=στα σημερινά Ελληνικά γκρίζα διαφήμηση, θετική ή αρνητική η οποία πολλές  φορές περιλαμβάνει δησφήμηση του αντίπαλου είδους...
Απλά δες γύρω στου στην ζωή....
Οσο για το ποδόσφαιρο μην ανυσηχείς, πλάκα κάναμε και κάνουμε lol
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - γαύρος
« Απάντηση #31 στις: Ιανουάριος 20, 2007, 01:03 »
Στο Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο των Ιωαννίνων εισήχθη την Πέμπτη το βράδυ ο Νίκος Αναστόπουλος με έντονους πόνους στην κοιλιακή χώρα.
Οι γιατροί αποφάσισαν ότι χρειαζόταν νοσηλεία στην εντατική μονάδα θεραπείας καθώς η κατάστασή του κρίθηκε σοβαρή. Ο πρώην προπονητής του ΠΑΣ υπεβλήθη το πρωί της Παρασκευής σε χειρουργική επέμβαση στην κοιλιακή χώρα και στη συνέχεια διακομίστηκε και πάλι στην εντατική μονάδα θεραπείας.

Ανακοινωθέν για την κατάσταση της υγείας του Αναστόπουλου αναμένεται να εκδοθεί το Σάββατο από τους θεράποντες ιατρούς του.


Τι έγινε ωρε...?? :o
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - γαύρος
« Απάντηση #32 στις: Ιανουάριος 20, 2007, 01:13 »
Μην ασχολείστε με το ποδόσφαιρο , δεν αξίζει.
Και γενικότερα , σε οτιδήποτε παρακολουθεί ο πολύς κόσμος (πχ  F1-Ολυμπ.αγώνες) , εμπλέκονται τα μεγάλα συμφέροντα που αποσκοπούν στα μεγάλα κέρδη. Συνέπεια αυτών είναι τα στημένα παιχνίδια, οι  ''περίεργες αποφάσεις'' σε δικαστικές διαμάχες , το ντόπινγκ κλπ.
Δυστυχώς υπάρχουν άπειρα  παραδείγματα για τα παραπάνω  :(.

Γι'αυτό : ΜΗΝ  ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ  ΜΕ  ΤΟ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ  ΔΕΝ  ΑΞΙΖΕΙ.
σε μερικους ανθρωπους ειναι τροπος ζωης.......ειναι ........ειναι .........ειναι απειρα πραγματα για αυτους  ;)
δεν μπορουμε να τους κρινουμε! 8)


ΑΠΛΩΣ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΟΣΤ ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΔΕΝ 'ΚΟΛΛΑΕΙ' ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ ΑΦΟΥ ΕΞΑΛΛΟΥ ΔΕΝ ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΟ . >xalara<

κτηνιατρε-σηφη  >mpala< no_1

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - γαύρος
« Απάντηση #33 στις: Ιανουάριος 20, 2007, 01:24 »

ΑΠΛΩΣ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΟΣΤ ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΔΕΝ 'ΚΟΛΛΑΕΙ' ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ ΑΦΟΥ ΕΞΑΛΛΟΥ ΔΕΝ ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΟ . >xalara<

κτηνιατρε-σηφη  >mpala< no_1

Εγώ θα έλεγα πως... δεν κολλάει ΚΑΤΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΡΟΠΟ... πολύ περισσότερο δε, με τέτοιο ύφος, που μας φτάνει στα όρια της ανοχής μας...

Οσοι θέλουν να βρίζονται, υπάρχουν και τα τηλέφωνα... δεν έχουν θέση εδώ μέσα...
.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

Αποσυνδεδεμένος jimnyman

  • Jimny
  • Μηνύματα: 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - γαύρος
« Απάντηση #34 στις: Ιανουάριος 20, 2007, 15:40 »
Τον ολυμπιακό και όλο το Ελληνικό πρωτάθλημα ,το εχω γραμμένο εκεί που δεν πιάνει μελάνι.
Τον Πειραιά ΟΧΙ.



Παρακάτω.

ΤΕΟ, σε εμένα απευθύνεσαι όταν λές >>> Οσοι θέλουν να βρίζονται, υπάρχουν και τα τηλέφωνα... δεν έχουν θέση εδώ μέσα...     ? ? ?

I'm back....:-)

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - γαύρος
« Απάντηση #35 στις: Ιανουάριος 20, 2007, 15:54 »
Παρακάτω.

ΤΕΟ, σε εμένα απευθύνεσαι όταν λές >>> Οσοι θέλουν να βρίζονται, υπάρχουν και τα τηλέφωνα... δεν έχουν θέση εδώ μέσα...     ? ? ?


Σηφη χαλαρωσε ρε φιλε! 8)
Η παρατηρηση του Τεο ειναι για ολους,στην συγκεκριμενη περιπτωση σε σενα και στο Κωστα! 0_21

Δεν ξερω αν γνωριζεστε με τον Τεο(το ιδιο ισχυει και για τον Τεο)!
 >xalara<

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - γαύρος
« Απάντηση #36 στις: Ιανουάριος 20, 2007, 16:13 »
Τον ολυμπιακό και όλο το Ελληνικό πρωτάθλημα ,το εχω γραμμένο εκεί που δεν πιάνει μελάνι.
Τον Πειραιά ΟΧΙ.

Οπως ήδη αναφέρθηκε, δεν είναι το αντικείμενό μας το ποδόσφαιρο... Εχουμε, τόσους λόγους για να διαφωνούμε κόσμια...  sfr 87 και έναν μεγάλο που μας ενώνει... Αλοίμονο άν αρχίσουν τα 539 sfr μέχρι σήμερα, μέλη του jimnyclub, να μαλώνουν μεταξύ τους, για άσχετα με το χωρο του 4χ4, θέματα...
Το ίδιο ισχύει και για τον Πειραιά, την Τρίπολη, την Λάρισα, την Καλαμάτα τη Θεσσαλονίκη κλπ...

Παρακάτω.

ΤΕΟ, σε εμένα απευθύνεσαι όταν λές >>> Οσοι θέλουν να βρίζονται, υπάρχουν και τα τηλέφωνα... δεν έχουν θέση εδώ μέσα...     ? ? ?


Οσο κι αν σε πείραζει, κάθε κοροϊδευτικό post, (που ΔΕΝ στρέφεται εναντίον σου προσωπικά), δεν έχεις κανένα λόγο, να εκφράζεσαι στο forum, με τέτοιον τρόπο...  Δεν σου κάνει εντύπωση οτι κανείς δεν έχασε την ψυχραιμία του όπως εσύ? Ή μήπως μόνο εσύ αγαπάς τον Πειραιά?  >180<  >4461<

Απευθύνομαι σε όλα τα μέλη και απαιτώ τον αλληλοσεβασμό !!!

Στη συγκεκριμένη περίπτωση ΝΑΙ... απευθύνομαι σε σένα... Ησουν αυτός που ξέσπασε... Θέλω να ξέρεις πως δεν είναι κάτι προσωπικό... Η ίδια αντιμετώπιση, ισχύει για όλους... Και βέβαια, το ξαναλέω... Δεν είμαστε εδώ για να βριζόμαστε... Για κάποιον που γνωρίζω προσωπικά, γίνεται επι προσωπικού επιπέδου η όποια παρατήρηση...

Επειδή όπως βλέπεις, έχουμε γίνει πολλοί... 017>/ θα πρέπει να κρατούνται κάποιες ισορροπίες... Οπως πολλοί φίλοι, μπορείς να βοηθήσεις κι εσύ σ' αυτό... 185.gif


Εδώ, έχω γράψει κάποτε, περί ελευθερίας και δημοκρατίας...  Καλό είναι να το ξαναθυμόμαστε πού και πού...


 >153< <war_
Τελείως φιλικά
 >ilov<
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 20, 2007, 16:33 από Teo »
.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

Αποσυνδεδεμένος jimnyman

  • Jimny
  • Μηνύματα: 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - γαύρος
« Απάντηση #37 στις: Ιανουάριος 20, 2007, 17:44 »
billia, καλησπέρα. Μην ανακατευσαι λιγο ρε κολλητέ....... γιατι θα με τρελάνει ο Σαλλονικιός.  Χαλαρός είμαι ακόμη . (για πόσο? δεν ξερω).


Πάμε πάλι.... ΤΕΟ. ενα ενα.

Για το ποδόσφαιρο,οπως ειπα και παραπάνω , χεστικα. (μαλλον δεν το καταλαβες).
Πως να διαφωνήσω κόσμια,-οπως λες- οταν ο αλλος γραφει στα καλα του καθουμενου "ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ" ??
Στα παπάρια μου η Τρίπολη η Σαλλονίκη και τα Τρίκαλα. Τον Πειραιά έβρισε.

παρακάτω>
Δεν μου κάνει εντύπωση οτι υπάρχουν τόσες ΚΟΤΕΣ και δεν μιλάνε άμα τους βρίζουν το σπίτι. Χάνουν οι κότες την ψυχραιμία τους ??

Ποιός εισαι εσυ ΤΕΟ ? Ο ΘΕΟΣ και κάνεις παρατηρήσεις και με παραπέμπεις να πάρω τηλέφωνο τον Γιαννιώτη ??  Αφου δημόσια ειπε ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ, ΔΗΜΟΣΙΑ ΘΑ ΤΟΝ ΒΡΙΣΩ, ειτε σου αρέσει ειτε όχι.
Αν θες ΚΟΤΕΤΣΙ, εμένα διέγραψε με.      κο κο κο δεν κανω.


και τα "τελείως φιλικά" μετά απο τετοιο ποστ προς εμένα, άστα..........δεν περνάνε.


οσο για αυτό >>> <war_   δεν τον ξεκίνησα , αλλα δεν θα ανεχτω να μου "τη λέει" κανείς . 



υγ> Εγώ λέω να σταματήσω εδώ. Αν με διαγράψεις, μαγκιά σου και καμάρι σου. Δεν θα με ενοχλήσει καθόλου (αλήθεια σου λέω).
Αλλα αν συνεχίσεις να μου τη λές, μάθε περισσότερα για μένα γιατί δεν είμαι πάντα το καλό παιδί που έχεις ακούσει. (αν εχεις ακουσει τιποτα).

υγ> Σου προτείνω να με διαγράψεις. Καλύτερο για όλους.





Γειά χαρά μάγκες.

Οι κότες να μπούν μέσα........νύχτωσε.
I'm back....:-)

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - γαύρος
« Απάντηση #38 στις: Ιανουάριος 20, 2007, 19:21 »
billia, καλησπέρα. Μην ανακατευσαι λιγο ρε κολλητέ....... γιατι θα με τρελάνει ο Σαλλονικιός.  Χαλαρός είμαι ακόμη . (για πόσο? δεν ξερω).


Πάμε πάλι.... ΤΕΟ. ενα ενα.

Για το ποδόσφαιρο,οπως ειπα και παραπάνω , χεστικα. (μαλλον δεν το καταλαβες).
Πως να διαφωνήσω κόσμια,-οπως λες- οταν ο αλλος γραφει στα καλα του καθουμενου "ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ" ??
Στα παπάρια μου η Τρίπολη η Σαλλονίκη και τα Τρίκαλα. Τον Πειραιά έβρισε.

παρακάτω>
Δεν μου κάνει εντύπωση οτι υπάρχουν τόσες ΚΟΤΕΣ και δεν μιλάνε άμα τους βρίζουν το σπίτι. Χάνουν οι κότες την ψυχραιμία τους ??

Ποιός εισαι εσυ ΤΕΟ ? Ο ΘΕΟΣ και κάνεις παρατηρήσεις και με παραπέμπεις να πάρω τηλέφωνο τον Γιαννιώτη ??  Αφου δημόσια ειπε ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ, ΔΗΜΟΣΙΑ ΘΑ ΤΟΝ ΒΡΙΣΩ, ειτε σου αρέσει ειτε όχι.
Αν θες ΚΟΤΕΤΣΙ, εμένα διέγραψε με.      κο κο κο δεν κανω.


και τα "τελείως φιλικά" μετά απο τετοιο ποστ προς εμένα, άστα..........δεν περνάνε.


οσο για αυτό >>> <war_   δεν τον ξεκίνησα , αλλα δεν θα ανεχτω να μου "τη λέει" κανείς . 



υγ> Εγώ λέω να σταματήσω εδώ. Αν με διαγράψεις, μαγκιά σου και καμάρι σου. Δεν θα με ενοχλήσει καθόλου (αλήθεια σου λέω).
Αλλα αν συνεχίσεις να μου τη λές, μάθε περισσότερα για μένα γιατί δεν είμαι πάντα το καλό παιδί που έχεις ακούσει. (αν εχεις ακουσει τιποτα).

υγ> Σου προτείνω να με διαγράψεις. Καλύτερο για όλους.





Γειά χαρά μάγκες.

Οι κότες να μπούν μέσα........νύχτωσε.

Jimnyman, δυστυχώς, εξάντλησες όλα τα περιθώρια... Και δε σε βλέπω και τόσο χαλαρό όπως γράφεις...

Δεν καταλαβαίνεις όπως μου δείχνεις, ούτε με το καλό, επιμένεις να μας περάσεις με το ζόρι, να φάμε στη μάπα τους τρόπους σου... Επειδή η ....μαγκιά σου δείχνει να ξεχειλίζει... πρέπει να σου πώ...πως εδώ μέσα... δε σε παίρνει!!!

Αλήθεια, πιστεύεις πως σε ....άλλο (παρόμοιο) forum, θα σου επέτρεπαν τέτοια συμπεριφορά ?? ?? (Αν δεν ανήκεις στην ...κλίκα των ...εκλεκτών ?? ?? ??) Οσο για το κοτέτσι... οι περισσότεροι απο μάς... ξέρουν προς τα πού είναι... τόσον καιρό κλεισμένος εκεί μέσα... ΔΕΝ το κατάλαβες??

Ο Θεός, βεβαίως δεν είμαι, είμαι όμως μέλος, -θες δε θες- μιάς διαχειριστικής ομάδας, που είναι εδώ, εκτός των άλλων υποχρεώσεων, για να κρατάει τους κανόνες και τις ισορροπίες στο χώρο που σε φιλοξένησε.... Εσύ... ΔΕΝ τους σέβεσαι...

Δεν σου απάντησα προσωπικά, στο εξήγησα άλλωστε... Οταν αναφέρθηκα σ' αυτούς που βρίζουν, ήσουν ένας απο αυτούς και ο μόνος που μου απάντησε... Σου μίλησα μάλιστα, με χαμηλούς τόνους, κι εσύ συνεχίζεις με βρισιές και απειλές...      Εδώ >tin_patises<

Κότα στο internet μπορεί να λες οτι δεν είσαι... το παρελθόν όμως, μας τα λέει αλλιώς... Τουλάχιστον οι περισσότεροι εδώ μέσα... "Δεν γλύφουν εκεί που φτύνουν"

Στο παρελθόν, ξαναασχοληθήκαμε μαζί σου... για τον ίδιο λόγο πάλι... το υφάκι σου. Στο έχω ξαναπεί, να προσέχεις αυτά που γράφεις, γιατί τα γραπτά ....μένουν. http://www.jimnyclub.com/forum/index.php/topic,180.msg2969.html#msg2969

Αν δεν έχεις μάθει να σέβεσαι τους άλλους, στην υπόλοιπη ζωή σου... τουλάχιστον σ' αυτό το χώρο, κάποιος θα πρέπει να στο δείξει... Ο τρόπος που απαντάς, κάθε άλλο παρά καλή διάθεση δείχνουν... Οχι μόνο... εσύ θες να μας πείσεις, πως όσοι εδώ μέσα κρατούν την ψυχραιμία τους, ή ...σκέπτονται.. είναι ΚΟΤΕΣ!!!  Τα επιχειρήματά σου... ΔΕΝ είναι επιχειρήματα.

Σου παρέθεσα ένα παλιότερο μήνυμα που έχει να κάνει με τη δημοκρατία... εσύ μάλλον το αγνόησες...

Δε χαίρομαι καθόλου που αναγκάζομαι να τα γράφω αυτά, επειδή όμως με προκαλείς προσωπικά πλέον, (και το έχεις ξανακάνει), θα πρέπει να κάνω χρήση (για πρώτη μου φορά) του μαγικού κουμπιού που μου δίνει η διαχείρηση... εξαντλώντας όλα τα περιθώρια ανοχής μου... Αν εσύ δεν ανέχεσαι να σου τη λέει κανείς μία, εγώ δέκα...
Κι επειδή σε σένα, δεν περνάνε τα ...φιλικά, ΕΔΩ... δεν περνάνε τα ...εχθρικά.

Οσο για το απειλητικό σου ύφος, [μάθε περισσότερα για μένα γιατί δεν είμαι πάντα το καλό παιδί που έχεις ακούσει. (αν εχεις ακουσει τιποτα).]... χαλάλι σου, μ' έκανες και γέλασα πολύ...


Δεν σε διαγράφω, όπως μου ζητάς...

Αν σε ένα μήνα, έχεις αλλάξει τρόπους, είσαι πάλι ευπρόσδεκτος.

« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 20, 2007, 21:12 από Teo »
.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - γαύρος
« Απάντηση #39 στις: Ιανουάριος 20, 2007, 21:26 »
billia, καλησπέρα. Μην ανακατευσαι λιγο ρε κολλητέ....... γιατι θα με τρελάνει ο Σαλλονικιός.  Χαλαρός είμαι ακόμη . (για πόσο? δεν ξερω).


Πάμε πάλι.... ΤΕΟ. ενα ενα.

Για το ποδόσφαιρο,οπως ειπα και παραπάνω , χεστικα. (μαλλον δεν το καταλαβες).
Πως να διαφωνήσω κόσμια,-οπως λες- οταν ο αλλος γραφει στα καλα του καθουμενου "ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ" ??
Στα παπάρια μου η Τρίπολη η Σαλλονίκη και τα Τρίκαλα. Τον Πειραιά έβρισε.

παρακάτω>
Δεν μου κάνει εντύπωση οτι υπάρχουν τόσες ΚΟΤΕΣ και δεν μιλάνε άμα τους βρίζουν το σπίτι. Χάνουν οι κότες την ψυχραιμία τους ??

Ποιός εισαι εσυ ΤΕΟ ? Ο ΘΕΟΣ και κάνεις παρατηρήσεις και με παραπέμπεις να πάρω τηλέφωνο τον Γιαννιώτη ??  Αφου δημόσια ειπε ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ, ΔΗΜΟΣΙΑ ΘΑ ΤΟΝ ΒΡΙΣΩ, ειτε σου αρέσει ειτε όχι.
Αν θες ΚΟΤΕΤΣΙ, εμένα διέγραψε με.      κο κο κο δεν κανω.


και τα "τελείως φιλικά" μετά απο τετοιο ποστ προς εμένα, άστα..........δεν περνάνε.


οσο για αυτό >>> <war_   δεν τον ξεκίνησα , αλλα δεν θα ανεχτω να μου "τη λέει" κανείς . 



υγ> Εγώ λέω να σταματήσω εδώ. Αν με διαγράψεις, μαγκιά σου και καμάρι σου. Δεν θα με ενοχλήσει καθόλου (αλήθεια σου λέω).
Αλλα αν συνεχίσεις να μου τη λές, μάθε περισσότερα για μένα γιατί δεν είμαι πάντα το καλό παιδί που έχεις ακούσει. (αν εχεις ακουσει τιποτα).

υγ> Σου προτείνω να με διαγράψεις. Καλύτερο για όλους.





Γειά χαρά μάγκες.

Οι κότες να μπούν μέσα........νύχτωσε.

Jimnyman, δυστυχώς, εξάντλησες όλα τα περιθώρια... Και δε σε βλέπω και τόσο χαλαρό όπως γράφεις...

Δεν καταλαβαίνεις όπως μου δείχνεις, ούτε με το καλό, επιμένεις να μας περάσεις με το ζόρι, να φάμε στη μάπα τους τρόπους σου... Επειδή η ....μαγκιά σου δείχνει να ξεχειλίζει... πρέπει να σου πώ...πως εδώ μέσα... δε σε παίρνει!!!

Αλήθεια, πιστεύεις πως σε ....άλλο (παρόμοιο) forum, θα σου επέτρεπαν τέτοια συμπεριφορά ?? ?? (Αν δεν ανήκεις στην ...κλίκα των ...εκλεκτών ?? ?? ??) Οσο για το κοτέτσι... οι περισσότεροι απο μάς... ξέρουν προς τα πού είναι... τόσον καιρό κλεισμένος εκεί μέσα... ΔΕΝ το κατάλαβες??

Ο Θεός, βεβαίως δεν είμαι, είμαι όμως μέλος, -θες δε θες- μιάς διαχειριστικής ομάδας, που είναι εδώ, εκτός των άλλων υποχρεώσεων, για να κρατάει τους κανόνες και τις ισορροπίες στο χώρο που σε φιλοξένησε.... Εσύ... ΔΕΝ τους σέβεσαι...

Δεν σου απάντησα προσωπικά, στο εξήγησα άλλωστε... Οταν αναφέρθηκα σ' αυτούς που βρίζουν, ήσουν ένας απο αυτούς και ο μόνος που μου απάντησε... Σου μίλησα μάλιστα, με χαμηλούς τόνους, κι εσύ συνεχίζεις με βρισιές και απειλές...      Εδώ >tin_patises<

Κότα στο internet μπορεί να λες οτι δεν είσαι... το παρελθόν όμως, μας τα λέει αλλιώς... Τουλάχιστον οι περισσότεροι εδώ μέσα... "Δεν γλύφουν εκεί που φτύνουν"

Στο παρελθόν, ξαναασχοληθήκαμε μαζί σου... για τον ίδιο λόγο πάλι... το υφάκι σου. Στο έχω ξαναπεί, να προσέχεις αυτά που γράφεις, γιατί τα γραπτά ....μένουν. http://www.jimnyclub.com/forum/index.php/topic,180.msg2969.html#msg2969

Αν δεν έχεις μάθει να σέβεσαι τους άλλους, στην υπόλοιπη ζωή σου... τουλάχιστον σ' αυτό το χώρο, κάποιος θα πρέπει να στο δείξει... Ο τρόπος που απαντάς, κάθε άλλο παρά καλή διάθεση δείχνουν... Οχι μόνο... εσύ θες να μας πείσεις, πως όσοι εδώ μέσα κρατούν την ψυχραιμία τους, ή ...σκέπτονται.. είναι ΚΟΤΕΣ!!!  Τα επιχειρήματά σου... ΔΕΝ είναι επιχειρήματα.

Σου παρέθεσα ένα παλιότερο μήνυμα που έχει να κάνει με τη δημοκρατία... εσύ μάλλον το αγνόησες...

Δε χαίρομαι καθόλου που αναγκάζομαι να τα γράφω αυτά, επειδή όμως με προκαλείς προσωπικά πλέον, (και το έχεις ξανακάνει), θα πρέπει να κάνω χρήση (για πρώτη μου φορά) του μαγικού κουμπιού που μου δίνει η διαχείρηση... εξαντλώντας όλα τα περιθώρια ανοχής μου... Αν εσύ δεν ανέχεσαι να σου τη λέει κανείς μία, εγώ δέκα...
Κι επειδή σε σένα, δεν περνάνε τα ...φιλικά, ΕΔΩ... δεν περνάνε τα ...εχθρικά.

Οσο για το απειλητικό σου ύφος, [μάθε περισσότερα για μένα γιατί δεν είμαι πάντα το καλό παιδί που έχεις ακούσει. (αν εχεις ακουσει τιποτα).]... χαλάλι σου, μ' έκανες και γέλασα πολύ...


Δεν σε διαγράφω, όπως μου ζητάς...

Αν σε ένα μήνα, έχεις αλλάξει τρόπους, είσαι πάλι ευπρόσδεκτος.



Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος jimnyman

  • Jimny
  • Μηνύματα: 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - γαύρος
« Απάντηση #40 στις: Ιανουάριος 21, 2007, 20:38 »
TEO , οτι και να σου πώ, δεν θα πιάσει τόπο,γιατί είσαι προκατειλημμένος.

Οπότε οτι και να πείς, νομίζεις οτι εχεις δίκιο.

Ετσι θα αρκεστώ να σχολιάσω λιγάκι,αυτά που μου είπες. (με καλή διάθεση σημερα).


γράφεις> "δυστυχώς, εξάντλησες όλα τα περιθώρια... Και δε σε βλέπω και τόσο χαλαρό όπως γράφεις..."

ΤΕΟ, προέκυψε ενα θεμα με τον Κώστα. Εγω γέλαγα όσο διάβαζα  αυτά που έγραφε,μέχρι το "γ@μώ τον Πειραιά". Εκεί στράβωσα. Τι δεν κατάλαβες σε αυτό και μου λές οτι εξάντλησα ολα τα περιθώρια ? Πόσες φορές πρέπει να στο πώ αυτό για να το καταλάβεις ?


γράφεις> "Δεν καταλαβαίνεις όπως μου δείχνεις, ούτε με το καλό, επιμένεις να μας περάσεις με το ζόρι, να φάμε στη μάπα τους τρόπους σου... Επειδή η ....μαγκιά σου δείχνει να ξεχειλίζει... πρέπει να σου πώ...πως εδώ μέσα... δε σε παίρνει!!!"

Αν προσπαθούσα να σου "περάσω" κάτι με το ζόρι, δεν θα σου ζητούσα να με διαγράψεις ΤΕΟ. 
Οσο για το "δεν σε παίρνει" που λές............. δεν το σχολιάζω .  Φοβάμαι μη μου κανεις κακό >noco<. ( δεν σε πιάνω ?? Τωρα ποιός πάει να "περάσει" τους τρόπους του ? )


Γράφεις> "Ο Θεός, βεβαίως δεν είμαι, είμαι όμως μέλος, -θες δε θες- μιάς διαχειριστικής ομάδας, που είναι εδώ, εκτός των άλλων υποχρεώσεων, για να κρατάει τους κανόνες και τις ισορροπίες στο χώρο που σε φιλοξένησε.... Εσύ... ΔΕΝ τους σέβεσαι... "

Σέβομαι οταν με σέβονται. Αν αφήνεις επιλεκτικά τον Κώστα να βρίζει το σπίτι μου και μου την πέφτεις επειδή του απάντησα........μάλλον δεν σέβεσαι εσύ κάποιον.
Αρα και οι δυό μας πρέπει να ξαναδιαβάσουμε τους κανόνες............που πρέπει να κρατάς μαζί με τις ισορροπίες ??



γράφεις> "Δεν σου απάντησα προσωπικά, στο εξήγησα άλλωστε... Οταν αναφέρθηκα σ' αυτούς που βρίζουν, ήσουν ένας απο αυτούς και ο μόνος που μου απάντησε... Σου μίλησα μάλιστα, με χαμηλούς τόνους, κι εσύ συνεχίζεις με βρισιές και απειλές... εδω την πάτησες"

Έπεσες στο ίδιο παράπτωμα. (απειλές).  Μάλλον την πατήσαμε και οι δύο.  Τωρα το μόνο που μένει, είναι να δούμε ποιος θα τις πραγματοποιήσει ??



γραφεις> "Κότα στο internet μπορεί να λες οτι δεν είσαι... το παρελθόν όμως, μας τα λέει αλλιώς... Τουλάχιστον οι περισσότεροι εδώ μέσα... "Δεν γλύφουν εκεί που φτύνουν"
Στο παρελθόν, ξαναασχοληθήκαμε μαζί σου... για τον ίδιο λόγο πάλι... το υφάκι σου. Στο έχω ξαναπεί, να προσέχεις αυτά που γράφεις, γιατί τα γραπτά ....μένουν.
"


Την πρώτη πρόταση θα ήθελα να μου την αναλύσεις λίγο περισσότερο. (αν θες, γιατί εχω "κάψει" μνήμη). 19_> >10809
Το υφάκι μου προς άτομα που μου είναι αδιάφορα, αυτό είναι. Προς το παρόν ...."κοίτα την καμπούρα σου"....



Γράφεις> "Αν δεν έχεις μάθει να σέβεσαι τους άλλους, στην υπόλοιπη ζωή σου... τουλάχιστον σ' αυτό το χώρο, κάποιος θα πρέπει να στο δείξει... Ο τρόπος που απαντάς, κάθε άλλο παρά καλή διάθεση δείχνουν... Οχι μόνο... εσύ θες να μας πείσεις, πως όσοι εδώ μέσα κρατούν την ψυχραιμία τους, ή ...σκέπτονται.. είναι ΚΟΤΕΣ!!!  Τα επιχειρήματά σου... ΔΕΝ είναι επιχειρήματα."

Είσαι φάουλ. Ας το διευκρινίσω λοιπόν.
Το ΚΟΤΕΣ πάει σε όσους είναι γαυροι και Πειραιώτες και ανέχτηκαν τη "γλωσσίτσα" του Κώστα. Οι υπόλοιποι καλά κάναν και δεν μίλησαν.
Ισως να είμαι ο μοναδικός εδω μεσα (γαυρος και Πειραιώτης), μιάς και το site είναι Θεσσαλονικιώτικο , οπότε γι'αυτό να σου φάνηκε "κάπως" η λέξη ΚΟΤΑ.




συνεχίζεται.......................

« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 21, 2007, 20:47 από jimnyman »
I'm back....:-)

Αποσυνδεδεμένος jimnyman

  • Jimny
  • Μηνύματα: 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - γαύρος
« Απάντηση #41 στις: Ιανουάριος 21, 2007, 20:40 »
συνέχεια.............



γραφεις> "Σου παρέθεσα ένα παλιότερο μήνυμα που έχει να κάνει με τη δημοκρατία... εσύ μάλλον το αγνόησες..."

Εχεις δίκιο σε αυτό. Το αγνόησα.  >sorr/
Θα το διαβάσω και θα ψαξω να βρώ τι πρέπει να κανει κανείς,οταν του βρίζουν το σπίτι. Μέχρι τότε εγω θα βρίζω οποίον το βάζει στο στόμα του. #@%
Αν εσύ το ανέχεσαι,ή όχι, εμένα προσωπικά δεν με ενδιαφέρει. Κάνε οτι καταλαβαίνεις. fl_y



γράφεις> "Δε χαίρομαι καθόλου που αναγκάζομαι να τα γράφω αυτά, επειδή όμως με προκαλείς προσωπικά πλέον, (και το έχεις ξανακάνει), θα πρέπει να κάνω χρήση (για πρώτη μου φορά) του μαγικού κουμπιού που μου δίνει η διαχείρηση... εξαντλώντας όλα τα περιθώρια ανοχής μου... Αν εσύ δεν ανέχεσαι να σου τη λέει κανείς μία, εγώ δέκα...
Κι επειδή σε σένα, δεν περνάνε τα ...φιλικά, ΕΔΩ... δεν περνάνε τα ...εχθρικά.
"


Αφου θες δημοκρατία και απ'ότι καταλαβαινω "κανεις και μαθήματα δημοκρατίας", φτιάξε μία ψηφοφορία με ναι και όχι ,για το αν θελουν τα υπόλοιπα μέλη να με διαγράψεις.
έτσι θα μπορέσουμε να βγάλουμε ΤΕΛΕΙΟ συμπέρασμα για το αν ενοχλούνται όλοι με το υφάκι μου, ή κάπου με εχεις παρεξηγήσει στο μυαλό σου.
Μετά απο αυτό ,πάτα όσα μαγικά κουμπάκια θες. Θα σου έχουν δώσει το ελεύθερο οι άλλοι και όχι μόνο εγώ.
 >resp< και μετα ή εγω ή εσύ >>>>>  >6599<  γνωστό και ως "τουμπεκιστάν".





Ευχαριστώ για την τελευταία σου προειδοποίηση. Θα το λάβω υπ'όψην.
I'm back....:-)

Αποσυνδεδεμένος jimnyman

  • Jimny
  • Μηνύματα: 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - γαύρος
« Απάντηση #42 στις: Ιανουάριος 21, 2007, 20:41 »
Εδω σας αφήνω, μιας και θα λείψω εκτός Αθηνών για μία εβδομάδα περίπου>1740<
Αν δεν με φάει κανένας καρχαρίας , πιστεύω την επόμενη εβδομάδα να είμαι και πάλι εδώ.
Αν γίνει εν'το'μεταξύ κάποια ψηφοφορία και με διαγράψετε, θα ήθελα να ευχαριστήσω όλη την παλιοπαρέα που ανέχτηκε το "υφάκι" μου μεχρι τωρα, καθώς και ολα τα παιδιά που κάναμε κάποιες πολύ καλές εκδρομές.


Για χαρά,
Φιλικά Ιωσήφ.





υγ> ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΟΥ στον ΠΑΟΚ. (μολις ειδα τα γκόλ)..... lol lol lol lol ha
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 21, 2007, 20:52 από jimnyman »
I'm back....:-)

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - γαύρος
« Απάντηση #43 στις: Ιανουάριος 22, 2007, 16:31 »
Αντε κοιτα να περασεις καλα και οταν γυρισεις  0_21 0_21 _198> 2_ag >fl05
γιατι οτι θυμαστε χαιρεστε!
Καταφερατε παλι απο το τιποτα να εκθεσετε ανθρωπους που αγαπανε αυτο εδω το χωρο!

με το υφακι σου και με τα μυνηματα σου καθε μηνα που εχει 9 καταφερνεις να μας κανεις μπιλιες! 87(bilias is only one)


δεν μου αρεσε ουτε το ποστ του κτηνιατρου ουτε τα δικα σου ουτε η χρηση της ιδιοτητας του admin-moderator(μη χεσω),πυροσβεστη κτλ!

Σκεφτειτε τι γραφετε γιατι ο χρηστης που μπαινει να διαβασει για καποιο προβλημα που εχει με το γιμνι του ή για καποια βολτα δεν ειναι αναγκασμενος να διαβαζει ενα σωρο .......(δεν το πα)
μπουγατσοκαταστασεις! ::)Ισως δεν το εχεις ζησει γιατι ησουνα απο τους πρωτους στο gr και εδω ....εμενα ομως μου φαινεται καπως γιατι πρωτα διαβαζα τον jimnyman(new day the snow way) και μετα γνωρισα το Σηφη!


Και τηλεφωνα στα τηλεφωνα,παραθεσεις μυνηματων,οχι ετσι γιουβετσι,φευγω και ειμαι ακομα εδω , θα τον κανω μπαν,εσυ με ποιον εισαι και διαφορα τετοιες π@π@ριες!


ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑ(γιατι γραφω σαν Bailas και οχι san moderator)

........γιατι το τοσο το κανετε ΤΟΣΟ

πιστευω να μην υπαρχει λογος διαγραφης ουτε για σενα ουτε για κανεναν αλλο εδω ειμαστε για να μαζευομαστε και να περναμε καλα,να μαθαινουμε ο ενας απο τον αλλο αλλα μην τραβατε το σχοινι!


Εγω γουσταρα που απαντησες ετσι και εγω ετσι θα απανταγα πριν το 2000,που ημουνα γαυρος αρωστος αλλα οχι στο φορουμ του χ,ψ jimnyclub!Και αν την  κοντρα την εχεις χεσμενη για τα γηπεδικα τοτε περναει σε κοντρα μεταξυ Ιωαννινων-Πειραια??Θεσσαλονικης-Αμφισσας,Λειβαδιας-Αλεξανδουπολης ???
αυτη ειναι η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΑ ΓΙΜΝΙ! 87Κλικες και παρεες και προβληματα θα υπαρχουνε γιατι η παρεα ειναι τεραστια πλεον.
.............ή αργοτερα περναει σε κοντρα μεταξυ χρηστων με admins-moderators!



ΓΙΑ ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ ΛΙΓΟ ο χειμωνας εχει αργησει παααααααααααααααααααρα πολυ(μεχρι και στη Λουλα με επιβατικα ανεβηκαμε τι αλλο να κανω για να βρεξει εστω??να βαλω κοστουμι??),βολτες δεν κανουμε(μην πω τιποτα αλλο) τα νευρα ειναι τσιτωμενα γι αυτο ... >140< 19_> >xalara<


Αντε κοψε κανα ημιαξονιο! 0_21


Αυτα και αλλα πολλα!
φιλικα και τις διαφορες μ@λ@κιες   >:D....................
bilias   roc2




Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - γαύρος
« Απάντηση #44 στις: Ιανουάριος 22, 2007, 16:38 »
Ααααααααααααα μην το ξεχασω adminιστρατορες μεταφερετε το στο 'η αγαπη δεν κρυβεται'
Αντε αφηστε τις δουλειες-οικογενειες κτλ και ασχοληθειτε με το φορουμ  87 ή καντε επιτελους τους moderators -->admins! ha ha (φτου ποσες φορες την ειπα αυτη την λεξη)


 ;D