Αποστολέας Θέμα: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - γαύρος  (Αναγνώστηκε 6488 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - γαύρος
« Απάντηση #15 στις: Ιανουάριος 18, 2007, 18:05 »
Ironman λίγα για τον πρόεδρο γιατί δεν το έχουμε σε πολύ να ξαναπηδήσουμε την μάντρα και τότε να δω που θα κρυφτείς. 87

1.Ρε στον Τριανταφυλλόπουλο την έπεσε, εγώ γιατί να κρυφτό??
2.Ο ανθρωπος(μιλάμε τιμιτικός τίτλος lol ) είναι καραγκιό.
Που πας ρε και διώχνεις τον Αναστό??
Ντροπής πράγμα


Ρε με Αναστό θα κέρδιζε το Γαύρο? Που έλεγε οκ με τον ολυμπιακό θα παίξουμε, δεν πειράζει...
τον υποψήφιο Αλέφαντο για τον πάγκο σας μετά το Λεμονή?

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - γαύρος
« Απάντηση #16 στις: Ιανουάριος 18, 2007, 18:08 »









ΦΩΣ

Του Κώστα Νικολακόπουλου

Μεγεθύνσεις

ΩΡΑΙΑ η πλακίτσα πρόεδρε προχθές στους «συναδέλφους» σου, τους δημοσιογράφους. Μόνο που υπάρχουν και άλλες πλάκες, χειρότερες. Όπως αυτή που έκανε χθες ο Κούγιας...

ΟΠΟΙΟΣ δεν πρόσεξε, οι οπαδοί του ΠΑΣ, σε ένα φάουλ που κέρδισε η ομάδα τους στο 85, φώναζαν «κι άλλο, κι άλλο».

ΔΕΝ έχει ξανασυμβεί στα τόσα χρόνια του Κόκκαλη στον Ολυμπιακό να έχει χάσει η ομάδα με τέτοιο σκορ από ομάδα μικρότερης κατηγορίας και να κινδυνεύει έτσι από αποκλεισμό.

ΜΟΝΟ μια φορά είχε συμβεί κατι παρόμοιο, όχι όμως όμοιο. Όταν ο Ολυμπιακός είχε χάσει στην Καρδίτσα 1-0 και είδε κι έπαθε να την αποκλείσει στο Καραισκάκη (2-0). Πάντως, άλλο να χάνεις 1-0 κι άλλο να χάνεις 2-0.

ΚΑΙ βεβαίως ο Ολυμπιακός μπορεί να περάσει στο Κύπελλο. Και να το πάρει και να πάρει και το νταμπλ. Μόνο που ηδη η ομάδα έχει υποστεί μία ξεφτίλα. Κι αν είναι η τελευταία, να πάει στο διάολο...

Η ΣΤΗΛΗ δεν πρόκειται να τα βάλει με τον Λεμονή. Εϊναι ξεκάθαρη. Και έχει παρει θέση πολύ πριν την απόλυση του Σόλιντ. Όταν είχε μάθει ότι τον Νορβηγό τον είχε «στείλει», ουσιαστικά.

Η ΘΕΣΗ μας ήταν σαφής: Ο Κόκκαλης πάει κόντρα στο ποδόσφαιρο. Κι όποιος πάει κόντρα στο ποδόσφαιρο, δύσκολα μπορεί να τα καταφέρει να βγει ζωντανός από τη μάχη. Κι αν βγει, θα βγει επειδή έχει αβαντάζ, μεγάλα (βλέπε τη βαθμολογική διαφορά που είχε αποκτήσει η ομάδα επί Σόλιντ).

ΕΤΣΙ είναι, όταν γίνεται η ομάδα άνω κάτω για να αλλάξει ένας προπονητής που σε 17 αγώνες σε πρωτάθλημα και κύπελλο Ελλάδας φέτος είχε 15 νίκες (!) και πέρσι προερχόταν από ανετότατο νταμπλ.

ΚΑΙ μάλιστα αλλάχτηκε αυτός ο προπονητής, όχι για να προσληφθεί κάποιος με μακρόπνοο συμβόλαιο και με προοπτική, αλλά ο Λεμονής, τον οποίο ο πρόεδρος «υποβίβασε» από την παρουσίασή του κιόλας, ανακοινώνοντας ότι η συμφωνία μαζί του είναι για έξι μήνες και «αν ικανοποιήσει» , θα μείνει και για άλλα δύο χρόνια.

ΤΙ να κάνει και ο Λεμονής ρε παιδιά. Προσπαθεί να δώσει ένα κίνητρο στους παίκτες. Τρία ματς είναι στον πάγκο και τους έχει βάλει όλους, εκτός από τους δύο τραυματίες και τους Μενδρινό, Φακίνο. Όλους σε τρία ματς. Πήραν ευκαιρίες. Και τι έδειξαν;

ΕΞΥΠΑΚΟΥΕΤΑΙ ότι όποιος υποστηρίξει πως για το χθεσινό κάζο έφταιγε μόνο ένας παίκτης, πρέπει να είναι τρελός-η, έστω να τον βάφτισε τρελός παπάς. Αλλά μία από τις επισημάνσεις που μπορεί να γίνουν είναι ότι και στο δεύτερο φετινο παιχνίδι που έπαιξε βασικός ο Καψής, η ομάδα έφαγε πάλι δύο γκολ, όπως με τον ¶ρη. Και δεν ξέρω αν ήταν και πέναλτι αυτό χθες στο τέλος...

ΚΑΛΑ ρε παιδιά, πως κατάντησε έτσι ο Καφές; Εντάξει, ποτέ δεν είπε κανείς ότι επρόκειτο για τον μεγαλύτερο χαφ της Ευρώπης, αλλά τέτοια μαύρα χάλια; Πως κατάντησε; Η, πως τον καταντήσαμε; Δεν ξέρω, διαλέξτε ό,τι θέλετε.

ΜΟΥ το έλεγε ένας παίκτης την παραμονή του αγώνα: «Με Μπόρχα σέντερ φορ, σε παιχνίδι που δεν θα πιέσουμε στην αντίπαλη περιοχή, ούτε ευκαιρία δεν θα κάνουμε». Τι ευκαιρία-ο Ολυμπιακός χθες στο α΄ ημίχρονο, με σέντερ φορ μόνο τον Μπόρχα, ούτε την αντίπαλη περιοχή δεν πάτησε.

ΕΧΕΙ κάνει, πάντως, ένα μαλλί ο Μπάμπα. Μα ένα μαλλί.

ΧΘΕΣ έφταιγαν πάλι τα παλιόπαιδα, οι παλιοί, οι ξεζουμισμένοι. Ο Τζόλε, ο Ανατόλ και ο Γρηγόρης.

Ο ΣΟΛΙΝΤ έβαζε όσο το δυνατόν περισσότερους βασικούς ακόμη και σε τέτοια ματσάκια και είχε ήσυχο το κεφάλι του...

ΤΙ κι αν άλλαξε ο ρόμβος. Τι κι αν άλλαξαν οι παίκτες. Η δεξιά πλευρα χθες του Ολυμπιακού, μπροστά από τον Ζεβλάκοφ, κενή ήταν και χθες σε όλο το α΄ ημίχρονο-όπως κενή ήταν την Κυριακή σε όλο το ματς.

ΕΧΑΣΕ την ευκαιρία χθες ο Αναστό...




Video

Το πρώτο

Ω ΠΑΣ ΟΛΕ

ΠΑΣ ΠΑΣ ΠΑΣ ΠΑΣ χέρια και γαύροι πουλιά μαμώ τον πειραιά

Η είσοδος στο γήπεδο, κακός χαμός

ΓΙΑΝΝΕΝΑΡΑ ΜΟΥ ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ ΑJAX

Το πρώτο, το δοκάρι, το δεύτερο, το πέναλτι και άλλα

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - γαύρος
« Απάντηση #17 στις: Ιανουάριος 18, 2007, 18:12 »
Τώρα που το ξανασκέφτομαι το θέμα.....εγώ μάλον θα πάω στην Λίμνη Πλαστήρα για πίτα...δεν σε αντέχω ρε yah yah yah yah yah yah yah yah yah yah yah yah yah yah yah
Γιάννης Δημητρέλης

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - γαύρος
« Απάντηση #18 στις: Ιανουάριος 18, 2007, 18:16 »
Τώρα που το ξανασκέφτομαι το θέμα.....εγώ μάλον θα πάω στην Λίμνη Πλαστήρα για πίτα...δεν σε αντέχω ρε yah yah yah yah yah yah yah yah yah yah yah yah yah yah yah

Sorry αλλά κάνω αποvazelinosi. Σκέψου πόσα έχω να γράψω μόλις το σφίξουμε (δεν γράφω πηδήξουμε γιατί κάποιος moderator είναι ευαίσθητος, την άλλη φορά να σκεφτείς μου είχε σβήσει τα π@πάρια) και στον Vazelo.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 18, 2007, 18:21 από kostas katsenos »

Αποσυνδεδεμένος groove

  • Jimny
  • Μηνύματα: 105
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - γαύρος
« Απάντηση #19 στις: Ιανουάριος 18, 2007, 18:49 »
Τα 3 πραγματα που σκευτετε καθε  Γιαννιωτης που σεβετε  τον εαυτο του καθε πρωι..............

ΠΑΣ
ΚΟΨΙΔΙΑ
ΤΣΙΠ'ΡΟ

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - γαύρος
« Απάντηση #20 στις: Ιανουάριος 18, 2007, 19:06 »
Τα 3 πραγματα που σκευτετε καθε  Γιαννιωτης που σεβετε  τον εαυτο του καθε πρωι..............

ΠΑΣ
ΚΟΨΙΔΙΑ
ΤΣΙΠ'ΡΟ




Και μεσημέρι και βράδυ

 roc2 j12 roc2 j12 roc2

Αποσυνδεδεμένος jimnyman

  • Jimny
  • Μηνύματα: 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - γαύρος
« Απάντηση #21 στις: Ιανουάριος 19, 2007, 01:02 »



ΠΑΣ ΠΑΣ ΠΑΣ ΠΑΣ χέρια και γαύροι πουλιά μαμώ τον πειραιά


  _warning> _warning> _warning> _warning>

Kατούρα και λίγο ρε ΛΑΛΑΚΑ μην αρχίσω  #@%μανες και αδερφες.



Βγήκαν οι κουλουραδες  _1076>να βρισουν τον Πειραιά.   Δεν παμε καλά...   >ang021<


Σιγα ρε. >brb/........λες και κερδισες κανα ουεφα κανεις..  κόψε.  >sle2?


  >antegia  και σε ειχα για σοβαρό άνθρωπο ....... >333< >1740<

Αντε Μαμήσου.




υγ> Ζητώ συγνώμη απο τα υπόλοιπα μέλη του φόρουμ για την "γλώσσα" ,αλλα δεν θα ανεχτω να βριζει τον Πειραιά οποιοσδήποτε, ποτέ. (ισχύει και για τα παόκια).   c3


υγ2> Νίκος με το που δει το πόστ>>>  <ord/ >laugh007< >140< >7196< >7196< >7196< >7196< >7196<

 067>_ 067>_ 067>_ 067>_ 067>_ 067>_ 067>_ 067>_ 067>_ 067>_ 067>_ 068g> 068g> 068g> 068g> 068g> 068g> 068g> 068g>
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 19, 2007, 01:08 από jimnyman »
I'm back....:-)

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - γαύρος
« Απάντηση #22 στις: Ιανουάριος 19, 2007, 01:24 »



ΠΑΣ ΠΑΣ ΠΑΣ ΠΑΣ χέρια και γαύροι πουλιά μαμώ τον πειραιά


  _warning> _warning> _warning> _warning>

Kατούρα και λίγο ρε ΛΑΛΑΚΑ μην αρχίσω  #@%μανες και αδερφες.



Βγήκαν οι κουλουραδες  _1076>να βρισουν τον Πειραιά.   Δεν παμε καλά...   >ang021<


Σιγα ρε. >brb/........λες και κερδισες κανα ουεφα κανεις..  κόψε.  >sle2?


  >antegia  και σε ειχα για σοβαρό άνθρωπο ....... >333< >1740<

Αντε Μαμήσου.




υγ> Ζητώ συγνώμη απο τα υπόλοιπα μέλη του φόρουμ για την "γλώσσα" ,αλλα δεν θα ανεχτω να βριζει τον Πειραιά οποιοσδήποτε, ποτέ. (ισχύει και για τα παόκια).   c3


υγ2> Νίκος με το που δει το πόστ>>>  <ord/ >laugh007< >140< >7196< >7196< >7196< >7196< >7196<

 067>_ 067>_ 067>_ 067>_ 067>_ 067>_ 067>_ 067>_ 067>_ 067>_ 067>_ 068g> 068g> 068g> 068g> 068g> 068g> 068g> 068g>

Περαστικά, ha ha ha

Αποσυνδεδεμένος jimnyman

  • Jimny
  • Μηνύματα: 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - γαύρος
« Απάντηση #23 στις: Ιανουάριος 19, 2007, 08:10 »
Ευχαριστώ.

Με τις υγείες μας . lol
I'm back....:-)

Αποσυνδεδεμένος admin

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 489
  • Φύλο: Άντρας
    • Jimnyclub.com
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - γαύρος
« Απάντηση #24 στις: Ιανουάριος 19, 2007, 10:54 »
Παίδες,

δεν θέλω να συνεχιστεί το θέμα με την τροπή που πήρε...
Για ποδοσφαιρικά έχει 1002 φόρουμ. Πάτε αλλού να τα πείτε...
Η τουλάχιστον αλλάξτε το ύφος σας...
Δεν σας φταίνε οι υπόλοιποι...

Jimnyclub.com

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - γαύρος
« Απάντηση #25 στις: Ιανουάριος 19, 2007, 16:33 »
Γιάννη είσαι πίστευα  ο τελευταίος που θα έκανε ποτέ συστάσεις για το πώς θα μιλήσουν μερικοί φίλοι στις μπουγατσοκαταστάσεις και τι ύφος θα έχουν.


Ευχαριστώ για την ανοχή σου ως τώρα,

Το email μου είναι katsenos@tellas.gr
Και το τηλ μου 6944474555

Όποιο μέλος χρειαστεί τη βοήθειά μου για κάποιο ζήτημα παραπέμψτε το σε αυτά.

Φιλιά , να περνάτε καλά.

Αποσυνδεδεμένος jimnyman

  • Jimny
  • Μηνύματα: 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - γαύρος
« Απάντηση #26 στις: Ιανουάριος 19, 2007, 17:04 »
Παίδες,

δεν θέλω να συνεχιστεί το θέμα με την τροπή που πήρε...
Για ποδοσφαιρικά έχει 1002 φόρουμ. Πάτε αλλού να τα πείτε...
Η τουλάχιστον αλλάξτε το ύφος σας...
Δεν σας φταίνε οι υπόλοιποι...


Τι λές τώρα ?? :o

Εχει κανει δυο σελίδες εφημερίδα,βρίζει το μέρος που γεννήθηκα και τώρα ξύπνησες ??





« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 19, 2007, 17:16 από jimnyman »
I'm back....:-)

Αποσυνδεδεμένος jimnyman

  • Jimny
  • Μηνύματα: 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - γαύρος
« Απάντηση #27 στις: Ιανουάριος 19, 2007, 17:20 »
Ο ΑΓΙΑΞ ΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ !!!!!!!
                                                                                                                         >laugh007<


 <pineis<.................... 19_>


    >5blij< 10806> 10806> 10806> 10806> 10806> >5blij<



 _261> _261> _1087> _1087> _261> _261> >236





Αρχίζω να πιστεύω οτι εχεις χούμορ !!!!!  (απλά με εκανες να χασω το δικό μου). ;)




υγ> ΧΟΥΜΟΡ>>>>> Δηλάδή ο γαυρος είναι η "Βραζιλία" της Ελλάδας ??? ?      87 87 87 87
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 19, 2007, 17:29 από jimnyman »
I'm back....:-)

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - γαύρος
« Απάντηση #28 στις: Ιανουάριος 19, 2007, 20:46 »
 _213> ουουουουουουουουουοου



υγ χοσε σηφηηηηηηηηηηηηηηηηηη! >barb/
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 19, 2007, 20:51 από Nicksi »

Αποσυνδεδεμένος kyr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 166
  • Φύλο: Άντρας
  • Θεσσαλονίκη
Απ: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - γαύρος
« Απάντηση #29 στις: Ιανουάριος 19, 2007, 23:29 »
Μην ασχολείστε με το ποδόσφαιρο , δεν αξίζει.
Και γενικότερα , σε οτιδήποτε παρακολουθεί ο πολύς κόσμος (πχ  F1-Ολυμπ.αγώνες) , εμπλέκονται τα μεγάλα συμφέροντα που αποσκοπούν στα μεγάλα κέρδη. Συνέπεια αυτών είναι τα στημένα παιχνίδια, οι  ''περίεργες αποφάσεις'' σε δικαστικές διαμάχες , το ντόπινγκ κλπ.
Δυστυχώς υπάρχουν άπειρα  παραδείγματα για τα παραπάνω  :(.

Γι'αυτό : ΜΗΝ  ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ  ΜΕ  ΤΟ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ  ΔΕΝ  ΑΞΙΖΕΙ.
Χρήστος Κυριακόπουλος