Αποστολέας Θέμα: jimny vs samurai  (Αναγνώστηκε 19942 φορές)

0 μέλη και 9 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Georg

  • Jimny
  • Μηνύματα: 187
  • Φύλο: Άντρας
  • vvt
Απ: jimny vs samurai
« Απάντηση #60 στις: Δεκέμβριος 08, 2006, 20:07 »
Το μονο καλυτερο που εχει το Sami ειναι οτι πας στο μαστορα,σκας 5-10 φραγκα και στο κανει τερας,με τα βοηθητικα του τα κοντα,με τα κορωνοπηνια του με 5-10 ιντσες αναρτηση,με αμορτισερ τιμονιου και με ο,τι αλλο εχει κατεβασει η μ@λ@κι@ που δερνει τους αμερικανους!
Εμεις οι ερμοι ολα μονοι μας τα κανουμε με 1500 πατεντες αμφιβολου αξιοπιστιας και επιτυχιας,ακομα κι Βελγος που ασχοληθηκε εκτος του οτι τα πουλαει για χρυσαφι,τα μισα σπανε και χαλανε! Ακομα και για ενα @%$#@αμορτισερ τιμονιου που εχει καθε 4χ4 που σεβεται τον εαυτο του εμεις θελουμε πατεντα κι ενα σωρο λεφτα!
Οποτε ο,τι και να μας λενε ολα τα Sami αν τραβαγανε αυτα που τραβαμε εμεις τοτε να βλεπαμε τι θα φτιαχνανε,οχι τωρα που τα εχουν ολα ετοιμα,δοκιμασμενα και με εγγυηση!

Αποσυνδεδεμένος savvoul

  • Jimny
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Άντρας
  • barbarians! Πτολεμαϊδα
Απ: jimny vs samurai
« Απάντηση #61 στις: Δεκέμβριος 08, 2006, 20:27 »
georg είτε το ένα είτε το άλλο, το χέρι πρέπει να μπει βαθειά στην τσέπη........ bhe
οι διαφορές δεν είναι μεγάλες
To nickname άλλαξε......
Η παρέα μεγαλώνει..........(άσχετο)

Αποσυνδεδεμένος stratos

  • Jimny
  • Μηνύματα: 34
Απ: jimny vs samurai
« Απάντηση #62 στις: Δεκέμβριος 08, 2006, 20:29 »
Οποτε ο,τι και να μας λενε ολα τα Sami αν τραβαγανε αυτα που τραβαμε εμεις τοτε να βλεπαμε τι θα φτιαχνανε,οχι τωρα που τα εχουν ολα ετοιμα,δοκιμασμενα και με εγγυηση!

Έχει δίκιο ,αλλα ο τίτλος του θέματος είναι jimny vs samurai και όχι jimny τι τραβάς για να γίνεις samurai .....

Αποσυνδεδεμένος Georg

  • Jimny
  • Μηνύματα: 187
  • Φύλο: Άντρας
  • vvt
Απ: jimny vs samurai
« Απάντηση #63 στις: Δεκέμβριος 08, 2006, 20:33 »
georg είτε το ένα είτε το άλλο, το χέρι πρέπει να μπει βαθειά στην τσέπη........ bhe
οι διαφορές δεν είναι μεγάλες


Το προβλημα μας δεν ειναι τοσο το οικονομικο γιατι και στα Sami δεν ειναι λιγα τα λεφτα αλλα το οτι εκεινοι το κανουν τερας πολυ πιο γρηγορα,πιο σωστα,αφιερωνοντας πολυ λιγοτερο χρονο κι ακολουθωντας σιγουρες και δοκιμασμενες λυσεις οι οποιες μαλιστα εχουν και εγγυηση!
Εγω εχω αναρτηση 1500 ευρω και δεν εχω καμια εγγυηση γιατι εκτος απο τα ελατηρια και τους αποστατες στους τροχους ολα τα αλλα ειναι ειτε χειροποιητα ειτε ταιριαγμενα απο αλλα αυτοκινητα!

Αποσυνδεδεμένος Georg

  • Jimny
  • Μηνύματα: 187
  • Φύλο: Άντρας
  • vvt
Απ: jimny vs samurai
« Απάντηση #64 στις: Δεκέμβριος 08, 2006, 20:36 »
Οποτε ο,τι και να μας λενε ολα τα Sami αν τραβαγανε αυτα που τραβαμε εμεις τοτε να βλεπαμε τι θα φτιαχνανε,οχι τωρα που τα εχουν ολα ετοιμα,δοκιμασμενα και με εγγυηση!

Έχει δίκιο ,αλλα ο τίτλος του θέματος είναι jimny vs samurai και όχι jimny τι τραβάς για να γίνεις samurai .....

Ε ενταξει τωρα για να λεμε και του στραβου το δικιο ειναι σαν ανταγωνιζομαστε εμεις με τις πατεντες μας την ιδια την Calmini κι απ'οτι φαινεται μαλλον της ριχνουμε στ'αυτια  ha ha ha

Αποσυνδεδεμένος savvoul

  • Jimny
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Άντρας
  • barbarians! Πτολεμαϊδα
Απ: jimny vs samurai
« Απάντηση #65 στις: Δεκέμβριος 08, 2006, 20:37 »
jimny vs samurai

για να μαζευόμαστε να κάνουμε τον χαβαλέ μας.....

jimny:1)savvoul
To nickname άλλαξε......
Η παρέα μεγαλώνει..........(άσχετο)

Αποσυνδεδεμένος groove

  • Jimny
  • Μηνύματα: 105
Απ: jimny vs samurai
« Απάντηση #66 στις: Δεκέμβριος 08, 2006, 20:52 »
Κ εγω?????? με ποιο να ερθω????  το jimny η το sami?????? ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΛΕΜΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Αποσυνδεδεμένος savvoul

  • Jimny
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Άντρας
  • barbarians! Πτολεμαϊδα
Απ: jimny vs samurai
« Απάντηση #67 στις: Δεκέμβριος 08, 2006, 20:58 »
Κ εγω?????? με ποιο να ερθω????  το jimny η το sami?????? ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΛΕΜΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
εσύ έτσι κ αλλιώς θα είσαι στο φυσικό σου περιβάλλον ha ha ha χρου χρου
To nickname άλλαξε......
Η παρέα μεγαλώνει..........(άσχετο)

Αποσυνδεδεμένος stratos

  • Jimny
  • Μηνύματα: 34
Απ: jimny vs samurai
« Απάντηση #68 στις: Δεκέμβριος 08, 2006, 21:04 »
Όσο αφορά τώρα τα χρήματα και τον χρόνο , μη νομίζεται επειδή βλέπετε τώρα τις φώτο πως είναι απλά τα πράγματα ,προσωπικά παιδεύομαι κοντά δύο χρόνια για να έχω αυτό το αποτέλεσμα  και από χρήμα 15.000 τουλάχιστον .........

Όσο για την εγγυηση ...... ξεχάστε το όλοι κάνουν τον κινέζο.

Αποσυνδεδεμένος stratos

  • Jimny
  • Μηνύματα: 34
Απ: jimny vs samurai
« Απάντηση #69 στις: Δεκέμβριος 08, 2006, 21:06 »

Ε ενταξει τωρα για να λεμε και του στραβου το δικιο ειναι σαν ανταγωνιζομαστε εμεις με τις πατεντες μας την ιδια την Calmini κι απ'οτι φαινεται μαλλον της ριχνουμε στ'αυτια  ha ha ha
[/quote]


Αυτό ειναι σίγουρο  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: jimny vs samurai
« Απάντηση #70 στις: Δεκέμβριος 09, 2006, 12:18 »
jimny vs samurai

για να μαζευόμαστε να κάνουμε τον χαβαλέ μας.....

jimny:1)savvoul
που να μαζευτουνε ρε μπαρμπα!αυτοι με τα sami μονο εξω απο το σπιτι τους τα βγαζουν! haπου να πανε εκδρομη?? ha lol lol

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: jimny vs samurai
« Απάντηση #71 στις: Δεκέμβριος 09, 2006, 12:19 »
Κ εγω?????? με ποιο να ερθω????  το jimny η το sami?????? ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΛΕΜΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
χρου-χρου  87 lol lol lol lol

Αποσυνδεδεμένος groove

  • Jimny
  • Μηνύματα: 105
Απ: jimny vs samurai
« Απάντηση #72 στις: Δεκέμβριος 09, 2006, 15:10 »
Παράθεση
χρου-χρου  lookit lol lol lol lol
δεν σας κανω πια παρεα.... 013aa_ 067>_ 068g> 063_ _13644> _b138> _ter0110> >181

Αποσυνδεδεμένος fanis

  • Jimny
  • Μηνύματα: 119
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIANS
Απ: jimny vs samurai
« Απάντηση #73 στις: Δεκέμβριος 09, 2006, 16:46 »
Εμένα η γνώμη μου είναι ότι για το jimny υπάρχουν τα πάντα και είναι και δοκιμασμένα από πολλούς χωρίς προβλήματα οπότε δεν καταλαβαίνω γιατί γράφετε όλα αυτά . Τα προβλήματα ξεκινούν όταν ανεβούν οι απαιτήσεις και θέλεις να φτιάξεις ένα αυτοκίνητο καθαρά για θέμα αγώνων η γιατί κάνεις τρελό off road . Οπότε είτε έχεις jimny η sami είναι το ίδιο γιατί δεν νομίζω χωρίς τρελές μετατροπές επάνω στο σασί και στο κουβούκλιο να μπορείς να φτιάξεις κάτι τρελό.

Αποσυνδεδεμένος savvoul

  • Jimny
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Άντρας
  • barbarians! Πτολεμαϊδα
Απ: jimny vs samurai
« Απάντηση #74 στις: Δεκέμβριος 09, 2006, 21:50 »
δεν σας κανω πια παρεα.... 013aa_ 067>_ 068g> 063_ _13644> _b138> _ter0110> >181

με το γίμνι ή με το σάμι? ha ha

...για το jimny υπάρχουν τα πάντα και είναι και δοκιμασμένα...
οι περισσότεροι εκει πατάμε.....και αυτό είναι καλό για να μην μπαίνει το χέρι ακόμα πιο βαθειά a105
βέβαια καλό είναι να δοκιμάζουμε και άλλα πράματα μήπως και μπορέσουμε να έχουμε το ίδιο αποτέλεσμα πιο οικονομικά....ίσως δε μας βγει, αλλά η προσπάθεια μετράει....
To nickname άλλαξε......
Η παρέα μεγαλώνει..........(άσχετο)