Αποστολέας Θέμα: Τετρακινητο "Συμπόσιο" κρίσεις-σχολιασμός  (Αναγνώστηκε 1689 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος galloper

  • Jimny
  • Μηνύματα: 29
Τετρακινητο "Συμπόσιο" κρίσεις-σχολιασμός
« στις: Σεπτέμβριος 23, 2006, 14:58 »
[Παρευρισκόμενοι, εκπρόσωποι απο τον χώρο, είπαμε να βοηθήσουμε για την πραγματοποίηση της ιδέας ενός ανθρώπου, που αν μη τι άλλο την σκέφτετε απλά και μόνο σαν γιορτή, έχοντας αγνά κίνητρα.

Διανομή διαφημιστικού ή άλλου υλικού,
 Πώληση ή δωρεάν χορήγηση σημάτων, ρούχων, καπέλων, σημαιών

 cl cl cl cl lol lol lol lol lol lol lol

Αποσυνδεδεμένος russo

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 984
  • www.jimnyclub.com
Τετρακινητο "Συμπόσιο" κρίσεις-σχολιασμός
« Απάντηση #1 στις: Σεπτέμβριος 23, 2006, 22:59 »
[Παρευρισκόμενοι, εκπρόσωποι απο τον χώρο, είπαμε να βοηθήσουμε για την πραγματοποίηση της ιδέας ενός ανθρώπου, που αν μη τι άλλο την σκέφτετε απλά και μόνο σαν γιορτή, έχοντας αγνά κίνητρα.

Διανομή διαφημιστικού ή άλλου υλικού,
 Πώληση ή δωρεάν χορήγηση σημάτων, ρούχων, καπέλων, σημαιών

 cl cl cl cl lol lol lol lol lol lol lol

 :(  Ελεος, δεν χρειάζεται γκρίνια, δεν νομίζω να καλούν κανένα με το ζόρι.
Αυτά είναι παρότρυνση, ώστε μα μαζευτούν αντιπρόσωποι/λέσχες άρα και αρκετός κόσμος, αλλιώς θα έκανε φιλική συνάντηση μεταξύ των γνωστών του.

Υ.Γ. Αν περιμένεις γενικά διοργάνωση χωρίς ίχνος βλέψεων μάλλον θα πρέπει να μετοικήσης σε άλλο αστρικό σύστημα (και αυτό όχι σίγουρο).
Γιώργος Ρούσσος

Αποσυνδεδεμένος Metalaxe

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2808
  • www.jimnyclub.com
Τετρακινητο "Συμπόσιο" κρίσεις-σχολιασμός
« Απάντηση #2 στις: Σεπτέμβριος 25, 2006, 09:24 »
Η αλήθεια είναι ότι θέλει να βάλει υποψηφιότητα για νομάρχης και προσπαθεί μ' αυτό τον τρόπο να μαζέψει ψηφοφόρους, σιγά μην υπάρχουν αγνά κίνητρα στις μέρες μας...
B.R.A.T. President
www.brat.gr

Αποσυνδεδεμένος galloper

  • Jimny
  • Μηνύματα: 29
Τετρακινητο "Συμπόσιο" κρίσεις-σχολιασμός
« Απάντηση #3 στις: Σεπτέμβριος 25, 2006, 11:10 »
Ας μου πει καποιος απο αυτους που μποικοταρησαν με νυχια και με δοντια το ανταμωμα γιατι δηθεν το ειχαν οργανωση οι επαγγελματιες του χωρου, τι αλλαξε και γιναν υπερμαχοι αυτου του ανταμωματος που το οργανωνουν <<ερασιτεχνες>>με περισσοτερο επαγγελματισμο απο τους επαγγελματιες.
 Ανεξαρτητα με το ποιος ειχε την ιδεα εγω διαφωνω με το <<αγνο>> πλασαρισμα του θεματος ειδικα απο ατομα που<< πασχιζουν>> για τον χωρο κατα το συμφερον τους .Τι αλλαξε τωρα ρε παιδες και σας επιασε ο πονος ,και τοτε δεν μας καλεσε ολους ο Φορματ;
Εγω και σε αυτο το ανταμωμα θα ερθω οπως πηγα και στα προηγουμενα (αν μπορεσω) απλως λεω την αποψη μου ,εδω τοσες σελιδες γραφτηκαν απο τους τωρινους υποστηρικτες για να πατωσουν προηγουμενες τετοιες εκδηλωσεις.
Υ.Γ. Με τον Φορματ δεν εχω απολυτος τιποτα και μπραβο για την ιδεα που ειχε, για το πλασαρισμα που προσπαθει να γινει εχω ενστασεις!!!

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Τετρακινητο "Συμπόσιο" κρίσεις-σχολιασμός
« Απάντηση #4 στις: Σεπτέμβριος 25, 2006, 12:40 »
καλημερα σας,
το βήμα ειναι ανοιχτο και γραψτε οτι θέλετε... ;)

αλλα, εδω ειναι συγκεκριμενη η θεματολογια... σας παρακαλω συνεχιστε εδω http://www.jimnyclub.com/forum/index.php/board,42.0.html
ή εδω...
http://www.jimnyclub.com/forum/index.php/board,22.0.html

ας κρατησουμε το κομματι για τις βολτες μονο για βολτες/συναντησεις ;)

σας ευχαριστω για την κατανοηση :)
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος galloper

  • Jimny
  • Μηνύματα: 29
Τετρακινητο "Συμπόσιο" κρίσεις-σχολιασμός
« Απάντηση #5 στις: Σεπτέμβριος 25, 2006, 17:24 »
Φιλε μου εγω δεν εχω να πω τιποτε αλλο ομως δεν νομιζω πως ειναι σωστο να υποβαθμιζεις τις συζητησεις στελνοντας τις σε ασχετα τοπικ, δεν νομιζω πως ειναι κακο να λες την αποψη σου πανω σε οποιοδηποτε θεμα, ουτε να διαφωνεις με καποιον. Τελος παντων εγω τουλαχιστον δεν θα συνεχισω την κουβεντα η την οποια αντιπαραθεση σε ασχετο μερος. Αν ηθελα να πω αστειακια να εισαι σιγουρος οτι θα εγραφα εκει που θελεις.
Ευχαριστω.

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Τετρακινητο "Συμπόσιο" κρίσεις-σχολιασμός
« Απάντηση #6 στις: Σεπτέμβριος 25, 2006, 17:36 »
Φιλε μου εγω δεν εχω να πω τιποτε αλλο ομως δεν νομιζω πως ειναι σωστο να υποβαθμιζεις τις συζητησεις στελνοντας τις σε ασχετα τοπικ, δεν νομιζω πως ειναι κακο να λες την αποψη σου πανω σε οποιοδηποτε θεμα, ουτε να διαφωνεις με καποιον. Τελος παντων εγω τουλαχιστον δεν θα συνεχισω την κουβεντα η την οποια αντιπαραθεση σε ασχετο μερος. Αν ηθελα να πω αστειακια να εισαι σιγουρος οτι θα εγραφα εκει που θελεις.
Ευχαριστω.

σωστο, αλλα θα πρεπει να σεβομαστε αυτους που βλεπουνε τη θεματολογια αυτη για πολυ συγκεκριμενο λογο, το οποιο ειναι "βολτες /συναντησεις".

Το αν τα θεωρεις εσυ αστειακια ή οχι, ειναι δικο σου θεμα. Προσωπικα σεβομαι ολες τις αποψεις.

Το που πρεπει να μπουνε ομως για να μην χαλανε τη θεματολογια ειναι αλλουνου... ;)

Και προσωπικα οταν τρωω μπουγατσα δεν αστειευομαι, χαλαρωνω... ;) αν θεωρεις το εκει κομματι "αστειο" το σεβομαι.... αλλα σκεψου πόσο ασχετο ειναι το να το βαζεις στις "βολτες"....;)
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος GiwrgosTH

  • Jimny
  • Μηνύματα: 456
  • Φύλο: Άντρας
Τετρακινητο "Συμπόσιο" κρίσεις-σχολιασμός
« Απάντηση #7 στις: Σεπτέμβριος 25, 2006, 18:34 »
Ανταμώματα, συμπόσια, τετρακίνητα, μουσικές ταξιαρχίες και άλλες αηδίες...
Αν καθήσουμε να μιζεριάσουμε για το τι μπορεί να κρύβετε πίσω από κάθε τι, τότε καλύτερα να καθόμαστε σπίτια μας και να μην ασχολούμαστε με τίποτα και στα διάφορα forum να διαβάζουμε μόνο τα ανέκδοτα για να περνά ευχάριστα η ώρα μας.
Εγώ από όλα αυτά κατάλαβα ότι στο αγαπημένο μου Καλλίδρομο θα μαζευτούν ΚΑΙ κάποιοι γνωστοί και φίλοι και θα είναι μια καλή ευκαιρία να τους δω από κοντά, αν δεν μου καθήσει πάλι καμιά στραβή με τη δουλειά και τρέχω.
Δε με νοιάζει τι έκανε ο Χ στο αντάμωμα και ο Ψ στο ξαναντάμωμα. Δεν θα καθήσω να ασχολειθώ για το ότι ο Α δεν κάλεσε ονομαστικά τη λέσχη μου στη μάζοξή του. Δε με νοιάζει αν πουλάνε μπλουζάκια, κομπολόγια και κομποσκίνια και αν ναι ποιος θα πάρει τα λεφτά. Θα είναι εκεί οι γνωστοί μου? Γι΄ αυτούς θα πάω και αν μου αρέσει και κανένα κομποσκίνι το αγοράζω και σε καλή μεριά του πωλητή.
Απλά δεν είναι τα πράγματα?

Punto, punto το Jimnάκι...

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Τετρακινητο "Συμπόσιο" κρίσεις-σχολιασμός
« Απάντηση #8 στις: Σεπτέμβριος 25, 2006, 19:18 »
    >sostos<

Δε με νοιάζει αν πουλάνε μπλουζάκια, κομπολόγια και κομποσκίνια και αν ναι ποιος θα πάρει τα λεφτά. Θα είναι εκεί οι γνωστοί μου? Γι΄ αυτούς θα πάω και αν μου αρέσει και κανένα κομποσκίνι το αγοράζω και σε καλή μεριά του πωλητή.
Απλά δεν είναι τα πράγματα?


>egrapses<   Γιώργο... αν είναι καλό το κομποσκίνι..... πάρε μου κι εμένα ένα !!!  >laugh007<

.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Τετρακινητο "Συμπόσιο" κρίσεις-σχολιασμός
« Απάντηση #9 στις: Σεπτέμβριος 25, 2006, 20:32 »
[Παρευρισκόμενοι, εκπρόσωποι απο τον χώρο, είπαμε να βοηθήσουμε για την πραγματοποίηση της ιδέας ενός ανθρώπου, που αν μη τι άλλο την σκέφτετε απλά και μόνο σαν γιορτή, έχοντας αγνά κίνητρα.

Διανομή διαφημιστικού ή άλλου υλικού,
 Πώληση ή δωρεάν χορήγηση σημάτων, ρούχων, καπέλων, σημαιών

 cl cl cl cl lol lol lol lol lol lol lol

Σπύρο θα σου πω το εξείς , ορμώμενος απο εμπειρία που την ένιωσα καλά στο πετσί μου καθώτι κοματάκι ρομαντικός άνθρωπας....

Αποφάσισα λοιπόν το εξείς...
Ναι στους επαγγελματίες, γιατί απλά πουλάνε για να κερδίσουν χρήματα.
Μπορει να εκμεταλεύονται την δική μας κ@βλα(στην σωστή θέση το παπάκι έτσι ;) ;D ) αλλά αυτή είναι η δουλεία τους...
Στο συμπέρασμα αυτό κατέληξα έχοντας εμπειρίες απο μη επαγγελματίες , οραματιστές και καλά που έκαναν τα αδύνατα δυνατά για να βγάλουν χρήματα με λαμογίες...αυτοί είναι οι επαγγελτίες απατεώνες...
Ανάμεσα στις δύο κατηγορίες, τους επαγγελματίες και τους επαγγελματίες απατεώνες, προτιμώ τους πρώτους, που στο κάτω κάτω, εαν μου φαίνονται ακριβά τα πράγματα του Αθανασίου, δεν ψωνίζω απο αυτόν, ή πάω στον Τσούκα επειδει με εξυπηρετή καλύτερα απο τον Μάκη(τυχαία παραδείγματα...)...είναι ο νόμος της προσφοράς και της ζήτησης...
Τον Επαγγελματία απατεώνα όμως που θα μου παίξει παιχνίδι πίσω απο την πλάτη μου, θα με πειράξει περισσότερο(όπως και με πείραξε δηλαδή...)

Αυτά
Γιάννης Δημητρέλης :D :D :D :D
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Τετρακινητο "Συμπόσιο" κρίσεις-σχολιασμός
« Απάντηση #10 στις: Σεπτέμβριος 26, 2006, 08:19 »
... θα σου πω... ρομαντικός άνθρωπας.... Ναι στους επαγγελματίες, γιατί απλά πουλάνε για να κερδίσουν χρήματα.
Μπορει να εκμεταλεύονται την δική μας κ@βλα... αλλά αυτή είναι η δουλεία τους...
Τον Επαγγελματία απατεώνα όμως που θα μου παίξει παιχνίδι πίσω απο την πλάτη μου, θα με πειράξει περισσότερο...

 lol lol bhe 017>/ 017>/
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...