Αποστολέας Θέμα: Θέλω τη συμβουλή σας  (Αναγνώστηκε 25087 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος 4kinitos

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 544
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Θέλω τη συμβουλή σας
« Απάντηση #105 στις: Αύγουστος 22, 2015, 15:27 »
Κανενας που να γνωριζει καποιες διαφορες μεταξυ πριν 05 μοντελου και μετα?
απο τα μεσα του 05 και μετα ειχε αλλο εσωτερικο, αλλο κινητηρα, 4κινηση με κουμπια , λιγο ποιο κοντες σχεσεις, αλλες ζαντες, στανταρ το αβς και απο το 2006 ειχε και πιο χανηλο προφυλακτηρα μπροστα.
φωτια στις γραμματειες....

Αποσυνδεδεμένος leriban

  • Jimny
  • Μηνύματα: 7
  • Φύλο: Άντρας
  • www.jimnyclub.com
Απ: Θέλω τη συμβουλή σας
« Απάντηση #106 στις: Αύγουστος 22, 2015, 15:41 »
Κανενας που να γνωριζει καποιες διαφορες μεταξυ πριν 05 μοντελου και μετα?
απο τα μεσα του 05 και μετα ειχε αλλο εσωτερικο, αλλο κινητηρα, 4κινηση με κουμπια , λιγο ποιο κοντες σχεσεις, αλλες ζαντες, στανταρ το αβς και απο το 2006 ειχε και πιο χανηλο προφυλακτηρα μπροστα.
Ευχαριστω 4κινιτε,εχω ποσταρει μια αγγελια λιγο παρα πανω.Αυτα που ''βρομανε'' δηλαδι ειναι οι ζαντες του και το τραντζιστορ ( lol ) που μαλλον εχει αλλαχτει οπως μου ειπε και ο pointer.Για ριξε μια ματια και εσυ αν μπορεις,τα μαρσπιε πισω απο τις πορτες ειναι κουμποτα με κλιπσακια?

Αποσυνδεδεμένος 4kinitos

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 544
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Θέλω τη συμβουλή σας
« Απάντηση #107 στις: Αύγουστος 23, 2015, 19:46 »
Κανενας που να γνωριζει καποιες διαφορες μεταξυ πριν 05 μοντελου και μετα?
απο τα μεσα του 05 και μετα ειχε αλλο εσωτερικο, αλλο κινητηρα, 4κινηση με κουμπια , λιγο ποιο κοντες σχεσεις, αλλες ζαντες, στανταρ το αβς και απο το 2006 ειχε και πιο χανηλο προφυλακτηρα μπροστα.
Ευχαριστω 4κινιτε,εχω ποσταρει μια αγγελια λιγο παρα πανω.Αυτα που ''βρομανε'' δηλαδι ειναι οι ζαντες του και το τραντζιστορ ( lol ) που μαλλον εχει αλλαχτει οπως μου ειπε και ο pointer.Για ριξε μια ματια και εσυ αν μπορεις,τα μαρσπιε πισω απο τις πορτες ειναι κουμποτα με κλιπσακια?

Το μεγαλο ραδιοσιντι το ειχε σαν εξτρα με επιπλεον 300,00 ευρω. Αλλιως ειχε θεση για απλο ηχοσυστημσ και απο κατω το ρολοι και την έξτρα θηκη. Οι ζαντες σιγουρα ειναι εξτρα τοποθετημενες γιατι θα ειχε λογικα σιδερενιες. . Ολοι οι πλαινοι μασπιεδες ειναι με κλιπ
φωτια στις γραμματειες....

Αποσυνδεδεμένος leriban

  • Jimny
  • Μηνύματα: 7
  • Φύλο: Άντρας
  • www.jimnyclub.com
Απ: Θέλω τη συμβουλή σας
« Απάντηση #108 στις: Αύγουστος 24, 2015, 15:27 »
Ενταξη....ποιο ακριβης και κατατοπηστικος δεν υπαρχει  yah
Ευχαριστω πολυυυ..... j12