Αποστολέας Θέμα: Σε κάποια βραδυνή....  (Αναγνώστηκε 3010 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Σε κάποια βραδυνή....
« στις: Νοέμβριος 02, 2011, 20:52 »
Ημουν χτες στον φωτογράφο μου και μιλάγαμε... στη συζήτησή μας, μεταξύ σοβαρού και αστείου, είπε να έρθει σε κάποια βραδυνή μαζί μας, να φτιάξει ένα βιντεάκι, έχοντας μαζί του και τον νυχτερινό του εξοπλισμό. 

Οι λόγοι που το δέχτηκε είναι α) για την εμπειρία, β) για να προσθέσει ένα ακόμα είδος στο πορτοφόλιό του.

Απ' ότι κατάλαβα, το μονταρισμένο φιλμ, θα το ανεβάσει μάλλον στο youtube. Εναλλακτικά, κάπως θα έχουμε και εμείς πρόσβαση...  roc2

Καλό θα ήταν αν το κάνουμε, να διαλέξουμε βρεγμένο τεραίν, να έχουμε και λίγο θέαμα... !!

Κρατάτε το σαν ιδέα, και την κοιτάμε όταν έρθει η ώρα...


Αποσυνδεδεμένος kapetanios

  • Jimny
  • Μηνύματα: 754
  • Φύλο: Άντρας
  • Allways fixing!!!
Απ: Σε κάποια βραδυνή....
« Απάντηση #1 στις: Νοέμβριος 02, 2011, 21:14 »
Πολυ καλη η ιδεα αυτη,αν μπορουσαμε να φτιαξουμε να τρεχει αυτο το βιντεακι οταν μπαινουμε  και να το βλεπουμε οταν μπαινουμε στην Δ.συζητηση?

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Σε κάποια βραδυνή....
« Απάντηση #2 στις: Νοέμβριος 02, 2011, 21:18 »
Πήρες φόρα εσύ... χαλαρά... το βλέπω σαν κάποιο βίντεο από αυτά που φτιάχνουμε στις βόλτες μας (majestix, metalaxe, jimever, Χάρης)... αλλά λίγο πιο professional...


Αποσυνδεδεμένος givrgos

  • Jimny
  • Μηνύματα: 437
  • Φύλο: Άντρας
  • ΟΚ ΟΛΑ!
Απ: Σε κάποια βραδυνή....
« Απάντηση #3 στις: Νοέμβριος 02, 2011, 21:26 »
Ημουν χτες στον φωτογράφο μου και μιλάγαμε... στη συζήτησή μας, μεταξύ σοβαρού και αστείου, είπε να έρθει σε κάποια βραδυνή μαζί μας, να φτιάξει ένα βιντεάκι, έχοντας μαζί του και τον νυχτερινό του εξοπλισμό.  

Οι λόγοι που το δέχτηκε είναι α) για την εμπειρία, β) για να προσθέσει ένα ακόμα είδος στο πορτοφόλιό του.

Απ' ότι κατάλαβα, το μονταρισμένο φιλμ, θα το ανεβάσει μάλλον στο youtube. Εναλλακτικά, κάπως θα έχουμε και εμείς πρόσβαση...  roc2

Καλό θα ήταν αν το κάνουμε, να διαλέξουμε βρεγμένο τεραίν, να έχουμε και λίγο θέαμα... !!

Κρατάτε το σαν ιδέα, και την κοιτάμε όταν έρθει η ώρα...



+1

και εγω μιλησα με καποιον που εχει ενα τερατακι  lada niva στη λ. δημοκρατιας για καμοια βολτουλα παρεα αν κατσει να ιδουμε τι κανουν και δαυτα
(βεβεα κανα 2-3 καλα δικα τους να μην φαμε και καμοια ταλεπωρια βραδυνιατικα ;))
 
ola kala!

Αποσυνδεδεμένος PATELIS

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2081
  • Φύλο: Άντρας
  • mud needs you
    • patelis.gr
Απ: Σε κάποια βραδυνή....
« Απάντηση #4 στις: Νοέμβριος 02, 2011, 21:56 »
τωρα που μιλατε για βολτες και βραδυνες, ΑΥΡΙΟ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ;
Give Love, Feel Better! !!!

Αποσυνδεδεμένος kapetanios

  • Jimny
  • Μηνύματα: 754
  • Φύλο: Άντρας
  • Allways fixing!!!
Απ: Σε κάποια βραδυνή....
« Απάντηση #5 στις: Νοέμβριος 02, 2011, 23:04 »
Ελα ντε, πηγανε αυτοι,ξεχαρμανιασανε, και μειναμε εμεις να ζηλευουμε με τις φωτο τους. bhe bhe 0_21 0_21 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 u10 q85 fdan shoc
Παμε ρε καμμια βολτουλααααααααααααα.

Αποσυνδεδεμένος george36

  • Jimny
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Σε κάποια βραδυνή....
« Απάντηση #6 στις: Νοέμβριος 03, 2011, 01:32 »
(βεβεα κανα 2-3 καλα δικα τους να μην φαμε και καμοια ταλεπωρια βραδυνιατικα ;))
 
[/quote]




δε νομιζω να φας ταλαιπωρια γιωργη,  lada  ειναι αυτα ;)

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Σε κάποια βραδυνή....
« Απάντηση #7 στις: Νοέμβριος 03, 2011, 14:00 »
 Εγώ θα έλεγα,εφόσον γίνει,να κάναμε ένα δημοψήφισμα για το ποιός θα συμμετάσχει με βασικό κριτήριο την ομορφιά...απο όλους όσους έγραψαν δεν βλέπω κανέναν όμορφο,εκτός απο εμένα φυσικά! ha lol ha lol

 Επίσης προτείνω να βάλουμε και καμιά φωτογραφία,ούτως ώστε να διευκολυνθούν οι ψηφοφόροι! a105 a105 a105


 Ας ξεκινήσω εγώ,που έτσι κι αλλιώς θα βγώ και παμψηφή ο ομορφότερος! ;)





 ΥΓ Συμβουλή: Μην βάλετε καν στην ψηφοφορία τον Κapetanios και τον Patelis... Σας το λέω...θα καεί το φίλμ! lol lol lol j12 j12 j12



 
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος PATELIS

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2081
  • Φύλο: Άντρας
  • mud needs you
    • patelis.gr
Απ: Σε κάποια βραδυνή....
« Απάντηση #8 στις: Νοέμβριος 03, 2011, 15:20 »
ρε αφηστε τα λογια σαν τους πολιτικους μιλατε, θα παμε καμμια βολτουλα να ξεσκασουμε;
Give Love, Feel Better! !!!

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Σε κάποια βραδυνή....
« Απάντηση #9 στις: Νοέμβριος 03, 2011, 15:48 »
Για αυτή τη βδομάδα, προτιμώ τα 27.50 Ευρώ που χρειάζομαι πήγαινε-έλα στον Αγ. Στέφανο (χωρίς αττική οδό), να τα φάω σουβλάκια....

Αν ψήνεστε, να μαζευτούμε εδώ κάτω από το σπίτι μου, στο μαγαζάκι, να ξεκοιλιαστούμε....
Είδα τη γυαλάδα του υποψήφιου, και χαλάστηκα για νυχτερινή, γιατί έχει πιο δυνατό προβολέα από μένα....


Αποσυνδεδεμένος Metalaxe

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2808
  • www.jimnyclub.com
Απ: Σε κάποια βραδυνή....
« Απάντηση #10 στις: Νοέμβριος 04, 2011, 09:08 »
Επειδή είμαστε χορτάτοι από το τριήμερο, ας το κάνουμε την επόμενη Πέμπτη.
Μπορούμε να κάνουμε το δεύτερο μέρος της προηγούμενης βραδυνής (Γερμανικό)... ;)
Τι λέτε ?
B.R.A.T. President
www.brat.gr

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Σε κάποια βραδυνή....
« Απάντηση #11 στις: Νοέμβριος 04, 2011, 09:31 »
Εμπόδια έχει ?

Αποσυνδεδεμένος Metalaxe

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2808
  • www.jimnyclub.com
Απ: Σε κάποια βραδυνή....
« Απάντηση #12 στις: Νοέμβριος 04, 2011, 11:03 »
Εμπόδια έχει ?
Κοίταξε, το πρώτο κομμάτι μέχρι τη Διονύσου έχει ενδιαφέρον χωρίς όμως ζόρι, απλά είναι ωραία και κυρίως καινούργια στους περισσότερους διαδρομή.
Το δεύτερο κομμάτι, στη ρεματιά μετά το νεκροταφείο έχει αρκετό ενδιαφέρον (έχω να περάσω περίπου 1,5 χρόνο) και πιθανολογώ ότι μετά τις περσινές βροχές θα έχει γίνει καλύτερο (πέτρες και νεροφαγώματα).
Το τρίτο κομμάτι είναι επίσης καινούργιο για τους περισσότερους με λίγο γρατζουνί (το ανοίξαμε πριν από 2 περίπου εβδομάδες, είχε πολύ πεσμένο και καμένο δέντρο) χωρίς δυσκολία.
Υπάρχει και κομμάτι bonus, το οποίο είναι πολύ ωραίο και ζόρικο αλλά δεν ξέρω ακόμα αν θα το βάλουμε μέσα, αν προλάβω και το περπατήσω μέσα στο ΣΚ θα δω... ;)
   
B.R.A.T. President
www.brat.gr