Αποστολέας Θέμα: ΠΟΛΥ ΚΑΘΙΣΑΜΕ.... ΠΕΜΠΤΗ ΒΟΛΤΑ...  (Αναγνώστηκε 8778 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Majestix

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1712
  • Φύλο: Άντρας
  • Les Gaulois..
    • www.gaulois4x4.com
Απ: ΠΟΛΥ ΚΑΘΙΣΑΜΕ.... ΠΕΜΠΤΗ ΒΟΛΤΑ...
« Απάντηση #30 στις: Απρίλιος 08, 2011, 14:01 »
Γιαννάκο στα είπα και εχθές....

Συμφωνώ ότι δεν μπορούμε να πηγαίνουμε συνέχεια βόλτες βραδυνές κλπ (ενώ παλιά μπορούσαμε....)
Ίσως παλιότερα το θέλαμε περισσότερο... Ίσως η ζωή τα φέρνει έτσι και δεν μπορούμε......
Τουλάχιστον όμως περιμένω μία απάντηση από τους γνωστούς - άγνωστους των νυχτερινών...
-Ναι ρε φίλε δεν θα μπορέσω .... καλά να περάσετε....

Ένας βασικός λόγος είναι ότι και εγώ σαν οργανωτής έχω ένα προσωπικό πρόγραμμα.
Οι ώρες που βάζω βόλτα είναι πολύ σημαντικές για εμένα, γιατί έχω πραγματικά ελάχιστο προσωπικό χρόνο μέσα στην εβδομάδα....
Δεν θέλω λοιπόν να χαλάω το πρόγραμμα μου, που είναι αρκετά βαρύ για να περιμένω αν την τελευταία στιγμή  θα θέλει κάποιος να πάει βόλτα...
άσχετα αν ξεκίνησα εγώ την βόλτα... θα ήθελα μια απάντηση....

Όλα αυτά λοιπόν συντελούν στην απόφαση μου, να μην ανακοινώνω τις νυχτερινές βόλτες στο forum και να τα κανονίζουμε τηλεφωνικά (αν ποτέ θέλουμε να πάμε βόλτα...)
Majestix

Better 2 be Proactive... than Reactive....

http://www.gaulois4x4.com

Αποσυνδεδεμένος b00

  • Jimny
  • Μηνύματα: 232
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook
Απ: ΠΟΛΥ ΚΑΘΙΣΑΜΕ.... ΠΕΜΠΤΗ ΒΟΛΤΑ...
« Απάντηση #31 στις: Απρίλιος 08, 2011, 14:01 »
Και σύ Χρήστο μην σκάς αν καμιά φορά σε γειώνουνε

+1000

Αποσυνδεδεμένος b00

  • Jimny
  • Μηνύματα: 232
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook
Απ: ΠΟΛΥ ΚΑΘΙΣΑΜΕ.... ΠΕΜΠΤΗ ΒΟΛΤΑ...
« Απάντηση #32 στις: Απρίλιος 08, 2011, 14:05 »
Γιαννάκο στα είπα και εχθές....

Συμφωνώ ότι δεν μπορούμε να πηγαίνουμε συνέχεια βόλτες βραδυνές κλπ (ενώ παλιά μπορούσαμε....)
Ίσως παλιότερα το θέλαμε περισσότερο... Ίσως η ζωή τα φέρνει έτσι και δεν μπορούμε......
Τουλάχιστον όμως περιμένω μία απάντηση από τους γνωστούς - άγνωστους των νυχτερινών...
-Ναι ρε φίλε δεν θα μπορέσω .... καλά να περάσετε....

Ένας βασικός λόγος είναι ότι και εγώ σαν οργανωτής έχω ένα προσωπικό πρόγραμμα.
Οι ώρες που βάζω βόλτα είναι πολύ σημαντικές για εμένα, γιατί έχω πραγματικά ελάχιστο προσωπικό χρόνο μέσα στην εβδομάδα....
Δεν θέλω λοιπόν να χαλάω το πρόγραμμα μου, που είναι αρκετά βαρύ για να περιμένω αν την τελευταία στιγμή  θα θέλει κάποιος να πάει βόλτα...
άσχετα αν ξεκίνησα εγώ την βόλτα... θα ήθελα μια απάντηση....

Όλα αυτά λοιπόν συντελούν στην απόφαση μου, να μην ανακοινώνω τις νυχτερινές βόλτες στο forum και να τα κανονίζουμε τηλεφωνικά (αν ποτέ θέλουμε να πάμε βόλτα...)

Σεβαστό...

Αποσυνδεδεμένος Majestix

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1712
  • Φύλο: Άντρας
  • Les Gaulois..
    • www.gaulois4x4.com
Απ: ΠΟΛΥ ΚΑΘΙΣΑΜΕ.... ΠΕΜΠΤΗ ΒΟΛΤΑ...
« Απάντηση #33 στις: Απρίλιος 08, 2011, 14:06 »


Βόλτα στον Μπάκα πάμε....

Μην  μου παραπονεθεί κανείς γιατί δεν πάμε πλέον νυχτερινές....
... εγώ πλέον θα πηγαίνω prive... δεν ξαναβάζω βόλτα...

19:30 Δεν είναι βραδυνή, είναι απογευματινή....
[/quote]

το 19:30 μπήκε γιατί πήγαμε στο Μπάκα... και δεν φύγαμε νωρίς...
αν ήθελε κάποιος θα μπορούσε να έρθει πιο αργά....
Majestix

Better 2 be Proactive... than Reactive....

http://www.gaulois4x4.com

Αποσυνδεδεμένος Majestix

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1712
  • Φύλο: Άντρας
  • Les Gaulois..
    • www.gaulois4x4.com
Απ: ΠΟΛΥ ΚΑΘΙΣΑΜΕ.... ΠΕΜΠΤΗ ΒΟΛΤΑ...
« Απάντηση #34 στις: Απρίλιος 08, 2011, 14:14 »
Θα συμφωνήσω μαζί σου Κώστα, όμως εκτός από αυτές τις δύο παραμέτρους, θα γίνω γραφικός φαντάζομαι, αλλά off road δεν είναι μόνο τα xtreme μονοπάτια.

Ίσως βέβαια μία βόλτα landscaping άποψης και όχι τεχνικής φύσεως να μην χωρά στο βραδυνό νούμερο, αλλά που ξέρεις..

+1000
Πιστεύω ότι είναι ένας λόγος που πολλά παιδιά δεν έρχονται... Όπως είπε και ο Γιάννης πρώτα η παρέα και μετά το offroad. Πρέπει να ενσωματωθεί και νέος κόσμος σε αυτή την παρέα. Ωραίες και οι xtreme αλλά ωραίες και οι χαλαρές (βράδυ κ' μέρα). Γνωρίζω άτομα τα οποία εμφανίστηκαν ελάχιστες φορές και σταμάτησαν επειδή δεν είχαν αυτοκίνητα έτοιμα για "xtreme" βόλτες. Σαν Club πιστεύω ότι πρέπει να κανονίζονται βόλτες για όλες τις κατηγορίες αυτοκινήτων. Εμένα προσωπικά δεν με χαλάει καθόλου να πάω βόλτες με "μαμα" αυτοκίνητα (λες κι εγώ έχω κάνα κτήνος  lol ). Το θέμα είναι να υπάρχουν άτομα νέα και παλιά στις συναντήσεις. Οι συμμετοχές σε κάθε βόλτα είναι σχεδόν πάντα ίδιες και λίγες. Όπως και να 'χει εγώ συνήθως έχω ελεύθερη θέση συνοδηγού...

Υ.Γ. Φίλε Σωκράτη καιρό έχουμε να τα πούμε, για κανόνισε...  :D

Δεν υπάρχει κόσμος για περιηγητικές (εδώ μέσα)....
8/10  αμάξια έχουν λάστιχα - αναρτήσεις - μπλοκέ κλπ κλπ, 2/10 απλά δεν πατάνε χώμα και δεν πάνε εκδρομές.....

Αν υπήρχε κόσμος θα πηγαίναμε και περιηγητικές εκδρομές - βόλτες κλπ κλπ... όπως κάναμε κάποτε με το .gr...



« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 08, 2011, 14:20 από Majestix »
Majestix

Better 2 be Proactive... than Reactive....

http://www.gaulois4x4.com

Αποσυνδεδεμένος sokrates

  • Jimny
  • Μηνύματα: 579
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΟΛΥ ΚΑΘΙΣΑΜΕ.... ΠΕΜΠΤΗ ΒΟΛΤΑ...
« Απάντηση #35 στις: Απρίλιος 08, 2011, 15:10 »
Θα συμφωνήσω μαζί σου Κώστα, όμως εκτός από αυτές τις δύο παραμέτρους, θα γίνω γραφικός φαντάζομαι, αλλά off road δεν είναι μόνο τα xtreme μονοπάτια.

Ίσως βέβαια μία βόλτα landscaping άποψης και όχι τεχνικής φύσεως να μην χωρά στο βραδυνό νούμερο, αλλά που ξέρεις..

+1000
Πιστεύω ότι είναι ένας λόγος που πολλά παιδιά δεν έρχονται... Όπως είπε και ο Γιάννης πρώτα η παρέα και μετά το offroad. Πρέπει να ενσωματωθεί και νέος κόσμος σε αυτή την παρέα. Ωραίες και οι xtreme αλλά ωραίες και οι χαλαρές (βράδυ κ' μέρα). Γνωρίζω άτομα τα οποία εμφανίστηκαν ελάχιστες φορές και σταμάτησαν επειδή δεν είχαν αυτοκίνητα έτοιμα για "xtreme" βόλτες. Σαν Club πιστεύω ότι πρέπει να κανονίζονται βόλτες για όλες τις κατηγορίες αυτοκινήτων. Εμένα προσωπικά δεν με χαλάει καθόλου να πάω βόλτες με "μαμα" αυτοκίνητα (λες κι εγώ έχω κάνα κτήνος  lol ). Το θέμα είναι να υπάρχουν άτομα νέα και παλιά στις συναντήσεις. Οι συμμετοχές σε κάθε βόλτα είναι σχεδόν πάντα ίδιες και λίγες. Όπως και να 'χει εγώ συνήθως έχω ελεύθερη θέση συνοδηγού...

Υ.Γ. Φίλε Σωκράτη καιρό έχουμε να τα πούμε, για κανόνισε...  :D

Θα σταθώ ΚΑΙ σε αυτά τα δύο..

1) Υπάρχουν βόλτες χαλαρές και βόλτες ζόρικες είτε είναι xtreme είτε landscaping. Ο εξοπλισμός αυτοκινήτου και οδηγού διαφέρει μεν, αλλά η προετοιμασία πάντα χρειάζεται. Αν θέλεις να πας για σπάσιμο και τέντωμα μπορείς να το κάνεις όπου και αν είσαι.. Ακόμα και μπροστά στα σπίτια μας.
Συμφωνείτε?
2) Μία landscaping βόλτα-εκδρομή πάντα χρειάζεται κάτι παραπάνω από ένα ¨μαμα¨αυτοκίνητο. Δεν πάς ούτε με τα michelin, ούτε με ταχυδρομικά περιστέρια, ούτε χωρίς γάντια, ούτε χωρίς φώτα κλπ κλπ κλπ.\
Από την άλλη αν θέλεις να συμμετέχεις σε μία xtreme ή τύπου xtreme βόλτα-εκδρομή, η παρέα μας είναι πάντα πρόθυμη να βοηθήσει, να σε συμβουλεψει, να spotarei κλπ κλπ. Είναι δύσκολο όμως να συμμετέχεις με ένα μαμα ύψος, μαμά λάστιχα, χωρίς επικοινωνίες, φώτα ξέροντας ότι από την μία είναι μία ταλαιπωρία από εσένα και μεγαλύτερη καταπόνηση για το όχημά σου, από την άλλη καθηστερείς όλη την παρέα που σε περιμένει.
Συμφωνείτε?
3) Αυτό που μας ενώνει ή μας χωρίζει είναι η ΠΡΟΔΙΑΘΕΣΗ δηλαδή η επιθυμία μας στο ΤΙ θέλουμε από τον εαυτό μας, το αυτοκινητό μας, το παρεάκι μας και φυσικά η αγάπη μας για το θαυματουργό 4τρακίνητο.
Συμφωνείτε?

Από παρέα, προσωπικά, έναν χρόνο και κάτι, έχω κάνει 3-4 φίλους που μπορώ να πάρω ένα τηλ. για βόλτα, για καφέ, για σουβλάκι, για παρέα και σε γενικές γραμμές όλοι μας πιστεύω έχουμε δέσει λίγο πολύ (jimever  2_ag i love you).
Έχουμε μία κληρονομιά  >ilov2< , που κάποιοι από εσάς ήταν και οι πρωτομάστορες εδώ μέσα. Μην πάει χαμένη...

Ας συναντηθούμε μία μέρα, να μιλήσουμε να ανταλάξουμε ιδέες και απόψεις.




Αν ήθελες εγγύηση, ας έπαιρνες τοστιέρα. Κ.Ι.

Αποσυνδεδεμένος sokrates

  • Jimny
  • Μηνύματα: 579
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΟΛΥ ΚΑΘΙΣΑΜΕ.... ΠΕΜΠΤΗ ΒΟΛΤΑ...
« Απάντηση #36 στις: Απρίλιος 08, 2011, 15:14 »

Οι ώρες που βάζω βόλτα είναι πολύ σημαντικές για εμένα, γιατί έχω πραγματικά ελάχιστο προσωπικό χρόνο μέσα στην εβδομάδα....


Αυτό ισχύει για όλους πιστεύω..
Αν ήθελες εγγύηση, ας έπαιρνες τοστιέρα. Κ.Ι.

Αποσυνδεδεμένος george36

  • Jimny
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΟΛΥ ΚΑΘΙΣΑΜΕ.... ΠΕΜΠΤΗ ΒΟΛΤΑ...
« Απάντηση #37 στις: Απρίλιος 08, 2011, 15:15 »
Θα συμφωνήσω μαζί σου Κώστα, όμως εκτός από αυτές τις δύο παραμέτρους, θα γίνω γραφικός φαντάζομαι, αλλά off road δεν είναι μόνο τα xtreme μονοπάτια.

Ίσως βέβαια μία βόλτα landscaping άποψης και όχι τεχνικής φύσεως να μην χωρά στο βραδυνό νούμερο, αλλά που ξέρεις..

+1000
Πιστεύω ότι είναι ένας λόγος που πολλά παιδιά δεν έρχονται... Όπως είπε και ο Γιάννης πρώτα η παρέα και μετά το offroad. Πρέπει να ενσωματωθεί και νέος κόσμος σε αυτή την παρέα. Ωραίες και οι xtreme αλλά ωραίες και οι χαλαρές (βράδυ κ' μέρα). Γνωρίζω άτομα τα οποία εμφανίστηκαν ελάχιστες φορές και σταμάτησαν επειδή δεν είχαν αυτοκίνητα έτοιμα για "xtreme" βόλτες. Σαν Club πιστεύω ότι πρέπει να κανονίζονται βόλτες για όλες τις κατηγορίες αυτοκινήτων. Εμένα προσωπικά δεν με χαλάει καθόλου να πάω βόλτες με "μαμα" αυτοκίνητα (λες κι εγώ έχω κάνα κτήνος  lol ). Το θέμα είναι να υπάρχουν άτομα νέα και παλιά στις συναντήσεις. Οι συμμετοχές σε κάθε βόλτα είναι σχεδόν πάντα ίδιες και λίγες. Όπως και να 'χει εγώ συνήθως έχω ελεύθερη θέση συνοδηγού...

Υ.Γ. Φίλε Σωκράτη καιρό έχουμε να τα πούμε, για κανόνισε...  :D

Θα σταθώ ΚΑΙ σε αυτά τα δύο..

1) Υπάρχουν βόλτες χαλαρές και βόλτες ζόρικες είτε είναι xtreme είτε landscaping. Ο εξοπλισμός αυτοκινήτου και οδηγού διαφέρει μεν, αλλά η προετοιμασία πάντα χρειάζεται. Αν θέλεις να πας για σπάσιμο και τέντωμα μπορείς να το κάνεις όπου και αν είσαι.. Ακόμα και μπροστά στα σπίτια μας.
Συμφωνείτε?
2) Μία landscaping βόλτα-εκδρομή πάντα χρειάζεται κάτι παραπάνω από ένα ¨μαμα¨αυτοκίνητο. Δεν πάς ούτε με τα michelin, ούτε με ταχυδρομικά περιστέρια, ούτε χωρίς γάντια, ούτε χωρίς φώτα κλπ κλπ κλπ.\
Από την άλλη αν θέλεις να συμμετέχεις σε μία xtreme ή τύπου xtreme βόλτα-εκδρομή, η παρέα μας είναι πάντα πρόθυμη να βοηθήσει, να σε συμβουλεψει, να spotarei κλπ κλπ. Είναι δύσκολο όμως να συμμετέχεις με ένα μαμα ύψος, μαμά λάστιχα, χωρίς επικοινωνίες, φώτα ξέροντας ότι από την μία είναι μία ταλαιπωρία από εσένα και μεγαλύτερη καταπόνηση για το όχημά σου, από την άλλη καθηστερείς όλη την παρέα που σε περιμένει.
Συμφωνείτε?
3) Αυτό που μας ενώνει ή μας χωρίζει είναι η ΠΡΟΔΙΑΘΕΣΗ δηλαδή η επιθυμία μας στο ΤΙ θέλουμε από τον εαυτό μας, το αυτοκινητό μας, το παρεάκι μας και φυσικά η αγάπη μας για το θαυματουργό 4τρακίνητο.
Συμφωνείτε?

Από παρέα, προσωπικά, έναν χρόνο και κάτι, έχω κάνει 3-4 φίλους που μπορώ να πάρω ένα τηλ. για βόλτα, για καφέ, για σουβλάκι, για παρέα και σε γενικές γραμμές όλοι μας πιστεύω έχουμε δέσει λίγο πολύ (jimever  2_ag i love you).
Έχουμε μία κληρονομιά  >ilov2< , που κάποιοι από εσάς ήταν και οι πρωτομάστορες εδώ μέσα. Μην πάει χαμένη...

Ας συναντηθούμε μία μέρα, να μιλήσουμε να ανταλάξουμε ιδέες και απόψεις.














+10000

Αποσυνδεδεμένος sokrates

  • Jimny
  • Μηνύματα: 579
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΟΛΥ ΚΑΘΙΣΑΜΕ.... ΠΕΜΠΤΗ ΒΟΛΤΑ...
« Απάντηση #38 στις: Απρίλιος 08, 2011, 15:16 »

Δεν θέλω λοιπόν να χαλάω το πρόγραμμα μου, που είναι αρκετά βαρύ για να περιμένω αν την τελευταία στιγμή  θα θέλει κάποιος να πάει βόλτα...
άσχετα αν ξεκίνησα εγώ την βόλτα... θα ήθελα μια απάντηση....


Χ 2
Αν ήθελες εγγύηση, ας έπαιρνες τοστιέρα. Κ.Ι.

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΟΛΥ ΚΑΘΙΣΑΜΕ.... ΠΕΜΠΤΗ ΒΟΛΤΑ...
« Απάντηση #39 στις: Απρίλιος 08, 2011, 17:54 »
Γιαννάκο στα είπα και εχθές....

Συμφωνώ ότι δεν μπορούμε να πηγαίνουμε συνέχεια βόλτες βραδυνές κλπ (ενώ παλιά μπορούσαμε....)
Ίσως παλιότερα το θέλαμε περισσότερο... Ίσως η ζωή τα φέρνει έτσι και δεν μπορούμε......
Τουλάχιστον όμως περιμένω μία απάντηση από τους γνωστούς - άγνωστους των νυχτερινών...
-Ναι ρε φίλε δεν θα μπορέσω .... καλά να περάσετε....

Ένας βασικός λόγος είναι ότι και εγώ σαν οργανωτής έχω ένα προσωπικό πρόγραμμα.
Οι ώρες που βάζω βόλτα είναι πολύ σημαντικές για εμένα, γιατί έχω πραγματικά ελάχιστο προσωπικό χρόνο μέσα στην εβδομάδα....
Δεν θέλω λοιπόν να χαλάω το πρόγραμμα μου, που είναι αρκετά βαρύ για να περιμένω αν την τελευταία στιγμή  θα θέλει κάποιος να πάει βόλτα...
άσχετα αν ξεκίνησα εγώ την βόλτα... θα ήθελα μια απάντηση....

Όλα αυτά λοιπόν συντελούν στην απόφαση μου, να μην ανακοινώνω τις νυχτερινές βόλτες στο forum και να τα κανονίζουμε τηλεφωνικά (αν ποτέ θέλουμε να πάμε βόλτα...)


Χρηστάκο,φίλε και συμπολίτη μου,προσωπικά σου ζητώ συγνώμη που σε γείωσα εχθές και δεν είπα οτι θα έρθω.Γράψε λάθος και να με συγχωρείς.


 Και περισσότερο σου ζητώ συγνώμη γιατί κακά τα ψέματα,εσύ και άλλοι 5-6 κρατάτε το club...αν δυσαρεστηθείτε και εσείς,πάει...μας βλέπω να διαβάζουμε μηνύματα τύπου "Καλήμερα σήμερα Παρασκευή...Το μεσημέρι θα φάω γιουρβαλάκια...Το βράδυ θα παίξω Pro" ή τύπου "Σήμερα παρατήρησα οτι τρεμοπαίζουν τα λαμπάκια της πίσω πινακίδας,πήγα λοιπόν στην αντιπροσωπεία..." ha ha ha

 Και εσείς οι υπόλοιποι,μην τον γειώνετε βρε σείς...αφού βλέπετε οτι του κακοφαίνεται... lol lol lol
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος givrgos

  • Jimny
  • Μηνύματα: 437
  • Φύλο: Άντρας
  • ΟΚ ΟΛΑ!
Απ: ΠΟΛΥ ΚΑΘΙΣΑΜΕ.... ΠΕΜΠΤΗ ΒΟΛΤΑ...
« Απάντηση #40 στις: Απρίλιος 08, 2011, 19:51 »
δυστηχως απο μερια μου
1.εχω βαρβαρο ωραριο και οποτε ερχομουν  κανα βραδυ την αλλη μερα το μετανιωνα
βαραγα νταγλες στο τιμονι και δεν ειναι οτι καλυτερο για μενα bhe
2.ναι τα οικονομικα ειναι σοβαρο θεμα bhe 0_21
3.κυριακες οποτε μπορω απο αποψη οικονομικη κυριως και μιγκατο (κοινως παντωφλας) η γενικα υποχεωσεων >:( >:( >:(
 δεν μενει παρα μονο μια κυριακη το πολυ το μηνα ???
4.μαζευω συνεχεια ζημιες μηχανικες λογω παλαιωτητας δεν ξερω τι να προτομαζεψω πια. t4

παιδια παντως και εγω με σας εμαθα απο βραδυνες κλπ με εσας ερχομε τοσο καιρο και θα ερχομε για οσο καιρο με περνει ακομα

ελπιζουμε απλα να ερθουν και καλυτερες ημερες, αυτα τα ολιγα απο εμενα. >ilov2<

ola kala!

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΟΛΥ ΚΑΘΙΣΑΜΕ.... ΠΕΜΠΤΗ ΒΟΛΤΑ...
« Απάντηση #41 στις: Απρίλιος 08, 2011, 21:18 »
Αμα βρω κινητήρα που να καίει μέχρι 10λτ/100 , θα έρχομαι σε όλες τις βραδυνές και πρωινές...


Αποσυνδεδεμένος Metalaxe

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2808
  • www.jimnyclub.com
Απ: ΠΟΛΥ ΚΑΘΙΣΑΜΕ.... ΠΕΜΠΤΗ ΒΟΛΤΑ...
« Απάντηση #42 στις: Απρίλιος 08, 2011, 22:43 »
Εντάξει βρε, δε χρειάζεται να το σοβαρέψουμε πολύ το πράγμα, απλά ο Χρήστος χαλάστηκε λίγο (για άλλους δικαιολογημένα, για άλλους όχι) γιατί περίμενε περισσότερο feedback από τη "συμμορία"... ;D
Και η πλάκα είναι ότι επειδή συγχίστηκε τσάκισε ένα ενισχυμένο club και μετά ήθελε και πάστα στο καπάκι, με το ζόρι τον συγκράτησα (παραλίγο να μου δαγκώσει το χέρι)... :D :D
Πάντως, έτσι για την ιστορία και χωρίς να σημαίνει τίποτα αυτό, ούτε να αποτελεί μομφή προς κανέναν ειλικρινά, είναι λίγο αποκαρδιωτικό να βάζεις βόλτα/εκδρομή/καφέ κλπ και να μην απαντάει κανείς από τους "συνήθεις ύποπτους", προσοχή, όχι να έρθει, να απαντήσει... ;)
Για τους περισσότερους οι καιροί είναι δύσκολοι και πιθανώς θα γίνουν ακόμα πιο δύσκολοι προσεχώς, αυτό σημαίνει αυτομάτως λιγότερες εξορμήσεις, χειρότερη ψυχολογία και έλλειψη διάθεσης.
Αυτό που έχω να πω εγώ είναι ότι δεν πρέπει να αφήσουμε τις δυσκολίες να μας πάρουν από κάτω και κυρίως δεν πρέπει να επιτρέψουμε να χαλάσει η παρέα και το καλό κλίμα που επικρατεί μεταξύ μας (μιλάω κυρίως γι' αυτούς που βρισκόμαστε πιο συχνά σε βόλτες, εκδρομές και καφέδες), αν ραγίσει το γυαλί δύσκολα ξαναφτιάχνεται δυστυχώς, είμαι σίγουρος όμως ότι κάτι τέτοιο δε θα συμβεί... ;) :) :)

 
 
B.R.A.T. President
www.brat.gr

Αποσυνδεδεμένος jim_alexop

  • Jimny
  • Μηνύματα: 307
  • Φύλο: Άντρας
  • www.alexopoulos.info
    • navigate business solutions
Απ: ΠΟΛΥ ΚΑΘΙΣΑΜΕ.... ΠΕΜΠΤΗ ΒΟΛΤΑ...
« Απάντηση #43 στις: Απρίλιος 08, 2011, 23:21 »


Βόλτα στον Μπάκα πάμε....

Μην  μου παραπονεθεί κανείς γιατί δεν πάμε πλέον νυχτερινές....
... εγώ πλέον θα πηγαίνω prive... δεν ξαναβάζω βόλτα...

19:30 Δεν είναι βραδυνή, είναι απογευματινή....

Εγώ πάντως  ρε Χρηστάρα είχα πάρει το jimny στη δουλειά μπας και προλάβω να έρθω αλλά δυσκολή εποχή για εμένα με τη δουλειά που κάνω...κάθε μέρα φεύγω απο τη δουλειά μετά τις 10 όποτε όσο και να γουστάρω να έρθω πολλές φορές είναι αδύνατον...

το 19:30 μπήκε γιατί πήγαμε στο Μπάκα... και δεν φύγαμε νωρίς...
αν ήθελε κάποιος θα μπορούσε να έρθει πιο αργά....
[/quote]

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΟΛΥ ΚΑΘΙΣΑΜΕ.... ΠΕΜΠΤΗ ΒΟΛΤΑ...
« Απάντηση #44 στις: Απρίλιος 09, 2011, 07:59 »


Βόλτα στον Μπάκα πάμε....

Μην  μου παραπονεθεί κανείς γιατί δεν πάμε πλέον νυχτερινές....
... εγώ πλέον θα πηγαίνω prive... δεν ξαναβάζω βόλτα...

19:30 Δεν είναι βραδυνή, είναι απογευματινή....

Εγώ πάντως  ρε Χρηστάρα είχα πάρει το jimny στη δουλειά μπας και προλάβω να έρθω αλλά δυσκολή εποχή για εμένα με τη δουλειά που κάνω...κάθε μέρα φεύγω απο τη δουλειά μετά τις 10 όποτε όσο και να γουστάρω να έρθω πολλές φορές είναι αδύνατον...

το 19:30 μπήκε γιατί πήγαμε στο Μπάκα... και δεν φύγαμε νωρίς...
αν ήθελε κάποιος θα μπορούσε να έρθει πιο αργά....


Καλά ναι,εσένα σε ξέρουμε κι όταν δεν έχεις δουλειά... ha ha ha

ΥΓ Πες τα βρε Χρηστάκο...εγώ θα τα λέω? lol lol lol
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!