Αποστολέας Θέμα: Απαράδεκτη συμπεριφορά 3 κυνηγών σε μιά γυναίκα.  (Αναγνώστηκε 4406 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος chrisder

  • Jimny
  • Μηνύματα: 12
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Απαράδεκτη συμπεριφορά 3 κυνηγών σε μιά γυναίκα.
« Απάντηση #15 στις: Φεβρουάριος 09, 2011, 11:06 »
  Λοιπον αυτα και ποτε δεν περιμενα να ακουσω αρνητικα σχολια κυνηγων  για την απαραδεκτη συμπεριφορα

Τι εννοείς φίλε chrisder?
Δεν περίμενες από εμάς να ακούσεις αρνητικά σχόλια?

Αυτο ακριβως που διαβασα εδω μεσα. Το οτι βλέπεις οτι αυτοι τη βριζανε την ειρωνευοταναι προσπαθεια εκφοβισμου
ψευτομαγκιας κ.α. και εστω οτι τους την ειχε στημενη εστω οτι ηταν τρελη εστω οτιδηποτε. Δεν ακουω τιποτα για αδικη συμπεριφορα των κυνηγων, παρα μονο η γυναικα ειναι παρανομη γιατι βιντεοσκοπει, μπορεις να δεις οτι κατι δεν παει καλα με αυτην στο  ταδε λεπτο  ηρθαν  Χ2 (φανταζομαι ισοπαλια νικη κυνηγων) και κανεις copy-paste απο fan κηνυγο του blog eco larisa

  Επειδη ζω σε περοχη που υπαρχουν πολλοι κυνηγοι και εγω γνωστους πολλους απο αυτους, εχω καταλαβει ενα ποσοστο ειναι πολυ πορομενοι δεν μπορουν να δουν πως ειναι η πραγματικοτητα αλλα μονο μην τους κατηγορησεις το κηνηγι ή συναδελφους

 Δεν ειναι ολοι ετσι αλλα κατι τέτοιοι μαυριζουν το προιστορικο αθλημα σας

Υ.Γ Δεν αναφερομαι για τα ολα τα post

Δεν είμαι κυνηγός γιατί δεν έτυχε.

Όμως η άποψη του καθενός εδώ, είναι ΣΕΒΑΣΤΗ, άσχετο αν την συμμεριζόμαστε ή όχι.

Ναι ακριβως ΣΕΒΑΣΤΗ και δεν ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΑ καμια αποψη απλως ειπα δεν περιμενα να ακουσω αρνητικα σχολια απο κηνυγους

Αποσυνδεδεμένος pointer

  • Jimny
  • Μηνύματα: 437
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Απαράδεκτη συμπεριφορά 3 κυνηγών σε μιά γυναίκα.
« Απάντηση #16 στις: Φεβρουάριος 09, 2011, 11:06 »
  Η κυρία καταγράφει με καμερα σε δημοσιο χωρο και οχι σε ιδιωτικο. Αν ειναι παρανομη θα πρεπει να παιρνουμε καθε καμερα απο καθε τουριστα που επισκεφτεται την ελλαδα και το google street view να σταματησει, και πολλες αλλες περιπτωσεις. Απλως προνοησε για να ειναι νομιμη να καλυψει τα προσωπα των κυνηγων.
  Κατα την γνωμη μου οι κυνηγοι ειναι απαραδεκτοι εστω και αν βρισκονταν σε κυνηγετικη περιοχη που δεν νομιζω, αλλωστε και οι κυνηγοι γνωριζουν την υπαρξη οικιας παραπερα.
  Λοιπον αυτα και ποτε δεν περιμενα να ακουσω αρνητικα σχολια κυνηγων  για την απαραδεκτη συμπεριφορα

Νομίζω πως αν διαβάσεις πιο πάνω θα δεις πως έγραψα αυτό που δεν περίμενες.Δεν δικαιολογουμε κανέναν.Αθλια η συμπεριφορά των κυνηγών αλλά και η κυρία το παραέκανε,έγραψα και κάτι για σχοινί!Δες το!Αν προσέξεις το βίντεο θα καταλάβεις τι εννοώ.
Πάρε πετρέλαιο να σωθείς και άμα ξανα ανέβεις σε βενζίνης γράψε με!!

Αποσυνδεδεμένος thanasoulas

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 268
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Απαράδεκτη συμπεριφορά 3 κυνηγών σε μιά γυναίκα.
« Απάντηση #17 στις: Φεβρουάριος 09, 2011, 13:43 »
δεν ξερω πιοσ φταει τελικα αλλα και οι δυο πλευρες ειναι προκλητικες.βασικα η γυναικα γνωριζοντας οτι εχει ασυλια λογο φυλου,ξεκινα να μιλα με ενα στιλακι και με την καμερα λες και πιος ξερει πια ειναι.και οι κυνηγοι βεβαια εχουν θρασος αλλα η κυρια πιστευω τους βγαζεις εξω απο τα ρουχα τους.λεει ο αλλος οτι δεν θελει καμερα να τον τραβαει αυτη τιποτε χαλαρη χωρις να την νοιαζει.οσο για το τελος που κανει οπισθεν ,καθετε  να την χτιπισει και τραβα και βιντεο οταν ειναι πεσμενει και περνει την αστυνομια αυτο το θεωρω γελειο.η κυρια απλα επρεπε να καλεσει το δασαρχειο και οταν ερχοταν ο αρμοδιος περι του θεματος υπαλληλος  τοτε να παει στους κυνηγους να ζητησει τον λογο.δεν ξεκινας μονος και οταν ειναι τα δυσκολα περνεις την αστυνομια για να σε σωσει γιατι μεχρι αυτο το σημειο εκτιθεσε κια εσυ ο ιδιος χωρις να το κατααλαβεις με αυτα που λεσ και κανεις οπως η ενλογω κυρια.
δεν ειμαι κυνηγος και δεν με νοιαζει το θεμα του κυνηγιου απλα σχολιαζω αυτο που ειδα.

Αποσυνδεδεμένος pointer

  • Jimny
  • Μηνύματα: 437
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Απαράδεκτη συμπεριφορά 3 κυνηγών σε μιά γυναίκα.
« Απάντηση #18 στις: Φεβρουάριος 09, 2011, 13:49 »
δεν ξερω πιοσ φταει τελικα αλλα και οι δυο πλευρες ειναι προκλητικες.βασικα η γυναικα γνωριζοντας οτι εχει ασυλια λογο φυλου,ξεκινα να μιλα με ενα στιλακι και με την καμερα λες και πιος ξερει πια ειναι.και οι κυνηγοι βεβαια εχουν θρασος αλλα η κυρια πιστευω τους βγαζεις εξω απο τα ρουχα τους.λεει ο αλλος οτι δεν θελει καμερα να τον τραβαει αυτη τιποτε χαλαρη χωρις να την νοιαζει.οσο για το τελος που κανει οπισθεν ,καθετε  να την χτιπισει και τραβα και βιντεο οταν ειναι πεσμενει και περνει την αστυνομια αυτο το θεωρω γελειο.η κυρια απλα επρεπε να καλεσει το δασαρχειο και οταν ερχοταν ο αρμοδιος περι του θεματος υπαλληλος  τοτε να παει στους κυνηγους να ζητησει τον λογο.δεν ξεκινας μονος και οταν ειναι τα δυσκολα περνεις την αστυνομια για να σε σωσει γιατι μεχρι αυτο το σημειο εκτιθεσε κια εσυ ο ιδιος χωρις να το κατααλαβεις με αυτα που λεσ και κανεις οπως η ενλογω κυρια.
δεν ειμαι κυνηγος και δεν με νοιαζει το θεμα του κυνηγιου απλα σχολιαζω αυτο που ειδα.

Τα είπες περιεκτικά!Νομίζω πως είναι από τις ποιο σωστές απόψεις που διάβασα στο διαδίκτυο για το θέμα.
Πάρε πετρέλαιο να σωθείς και άμα ξανα ανέβεις σε βενζίνης γράψε με!!