Αποστολέας Θέμα: Καταλληλοτερα λαστιχα για μεση χρηση και χωμα και ασφαλτο  (Αναγνώστηκε 3045 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος tzelis

  • Jimny
  • Μηνύματα: 14
  • Φύλο: Άντρας
  • my jimny
Για να εχω/εχουμε μια αποψη για το ποια ελαστικα ειναι προτιμοτερα για γενικη χρηση και υποκειμενικη αποψη του καθενος.ευχαριστω! :)

Αποσυνδεδεμένος pointer

  • Jimny
  • Μηνύματα: 437
  • Φύλο: Άντρας
Τα dueler γιατί έχουν την καταλληλοτερη σχεδιαση για την μέση λύση.τα υπόλοιπα νομίζω πως είναι too much για κάποιες καταστάσεις.
Πάρε πετρέλαιο να σωθείς και άμα ξανα ανέβεις σε βενζίνης γράψε με!!

Αποσυνδεδεμένος verse

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1657
  • Φύλο: Άντρας
    • Web Applications & Information Systems
Για να εχω/εχουμε μια αποψη για το ποια ελαστικα ειναι προτιμοτερα για γενικη χρηση και υποκειμενικη αποψη του καθενος.ευχαριστω! :)

Είναι πολύ σημαντικό το αν θέλεις να παραμείνεις σε μαμά διάσταση ή όχι... γενική χρήση δηλ πως? κυρίως άσφαλτο κ κάπου κάπου λίγο χωμα? (εγώ εδώ ψηφίζω Geolander) ή μας ενδιαφέρει χώμα αλλά δεν θέλουμε να πάμε σε MUD? (εδώ BF κ ας αλλάζεις διάσταση)...
fanis
www.b2bweb.gr - Web Applications & Information Systems

Αποσυνδεδεμένος tzelis

  • Jimny
  • Μηνύματα: 14
  • Φύλο: Άντρας
  • my jimny
συμφωνω οτι ειναι δυσκολη επιλογη....για καθημερινη χρηση στην πολυ της αθηνας και καλες εκδρομουλες στο χωριο καθε 2-3 μηνες σε χωμα και λιγο λασπη ειναι οι δικες μου δραστηριοτητες,τωρα φοραω τα brigestone αλλα θελω να εχω μια γενικη εικονα στο τι προτιμαται γενικα..

Αποσυνδεδεμένος Setteras

  • Jimny
  • Μηνύματα: 747
  • Φύλο: Άντρας
συμφωνω οτι ειναι δυσκολη επιλογη....για καθημερινη χρηση στην πολυ της αθηνας και καλες εκδρομουλες στο χωριο καθε 2-3 μηνες σε χωμα και λιγο λασπη ειναι οι δικες μου δραστηριοτητες,τωρα φοραω τα brigestone αλλα θελω να εχω μια γενικη εικονα στο τι προτιμαται γενικα..


   Η μέση λύση είναι υποκειμενική για τον καθένα και να ξέρεις ότι βάζοντας την μέση λύση είσαι στο μέτριο σε όλα. Εγώ για καλοκαίρι έχω βάλει αυτά


   http://www.siriocenter.gr/details2.php?lang=1&wh=1&the1id=3&the2id=16&the3id=1404&theid=1404&open1=3&open2=16&open3=1404&tctitle=MICHELIN%20LATITUDE%20CROSS&thepid=2032&page=1