Αποστολέας Θέμα: νεο μελος-γνωριμια  (Αναγνώστηκε 2859 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος earthquake

  • Jimny
  • Μηνύματα: 52
Απ: νεο μελος-γνωριμια
« Απάντηση #15 στις: Ιανουάριος 11, 2010, 19:24 »
Welcome !!!!!!

Αποσυνδεδεμένος SAV

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 942
  • Φύλο: Άντρας
Απ: νεο μελος-γνωριμια
« Απάντηση #16 στις: Ιανουάριος 11, 2010, 19:28 »
καλησπερα σε ολους.θα ηθελα να ρωτησω για τις προσθηκες ελατηριων εαν δημιουργουν καποιο προβλημα.ευχαριστω!
Καλώς τον :)
Θα ήθελα κι εγώ να σε ρωτήσω:γιατί ρωτάς?

Αποσυνδεδεμένος kostas7

  • Jimny
  • Μηνύματα: 267
  • Jimny me!
Απ: νεο μελος-γνωριμια
« Απάντηση #17 στις: Ιανουάριος 27, 2010, 17:35 »
Χαιρετω την ομορφη παρεα του jimnyclub.com! με λενε κωστα και εχω κι εγω ενα jimny εδω και 4 χρονια. για να εχει λιγο πιο ενδιαφερον του εχω βαλει τα εξης πραγματακια.. αναρτηση +6cm που αποτελειται απο 4 ελατηρια mud, 2 αμορτισερ procomp μπροστα και 2 old man emu πισω(καμια σχεση με τα αμορτισερ των 4 ποντων). ελαστικα bfgoodrich mud terrain km2(τα καινουργια mud της goodrich) 215/75/15. αμορτισερ τιμονιου procomp. πισω μπλοκε διαφορικο της arb με μεγαλο κομπρεσερ. εσωτερικα του εχω βαλει και ενα κλισιομετρο για τα σκαμπανεβασματα. :D.για να ανασαινει καλυτερα το jimnaki μου στο χωρο του κινητηρα του εχω βαλει και ενα φιλτρο ελευθερας της K&N, οπου κι αυτο παιζει τον ρολο του. αυτα προς το παρον παιδια και βλεπουμε.. ;) τα λεμε!
για να εχει ακομα λιγο ενδιαφερον του εβαλα προσφατα και ενα μπροστινο μπλοκε της arb, το ψηλωσα κι αλλους 2 ποντους και του εβαλα και μια σουπερ ζαντουλα με αρνητικο offset -15 και εγινε ψιλοτουμπανο το jimnaki. κατι κανουμε τωρα.. ;)
Think positive!

Αποσυνδεδεμένος bosscy

  • Jimny
  • Μηνύματα: 33
  • Φύλο: Άντρας
Απ: νεο μελος-γνωριμια
« Απάντηση #18 στις: Ιανουάριος 27, 2010, 19:38 »
καλοσωρισες φιλε κωστα

Αποσυνδεδεμένος cookman

  • Jimny
  • Μηνύματα: 40
  • Φύλο: Άντρας
  • BOΥNO K ΘΑΛΑΣΑ με τρελα
Απ: νεο μελος-γνωριμια
« Απάντηση #19 στις: Ιανουάριος 28, 2010, 18:17 »
Χαιρετω την ομορφη παρεα του jimnyclub.com! με λενε κωστα και εχω κι εγω ενα jimny εδω και 4 χρονια. για να εχει λιγο πιο ενδιαφερον του εχω βαλει τα εξης πραγματακια.. αναρτηση +6cm που αποτελειται απο 4 ελατηρια mud, 2 αμορτισερ procomp μπροστα και 2 old man emu πισω(καμια σχεση με τα αμορτισερ των 4 ποντων). ελαστικα bfgoodrich mud terrain km2(τα καινουργια mud της goodrich) 215/75/15. αμορτισερ τιμονιου procomp. πισω μπλοκε διαφορικο της arb με μεγαλο κομπρεσερ. εσωτερικα του εχω βαλει και ενα κλισιομετρο για τα σκαμπανεβασματα. :D.για να ανασαινει καλυτερα το jimnaki μου στο χωρο του κινητηρα του εχω βαλει και ενα φιλτρο ελευθερας της K&N, οπου κι αυτο παιζει τον ρολο του. αυτα προς το παρον παιδια και βλεπουμε.. ;) τα λεμε!
για να εχει ακομα λιγο ενδιαφερον του εβαλα προσφατα και ενα μπροστινο μπλοκε της arb, το ψηλωσα κι αλλους 2 ποντους και του εβαλα και μια σουπερ ζαντουλα με αρνητικο offset -15 και εγινε ψιλοτουμπανο το jimnaki. κατι κανουμε τωρα.. ;)
[/quote   ΅Κωστα βαλε καμια φοτο να δουμαι το εργαλιο...ελα οποτε θεσ,, να σε τραταρω πουλεν και στο χωριο μου.
<ARGO> bar restorant LEROS