Αποστολέας Θέμα: Εκδρομούλα στα μέσα Οκτωβρίου!!!  (Αναγνώστηκε 1528 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Εκδρομούλα στα μέσα Οκτωβρίου!!!
« στις: Σεπτέμβριος 17, 2010, 17:12 »

 Μετά απο συζήτηση με πολλούς συναδέλφους παρατηρώ "ψήσιμο" για εκδρομή κάπου στα μέσα Οκτωβρίου.Να έχει βρέξει και λίγο δηλαδή... ;).

 Οι πιθανές ημερομηνίες που παίζουν είναι οι εξής:15-17 Οκτωβρίου,22-24 Οκτωβρίου και τέλος 29-31 Οκτωβρίου που κάποιοι τυχεροί θα μπορούν να κολλήσουν και την 28η Οκτωβρίου.

 Οι τοποθεσίες που έχουν ακουστεί είναι πχ το Πήλιο...Πάρνωνας-Βαρδούσια-Ορεινή Ναυπακτία...Άγραφα...

 Βέβαια δεν έχει καταλήξει και ο πλέον ειδικός τέτοιων εξορμήσεων Russo. ;)

 To δημοκρατικό στοιχείο του γεγονότος αυτού είναι να μπει ψηφοφορία για την ημερομηνία κυρίως,καθώς για την διαδρομή οι περισσότεροι δεν ανησυχούν και ιδιαίτερα.

 Προσωπικά φηφοφορία δεν γνωρίζω πως μπορώ να βάλω,γι'αυτό παρακαλώ να βοηθήσουν οι παλαιότεροι και συνάμα σοφότεροι για την ψηφοφορία της ημερομηνίας,για την επιλογή της διαδρομής,για τις προυποθέσεις που θα χρειαστούν κ.α.

 Με λίγα λόγια...

 RussoMajestixXαρηSAVTomasjimny και όλοι οι άλλοι...Μας ακούτε?

Ο λαός απαιτεί,εκδρομή συνολική...όλοι μαζί,όλοι μαζί πάνω σε κάποια κορυφή!
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκδρομούλα στα μέσα Οκτωβρίου!!!
« Απάντηση #1 στις: Σεπτέμβριος 17, 2010, 21:01 »

 Προσωπικά φηφοφορία δεν γνωρίζω πως μπορώ να βάλω

Αντί να πατήσεις το κουμπί "Νέο Θέμα" πατάς δίπλα "Νέα Ψηφοφορία"

Αποσυνδεδεμένος alpinist

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 297
  • Φύλο: Άντρας
  • off road rulez!
Απ: Εκδρομούλα στα μέσα Οκτωβρίου!!!
« Απάντηση #2 στις: Σεπτέμβριος 18, 2010, 00:25 »
Αντε να κάνουμε μια εκδρομούλα να γουστάρουμε!! Βάλτε ψηφοφορία Α-ΜΕ-ΣΑ!!!!

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εκδρομούλα στα μέσα Οκτωβρίου!!!
« Απάντηση #3 στις: Σεπτέμβριος 18, 2010, 10:34 »
 Αγαπητοί admins σας παρακαλώ εαν θέλετε κλειδώστε το συγκεκριμένο topic,καθώς ανοίχτηκε νέο topic με το συγκεκριμένο θέμα συμπεριλαμβανόμενης ψηφοφορίας.


 Ευχαριστώ πολύ,

  Γιάννης
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος russo

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 984
  • www.jimnyclub.com
Απ: Εκδρομούλα στα μέσα Οκτωβρίου!!!
« Απάντηση #4 στις: Σεπτέμβριος 18, 2010, 10:36 »
Οι πιθανές ημερομηνίες που παίζουν είναι οι εξής:15-17 Οκτωβρίου,22-24 Οκτωβρίου και τέλος 29-31 Οκτωβρίου που κάποιοι τυχεροί θα μπορούν να κολλήσουν και την 28η Οκτωβρίου.

Για τις ημερομηνίες δεν έχω προς το παρόν πρόβλημα με οποιανδήποτε, με μόνο προβληματισμό για 29-31 που λόγω 4ημέρου ή θα πρέπει νάχουμε κλείσει κατάλυμμα από νωρίς ή θα δυσκολευτούμε.

Οι τοποθεσίες που έχουν ακουστεί είναι πχ το Πήλιο...Πάρνωνας-Βαρδούσια-Ορεινή Ναυπακτία...Άγραφα...

Για τοποθεσίες:
α) Πήλιο: Στα - Δεν ψήνομαι, σχετικά μακριά, Στα +  φανταστική φύση, διαδρομές και λάϊτ φυσικού κάλλους για κυρίες και αδυσώπητες για επίδοξους οφρόντερ
              ( θα δοκιμάσουν αντοχές εαυτών και οχημάτων, πάντος συμφέρει η επιστροφή με την οδική βοήθεια, με τις τιμές της βενζίνης)  >:D
β) Πάρνωνας: Στα - Λίγα καταλύμματα, λίγες επιλογές οφρόουντ, Στα + Σχετικά κοντά, πολύ ωραίες λάϊτ διαδρομές στη φύση.
γ) Βαρδούσια - Οίτη: Στα - Έχουμε πάει πολλές φορές, Στα + Κοντά, άπειρες διαδρομές, για όλα τα γούστα από λάϊτ έως τρόφυ.
                              (Θα πάω ένα Σ/Κ μέσα στον Οκτώβρη άντε Νοέμβρη)
δ) Ορεινή Ναυπακτία: Στα - Μακριά, Στα + Θα γυρίσουμε με κάστανα όπως και από το Πήλιο.
ε) Άγραφα: Στα - Πάρα πολύ μακριά, (μόνο για 28-31 κάνει) Στα + Δεν έχω προσωπική άποψη, δεν έχω πάει.  ::) Ψήνομαι.

Tomasjimny

Ο Tomasketo πλέον, επιμένει για Ναύπλιο, αναμvηστική φωτογράφηση στο Μπούρτζι και ξενάγηση στο Παλαμίδι.  ha ha
Γιώργος Ρούσσος