Αποστολέας Θέμα: ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΟ CD PLAYER ΠΡΟΒΛΗΜΑ?  (Αναγνώστηκε 1487 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος alex

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 338
    • http://sial4x4mountainadventures.gr/
ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΟ CD PLAYER ΠΡΟΒΛΗΜΑ?
« στις: Δεκέμβριος 17, 2009, 00:28 »
Εδω και λιγο καιρο εχει κολησει το cd μεσα και δεν βγενει με τιποτα! ??? ??? ??? Μηπως ξερει κανεις πως μπορω να το βγαλω(το cd η και ολo το player) και αν μπορω να το ανοιξω μονος μου? t4 t4 t4

Αποσυνδεδεμένος lucifer08

  • Jimny
  • Μηνύματα: 114
  • Φύλο: Άντρας
  • Don't follow me, you won't make it!
Απ: ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΟ CD PLAYER ΠΡΟΒΛΗΜΑ?
« Απάντηση #1 στις: Δεκέμβριος 17, 2009, 09:41 »
Εδω και λιγο καιρο εχει κολησει το cd μεσα και δεν βγενει με τιποτα! ??? ??? ??? Μηπως ξερει κανεις πως μπορω να το βγαλω(το cd η και ολo το player) και αν μπορω να το ανοιξω μονος μου? t4 t4 t4

όταν λες εργοστασιακό cd player φαντάζομαι εννοείς το εντοιχισμένο της suzuki...
πότε το πήρες το αυτοκίνητο;
εγγύηση υπάρχει ακόμα;
άποψή μου αν το βγάλεις να μην προσπαθήσεις να το ανοίξεις μόνος σου γιατί σίγουρα κάτι θα πάει στραβά και μετά θα τρέχεις.
αν είναι ακόμα στην εγγύηση, μην κάνεις απολύτως τίποτα (ούτε κουμπί μην πατήσεις, που λέει ο λόγος!) πήγαινε στην αντιπροσωπεία που το αγόρασες και θα στο αντικαταστήσουνε.
αν δεν είναι στην εγγύση τότε καλύτερα θα ήταν να πας σε κάποιον τεχνικό, ακόμα και στη suzuki, για να δεις τι πρόβλημα έχει και μετά βλέπεις τι θα κάνεις.

εμένα πάντως με το ίδιο πρόβλημα μου το αντικαταστήσανε την ίδια μέρα που πήγα στην αντιπροσωπεία της suzuki, ένα περίπου χρόνο μετά την αγορά του αυτοκινήτου και από τότε δεν ξαναέβγαλε πρόβλημα.

Αποσυνδεδεμένος thanasoulas

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 268
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΟ CD PLAYER ΠΡΟΒΛΗΜΑ?
« Απάντηση #2 στις: Δεκέμβριος 17, 2009, 14:53 »
σε αλλο cd player που εχει κολησει το εβγαλα με τσιμπιδακι για φρυδια η αν δεν χωραει βαλε δυο μαχαιρια και πιαστο.