Αποστολέας Θέμα: hi all.... pls read  (Αναγνώστηκε 2648 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος eldar

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 452
  • Φύλο: Άντρας
Απ: hi all.... pls read
« Απάντηση #15 στις: Νοέμβριος 09, 2009, 12:03 »
Και μην ξεχνάς να διαβάζεις συχνά το forum! Θα μάθεις παρά πολλά πράγματα για το αυτοκίνητο και θα έχεις την ευκαιρία να πας σε διαδρομές που οργανώνονται και να γνωρίσεις άτομα που έχουν το ίδιο πάθος με εσένα για το jimny!

Αποσυνδεδεμένος Setteras

  • Jimny
  • Μηνύματα: 747
  • Φύλο: Άντρας
Απ: hi all.... pls read
« Απάντηση #16 στις: Νοέμβριος 09, 2009, 15:12 »
Μιλαω παντα για οδηγηση στο βουνο. Μη σε παρασύρει ο ενθουσιασμος. Τα λεφτα θα τα εχεις να κανεις τις βελτιωσεις που απαιτούνται. Το πιο πιθανο ειναι οταν θα αρχισεις να πηγαινεις χωμα να δεις οτι θα εχεις δωσει τσαμπα λεφτα. Τα πραγματα μπορει να μην ειναι οπως τα φανταζεσαι. Μπορει να θελεις ψηλωμα λιγο η πολυ, μαλακα αμορτισερ η σκληρα η ρυθμιζομενα. Λαστιχα Α/Τ η mud. Πρεπει να μαθεις το συγκεκρινενο αυτοκινητο, τα ορια του και απο εκει και περα θα δεις που θελεις να το βελτιωσεις. Εγω με το αυτοκινητο οπως το πηρα εχω παει σε απιστευτα μερη, που μομιζα πως δεν πηγαινε. Οταν αρχισα να πηγαινω σε ολο και πιο δυσκολα τοτε ειδα τι θα μπορουσε να βελτιωθει και σταδιακα αλλαζω πραγματα.
Οπως βλεπεις οι περισοτεροι που διαβασαν το μήνυμα σου δεν καταλαβαν ποιος ειναι ο στοχος σου. Για απλες βολτες στο βουνο δεν χρειαζεται να αλλαξεις τιποτα.
Οταν ξεκαθαρισουν οι προτεραιότητες σου θα ειμαστε ακομα ολοι εδω να σε βοηθήσουμε.
 :) :) :)
[/quote]
  Συμφωνώ και εγώ και επαυξάνω.