Αποστολέας Θέμα: σεμιναριο τετρακινησης βοηθεια  (Αναγνώστηκε 5674 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος luca

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 194
  • Φύλο: Άντρας
Απ: σεμιναριο τετρακινησης βοηθεια
« Απάντηση #15 στις: Ιανουάριος 07, 2010, 10:26 »
Εκδρομές οργανώνονται ρε παιδιά, αλλά συμμετοχές δεν έχουμε. Στο τέλος αναγκαζόμαστε και πάμε 5 αυτοκίνητα και αυτά μεσω τηλεφώνου. Έχουμε πολύ ωραία μέρη στη Θεσ/νίκη για παιχνίδι για τους έμπειρους και εκμάθηση για τους νέους. Λίγη συμμετοχή θέλει μόνο.
THESSALONIKI mou megali Jimno...mana

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: σεμιναριο τετρακινησης βοηθεια
« Απάντηση #16 στις: Ιανουάριος 07, 2010, 13:13 »
Λίγη συμμετοχή θέλει μόνο.

Πέσταααα

Αποσυνδεδεμένος pointer

  • Jimny
  • Μηνύματα: 437
  • Φύλο: Άντρας
Απ: σεμιναριο τετρακινησης βοηθεια
« Απάντηση #17 στις: Ιανουάριος 07, 2010, 18:04 »
Βγάλτε ανακοίνωση εδώ στο φόρουμ για εκδρομή εδώ στην Θεσσαλονίκη και αν ευκαιρέσω είμαι μέσα.Και εντό δρόμου βόλτα να πάμε που λέει ο λόγος δεν θα με χαλούσε καθόλου.Θα μου άρεζε απίστευτα ένα κομβόι από ίδια αυτοκίνητα!
Πάρε πετρέλαιο να σωθείς και άμα ξανα ανέβεις σε βενζίνης γράψε με!!

Αποσυνδεδεμένος woody

  • Jimny
  • Μηνύματα: 63
  • Φύλο: Άντρας
Απ: σεμιναριο τετρακινησης βοηθεια
« Απάντηση #18 στις: Ιανουάριος 07, 2010, 18:39 »
O "pointer" έχει δίκιο, καλό θα ήταν να εμφανιζόμασταν που κ που σε κάποια σημεία της πόλης. Το έκανα παλιότερα με άλλο club και είχε πλάκα.

Αποσυνδεδεμένος pointer

  • Jimny
  • Μηνύματα: 437
  • Φύλο: Άντρας
Απ: σεμιναριο τετρακινησης βοηθεια
« Απάντηση #19 στις: Ιανουάριος 07, 2010, 18:45 »
Το κακό είναι ότι σε λίγο καιρό θα φύγω φαντάρος και δεν θα μπορώ να παρακολουθώ τι γίνεται...Ελπίζω όμως από νοεμβριο με το καλό που θα γυρίσω να συμμετάσχω σε κάτι.
Πάρε πετρέλαιο να σωθείς και άμα ξανα ανέβεις σε βενζίνης γράψε με!!

Αποσυνδεδεμένος ΜΟΓΛΗΣ

  • Jimny
  • Μηνύματα: 93
  • Φύλο: Άντρας
Απ: σεμιναριο τετρακινησης βοηθεια
« Απάντηση #20 στις: Ιανουάριος 08, 2010, 00:51 »
Αντε Γιώργο... ήδη 3 άτομα...

Αν μου κάνετε τα έξοδα, έρχομαι, και σας κάνω σεμινάριο με το δικό μου όχημα.... (εννοείται το αμάξι φορτωμένο σε τρένο, αεροπλάνο, πλοίο, κάπου, γιατί για να το οδηγήσω μέχρι τη θεσσαλονίκη, χλωμό... δε συμφέρει κανέναν με 17λτ/100)




Αν θελετε μπορουμε να οργανωσουμε κατι για εδω Αθηνα,υπαρχουν ατομα που μπορουν να πουν 5 πραγματα πιστευω,κι επι τοπου πχ στην Πεντελη,αν θελετε και οργανωθει κατι τετοιο,χρησιμο πιστευω,ειμαι μεσα,κι ο Χαρης πιστευω,χαρα μας να γινομαστε περισσοτεροι και καλυτεροι γιατι αυτο σημαινει και καλυτερες και ασφαλεστερες βολτες
Α το πηγαινουμε στις 2 ροδες,μηπως θα εχει τη μιση καταναλωση?

www.braters.gr
www.escaper.gr

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: σεμιναριο τετρακινησης βοηθεια
« Απάντηση #21 στις: Ιανουάριος 08, 2010, 08:07 »
+1

Αποσυνδεδεμένος pointer

  • Jimny
  • Μηνύματα: 437
  • Φύλο: Άντρας
Απ: σεμιναριο τετρακινησης βοηθεια
« Απάντηση #22 στις: Ιανουάριος 08, 2010, 10:30 »
Αντε Γιώργο... ήδη 3 άτομα...

Αν μου κάνετε τα έξοδα, έρχομαι, και σας κάνω σεμινάριο με το δικό μου όχημα.... (εννοείται το αμάξι φορτωμένο σε τρένο, αεροπλάνο, πλοίο, κάπου, γιατί για να το οδηγήσω μέχρι τη θεσσαλονίκη, χλωμό... δε συμφέρει κανέναν με 17λτ/100)




Αν θελετε μπορουμε να οργανωσουμε κατι για εδω Αθηνα,υπαρχουν ατομα που μπορουν να πουν 5 πραγματα πιστευω,κι επι τοπου πχ στην Πεντελη,αν θελετε και οργανωθει κατι τετοιο,χρησιμο πιστευω,ειμαι μεσα,κι ο Χαρης πιστευω,χαρα μας να γινομαστε περισσοτεροι και καλυτεροι γιατι αυτο σημαινει και καλυτερες και ασφαλεστερες βολτες

Τι Αθήνα??Εμείς λέμε για Θεσσαλονίκη..Οργανώστε(ή εσείς ή γενικά) κάποιο σεμινάριο και ας έχει κάποιο αντίτιμο για την παρακολούθηση του.
Πάρε πετρέλαιο να σωθείς και άμα ξανα ανέβεις σε βενζίνης γράψε με!!

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: σεμιναριο τετρακινησης βοηθεια
« Απάντηση #23 στις: Ιανουάριος 08, 2010, 15:37 »
Ξεκόλλα... δεν είμαστε επαγγελματίες..... μόνο εμπειρίες μπορούμε να πούμε.... ή να μας βρείτε εμπόδια και εμείς να τα "περάσουμε" με τον τρόπο μας δείχνοντας και εξηγώντας. Δε σημαίνει οτι θα είναι και ο σωστότερος τρόπος, απλά έτσι θα μας κατεβάσει το κεφάλι μας.....

Ούτε λεφτά γίνεται να πάρουμε για να μεταδώσουμε γνώση.... (για τη βενζίνη το συζητάμε....... χαχαχαχα)
αλλά είμαι σίγουρος οτι οι βόρειοι έχουν ικανά αμάξια και πληρώματα για να σας μάθουν πολλά....

Παρεπιπτώντος, οι βόριοι του zookaction είδα οτι οργανώνουν μία εκδρομή για Χορτιάτη αύριο Σαββατο.... μιλήστε μαζί τους.... θεωρώ οτι θα σας "παίξουν" και εσάς.... (www.zookaction.gr/forum είναι το αντίστοιχο φορουμ για ΣΑΜΙ)



Αποσυνδεδεμένος pointer

  • Jimny
  • Μηνύματα: 437
  • Φύλο: Άντρας
Απ: σεμιναριο τετρακινησης βοηθεια
« Απάντηση #24 στις: Ιανουάριος 08, 2010, 17:03 »
Ευχαριστώ για την ενημέρωση.Εγώ μιλάω είτε για άτομα του φόρουμ είτε για επαγγελματίες που θα οργανωθούν από άτομα-διαχειριστές του φόρουμ(για αυτό είπα και επι πληρωμη).Το αντίτιμο επίσης μπορεί να είναι και οι βενζίνες σας αν αποφασιστεί να γίνει απο εσάς.Αυτά έχω να προτείνω εγώ...Αν ήμουν υπό άλλη φάση ζωής θα πρότεινα και καμιά εκδρομή όχι στην Θεσσαλονίκη αλλά όπου να 'ναι, αρκεί να έρθουν πολλά άτομα,με σκοπό την γνωριμία και φυσικά να μάθουν οι νέοι(+εγώ)
Πάρε πετρέλαιο να σωθείς και άμα ξανα ανέβεις σε βενζίνης γράψε με!!

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: σεμιναριο τετρακινησης βοηθεια
« Απάντηση #25 στις: Ιανουάριος 08, 2010, 20:01 »
Ατομα του φόρουμ ή όχι, οι zookάδες είναι και αυτοί τετρακίνητοι..... μη κολώνεις να έρθεις σε επαφή μαζί τους...

Αποσυνδεδεμένος woody

  • Jimny
  • Μηνύματα: 63
  • Φύλο: Άντρας
Απ: σεμιναριο τετρακινησης βοηθεια
« Απάντηση #26 στις: Ιανουάριος 08, 2010, 21:03 »
Αυτο το ΣΚ που θα φύγω στο Γύθειο ήταν ανάγκη 0_21 Ωραίος ο Χορτίατης και δίπλα μας.

Αποσυνδεδεμένος ΜΟΓΛΗΣ

  • Jimny
  • Μηνύματα: 93
  • Φύλο: Άντρας
Απ: σεμιναριο τετρακινησης βοηθεια
« Απάντηση #27 στις: Ιανουάριος 09, 2010, 15:25 »
Ατομα του φόρουμ ή όχι, οι zookάδες είναι και αυτοί τετρακίνητοι..... μη κολώνεις να έρθεις σε επαφή μαζί τους...

Για βορια ελλαδα εμενα μη με μετρατε αν και θελω σαν τρελος να ερθω αλλα δεν παιζει λογο δουλειας.Στη πιτα ομως που καλως ερχοντων των πραγματων θα μαζεφτουμε ολοι,ειναι μια καλη ευκαιρεια να πουμε και να δουμε πολλα πραγματακια και στην πραξη...
οσο για πληρωμες δεν ειμαστε ουτε επαγκελματειες ουτε ειμαστε στο club για να βγαλουμε λεφτα.οποτε σαν να μην ακουστικε ποτε.
Αντε οργανωθητε ομως γιατι βλεπω τελικα τη πιτα να τη τρωμε μαζι με τη μαγηριτσα και το αρνι  a105

Θελω βουνο.θελω λασπη,θελω χιονι..... Πολλα ζηταω?
Α το πηγαινουμε στις 2 ροδες,μηπως θα εχει τη μιση καταναλωση?

www.braters.gr
www.escaper.gr

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: σεμιναριο τετρακινησης βοηθεια
« Απάντηση #28 στις: Ιανουάριος 09, 2010, 15:29 »
Τελικά, κανονίσατε τίποτα με τους ZOOKάδες ?

Αποσυνδεδεμένος pointer

  • Jimny
  • Μηνύματα: 437
  • Φύλο: Άντρας
Απ: σεμιναριο τετρακινησης βοηθεια
« Απάντηση #29 στις: Ιανουάριος 09, 2010, 15:43 »
Τελικά, κανονίσατε τίποτα με τους ZOOKάδες ?


μπαααααα.. και γενικα αυτό το τετραήμερο που έρχεται είμαι για "μπααα"
Πάρε πετρέλαιο να σωθείς και άμα ξανα ανέβεις σε βενζίνης γράψε με!!